Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

raczex 14.07.2008 11:37

Zainstaluj xp będzie działać git typkowi nie chciało się pomęczyć to ci wsypał wała niby co nie jest kompatybilne z xp a w razie czego można stery pobrać.Nie da się zmienić systemu łatwo jak z xp na viste trzeba zrobić formata i dopiero zainstalować.

gianbuffon 14.07.2008 11:44

http://www.allegro.pl/item397918019_..._roz_44_5.html
gdzie moge takie znalezc, bedzie w GK? dzieki

Gordian 14.07.2008 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 567072)
Witam mam pytanie do znawców kompów

zimą kupilem uzywanego lapka i mial wgrany Win Vista, powiedzialem kolesiowi zeby mi wgrał xp a on na to ze ten komp moze miec tylko viste bo nie ma sterownikow czy cos takiego( dokladnie nie pamietam)

i wlasnie pytam sie was drodzy forumowicze:D czy takie cos jest ****a prawda? bo juz mnie **** strzela na tej viscie!!!

jest szansa ze jak wgram xp to bedzie normalnie smigal bo jak sie okaze ze nie to lipa bo nie mam visty na cd


Otóż to Co on Ci powiedział to nie jest prawda. Miałem taki sam problem. Przyniósł do mnie gościu nowego lapka żebym mu zamiast visty zainstalował XP. Wszystko pięknie, zrobiłem formata, włożyłem płytę z XP do napędu. Rozpoczęła się instalacja i po chwili błąd. System nie może znaleść dysku twardego. Rozwiązaniem okazało się wypalenie nowej płyty z XP juz z tym brakującym sterownikiem. Po tym zabiegu instalator ruszył normalnie. To sam sysyem. Potem jeszcze były inne problemy ze sterownikami do podzespołów.

Precel z makiem 14.07.2008 12:32

kiedy jest wkońcu sparing? jutro o 17?

Piotrek1991 14.07.2008 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 567095)
http://www.allegro.pl/item397918019_..._roz_44_5.html
gdzie moge takie znalezc, bedzie w GK? dzieki

Uważam, iż buty te znajdziesz w "Sporttiwie", hurtowni sportowej znajdującej się naprzeciwko "Rotundy". Oczywiście mogę sie mylić, ale tam jest naprawdę spory wybór butów piłkarskich ;)

hudinho 14.07.2008 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 567097)
Otóż to Co on Ci powiedział to nie jest prawda. Miałem taki sam problem. Przyniósł do mnie gościu nowego lapka żebym mu zamiast visty zainstalował XP. Wszystko pięknie, zrobiłem formata, włożyłem płytę z XP do napędu. Rozpoczęła się instalacja i po chwili błąd. System nie może znaleść dysku twardego. Rozwiązaniem okazało się wypalenie nowej płyty z XP juz z tym brakującym sterownikiem. Po tym zabiegu instalator ruszył normalnie. To sam sysyem. Potem jeszcze były inne problemy ze sterownikami do podzespołów.

czyli mowisz ze raczej bede miał jaja z ta instalacja... ja w takich sprawach jestem totalnym laikiem wiec moze byc ciezko samemu to zrobic, a w jakims serwisie taka instalka ile kosztuje? bo nie chce sobie zjebac kompa:lol: a xp mam orginala na cd:foch:

zawszewiernyts 14.07.2008 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 567088)
Tak rapid zniósł czas na ściąganie pomiędzy plikami, zniósł wpisywanie kodów ale jednocześnie max download dla free userów wynosi 500 kb/s...

Rapid tym sposobem chce zachęcać do wykupywania kont premium.

Konkertnie nie tylko z rapida, ale mam chyba zle skrasowane łącze..

Sebo_TS 14.07.2008 15:38

Chce ściągnąć z neta Photoshopa. Mam na laptopie Viste ( =/ ) i po ściągnięciu i próbie instalacji wyskakuje mi błąd aby dokończyć poprzednią instalację :/ Co moze byc przyczyna ?
Jesli dam dodaj/usun prgramy i probuje usunąć calkowicie rozpoczętą instalację photoshopa , nie ma możliwości aby usunąć.

wisl@k_TS 14.07.2008 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 567197)
Chce ściągnąć z neta Photoshopa. Mam na laptopie Viste ( =/ ) i po ściągnięciu i próbie instalacji wyskakuje mi błąd aby dokończyć poprzednią instalację :/ Co moze byc przyczyna ?
Jesli dam dodaj/usun prgramy i probuje usunąć calkowicie rozpoczętą instalację photoshopa , nie ma możliwości aby usunąć.

Wykasuj pliki Photoshopa z rejestru.

zawszewiernyts 14.07.2008 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 567197)
Chce ściągnąć z neta Photoshopa. Mam na laptopie Viste ( =/ ) i po ściągnięciu i próbie instalacji wyskakuje mi błąd aby dokończyć poprzednią instalację :/ Co moze byc przyczyna ?
Jesli dam dodaj/usun prgramy i probuje usunąć calkowicie rozpoczętą instalację photoshopa , nie ma możliwości aby usunąć.

Pobierz MyUninstalera, skasuj nim, i wyczyść rejestr choćby EasyCleanerem.

SpongeBob 14.07.2008 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 567122)
kiedy jest wkońcu sparing? jutro o 17?


podbijam...

Mario Nh 14.07.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 567217)
podbijam...

Sparing z Wisłą Płock jest we wtorek o 17:00.

Zaglądajcie czasem na oficjalną stronę klubową...

Bobic 14.07.2008 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 567219)
Sparing z Wisłą Płock jest we wtorek o 17:00.

Zaglądajcie czasem na oficjalną stronę klubową...

Chyba o 18:00 :>

SpongeBob 14.07.2008 16:32

zagladamy i widzimy kolego 18.00...
zagladamy na inne portale i widzimy 18.30
tutaj byla mowa o 17...

Etiop 14.07.2008 17:18

Podbijam ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 566798)
Ściągnąłem sobie fajny program do karaoke "van Basco's Karaoke Player". Szukam teraz piosenek do tego programu ale niestety strony które ja znalazłem proponują piosenki za kasę albo wymagają jakichś kodów. Z na ktoś naprawdę DOBRĄ i DARMOWĄ stronę z takimi piosenkami?


Mario Nh 14.07.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpongeBob (Post 567226)
zagladamy i widzimy kolego 18.00...
zagladamy na inne portale i widzimy 18.30
tutaj byla mowa o 17...

To chyba tylko ja mam zwidy i widzę 17:00

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4176

Dafi_91 14.07.2008 19:45

Byl ktos dzisiaj w WS i moze mi powiedziec jakie byly kolejki po karnet?? z gory thx pozdro:)

Zacu 14.07.2008 19:55

fanatyk jest w piatek otwarty normalnie?? czy jest jakas przerwa wakacyjna bo w piatek chce zawitac do krk

Dafi_91 14.07.2008 20:03

Raczej powinien byc otawrt normalnie. Bylem w zeszlym tygodniu i nic nie pisalo ani wspominali o przerwach:)

werty 14.07.2008 20:32

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące jutrzejszego meczu? Chodzi mi dokładnie o to czy będą wpuszczani kibice i ewentualną cenę biletów.

SpongeBob 14.07.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 567281)
To chyba tylko ja mam zwidy i widzę 17:00

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4176


na glownej stronie na kalendarzu jest 18...

wislak_olkusz 14.07.2008 23:44

krótka piłka: stronę ze statystykami WNBA proszę

Manson33 15.07.2008 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 567054)
Propos Rapida, kazdemu wolniej sciaga? Mając Neo 1MB ściągało mi z prędkością ok. 135 KB/s a teraz maks jest 80 KB/s. Wie ktoś czemu? Czy to jakas wielka akcja zachęcająca do kupna konta premium? :P

U mnie z prędkościami jest raczej dobrze.

http://img510.imageshack.us/img510/8...peedxr0.th.png

Mam internet z kablówki Aster łącze 2 Mb , do godziny chyba 10.00 od północy, a cały dzień 1 Mb.
Kiedy ściągam po jednym pliku prędkości są jak na załączonym obrazku, a jedynie w momencie ściągania kilku plików jednocześnie przepustowość łącza jest dzielona na ilość tych downloadów.

Sebo_TS 15.07.2008 10:49

2 proste pytania :
Potrzebuję Cd-Key do pakietu Office 2007 ( Windows Vista) z serii Home and Student ( czy cos takiego )
Potrzebuje tez jakeis "uniwersalne" steroniki pod karte dzwiękową ( nioe moj komputer, komus robie ) i nei wiem jaka jest karta dzwiekowa bo tak to by nie bylo problemu jakbym wiedzial jaka karta dzwiekowa a za cholere nie wiem. Jak dam w menadzerze urzadzen to tez nie pisze :/

Gordian 15.07.2008 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebo_TS (Post 567588)
2 proste pytania :
Potrzebuję Cd-Key do pakietu Office 2007 ( Windows Vista) z serii Home and Student ( czy cos takiego )
Potrzebuje tez jakeis "uniwersalne" steroniki pod karte dzwiękową ( nioe moj komputer, komus robie ) i nei wiem jaka jest karta dzwiekowa bo tak to by nie bylo problemu jakbym wiedzial jaka karta dzwiekowa a za cholere nie wiem. Jak dam w menadzerze urzadzen to tez nie pisze :/

jak to laptop jest to zobacz na podzespoły takich samych, np w ofercie jakiegoś sklepu i będziesz wiedział jak nie laptop to może spróbuj Realtek 97 ?

Skipper 15.07.2008 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 567474)
krótka piłka: stronę ze statystykami WNBA proszę

www.wnba.com/stats
http://sports.espn.go.com/wnba/statistics

Sebo_TS 15.07.2008 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 567593)
jak to laptop jest to zobacz na podzespoły takich samych, np w ofercie jakiegoś sklepu i będziesz wiedział jak nie laptop to może spróbuj Realtek 97 ?

To nie laptop tylko komputer stacjonarny

Kurt 15.07.2008 12:03

Czy jest już ustalony rozkład jazdy I kolejki?, a w zasadzie czy wiadomo już dokładnie w jaki dzień i o jakiej porze gramy z Ruchem?


i drugie Czy nasz rewanż z Beitarem już na pewno odbędzie się 6 sierpnia?

piter116 15.07.2008 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 567655)
Czy jest już ustalony rozkład jazdy I kolejki?, a w zasadzie czy wiadomo już dokładnie w jaki dzień i o jakiej porze gramy z Ruchem?

25 lipca o 20.15 podobno :P

Mario Nh 15.07.2008 12:15

Cytat:

Kolejka 1 - 25-27 lipca
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 27 lipca, 15:00
Jagiellonia Białystok - Cracovia 26 lipca, 18:00
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski 27 lipca, 17:00
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 26 lipca, 20:00
Łódzki KS - Śląsk Wrocław 26 lipca, 20:00
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 25 lipca, 20:15
Piast Gliwice - Polonia Bytom 26 lipca, 16:00 w Wodzisławiu Śląskim
Arka Gdynia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 lipca, 20:00
źródło: www.90minut.pl


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl