Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sprzęt komputerowy, programowanie itd. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=710)

maTyS. 01.11.2012 15:34

dziękuję wszystkim za pomoc :) póki co wstrzymam się z decyzją.

pozdrawiam :)

Zwitter 01.11.2012 22:46

Szukam jakiegoś zestawu do 1500, samą jednostkę, bez monitora, klawiatury itp. Coś z dobrą grafiką bo komputer w zasadzie dla nastolatka do gier. Ktoś mógłby rzucić parę pomysłów?

luke1906 02.11.2012 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1284502)

Nowe czy używane? Dużo tego na allegro

chyba nową, jakoś nie mam zaufania do używanych części

xanti1906 02.11.2012 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1284502)
1. Po co 8GB w takim sprzęcie?
2. Zasilacz widzę że jakiś budżetowy ale lepiej kupić lepszy 400W niż 500W w tej samej cenie. Z takimi parametrami ten komp nie będzie przekraczał 150W pod obciązeniem więc nie potrzebny taki mocny zasilacz. Nawet 350W by starczyło.



Szczerze to dopłata niewielka do 8gb, więc jak najbardziej opłacalne. Co do zasilacza to dzięki za opinię, wezmę pod uwagę.

crazykaro 02.11.2012 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1284673)
chyba nową, jakoś nie mam zaufania do używanych części

W sumie to masz tu porównywarkę kart graficznych, włacznie z wynikami, poborem mocy, wydajnością. Ustaw sobie GeFoce6600 jako wartość z którą będziesz porównywał i porównuj wydajności w 3D Markach
http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

yoda79 04.11.2012 12:08

Jak otworzyć plik typu FileViewPro?
Ściągnąłem program,ale to tylko testowa wersja, chce klucz itp.

Seba_kraków 04.11.2012 19:01

Witam. Od czwartku mam pewien problem z moim komputerem. Mianowicie chodzi mi o to że nie mogę grać w gry ponieważ jest katastrofalna mała ilość FPS'ów, komputer zaczyna się zawieszać kiedy ktoś próbuje do mnie zadzwonić na steamie. Podejrzewam że może to być wina zasilacza albo pamięci RAM. Dodam jeszcze że był on skanowany antywirusem AVG oraz programem (nie pamiętam nazwy) na obecność malware itp. Również zainstalowałem program TuneUp Utilities ale nie przyniosło to żadnego efektu.


Specyfikacja mojego komputera:

Procesor: Intel (R) Pentium (R) 4 CPU 2.80 GHz
RAM: 2GB (DDR2)
Zasilacz: 550W

chudy_TSW 04.11.2012 19:12

Jest jaki program który łączy pocztę e-mail ???? Mam microsoft outlook 2010 ale za nic nie mogę skonfigurować :-/

Wizard 04.11.2012 19:37

Spróbuj Thunderbird'a. http://www.mozilla.org/pl/thunderbird/

Luu... 04.11.2012 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chudy_TSW (Post 1285065)
Jest jaki program który łączy pocztę e-mail ???? Mam microsoft outlook 2010 ale za nic nie mogę skonfigurować :-/

w pracy mam to http://windows.microsoft.com/pl-PL/w...other-programs

PvD 06.11.2012 22:07

Mam problem

Mam zewnętrzny dysk twardy, którego nie widzi system. Przy próbie wejścia na dysk, pojawia się informacji o konieczności sformatowania dysku,a jak się nie trudno domyślić nie chciałbym tego robić, ze względu na dane na tym dysku.

Jakieś sugestie?

montypajton 21.11.2012 19:15

Witam, jest na forum ktoś kto w miarę ogarnia tworzenie stron internetowych? Jestem w temacie żółtodziobem, a chciałbym spróbować zrobić prostą stronę i miałbym kilka pytań na początek. Proszę o kontakt na priv.

Donki 24.11.2012 17:08

Mógłby Mi ktos polecic laptopa tak do 2 tysiecy ?

chudy_TSW 29.11.2012 18:18

Mam takie samo pytanie jak kolega Donki. Potrzebuję takiego laptopa od 300 - 500 zł do roboty coś z Dell-a jaki polecacie ???

MatMario 01.12.2012 20:31

Mam pytanie, popsulem swoj router d'link di-524. Dostawca to kiedys ghnet, teraz niby upc ale technologicznie nic sie nie zmienilo, bo linia zostala z ghnet. Jaki router kypic? DSL czy ADSL. Takie wybralwm z Krakowa, co sadzicie, nadadza sie?

http://allegro.pl/router-tp-link-tl-...826032554.html
http://allegro.pl/router-tp-link-tl-...827224388.html
http://allegro.pl/router-wi-fi-802-1...822981881.html

WiślakNH 02.12.2012 13:11

Potrzebuję kupić laptopa w granicach 2000zł , nie musi być niewiadomo jak dobry,do codziennego użytku,dla kobiety,nie do gier :D na co w szczególności zwracać uwagę?jaka jest róznica procesora i3 a i5? i z ciekawości zapytam bo od kilku lat nie siedzę w temacie : jest szybsza pamięć od DDR3?
Gdyby ktoś bardziej kumaty wytłumaczył z grubsza o co w tym chodzi byłbym wdzięczny.

MatMario 10.12.2012 09:35

Powie ktoś coś na temat tego Samsunga? Jak sprawują się te procesory AMD miał ktoś z nimi do czynienia?

http://allegro.pl/niebieski-samsung-...824484228.html

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.

gromaders 12.12.2012 22:34

Panowie potrzebuje porady, szukam netbooka tak do max 1400 zł, sprzęt typowo do neta, jakiegoś filmu, i pracy biurowej, jedyny warunek 4 gb pamięci, pomożecie?

Zwitter 26.12.2012 15:04

http://allegro.pl/jaguar-core-i3-322...884130548.html

Co sądzicie o takim zestawie?
Ewentualnie co byście złożyli podobnego w bardzo zbliżonych pieniądzach?

WISŁAZWE 23.01.2013 18:00

Witam, mam takie pytanie czy ktoś z użytkowników forum posiada/ posiadał tego laptopa: Acer Aspire E1-571G?
Jakieś opinie na jego temat? :)

DeadOrAlive 23.01.2013 20:39

ja Ci mogę w ciemno powiedzieć, że procesory z serii i3,i5,i7 z konstrukcji Sandy Bridge osiągają o wiele gorsze wyniki z kartami GeForce niż z kartami ATI :)

mic 24.01.2013 08:24

Panowie co polecacie:

1) Asus Transformer TF300TG
2) Samsung galaxy Tab 2 10.1
3) Samsung Galaxy Note 10.1

glownie do netu, filmow, od czasu do czasu cos zagrac, napisac w Wordzie/Excelu itd...

neq. 24.01.2013 22:24

Potrzebuje waszej pomocy, jestem na kupnie laptopa do 2500zł.
Wypatrzyłem narazie coś takiego:
http://www.juka.pl/cena,10943,samsun...__rw_win8.html
albo
http://www.morele.net/laptop-msi-cx610nf-227pl-535152/
lub
http://www.morele.net/laptop-msi-cx610nf-227pl-535152/
co sądzicie, który najlepszy, a może jakieś inne pomysły. Chce go do gier i do obróbki grafiki napewno, bo jestem na studiach inżynierskich i napewno będę się bawił w takie rzeczy.

Donki 24.01.2013 23:13

neq.podałes 2 takie same laptopy ;)

Wydaje mi się, że lepszy MSI :) Co prawda mniej GB ale lepsza grafika.

neq. 25.01.2013 09:13

yyy to miał być jeszcze ten
http://www.morele.net/laptop-hewlett...0y57ea-535473/

w sumie MSI ma więcej ramu, a dysku nawet 500 gb chyba nie zapełnie ;) tylko nie miałem nigdy nic od MSI i nie wiem czego się spodziewać

Donki 25.01.2013 16:58

neq. Ja z tych to wybrał bym MSI ;)
jedyny minus to to że jest głośny. Ale jesli ma byc do gier i obróbki grafiki to MSI bedzie najlepszy bo ma sporo lepszą grafike.

Siostra ma MSI i nie ma z nim najmniejszych problemow.
Mysle, że w tych granicach cenowych lepszego laptopa nie znajdziesz.

FraMat 25.01.2013 17:36

Znajomy ma rejestrator z systemem video H264 z 4 kamerami podpięty kablem do routera TPlinka.
Z routera albo przez LAN, albo przez wifi na 192.168.1.10 teoretycznie można odbierać obraz z rejestratora.
Jeden laptop podpięty na LAN uruchamia podgląd na 192.168.1.10 a inny nie.
Co może być powodem?
Obydwa przy tym uruchamiają stronę konfiguracyjną routera 192.168.1.1

szprotson 06.02.2013 08:47

pany. potrzebuje na szybkości kupić dysk twardy 3.5
najlepiej nówka, pojemnosc moze byc 160gb lub wiecej.
moze ktoś cos wie etc ? albo ma dobrą używke for sale ?

Kibicka 07.02.2013 00:09

Jakiś fajny i nieskomplikowany antywirus do ściągnięcia z neta na windows 7 proszę polecić? :)

snyrting 07.02.2013 09:49

AVG albo Avast. Oba darmowe i bardzo dobrze oceniane. Wybor zalezy od Ciebie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl