![]() |
http://www.smog.pl/wideo/21747/kobieta_parkujaca_szok/
ARGH, kto jej prawo jazdy dał. |
Ogłoszenie o pracę:
"Witam mam 20 lat i szukam jako kierowca/kurier i nie tylko podejme każa prace nawet do przyuczenia. Skończyłem technikum elektroniczne teraz jestem studentem inforamtyki zaoczne. Posiadam wolny czas od pon-pia oraz niektóre soboty. Jestem dyspozycyjny, punktualny, posiadam aktualne zaswiadczenie i niekaralnosci, umiem obslugiwac sie kaputerem. Mieszkam w nowej hucie. Praca jest mi bardzo potrzbena do zaplaty za studja i za mieszkanie. Prosze o powazne oferty kontakt xxxxxxxxx o kazdej porze dnia i nocy." |
co smiesznego w tym ogloszeniu ja np nie umiem obslugiwac sie kaputerem i podejrzewam, ze ty tez nie wiec ten koles to taki Da Vinci naszych czasow. :P
|
|
http://pl.youtube.com/watch?v=LoHgcIv2pBc&fmt=18
Nie wiem czy tu juz było ale nie znalazłem na kilku podstronach forum a uważam że każdy powinien to oglądnąć. |
Jak myślisz jak nasz prezydent wymówi imie i nazwisko nowego prezydenta USA ?
Baba Omama Oback Barama Baran Obawa Barubar Bambama Barabar Obameiro Borubak O'Lama Brak Banana Barek Odrana Burak Osama Obak z Bahama :) |
|
http://www.maxior.pl/film/115126/Sposob_na_kursanta instruktor stracił nerwy :rotfl:
|
Najnowszy cytat z basha:
Cytat:
|
Zagadka: Ile (najprawdopodobniej) ma jaj nowy prezydent Stanów Zjednoczonych?
|
Cytat:
|
Cytat:
elo elo 10 znaków |
Sztab Obamy nie próżnował:D
http://religiapokoju.blox.pl/html/13...21.html?252763 (obczajcie filmiki Wassup) |
|
Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!
Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic! Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi: - Panie, trzeba kuć! - Co Pan, ku..wa? Gres z Włoch za 4 tys. euro! - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać... - Panie, wszystko ale nie gres... Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić... - Co Pan, ku..wa odpier...lasz? - pyta mąż - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum |
|
Cytat:
|
|
|
no to kolejny test telefonu -tym razem sprawdzamy na młocie wytrzymałości SAMSUNGA
http://pl.youtube.com/watch?v=hhsHRb0w1NM |
Idzie narkoman po pustyni i nagle zobaczył amforę. Zamiast wody, z amfory wyleciał dżin i mówi:
- Spełnię dla Ciebie trzy życzenia. - Dawaj działkę dla mnie i dla Ciebie! Spalimy razem! Dżin spełnił życzenie, ale że nie był wprawiony schował się do lampy. Minęło parę godzin zanim wyszedł i mówi: - Drugie życzenie! - Dawaj drugą działkę, razem spalimy! Dżin spełnił życzenie i znów schował się do lampy, tym razem na godzinę. Wychodzi i mówi: - Poproszę o trzecie życzenie! Ale tym razem pomyśl dobrze! Możesz mieć absolutnie wszystko! - Jeszcze raz to samo! A co tam, raz się żyje! - No dobrze, spełnię to życzenie, ale muszę przyznać, że nie jesteś zbyt mądry. Mija godzina, dwie i dżin znów wychodzi i mówi: - No dobra, dawaj czwarte życzenie. |
http://www.wykop.pl/ramka/109404/tak...n-na-prawko-18
:shock: :rotfl: :lol: |
1. przeoczyłem
2. na tym portalu są dwa takie same filmiki ale nazwa inna (patrz: link) ;-) i żeby nie było: http://www.maxior.pl/film/33363/Koperta :D |
|
|
korzeń
http://pl.youtube.com/watch?v=jd0_DZs-ZtU
:rotfl::rotfl::rotfl: roz*******a hahahhahahhaahahahah ..polecam :lol: |
Czy tylko mi się kojarzy? :P
http://bi.gazeta.pl/im/9/5863/z5863879X.jpg i http://www.galacticabbs.com/gallery_...6_70_37001.jpg |
odkryłeś K***a 37 tajemnice fatimską... gratuluję!
|
|
Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam.
Wleźli do domku myśliwego no i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantów, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie się w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi: - Ku*wa....ch*ju, nie śmiej się, bo ja chyba ogłuchłem! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl