![]() |
Zna ktoś filmy o takiej tematycej jak Hoolgians czy The Firm?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
co jak co , ale FF lepiej obrazuje klimaty brytyjskie niz przerysowany GSH :-) |
Osobiście polecam film "Slumdog. Milioner z ulicy".
Film przedstawia życie Jamala(głównego bohatera.), który dorasta w slamsach Bombaju. Gdy osiągnał 18 lat dostał się do hinduskiej wersji "Milionerów". Dość często "leci" w Canal Plus. Jak ktoś nie ma możliwości obejrzenia tego filmu, a chciałby to bardzo proszę:) http://wwwstatic.megavideo.com/mv_pl...jpg&v=VA844RNI |
No takie około piłkarsko-kibicowskie filmy to jeszcze "Cass" o Cassie Pennantcie chuliganie WHU oraz "Zawód Gangster" również o bojówkarzu WHU który później był żołnierzem mafii.
|
Cytat:
|
Paranormal Activity !
polecam oglądnąć wieczorkiem, samemu :) |
W tamtym tygodniu obejrzałem sobie "Invictus"
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:u...s-691x1024.jpg Bardzo fajna rola Morgana Freemana i oraz Mata Damona. Film odpowiedni na niedzielne popołudnie i idealny na weekendowy relaks. Historia budowania i tworzenie sportowego sukcesu reprezentacji RPA w rugby, na tle rasowych podziałów w tym kraju. Zwłaszcza dla miłośników tego sportu może ten film okazać się wyjątkowo ciekawym. |
Jeśli ktoś oglądał świętych z bostonu :) to polecam świętych z nowego yorku :)
http://www.zwiastuny.net/trailer-id-884.html |
Cytat:
lepsze to http://www.youtube.com/watch?v=CmDhSNssaOI |
The Pursuit of Happyness film na faktach polecam kazdemu. bardzo dobry!
|
Poleciłby ktoś jakieś dobre horrory? Najlepiej coś starszego, bo wszelkiego rodzaju Klątwy, Ringi i Rec'i widziałem i nie robiły na mnie zbyt dużego wrażenia.
|
polecam Martyrs troche przesadzony ale to taki gatunek filmu..........
|
wogole tu jest stronka
http://niezlekino.pl/2008/06/20/top-...kich-horrorow/ |
Cytat:
|
Ja ososbiście polecam "Różyczkę". Świetna gra aktorska Andrzeja Seweryna i Roberta Więckiewicza. Dodatkowo włascicielka jednego z najlepszych ciał ostatnich lat w polskim kinie, poza tym także dobrze grająca-Magdalena Boczarkska.
Akcja filmu zaczyna sie w lato 1967 roku. W głowach partyjnego betonu dojrzewa pomysł odsuniecia co poniektórych od wladzy, a koniem pociagowym ma być żydowskie pochodzenie. Kapitan SB Rożek(Więckiewicz) chcący przypodobac sie swoim szefom, podsuwa nastawionemu antyrządowo profesorowi literatury i jednoczesnie pisarzowi Weinertowi sowja ukochaną Kamile(Boczarska). Jednak nie wszytsko da sie z góry zaplanować....Nie che psuć filmu , bo warto obejrzeć i zastanowić się czy czasami coś co widzimy jest tym samym czym jest w istocie. Ponadto porusza naprawdę drażliwe tematy. Dość powiedzieć , że inspiracją dla tej historii były losy Pawła Jasienicy i jego żony Nany, która donosiła na niego i jego środkowisko na SB..... Osobiście to czwarty dobry film jaki obejrzałem ostatnimi czasy: po Rewersie, Wszystko co kocham, Domu złym. A teraz Różyczka. Śmieszne jest to, że zenby obejrzeć dobry film polski to musi dotyczyć on PRLu, albo II wojny światowej, Reszta filmów jakie dotyczą dzisiejszych czasów to nic innego jak SZMIRA by TVN. Smutne... |
Dzień Świra, Wszyscy jesteśmy Chrystusami - dotyczą współczesnych czasów ;)
|
The Messenger - kolejny antywojenny film nawiązujący do wydarzeń w Iraku. Obraz przedstawia pracę dwóch żołnierzy, których zadaniem jest informowanie rodzin poległych o śmierci ich bliskich - synów, ojców oraz córek na froncie.
W filmie nie ma scen batalistycznych, ukazane są jednak szczegółowe reakcje i zachowania ludzi, którzy muszą pogodzić się z utratą swoich ukochanych. Bardzo ciekawe kino, o ile kogoś nie znudziła ta tematyka. Jeżeli ktoś ma ochotę na nieco bardziej psychologiczny film, który niekoniecznie relaksuje widza, to będzie to dobry wybór. http://img201.imageshack.us/img201/9...senger2009.jpg |
poleci ktoś jakieś dobre horrory, co bym mógł z kobietą obejrzeć? mówi, że chce się pobać :)
|
Polecam Shining .
|
|
Oglądał ktoś the Box?? Jestem po seansie i za diabła nie wiem o co w nim chodzi:| Nie wiem czy to coś ze mną, czy faktycznie jest taki przekombinowany?
|
Chodzi o to Wicked, że chciwośc nie popłaca :D
|
Szukam czegoś w stylu Rejsu ? znajdzie się coś tak świetnego albo chociaż zbliżonego ?
ps. Niebawem w kinach Kick ass . Trailery może niezbyt zachęcające ale komiks jest rewelacyjny :) Mówię to ,żeby zwrócić uwagę na ten film bo ja o mały włos przegapiłbym prześwietnych Watchmenów ;) Niestety nikt mi nie powiedział ,że komiks był rewelacyjny a trailery też nie specjalnie zachęcały ;) Oczywiście filmy dla ludzi którzy lubią takie dziwne klimaty ;p |
Cytat:
|
Ja wlasnie obejrzalem film o nazwie: "Czlowiek z Ziemi". S-F zachacza o taka tematyke mieszajac fikcje filmowa z czysta nauka i jej dziediznami. Naprawde dobrze zrealizowane kino podchodzace pod dokument fabularyzowany.
Dla ludzi ktorzy interesuja sie taka tematyka:). |
Cytat:
Dla ludzi głęboko wierzących raczej nie przypadnie do gustu ;) A ode mnie 2 filmy. Pandorum - też s-f, ale z fajerwerkami. Pare elementów w filmie niezbyt udanych, ale generalnie świetny, klimatyczny thriller. Jeden z lepszych w ostatnim czasie. Primer - kolejne s-f, tu bez fajerwerków. Dosyć nietypowe, oryginalne podejście do tematu podróży w czasie. Trochę przegadany, ale taki musiał być. |
Dzieki Szarny za tytul Primer akurat zagwozdki czasu to jedna z moich najwiekszych pasji:D.
Odnosnie watku religijnego to gdyby nie to ze to jest tematyka S-F to ide o zaklad ze ten film bylby na jednym z pierwszych miejsc wsrod filmow zakazanych przez Watykan i wszelkie religie swiata. Teraz wlasnie oebjrzalem The Box i musze powiedziec ze dawno nie obejrzalem filmu ktory by mna tak wstrzasnal. Piekielnie nietypowe polaczenie Dramatu, thrillera z S-F i mistyka, niezwykle ukazanie swiata poprzez alegorie. Naprawde wszystkim polecam baaaardzo ten film bo jest to jeden z najlepszych filmow w ostatnim czasie. P.S. Czasami sie zastanawiam nad tym czy przeznaczenie istnieje czy tez moze przypadek. Dziwacznym zbiegiem okolicznosci chyba jest to ze nie majac pojecia o dwoch filmach sciagam je i oba maja bardzo podobna tematyke(w kazdym razie sprawy ukazane w tych filmach sie bezposrednio ze soba lacza). Chociaz znowuz fizyka kwantowa twierdzi ze... przypadkow nie ma... |
The Box fajny, nie powiem
Ogladnąlem wczoraj Shuter Island M. Scorsese i powiem ze mnie pozytywnie zaskoczył, bo w połowie filmu myślalem ze to bedzie porażka, ale godzina robienia fabuły i sie zaczyna :) Dla fanów piłki : Damned United ! Obowiązkowo |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl