![]() |
dziękuję wszystkim za pomoc :) póki co wstrzymam się z decyzją.
pozdrawiam :) |
Szukam jakiegoś zestawu do 1500, samą jednostkę, bez monitora, klawiatury itp. Coś z dobrą grafiką bo komputer w zasadzie dla nastolatka do gier. Ktoś mógłby rzucić parę pomysłów?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html |
Jak otworzyć plik typu FileViewPro?
Ściągnąłem program,ale to tylko testowa wersja, chce klucz itp. |
Witam. Od czwartku mam pewien problem z moim komputerem. Mianowicie chodzi mi o to że nie mogę grać w gry ponieważ jest katastrofalna mała ilość FPS'ów, komputer zaczyna się zawieszać kiedy ktoś próbuje do mnie zadzwonić na steamie. Podejrzewam że może to być wina zasilacza albo pamięci RAM. Dodam jeszcze że był on skanowany antywirusem AVG oraz programem (nie pamiętam nazwy) na obecność malware itp. Również zainstalowałem program TuneUp Utilities ale nie przyniosło to żadnego efektu.
Specyfikacja mojego komputera: Procesor: Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 2.80 GHz RAM: 2GB (DDR2) Zasilacz: 550W |
Jest jaki program który łączy pocztę e-mail ???? Mam microsoft outlook 2010 ale za nic nie mogę skonfigurować :-/
|
Spróbuj Thunderbird'a. http://www.mozilla.org/pl/thunderbird/
|
Cytat:
|
Mam problem
Mam zewnętrzny dysk twardy, którego nie widzi system. Przy próbie wejścia na dysk, pojawia się informacji o konieczności sformatowania dysku,a jak się nie trudno domyślić nie chciałbym tego robić, ze względu na dane na tym dysku. Jakieś sugestie? |
Witam, jest na forum ktoś kto w miarę ogarnia tworzenie stron internetowych? Jestem w temacie żółtodziobem, a chciałbym spróbować zrobić prostą stronę i miałbym kilka pytań na początek. Proszę o kontakt na priv.
|
Mógłby Mi ktos polecic laptopa tak do 2 tysiecy ?
|
Mam takie samo pytanie jak kolega Donki. Potrzebuję takiego laptopa od 300 - 500 zł do roboty coś z Dell-a jaki polecacie ???
|
Mam pytanie, popsulem swoj router d'link di-524. Dostawca to kiedys ghnet, teraz niby upc ale technologicznie nic sie nie zmienilo, bo linia zostala z ghnet. Jaki router kypic? DSL czy ADSL. Takie wybralwm z Krakowa, co sadzicie, nadadza sie?
http://allegro.pl/router-tp-link-tl-...826032554.html http://allegro.pl/router-tp-link-tl-...827224388.html http://allegro.pl/router-wi-fi-802-1...822981881.html |
Potrzebuję kupić laptopa w granicach 2000zł , nie musi być niewiadomo jak dobry,do codziennego użytku,dla kobiety,nie do gier :D na co w szczególności zwracać uwagę?jaka jest róznica procesora i3 a i5? i z ciekawości zapytam bo od kilku lat nie siedzę w temacie : jest szybsza pamięć od DDR3?
Gdyby ktoś bardziej kumaty wytłumaczył z grubsza o co w tym chodzi byłbym wdzięczny. |
Powie ktoś coś na temat tego Samsunga? Jak sprawują się te procesory AMD miał ktoś z nimi do czynienia?
http://allegro.pl/niebieski-samsung-...824484228.html Będę wdzięczny za wszystkie sugestie. |
Panowie potrzebuje porady, szukam netbooka tak do max 1400 zł, sprzęt typowo do neta, jakiegoś filmu, i pracy biurowej, jedyny warunek 4 gb pamięci, pomożecie?
|
http://allegro.pl/jaguar-core-i3-322...884130548.html
Co sądzicie o takim zestawie? Ewentualnie co byście złożyli podobnego w bardzo zbliżonych pieniądzach? |
Witam, mam takie pytanie czy ktoś z użytkowników forum posiada/ posiadał tego laptopa: Acer Aspire E1-571G?
Jakieś opinie na jego temat? :) |
ja Ci mogę w ciemno powiedzieć, że procesory z serii i3,i5,i7 z konstrukcji Sandy Bridge osiągają o wiele gorsze wyniki z kartami GeForce niż z kartami ATI :)
|
Panowie co polecacie:
1) Asus Transformer TF300TG 2) Samsung galaxy Tab 2 10.1 3) Samsung Galaxy Note 10.1 glownie do netu, filmow, od czasu do czasu cos zagrac, napisac w Wordzie/Excelu itd... |
Potrzebuje waszej pomocy, jestem na kupnie laptopa do 2500zł.
Wypatrzyłem narazie coś takiego: http://www.juka.pl/cena,10943,samsun...__rw_win8.html albo http://www.morele.net/laptop-msi-cx610nf-227pl-535152/ lub http://www.morele.net/laptop-msi-cx610nf-227pl-535152/ co sądzicie, który najlepszy, a może jakieś inne pomysły. Chce go do gier i do obróbki grafiki napewno, bo jestem na studiach inżynierskich i napewno będę się bawił w takie rzeczy. |
neq.podałes 2 takie same laptopy ;)
Wydaje mi się, że lepszy MSI :) Co prawda mniej GB ale lepsza grafika. |
yyy to miał być jeszcze ten
http://www.morele.net/laptop-hewlett...0y57ea-535473/ w sumie MSI ma więcej ramu, a dysku nawet 500 gb chyba nie zapełnie ;) tylko nie miałem nigdy nic od MSI i nie wiem czego się spodziewać |
neq. Ja z tych to wybrał bym MSI ;)
jedyny minus to to że jest głośny. Ale jesli ma byc do gier i obróbki grafiki to MSI bedzie najlepszy bo ma sporo lepszą grafike. Siostra ma MSI i nie ma z nim najmniejszych problemow. Mysle, że w tych granicach cenowych lepszego laptopa nie znajdziesz. |
Znajomy ma rejestrator z systemem video H264 z 4 kamerami podpięty kablem do routera TPlinka.
Z routera albo przez LAN, albo przez wifi na 192.168.1.10 teoretycznie można odbierać obraz z rejestratora. Jeden laptop podpięty na LAN uruchamia podgląd na 192.168.1.10 a inny nie. Co może być powodem? Obydwa przy tym uruchamiają stronę konfiguracyjną routera 192.168.1.1 |
pany. potrzebuje na szybkości kupić dysk twardy 3.5
najlepiej nówka, pojemnosc moze byc 160gb lub wiecej. moze ktoś cos wie etc ? albo ma dobrą używke for sale ? |
Jakiś fajny i nieskomplikowany antywirus do ściągnięcia z neta na windows 7 proszę polecić? :)
|
AVG albo Avast. Oba darmowe i bardzo dobrze oceniane. Wybor zalezy od Ciebie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl