![]() |
Zainstaluj xp będzie działać git typkowi nie chciało się pomęczyć to ci wsypał wała niby co nie jest kompatybilne z xp a w razie czego można stery pobrać.Nie da się zmienić systemu łatwo jak z xp na viste trzeba zrobić formata i dopiero zainstalować.
|
http://www.allegro.pl/item397918019_..._roz_44_5.html
gdzie moge takie znalezc, bedzie w GK? dzieki |
Cytat:
Otóż to Co on Ci powiedział to nie jest prawda. Miałem taki sam problem. Przyniósł do mnie gościu nowego lapka żebym mu zamiast visty zainstalował XP. Wszystko pięknie, zrobiłem formata, włożyłem płytę z XP do napędu. Rozpoczęła się instalacja i po chwili błąd. System nie może znaleść dysku twardego. Rozwiązaniem okazało się wypalenie nowej płyty z XP juz z tym brakującym sterownikiem. Po tym zabiegu instalator ruszył normalnie. To sam sysyem. Potem jeszcze były inne problemy ze sterownikami do podzespołów. |
kiedy jest wkońcu sparing? jutro o 17?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chce ściągnąć z neta Photoshopa. Mam na laptopie Viste ( =/ ) i po ściągnięciu i próbie instalacji wyskakuje mi błąd aby dokończyć poprzednią instalację :/ Co moze byc przyczyna ?
Jesli dam dodaj/usun prgramy i probuje usunąć calkowicie rozpoczętą instalację photoshopa , nie ma możliwości aby usunąć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
podbijam... |
Cytat:
Zaglądajcie czasem na oficjalną stronę klubową... |
Cytat:
|
zagladamy i widzimy kolego 18.00...
zagladamy na inne portale i widzimy 18.30 tutaj byla mowa o 17... |
Podbijam ...
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4176 |
Byl ktos dzisiaj w WS i moze mi powiedziec jakie byly kolejki po karnet?? z gory thx pozdro:)
|
fanatyk jest w piatek otwarty normalnie?? czy jest jakas przerwa wakacyjna bo w piatek chce zawitac do krk
|
Raczej powinien byc otawrt normalnie. Bylem w zeszlym tygodniu i nic nie pisalo ani wspominali o przerwach:)
|
Ma ktoś jakieś informacje dotyczące jutrzejszego meczu? Chodzi mi dokładnie o to czy będą wpuszczani kibice i ewentualną cenę biletów.
|
Cytat:
na glownej stronie na kalendarzu jest 18... |
krótka piłka: stronę ze statystykami WNBA proszę
|
Cytat:
http://img510.imageshack.us/img510/8...peedxr0.th.png Mam internet z kablówki Aster łącze 2 Mb , do godziny chyba 10.00 od północy, a cały dzień 1 Mb. Kiedy ściągam po jednym pliku prędkości są jak na załączonym obrazku, a jedynie w momencie ściągania kilku plików jednocześnie przepustowość łącza jest dzielona na ilość tych downloadów. |
2 proste pytania :
Potrzebuję Cd-Key do pakietu Office 2007 ( Windows Vista) z serii Home and Student ( czy cos takiego ) Potrzebuje tez jakeis "uniwersalne" steroniki pod karte dzwiękową ( nioe moj komputer, komus robie ) i nei wiem jaka jest karta dzwiekowa bo tak to by nie bylo problemu jakbym wiedzial jaka karta dzwiekowa a za cholere nie wiem. Jak dam w menadzerze urzadzen to tez nie pisze :/ |
Cytat:
|
Cytat:
http://sports.espn.go.com/wnba/statistics |
Cytat:
|
Czy jest już ustalony rozkład jazdy I kolejki?, a w zasadzie czy wiadomo już dokładnie w jaki dzień i o jakiej porze gramy z Ruchem?
i drugie Czy nasz rewanż z Beitarem już na pewno odbędzie się 6 sierpnia? |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl