Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

harthausen 26.11.2008 17:54

a Piast prowadzi ze Śląskiem 0-1 , niby olewają kluby ten puchar, a jednak się o niego tłuką

rafalek 26.11.2008 17:56

jaki kanal na sopcasta?

kuba181819 26.11.2008 17:58

Kluby ktore walcza o mistrza i licza sie w lidze to olewaja puchar . Ale np. dla Piasta to jest wazny bo moga wygrac jakis puchar a w lidze walcza tylko o utrzymanie:)

KamiK 26.11.2008 18:02

O kur*a jakie ksero :lol:

kohprzem'68 26.11.2008 18:03

Tak teraz coś pasy doszły do głosu 23min fauluje Marcelo dla ktorego komentujący ten mecz domagają sie czerwieni ,

mic 26.11.2008 18:05

30 min a juz 5 razy lecialo WTSK :lol:

Pan Jotka 26.11.2008 18:05

Przy ich "dopingu" odkrywam u siebie skłonności masochistyczne ;-)

kohprzem'68 26.11.2008 18:05

Tak teraz coś pasy doszły do głosu 23min fauluje Marcelo dla ktorego komentujący ten mecz domagają sie czerwieni ,coś często gracze Cracovii upadaja jak rażeni prądem oczywiście cały czas bluzgają na nas .

element 26.11.2008 18:06

No i fajnie, śmiesznie jest chociaż :)

kohprzem'68 26.11.2008 18:08

walą śnieżkami chamy już kolejny raz .

mic 26.11.2008 18:09

Gdzie mamy co ? :D

arth_ur 26.11.2008 18:10

Kmiecik to jest rakieta ! Niesamowity sprinter .

rafalek 26.11.2008 18:14

wie ktoś gdzie można oprócz TV obejrzeć ten mecz? Na HQTV nie ma, a nie wiem jaki jest kanał na sopcascie

gigant 26.11.2008 18:15

Jak pamiętam nasz stadion był pierwszy przebudowywany, a tam już zdążyli piętro wybudować, bo na dole mało kogo widać.

mic 26.11.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 634397)
wie ktoś gdzie można oprócz TV obejrzeć ten mecz? Na HQTV nie ma, a nie wiem jaki jest kanał na sopcascie

tak ciezko nauczyc sie na pamiec (lub zapisac) adres strony ktora jest ZAWSZE podawana przy tego typu pytaniach ?

www.soccer-live.com.pl

dostuffca 26.11.2008 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 634397)
wie ktoś gdzie można oprócz TV obejrzeć ten mecz? Na HQTV nie ma, a nie wiem jaki jest kanał na sopcascie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba181819 (Post 634381)

1234567890

tofik 26.11.2008 18:19

O proszę, Cleber się na stare lata zgodził zagrać na lewej obronie ? :) Ciekawe.

rafalek 26.11.2008 18:19

wchodze tam, klikam na play przy sopcascie i NIC!! O to mi chodzi...Sop cast się włącza ale nic nie idze

mic 26.11.2008 18:25

To sobie z palca wpisz adres

luke1906 26.11.2008 18:30

wydaje mi się czy gramy straszną padakę przeciwko jakiejś zbieraninie juniorów?

na trybunach też widzę komplet i megadoping, jest ich choć 500?

gdsmk 26.11.2008 18:33

nie musicie oglądać na sopcascie, od tego jest justin.tv zeby nie musieć ściągać programów zewnętrznych.

BTW Właśnie poszła reklama 'Psy górą'.

Rafalek - jak sopcast sie otworzy to musisz sie zalogowac i potem jeszcze raz kliknac w link (gdy już jesteś przy liście kanałów)

gigant 26.11.2008 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 634408)
wydaje mi się czy gramy straszną padakę przeciwko jakiejś zbieraninie juniorów?

na trybunach też widzę komplet i megadoping, jest ich choć 500?

Na pewno jest, bo przecież spiewali że rządzą w Krakowie.

HarryTB 26.11.2008 18:35

Na Polsat Sport jest mecz właśnie oglądam kurde ale żydki bluzgają na nas trzeba zrobić z tym porzadęk , Jeb..ać żydow s****ys.... Wiselkaaaaaaaaa

ja_ka_ 26.11.2008 18:35

http://www.justin.tv/widgets/jtv_pla...nnel=polsport3
tu jest transmisja

mic 26.11.2008 18:39

Chyba nasza-klasa-attack nie odniosl skutku, bo zaczynaja Malemu ciupac :lol:

Kmiecika to mogliby opchnac gdzies na targu

Sebastian LASZCZAK :lol:

tommiyacht 26.11.2008 18:50

w.g. rzekomego ultimatu,. nieco ponad pol godziny dzieli nas od zwolnienia Skorzy

element 26.11.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 634418)
w.g. rzekomego ultimatu,. nieco ponad pol godziny dzieli nas od zwolnienia Skorzy

wcale nie musimy z Cracovią wygrać. Choć fajnie by było..
Śląsk już wyrównał, gdyby został ten wynik a nasi by zremisowali z Cracovią to awansujemy dalej :)

Pan Jotka 26.11.2008 18:55

W ramach ciekawostki wpis z kibice.net w temaci edopingu na Kaluzy:

Mic byłeś i widziałeś jaki jest doping? Ostatnio akurat jest dobry. W meczu z Lechem była taka atmosfera, jakiej nie zrobi cały stadion wypełniony wiślakami

:D:D:D:D:D:D:D:D

HarryTB 26.11.2008 18:56

Wie ktos ile nas na Kałuży? bo wcale nas nie słychać aby tych żydków

harthausen 26.11.2008 18:57

Śląsk wyrównał 1-1, to zdaje się nas promuje :D

Jak oglądam ten derbowy meczyk, to coraz mniej mam ochotę na oglądanie następnych przez najbliższe 2-3 lata co najmniej.
Derby to duże słowo, mecze na Kałuży nijak się do tego pojęcia mają. Szkoda.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl