Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

zidanemarcin 30.05.2010 09:53

to jest koszulka realu na przyszly sezon. ta co wyzej to jest z tego sezonu:

http://www.footballshirtculture.com/...t-leaked-2.jpg

a to domowa z bliska:

http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...2_sdc10671.jpg

http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...9_sdc10674.jpg

Mishau 30.05.2010 10:56

My bedziemy raczej grac w koszulkach takich w jakich grał Real w zakonczonym sezonie. ;)

Zenek 30.05.2010 10:59

moze podczas pierwszego sparingu już beda miec nowe stroje

Pablo84 30.05.2010 11:02

Gówno mnie obchodzi Real Barcelona itp.To temat o strojach meczowych Wisły.Adidas ubiera tylko ten śmierdzący Real czy setke innych drużyn, że się tak podniecacie?

Arturo Qr2nów 30.05.2010 11:17

Właśnie jak to będzie z tym wzorem "Realu" będzie to wzór z tego sezonu, czy poprzedniego? Kilka stron wcześniej ktoś pisał, że z minionego jednak nigdzie oficjalnie nie jest to napisane... Nie jest tak, że mają gotowy wzór na ten sezon i po prostu "dodrukują" parę koszulek dla Wisły?

Sorry Pablo za wstawkę o Realu :p

wonski_eNHa 30.05.2010 11:25

Jak na oficjalnej napiszą, ze podpisali kontrakt z Adidas to wszystko wtedy się okaże. Nie ma co się kotłować czy stroje będą modelem Realu M. z poprzedniego sezonu czy z nowego. Mogą nawet dać nam dać model z czasów Kulawika :D i będzie dobrze. Największą niewiadomą jednak pozostaje główny sponsor. Ahh ten wiślacki 'marketing'.

polok1906 30.05.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 906497)
Jak na oficjalnej napiszą, ze podpisali kontrakt z Adidas to wszystko wtedy się okaże. Nie ma co się kotłować czy stroje będą modelem Realu M. z poprzedniego sezonu czy z nowego. Mogą nawet dać nam dać model z czasów Kulawika :D i będzie dobrze. Największą niewiadomą jednak pozostaje główny sponsor. Ahh ten wiślacki 'marketing'.

No właśnie zgadzam sie nie ma co tu rozmyślać cza czekać z kim Wisła podpisze i jaki bydzie ten główny sponsor wkońcu bo sponsora mieliśmy dobrego bet-at-home ale cóż

szlaQ 30.05.2010 18:35

Mam nadzieje że wzór na przyszły sezon będzie w miarę znośny i go przebolejemy ... A za rok Wisła ma grać w unikatowych strojach tylko dla siebie i dobrze bo Wisła jest tylko jedna i unikatowa ;)

Tenzen 30.05.2010 19:29

W czym będą grami za rok to się okaże ;) Pewnie nasz magiczno-niewidzialny marketing nie dogada się co do ceny i będziemy grali w tym samym.

na tych nowych dla Realu znacznie bardziej podobają mi się te paski na ramionach niż na tych z poprzedniego sezonu. Ale w sumie obojętne, co do koszulek interesuje mnie zwłaszcza sponsor.

ardianek 31.05.2010 10:45

chciałem kupić koszulke meczowa wisly taka jak tutaj:
http://www.allegro.pl/item1036591085...la_08_n_m.html
ale nie maja w allegro czerwonych i mozna zamowic tylko w ich sklepie internetowym. Poza tym moga wyslac tylko kurierem za 20, a taka koszulka spokojnie moze isc przeciezw liscie za 5 zl. Czy ma ktos na tyle blisko sklep SIZEER zeby kupic mi taka czerwona koszulke? Dla bezpieczenstwa moze nastepnie wystawic ja na allegro, a ja bym kupil ja na tej aukcji? prosze o kontakt

Neo1221 31.05.2010 10:52

Ciężko będzie Ci dostać w sklepie Sizzera rozmiar M tej koszulki... szukałem w Krakowie i jedynie znalazłem Białą BetAtHome w tym rozmiarze... Jak wchodziła ta promocja ja 99.90 ciężko już było znaleźć M ze sponsorem, a co dopiero teraz... specjalnie dali niebieskie i inne na allegro bo przesyłka wychodzi za 20 zł...

Krzysiek 31.05.2010 10:53

Jeżeli przebywasz w pobliżu Krakowa, to podejdź do GK, do sklepu Umbro. Powinno być jeszcze tego od zajebania:)

ardianek 31.05.2010 11:22

moze byc tez L. Moze mi ktos podac dokladne wymiary rozmiaru L? Najbardziej mi jednak zalezy na tym, czy moglby ja ktos kupic w sklepie (niestety mieszkam 200 km od Krakowa) i wystawic na allegro, a wtedy ja bym ja kupil.

MatMario 31.05.2010 12:05

L jest w **** duża, ja minimalnie co noszę to L a tutaj kupiłem M bo L wygląda jak damska koszula nocna. Białe i niebieskie ze sponsorem były w umbro w GK

ziooom 31.05.2010 12:23

Ja mam S (72 cm dł, 52 cm szer), normalnie noszę koszulki M a ta i tak jest trochę za duża na mnie.

masterlag 31.05.2010 13:19

No właśnie Umbro ma beznadziejną rozmiarówkę. Mam nadzieję, że z Adidasem nie będzie takich problemów, bardzo się ciesze, że z tej firmy będą stroje (jak nie Nike, to Adidas). Z koszulką Liverpoolu nie miałam problemu, więc myślę, że z trykotem Wisły też nie będzie. Nie to co z Umbro... :/

ardianek 31.05.2010 18:50

moze mi ktos podac dokladne rozmiary (dlugosc, szerokosc w klacie i szerokosc na dole) rozmiaru L? Chodzi o oryginalna koszulke meczowa, nei replike, jesli to ma jakies znaczenie.

ziooom 31.05.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ardianek (Post 907107)
moze mi ktos podac dokladne rozmiary (dlugosc, szerokosc w klacie i szerokosc na dole) rozmiaru L? Chodzi o oryginalna koszulke meczowa, nei replike, jesli to ma jakies znaczenie.

Na allegro są koszulki z podanymi rozmiarami, L ma 79 cm dł i 58 cm szer.

jurukuru 01.06.2010 16:47

Czy jak będziemy mieć już te koszulki adasia, to wycofają ze sklepów pozostałe umbro, czy jak jeszcze zostaną ( a zostaną na pewno) będzie można je jeszcze dostać?

R33 01.06.2010 18:09

Kiedyś jak Umbro wchodziło do Wisły, to z koszulek NIKE zrobiono wyprzedaż. Oprócz koszulki dostawałeś szalik, czapkę i pocztówki. Tak więc teraz pewnie też będzie jakaś wyprzedaż.

SpoXsteR 01.06.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 907481)
Czy jak będziemy mieć już te koszulki adasia, to wycofają ze sklepów pozostałe umbro, czy jak jeszcze zostaną ( a zostaną na pewno) będzie można je jeszcze dostać?

do kosza raczej nie wyrzucona ..
Bet at home tez juz nie finansuje Wisly ale w sklepiku dalej mozna znalezc gadzety z ich logo (zmniejszyli ceny)
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wszej_druzyny/
z Umbro pewnie bedzie pewnie podobnie

jurukuru 01.06.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 907522)
Kiedyś jak Umbro wchodziło do Wisły, to z koszulek NIKE zrobiono wyprzedaż. Oprócz koszulki dostawałeś szalik, czapkę i pocztówki. Tak więc teraz pewnie też będzie jakaś wyprzedaż.

Premiera nowych strojów ( UMBRO ) była na meczu z Celticiem bodajże, ale tej promocji nie pamiętam. Ale jakby teraz też coś takiego zrobili było by fajnie :D

wonski_eNHa 03.06.2010 12:47

Jak już podpiszą z Adidasem i wprowadzą nowe stroje to na pewno będzie wielka czystka z magazynów koszulek umbro i wszystkiego co z umbro związane, chyba że uda Wam się do tego czasu już wszystko wykupić :]

Pobawiłem się trochę strojem Realu i wyszło takie coś
http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png

http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png

Uploaded with ImageShack.us


nawet nie najgorzej wygląda.

WiślakMyślenice 03.06.2010 14:03

Jakim programem modernizujecie te koszulki? Też chce się pobawić w Tomka Jacykowa ;P

brylant17 03.06.2010 18:02

wonski_eNHa O rzesz w mordę jeża, ale ci pięknie wyszły :D niech będą takie a białą sam kupie :)



P.s gdzie można koszulki zamówić tzn.zapłacić za wykonanie z projektu :D

cinekw 03.06.2010 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 908503)
wonski_eNHa O rzesz w mordę jeża, ale ci pięknie wyszły :D niech będą takie a białą sam kupie :)



P.s gdzie można koszulki zamówić tzn.zapłacić za wykonanie z projektu :D

Takich nie będzie na pewno bo to styl koszulek Realu ale na sezon 2010-2011 , a my dostaniemy ich koszulki z zeszlego ..

Pusher 04.06.2010 19:48

Wie ktos moze czy w bonarce/galeri krakowskiej sa jeszcze koszulki wisły ze sponsorem umbro? ;]

JrQ- 04.06.2010 21:22

W Galerii na pewno były jakieś 2 tygodnie temu jak przechodziłem obok.

Oldpara 04.06.2010 22:06

Dzisiaj jeszcze były. I to promocja po 69 PLN. Kupiłem w sumie 5 :)
Bardzo mi się podobały te modele, a poza tym to świetna koszulka do chodzenia po górach, czy pływania na jachcie (z długim rękawem, żeby słońce nie paliło :)

sorin320 04.06.2010 22:44

oj chopy... tera sie obłowicie a potem kto bedzie kupowal koszulki Wisły w adasiu ?:D
taka to jest właśnie u nas tradycja kupowania koszulek... 3/4 kibiców ma 2 koszulki i chodza w nich zawsze, nie kupują więcej bo dla prawdziwego kibica adidas, nike, umbro itd to to samo gówn*... WAŻNE ŻE NA PIERSI JEST BIAŁA GWIAZDA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl