Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

Delgado 27.10.2019 21:08

Sorry, że broniłem Stolara, pojebało mnie.

Potrzebujemy kogoś w stylu Ojrzyńskiego, bo spadek to 4 liga...

Delgado 27.10.2019 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1544733)
Chciałbym Cię uświadomić - bez urazy - że nadal Cię coś je**e. Żadne Ojrzyńskie i inne tego typu wynalazki. Żadnych strażaków Zielińskich czy Rumaków.
Inna sprawa, że reaserch rynku trzeba było robić miesiąc temu, bo już wtedy wiele wskazywało na to, że z tej mąki chleba nie będzie. Mecz z Piastem, to już było za późno.

Ciebie w takim razie, bez urazy, poniosło mocno ponad poziom ziemi.

Wiesz ile mamy kasy? Jaki risercz? :D

Fugiel 27.10.2019 21:42

a kto pamieta, ze Stolarczykowi przypisywalo sie 120% formy niektorych zawodnikow w tamtej rundzie ? Moze teraz jest te 100 ;)?

A serio dramat.

Merkury 27.10.2019 22:13

Jakie ma sukcesy jako trener Pan Stolarczyk tak poważnie - żadnych a niektórzy bronią gościa jak Częstochowy z kapelusza wyskoczył i tak samo przepadnie bez echa.

Delgado 27.10.2019 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1544745)
Wiesz w ogóle, co oznacza to słowo?

No dawaj. I jak to sobie wyobrażasz, że znajdziemy za półdarmo dobrego trenera gdzieś na zachodzie w trzecich ligach?

Jak dla mnie tylko ktoś w stylu Ojrzyński, no ewentualnie Lettieri

Kurz 27.10.2019 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1544747)
Jakie ma sukcesy jako trener Pan Stolarczyk tak poważnie - żadnych a niektórzy bronią gościa jak Częstochowy z kapelusza wyskoczył i tak samo przepadnie bez echa.

To nie o Stolarczyka chodzi, tak jak wcześniej nie chodziło o Moskala, Wdowczyka, Ramireza, Smudę, Carrillo. Trudno nie dostrzec, że każdy z nich wcześniej lub później trafiał na grilla. I że zmiany nic nie dały Wiśle. A nie dały, bo to nie trenerzy byli głównym problemem. Tak jest i teraz, może tylko z tą różnicą, ze kadra jest najsłabsza od czasu pojawienia się Smudy, co sprawia, ze porażki mogą być bardziej spektakularne.

czaro 27.10.2019 22:36

Na ogarnięcie tego .......nika do końca sezonu nie trzeba wynalazków i researchu.

sevenheaven 27.10.2019 22:47

Stolarczyk wyraxnie się pogubił.. powiedzcie mi jak można wystawić Klemenza na SP ?
przecież ten facet nie ma szybkości, zwrotności, techniki.. wszystkiego mu na tej pozycjii brakuje, serio wolałbym dowolnego juniora, Plewke, czy Pawłowskiego to musiało się niestety tak skonczyc

Jaroo1 27.10.2019 22:47

Cytat:

A nasz trener po porażce dalej nie widzi jakiejś wielkiej tragedii. Honoru Panie Stolarczyk za grosz tylko trzymanie się stołka. Cenilem jako piłkarza, ale teraz.... Lepiej przemilczec. Człowiek honorowo podałby się do dymisji.
Takie podejście logicznie można już tłumaczyć tylko tak, że piłkarze chcą go zwolnić a on na siłę i na zlość im mówi,że jest nie jest źle i będzie dobrze - czyli swoimi wypowiedziami im pokazuje środkowy palec, żeby się .......ili i ma w dupie ich grę na zwolnienie.

Ogryzek 27.10.2019 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1544755)
Takie podejście logicznie można już tłumaczyć tylko tak, że piłkarze chcą go zwolnić a on na siłę i na zlość im mówi,że jest nie jest źle i będzie dobrze - czyli swoimi wypowiedziami im pokazuje środkowy palec, żeby się .......ili i ma w dupie ich grę na zwolnienie.

No tak i dzieki środkowemu palcowi trenera Macieja 07 Stolarczyka wyrównalismy niechlubny wyczyn z 1957 roku. Dziekujemy trenerze, oby tak dalej.

Karherop 27.10.2019 23:19

Gdybym był Stolarczykiem oddałbym się do dyspozycji zarządu.

Gdybym był w Zarządzie zapytałbym:
- czy ma Pan jeszcze jakikolwiek wpływ na drużynę? Jeśli tak to proszę to pokazać, jeśli nie to dziękujemy i do widzenia.

Porazka z Legią była wkalkulowana, ale nie wiem czy wynik czy gra, a może obie te rzeczy przelały u mnie prywatnie czarę goryczy.

Panie Stolarczyk, firmuje Pan swoim nazwiskiem grę i wyniki Wisły Kraków. Za bardzo Pan zaufał w swoje umiejętności oraz w niektórych piłkarzy.

Jaroo1 27.10.2019 23:37

Jeśli nie dymisja ani zwolnienie to takim dobrym pomysłem byłoby powiedzieć, że najbliższe mecze i wyniki w nich zdecydują o losach trenera i jeśli będzie słabo to się żegnamy. Ale po takiej serii i 7:0 to jedynie dymisja ratuje sytuację.

Kurz 28.10.2019 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1544757)
Tak. Zmiana Kiko na Carillo nic nie dała. Zamiast walczyć o utrzymanie, walczyliśmy o puchary. W sumie żadna różnica. BTW - Carillo odszedł ze względu na zarząd i kasę, a nie za wyniki.

W mojej wypowiedzi chodziło o grillowanie na forum. Każdy z tych trenerów ostatecznie trafiał pod forumową gilotynę. Za Carrillo walczyliśmy o puchary tylko wyobrażeniu niektórych kibiców. Ostatecznie skończyło się jak zawsze, czyli poza pierwszą 4.

Warto wspomnieć, że mieliśmy wtedy dużo mocniejszy skład.

pomeran 28.10.2019 00:45

Po takiej kompromitacji i żenadzie nie może być innego wyjścia niż dymisja. Dziwne ze nie złożył jej na konferencji. Ciekawa rzeczą jest natomiast dlaczego stolar stracił szatnie. Można przegrać. Szczególnie kiedy jest się słabszym i w kryzysie. Ale taka porażka w 11 na 11 jest hańbą.

Zmiana musi być natychmiast, bo w zimie będziemy ratować ekstraklasę z takim skutkiem jak to zrobił Sosnowiec. Co jest jednocześnie z upadkiem klubu

krakus76_ 28.10.2019 00:51

Nasz trener przeszedł do historii i pewnie dla dużej części kibiców będzie od tego momentu St07arczykiem.

ps. Chyba już nikt nie napisze 7egia :)

Kurz 28.10.2019 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1544775)
Po takiej kompromitacji i żenadzie nie może być innego wyjścia niż dymisja. Dziwne ze nie złożył jej na konferencji. Ciekawa rzeczą jest natomiast dlaczego stolar stracił szatnie. Można przegrać. Szczególnie kiedy jest się słabszym i w kryzysie. Ale taka porażka w 11 na 11 jest hańbą.

Zmiana musi być natychmiast, bo w zimie będziemy ratować ekstraklasę z takim skutkiem jak to zrobił Sosnowiec. Co jest jednocześnie z upadkiem klubu

To niesamowite. Łatwiej uwierzyć, że trener stracił szatnię, niż w to, że Wisła jest aż tak słaba.

maciekkk 28.10.2019 04:55

To tylko moje przeczucie, ale może być też tak, że na początku Stolarczyk miał trochę luźne i koleżeńskie relacje z piłkarzami. Być może połapał się, że tak się nie da na dłuższą metę i zaczął zachowywać się inaczej co mogło nie spodobać się szatni...

Bartii 28.10.2019 07:03

Porazka boli, ale jedna z przyczyn jest za slaba kadra. Przecież kadra Wisly jest na poziomie 1 ligi, oraz Błaszczykowski, Peszko nie graja.. To jak mamy wygrywac? Transfery od zaraz, ale skad kase?

Savik 28.10.2019 07:05

A moje poczucie jest takie, że brakuje Sobola.... Może to tylko dlatego, że patrzę na tabelę i widzę gdzie jest WP a gdzie My... :(

bódyń 28.10.2019 07:09

Jakos grali lepiej. Problem jest min taki, ze wszyscy graja gorzej.
Saviceciv zawsze wnerwial stratami ale dawal cos w ofensywie
Wasilewski nagle przestal grac. itd itp.


Osobny rozdzial to Klemenz. Na poczatku sezony gral na srodku obrony z janickim i to wygladalo OK. Teraz Stolar go wystawia na boku obrony albo na srodku pomocy. I on sobie wyraznie nie radzi tak. Mimo to caly czas gra ta. Ile razy mozna ten blad popelnic.

!!IRIVER!! 28.10.2019 07:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartii (Post 1544781)
Porazka boli, ale jedna z przyczyn jest za slaba kadra. Przecież kadra Wisly jest na poziomie 1 ligi, oraz Błaszczykowski, Peszko nie graja.. To jak mamy wygrywac? Transfery od zaraz, ale skad kase?

Chyba z tej rozpaczy zapomniales, ze Peszki nie ma od maja.

Nie wiem co zrobi zarząd ale czas chwycić się gremialnie za jaja, nawet dać po ryju jak trzeba. Takie klęski tym ludziom i temu klubowi, nawet jak jest biednie, nie przystoją.

bridgeburner 28.10.2019 07:41

Paradoksalnie rozmiary tej porażki mogą okazać się zbawienne w skutkach
Przy jakimś 3:1 znowu byłoby pitolenie o dobrej grze, pechu, urazach itd
A tak to może ktoś przejrzy w końcu na oczy
Że to będzie Stolar to nie wierzę, wywiad w weszło.fm udowodnił że jest w sobie ślepo zakochany. Z wzajemnością

Cygan82 28.10.2019 07:42

Jedno jest pewne, ta drużyna za Maćka nie będzie umierać na boisku,bo poprostu nie ma na to siły,jest dramatycznie przygotowana do sezonu,przecież my ledwo 100 km przekraczamy w trakcie meczu, a potrafiliśmy dobijac do 120!!!Po drugie umarlismy mentalnie po odejsciu Radka.Chcialbym się dowiedzieć kto tak naprawdę prowadził te drużynę,bo wiem na 100%że od strony mentalnej Radek miał pełną kontrole nad zawodnikami i odpowiadał za stałe fragmenty gry. Widać to na przykładzie Płocka 5 bramek po stałym fragmencie gry i wiara w to że można pokonać każdego, bo czy Wisła Płock ma lepszy skład od naszego?wydaje mi się że nie.

pomeran 28.10.2019 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1544777)
To niesamowite. Łatwiej uwierzyć, że trener stracił szatnię, niż w to, że Wisła jest aż tak słaba.

Niesamowite, niewiarygodne ...

Wisła ma słabą kadrę, być może nawet jedną z gorszych- ale na pewno nie tak słabą żeby przegrywać ze słabym Lechem 0-4 i z naprawdę przeciętną Legią 0-7. Nawet niegdyś z czekajem, uryga i nalepą dostaliśmy „tylko” 5.

Jeśli nie słyszysz co w wywiadach mówią piłkarze i nie widzisz ich „zaangażowania’ to cóż ja poradzę. Może kolejne porażki z potęgami jak arka i raków otworzą niektórym zamknięte oczy.

Smyrgu 28.10.2019 08:20

ten wynik nie miał prawa paść...nawet jesli jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy...w składzie wystąpili zawodnicy doświadczeni którzy widząc co się dzieje mieli obowiazek temu zapobiec...wyniki wysokie jak widać sie zdarzaja i to całkiem czesto...ale wynik to jedno a styl to drugie...tym bardziej,że blamaż w naszym wykonaniu stał sie regułą...czyli nieprzypadkowy...coś ewidentnie jest na rzeczy....

Arked 28.10.2019 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez loco86 (Post 1544646)
Czy jeszcze ktoś będzie bronił tego niby trener????

Ja będę. Proszę o listę merytorycznych zarzutów.

Ogryzek 28.10.2019 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1544789)
Ja będę. Proszę o listę merytorycznych zarzutów.

1. Najmniej strzelonych goli w lidze ze stałych fragmentów. Tylko 1 gol po rożnym.
2. Najwięcej zgubionych piłek pod własnym polem karnym
3. Najwięcej straconych goli po stałych fragmentach
4. Plaga kontuzji - żaden inny zespół nie ma tylu urazów mięśniowych
5. Słabe przygotowanie fizyczne do sezonu

Trzeba coś jeszcze dodawać?


btw
Karherop - pytałeś czy są jeszcze jacyś obrońcy Macieja 07 Stolarczyka na forum. Tak są np. Arked

willow - gorzej już być nie może, ale może być chociaż odrobinę lepiej.

willow 28.10.2019 08:33

Ja uważam, że nie można wskazywać tylko jednej przyczyny ostatniej serii Wisły. Są co najmniej dwie. Primo, jedna z najsłabszych kadr w ekstraklasie. Jak nie ma na boisku Bashy i Kuby, nie ma kim grać. Masakryczny zjazd formy Wasyla, Sadloka i Savicevica, Janicki to dywersant (pamiętam, jak moi kumple z Poznania polewali ze mnie jak się dowiedzieli, że go wzięliśmy), na bokach nie ma nikogo, oprócz leciwego Brożka nie mamy ani jednego napastnika na poziomie ekstraklasy. Due, Stolarczyk zamiast próbować ułożyć taktykę pod skład, z uporem maniaka forsuje swoją wizję gry, która owszem, może by i się sprawdziła, ale nie z tymi piłkarzami. Do tego prawdopodobnie stracił posłuch w szatni, co raczej mnie nie dziwi, skoro wszyscy widzą, że jego pomysł ( a zasadzie brak pomysłu) doprowadza to takich kompromitacji... dorzuciłbym jeszcze zarząd, który godzi się na sprowadzanie Maków, Zdybowiczów, Balickich czy Kumahów, którzy mieli w założeniu przynieść jakieś pieniądze w perspektywie czasu, ale nie przyniosą, bo albo nie grają, albo grają fatalnie. A ponoć budżet transferowy jest, ale nie ruszany, po ktoś ich zmamił, że tym co mamy zagramy na 1 ósemkę, a w zimie się kogoś dokupi.... jednym słowem, obecna tragikomedia to kompilacja co najmniej 3 czynników (4-tym mogą być ewentualnie kontuzje). Wyjście z sytuacji? Nie wiem, nie mam pojęcia, z resztą nie jestem od tego, żeby o tym myśleć. Ktoś inny bierze w klubie kasę i to jego rola. Osobiście dograłbym Stolarczykiem do końca rundy, bo gorzej i tak już nie może być....

bridgeburner 28.10.2019 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1544789)
Ja będę. Proszę o listę merytorycznych zarzutów.

A proszę bardzo:
-niedostosowanie stylu i taktyki gry drużyny do potencjalu
- tracenie w każdym meczu goli że stałych fragmentów gry
- uparte rozgrywanie piłki krótkimi podania, przez obrońców nie mających ku temu predyspozycji
- nieogarniecie obrony, 60(!!!) straconych goli w 31 meczach tego roku
- wystawianie zawodników nie na swoich pozycjach (Chuca, Vukan, Klemenz)
- marnowanie wszystkich ofensywnych stałych fragmentów gry, które wykonuje zawodnik ewidentnie nie mający do tego umiejętności
- przywiązanie do zawodników będących zupełnie bez formy (Drzazga, Boguski) gdzie inni szansy nie dostali w ogóle (Kumah, Balaniuk, Balicki)
To tak na szybko bez większej analizy, siedząc w pracy przy biurku

Gunner1906 28.10.2019 08:43

Ja też będę i zacznę tak: Buchalik - Burliga, Wasilewski, Janicki, Sadlok, Boguski, Klemenz, Wojtkowski, Savicevic, Mak, Brożek.

Ławka: Drzazga, Grabowski, Lis, Chuca, Pawłowski, Silva, Szot, Szota, Zdybowicz

Przetrzyjcie oczy. W tamtym sezonie z kadrą gdzie mieliśmy do 21 kolejki Imaza, Ondraska, Arsenica, Kostala Korta Halilovica, Kolara Bashę, Peszke i przez większość czasu Kubę i Bashę zajeliśmy prze zajebiste 9 miejsce!!!.

A przecież był wtedy wielki Sobolewski!! Jakim .....m nie wzieliśmy wtedy mistrza, skoro był u nas ten Radek?!

Graliśmy teraz 5 spotkań z Legią Lechem Piastem Żydami Płockiem czyli z drużynami które nas zjadają pod każdym względem w tym momencie. Oczywiście taka porażka 7:0 nie powinna się przytrafić, ale ....a na co wy liczycie? Kto tu przyjdzie? Tadzio Pawłowski? I co on zrobi z taką kadrą? Dopóki nie będziemy mieć porządnych piłkarzy, czyli pieniędzy, to o punktach z takimi drużynami jak wyżej wymienione możecie pomarzyć nawet jakby tu przyszedł Guardiola. I wbijcie sobie to do tych pustych łbów wreszcie....

A bo wy jesteście na każdym treningu i wiecie, że Kumah Bałaniuk i Balicki mają teraz prze zajebistą formę i Stolarczyk specjalnie ich nie wystawia mimo, że Kumah na każdym treningu pewnie mija wszystkich zawodników trzema zwodami i strzela do pustaka. Maciek z pewnością woli wystawić chujowego Bogusia niż przezajebistego Kumaha i Balickiego bo po prostu lubi przegrywać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl