![]() |
Kupię NOWY aparat cyfrowy Kodak V610.
|
Zbieram zamówienia na koszulkę "Zostaw Kibica Ty ****o" projekt poniżej
http://i44.tinypic.com/1zzlsfr.jpg Cena 45 złotych + ewentualna wysyłka. Zamówienia zbieram do 20 lutego - u Was będą na 28 - 29 lutego. Zainteresowani gg: 13709326 Pozdrawiam |
http://i43.tinypic.com/ilzi4j.jpg
ZAPRASZAM DO ZAKUPU!!!PISZCIE NA PW NA PEWNO SIE DOGADAMY !!! 2 , 8 SPRZEDANE |
kupie otwieracze z piwa np."Lech Premium" Wisła Kraków
kupie otwieracze z piwa np." Lech Premium" Wisła Kraków
prosze o kontakt jesli ktos ma na sprzedaz/wymiane |
Sprzedam Nokie N96 Stan Bardzo Dobry!!!
JeŚli KtoŚ Jest Zainteresowany ProszĘ O Kontakt Priv |
KUPIĘ - dodatek do Gry Magia i Miecz "W kosmicznej odchłani" - walić na priv jakby kto miał
|
NOKIA e51 do sprzedania-kupiona w Orange,używana 3 tyg,stan idealny.Oczywiscie z pudelkiem,wszystkimi gadzetami,gwarancja. CENA 500 zl do lekkiej negocjacji.
http://images.techtree.com/ttimages/...1_nokiae51.jpg |
IPHONE 3G 16GB BLACK
http://allegro.pl/item553688133_ipho...ra_okazja.html |
|
Sprzedam bilet z meczu Wisła-Real ,sektor C, stan idealny.
Oferty na prvi |
|
Do sprzedania koszulki PATRIOCI - dumni z bycia Polakami. Koszulki wykonane
w gramaturze 190 z wysokiej jakości nadrukiem. Na przodzie koszulki napis Patrioci - dumni z bycia Polakami, na tylniej stronie orzeł z godła oraz napis Jesteśmy ludźmi z pasją. Dostępne rozmiary M, L, XL. Liczba sztuk ograniczona! Polecam! http://i40.tinypic.com/2qjzzhz.jpg http://i44.tinypic.com/w0gmzq.jpg ALLEGRO: http://allegro.pl/show_item.php?item=556787498 możliwa również sprzedaż poza allegro - wtedy proszę o PW. pozdro 8) |
- Koszulka ADIDAS Real Madryt
http://www.allegro.pl/item556813063_...3_beckham.html - Koszulka NIKE NFL http://www.allegro.pl/item556803379_...ht_jersey.html - Bluza ADIDAS OLDSCHOOL http://www.allegro.pl/item553155506_...ing_bluza.html - Bezrękawnik REEBOK Play Dry http://www.allegro.pl/item554204339_...ie_rozm_l.html |
Do sprzedania mam NOWE, grube spodnie dresowe firmy: EVERLAST zakupione w UK. Rozmiar XL :)
Cena : 100zł możliwy odbiór osobisty w Krakowie bądź wysyłka. Cena na metce to 29.99funtów. http://i39.tinypic.com/5zf689.jpg sprzedane ! |
Single Tupaca
http://www.allegro.pl/item557293162_...li_tupaca.html |
|
Do sprzedania:
Notebook Toshiba L40-139 Model karty graficznej: Intel GMA 900. Procesor: Intel Celeron M 520, 1,6 GHz, 1 MB cache, FSB 533 MHz. Przekątna wyświetlacza 15,4 in. 1 GB RAM DYSK TWARDY 120 GB NAGRYWARKA DVD 56K MODEM / LAN W - LAN (802.11B/G) MICROSOFT VISTA HOME Stan idealny. |
RADIO samochodowe DAEWOO
http://allegro.pl/item551506786_supe...in_zobacz.html NOWA BLUZA ATHLETIC http://allegro.pl/item554240197_nowa...lka_wyprz.html NOWA BLUZA ADIDAS http://allegro.pl/item556264718_adid...okazja_xl.html Kalendarze na rok 2009 + VLEPKI gratis - HWDP http://allegro.pl/item556223767_kale...acab_hwdp.html |
NOKIA e51 do sprzedania-kupiona w Orange,używana 3 tyg,stan idealny.Oczywiscie z pudelkiem,wszystkimi gadzetami,gwarancja. CENA 500 zl do lekkiej negocjacji.
http://images.techtree.com/ttimages/...1_nokiae51.jpg |
SPRZEDAM PILNIE
LG KU990 (Viewty) nowy, dziś odebrany z salonu z wszystkimi pierdołami http://www.telix.pl/images/200801/ku990_test.jpg kontakt : GG 10232662 kom 793 198 286 |
SPRZEDAM PILNIE!!
Buty Adidasa nowe, nie używane, rozmiar 41 1/3 Oferty na PRIV Zdjęcia: http://img7.imageshack.us/img7/9923/dsc02960ne5.jpg http://img228.imageshack.us/img228/1127/dsc02962in8.jpg |
SPRZEDAM NOWĄ NOKIE N95
Posiada folie na wyświetlaczu CENA : 850zł |
Do sprzedanai reduktor LPG poł roczny firmy BRC - na podciśnienie ?
Silniczek do el. szyberdachu zegary - białe tarcze - 6 cyl. pas przedni biały - ideał prawy błotnik biały - ideał Nerka przód tunel kolo recznego z kasetami 2x zbiorniczki spryskiwaczy lampy tył (szerokie) tuleje belki tylniej NÓWKI i inne graty - po prostu pisać :) ZDJĘCIA: http://www.garnek.pl/zolwik8 DO BMW E30, z wyjatkiem reduktora |
Historia przed maturą :
http://www.allegro.pl/item558858428_...ctwo_greg.html Szal Olympiakosu : http://www.allegro.pl/item558917128_...te7_b cm.html Kapelusz SUPER WISŁA: http://www.allegro.pl/item558922440_... er_wisla.html |
Sprzedam Motorole L6 pilne :)
|
Kupie Koszulke JWP.
p.s:nie wie ktoś gdzie mógłbym ją kupić? |
|
Sprzedam za symboliczna cenę zestaw około 150 płyt winylowych, w dobrym stanie.
Jak ktoś zainteresowany to mogę zrobić spis tytułów. priv albo gg |
Sprzedam koszulkę Jagi- rozmiar XL. Nowa! Cena-35zł. Możliwa wysyłka
http://i40.tinypic.com/21msv2h.jpg |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl