![]() |
to jest koszulka realu na przyszly sezon. ta co wyzej to jest z tego sezonu:
http://www.footballshirtculture.com/...t-leaked-2.jpg a to domowa z bliska: http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...2_sdc10671.jpg http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...9_sdc10674.jpg |
My bedziemy raczej grac w koszulkach takich w jakich grał Real w zakonczonym sezonie. ;)
|
moze podczas pierwszego sparingu już beda miec nowe stroje
|
Gówno mnie obchodzi Real Barcelona itp.To temat o strojach meczowych Wisły.Adidas ubiera tylko ten śmierdzący Real czy setke innych drużyn, że się tak podniecacie?
|
Właśnie jak to będzie z tym wzorem "Realu" będzie to wzór z tego sezonu, czy poprzedniego? Kilka stron wcześniej ktoś pisał, że z minionego jednak nigdzie oficjalnie nie jest to napisane... Nie jest tak, że mają gotowy wzór na ten sezon i po prostu "dodrukują" parę koszulek dla Wisły?
Sorry Pablo za wstawkę o Realu :p |
Jak na oficjalnej napiszą, ze podpisali kontrakt z Adidas to wszystko wtedy się okaże. Nie ma co się kotłować czy stroje będą modelem Realu M. z poprzedniego sezonu czy z nowego. Mogą nawet dać nam dać model z czasów Kulawika :D i będzie dobrze. Największą niewiadomą jednak pozostaje główny sponsor. Ahh ten wiślacki 'marketing'.
|
Cytat:
|
Mam nadzieje że wzór na przyszły sezon będzie w miarę znośny i go przebolejemy ... A za rok Wisła ma grać w unikatowych strojach tylko dla siebie i dobrze bo Wisła jest tylko jedna i unikatowa ;)
|
W czym będą grami za rok to się okaże ;) Pewnie nasz magiczno-niewidzialny marketing nie dogada się co do ceny i będziemy grali w tym samym.
na tych nowych dla Realu znacznie bardziej podobają mi się te paski na ramionach niż na tych z poprzedniego sezonu. Ale w sumie obojętne, co do koszulek interesuje mnie zwłaszcza sponsor. |
chciałem kupić koszulke meczowa wisly taka jak tutaj:
http://www.allegro.pl/item1036591085...la_08_n_m.html ale nie maja w allegro czerwonych i mozna zamowic tylko w ich sklepie internetowym. Poza tym moga wyslac tylko kurierem za 20, a taka koszulka spokojnie moze isc przeciezw liscie za 5 zl. Czy ma ktos na tyle blisko sklep SIZEER zeby kupic mi taka czerwona koszulke? Dla bezpieczenstwa moze nastepnie wystawic ja na allegro, a ja bym kupil ja na tej aukcji? prosze o kontakt |
Ciężko będzie Ci dostać w sklepie Sizzera rozmiar M tej koszulki... szukałem w Krakowie i jedynie znalazłem Białą BetAtHome w tym rozmiarze... Jak wchodziła ta promocja ja 99.90 ciężko już było znaleźć M ze sponsorem, a co dopiero teraz... specjalnie dali niebieskie i inne na allegro bo przesyłka wychodzi za 20 zł...
|
Jeżeli przebywasz w pobliżu Krakowa, to podejdź do GK, do sklepu Umbro. Powinno być jeszcze tego od zajebania:)
|
moze byc tez L. Moze mi ktos podac dokladne wymiary rozmiaru L? Najbardziej mi jednak zalezy na tym, czy moglby ja ktos kupic w sklepie (niestety mieszkam 200 km od Krakowa) i wystawic na allegro, a wtedy ja bym ja kupil.
|
L jest w **** duża, ja minimalnie co noszę to L a tutaj kupiłem M bo L wygląda jak damska koszula nocna. Białe i niebieskie ze sponsorem były w umbro w GK
|
Ja mam S (72 cm dł, 52 cm szer), normalnie noszę koszulki M a ta i tak jest trochę za duża na mnie.
|
No właśnie Umbro ma beznadziejną rozmiarówkę. Mam nadzieję, że z Adidasem nie będzie takich problemów, bardzo się ciesze, że z tej firmy będą stroje (jak nie Nike, to Adidas). Z koszulką Liverpoolu nie miałam problemu, więc myślę, że z trykotem Wisły też nie będzie. Nie to co z Umbro... :/
|
moze mi ktos podac dokladne rozmiary (dlugosc, szerokosc w klacie i szerokosc na dole) rozmiaru L? Chodzi o oryginalna koszulke meczowa, nei replike, jesli to ma jakies znaczenie.
|
Cytat:
|
Czy jak będziemy mieć już te koszulki adasia, to wycofają ze sklepów pozostałe umbro, czy jak jeszcze zostaną ( a zostaną na pewno) będzie można je jeszcze dostać?
|
Kiedyś jak Umbro wchodziło do Wisły, to z koszulek NIKE zrobiono wyprzedaż. Oprócz koszulki dostawałeś szalik, czapkę i pocztówki. Tak więc teraz pewnie też będzie jakaś wyprzedaż.
|
Cytat:
Bet at home tez juz nie finansuje Wisly ale w sklepiku dalej mozna znalezc gadzety z ich logo (zmniejszyli ceny) http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...wszej_druzyny/ z Umbro pewnie bedzie pewnie podobnie |
Cytat:
|
Jak już podpiszą z Adidasem i wprowadzą nowe stroje to na pewno będzie wielka czystka z magazynów koszulek umbro i wszystkiego co z umbro związane, chyba że uda Wam się do tego czasu już wszystko wykupić :]
Pobawiłem się trochę strojem Realu i wyszło takie coś http://img218.imageshack.us/img218/2361/homewl.png http://img202.imageshack.us/img202/7572/awayw.png Uploaded with ImageShack.us nawet nie najgorzej wygląda. |
Jakim programem modernizujecie te koszulki? Też chce się pobawić w Tomka Jacykowa ;P
|
wonski_eNHa O rzesz w mordę jeża, ale ci pięknie wyszły :D niech będą takie a białą sam kupie :)
P.s gdzie można koszulki zamówić tzn.zapłacić za wykonanie z projektu :D |
Cytat:
|
Wie ktos moze czy w bonarce/galeri krakowskiej sa jeszcze koszulki wisły ze sponsorem umbro? ;]
|
W Galerii na pewno były jakieś 2 tygodnie temu jak przechodziłem obok.
|
Dzisiaj jeszcze były. I to promocja po 69 PLN. Kupiłem w sumie 5 :)
Bardzo mi się podobały te modele, a poza tym to świetna koszulka do chodzenia po górach, czy pływania na jachcie (z długim rękawem, żeby słońce nie paliło :) |
oj chopy... tera sie obłowicie a potem kto bedzie kupowal koszulki Wisły w adasiu ?:D
taka to jest właśnie u nas tradycja kupowania koszulek... 3/4 kibiców ma 2 koszulki i chodza w nich zawsze, nie kupują więcej bo dla prawdziwego kibica adidas, nike, umbro itd to to samo gówn*... WAŻNE ŻE NA PIERSI JEST BIAŁA GWIAZDA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl