Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Snakes 11.10.2008 21:32

Swietny mecz w destrukcji ,nie mamy wirtuozów ale drwale pilkarscy sie w takich meczach przydaja.Brozek mimo ze strzelil bramke to byl zagubiony na boisku i w sumie nienajciekawiej sie prezentowal .Blaszczykowski to klasa swiatowa ,Liverpool jak najbardziej to klub dla naszego Kuby.

Kamson 11.10.2008 21:35

No to Jirsak stawia obiad Brożkowi i Boguskiemu :D Oby ten mecz to nie był pojedynczy wyskok.

ToTylkoJa 11.10.2008 21:36

Jirsak pewnie żałuje, że Łobo nie grał:-p

HEDu 11.10.2008 21:39

Brozek zagubiony ? Niby gdzie ? Moze mial z 2-3 straty piłek, jak dostawal to bdb uzytek z nich robił, grał z klepki, dobrze wychodzil do pilek i sie ustawial. Tyle ze np taki Lewandowski Mariusz nie umie zagrac w tempo to juz nie jego wina (Brozka). Mam nadzieje ze na Słowacje wyjdziemy 2 napastnikami.

Na minus
- Krzynowek

Srednio
- Smolarek, Lewandowski R.

Kapitalnie wszyscy dalej :P

mr_kwolf 11.10.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 614793)
Brozek mimo ze strzelil bramke to byl zagubiony na boisku i w sumie nienajciekawiej sie prezentowal .

Nie zgodze się, owszem zdażały mu się nieudane zagrania, nawet podania do nikogo ale to efekt tego że jako jeden z nielicznych nie boi się niekonwencjonalnych zagrań, szczególnie z pierwszej piłki (np. dwa świetne zagrania do Murawskiego w pierwszej połowie), a takie z reguły nie wychodza zawsze. Obie bramki bardzo ładne :p

tofik 11.10.2008 21:43

Robert Lewandowski to drewno, Mariusz też. I tak powiem.

Ogryzek 11.10.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614766)
dobry mecz w wykonaniu Polski

na duży +
Błaszczykowski
Boruc
Roger

na +
Brożek
Lewandowski
Żewłakow
Murawski

na -
Smolarek

reszta średnio, nie na tyle, żeby ich pochwalić i nie na tyle, żeby zganić. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie

Nie no "partyjniactwo" wychodzi z kolegi:D

Dodałbym
Wawrzyniak - padaka na 2 duże minusy - -
R.Lewandowski na mały -

A Błaszczykowski - gol i asysta to dużo lepiej niż reszta włącznie z Rogerem i Borucem - tak więc Błaszczu na dwa duże + +

:D

Snakes 11.10.2008 21:46

Cala obrona zagrala swietnie (moze oprocz gola Pepików)
Srodkowa pomoc czyli Roger,Lewandowski i Murawski kapitalnie (Roger gra w reprezentacji 3 raz ylepiej niz w Legii czyli chlopak wtedy sie mobilizuje bo liczy ze go dojrza :D)
Blaszczykowski - World Class bramka nr.1 kopia gola z Feyenoordem ,tyle ze ogral 3 Czechow
Smolario nieco gorzej
Brozek gol ale mimo wszystko nie zachwycil mnie dzis

igortsw 11.10.2008 21:48

Przed mój tata powiedział że fajnie byłoby zobaczyć bramke Brozia albo Błaszcza, a ja śmiałem sie fajnie by było gdyby oboje walneli po bramie, wtedy nawet nie przypuszczałem, że faktycznie oboje naprawde strzelą, no i to jeszcze jak!!!!:D

Brawo dla całej drużyny bo to całe zespół pracował na ten wynik nie można pominąc drugiej lini: Rogera, Murawskiego, Lewandowskiego, a wcześniej Wawrzyniaka bo naprawde dawno nie widziałem zeby nasz biało-czerwona pomoc tak odważnie szła za akcjami do przodu, stąd tyle spalonych :)

ToTylkoJa 11.10.2008 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 614799)
Nie no "partyjniactwo" wychodzi z kolegi:D

Dodałbym
Wawrzyniak - padaka na 2 duże minusy - -
R.Lewandowski na mały -

A Błaszczykowski - gol i asysta to dużo lepiej niż reszta włącznie z Rogerem i Borucem - tak więc Błaszczu na dwa duże + +

:D

To Twój punkt widzenia:-p Że zapytam, co takiego źle zrobił Wawrzyn, że niby zagrał taką padakę? Bo ja sobie przypominam, jak ładnie wyszedł sam na sam(fakt, nie strzelił). Przypominam sobie sytuacje, gdy ładnie wyprzedził Czecha i go przyblokował, dając piłce wyjść za boisko. Gdy miał piłkę przy nodze, to jej nie tracił, tylko spokojnie podawał do kolegi. Ja rozumiem, że nie zagrał tak jak swego czasu G. Bronowicki 2 lata temu z Portugalią, ale co takiego zrobił, żeby mu dać taką niską ocenę? Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat. Nie zagrał idealnie, ale wg mnie nie zagrał tak źle, jak Ty to przedstawiasz. Czyżby 'partyjniactwo' na rzecz Piotra Brożka?:>

Konrad. 11.10.2008 21:55

Cóż 10 Polaków z Brazylijczykiem, lepszych od 11 Czechów. Fajnie, Czesi muszą w końcu zrozumieć, że taniej wychodzi dać obywatelstwo patałachowi, niż bawić się w te ich bazy szkoleniowe itp...

Bardzo fajna publiczność, skandowano:
- 6x głośno Leooo
- 2x głośno "Jebać PZPN"
- 0x Paweł Brożek
- 0x Kuba Błaszczykowski

HEDu 11.10.2008 21:55

Wg mnie Wawrzyniak zagral dobrze, napewno sporo lepiej niz Krzynowek - dopoki nie doznal kontuzji. Mowa o obronie.

Pi Brozek w obecnej formie ... dobrze ze nie ma go w reprze.

westersyl 11.10.2008 21:58

Fajny opis teraz dominuje na gg:
"Brożek, Błaszczykowski - Wiślackie zrodziło ich plemię"

Ogryzek 11.10.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614804)
To Twój punkt widzenia:-p Że zapytam, co takiego źle zrobił Wawrzyn, że niby zagrał taką padakę? Bo ja sobie przypominam, jak ładnie wyszedł sam na sam(fakt, nie strzelił). Przypominam sobie sytuacje, gdy ładnie wyprzedził Czecha i go przyblokował, dając piłce wyjść za boisko. Gdy miał piłkę przy nodze, to jej nie tracił, tylko spokojnie podawał do kolegi. Ja rozumiem, że nie zagrał tak jak swego czasu G. Bronowicki 2 lata temu z Portugalią, ale co takiego zrobił, żeby mu dać taką niską ocenę? Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat. Nie zagrał idealnie, ale wg mnie nie zagrał tak źle, jak Ty to przedstawiasz. Czyżby 'partyjniactwo' na rzecz Piotra Brożka?:>

Jak na nich leje tak w ocenach się dzisiaj z nimi zgadzam:D
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,58...o_Ronaldo.html

Wawrzyniak gał jako obrońca i rozliczam go za grę na lewej obronie. Na 5 groźnych akcji Czechów w pierwszej części 4 to jego zasługa....
Kolego - jesteś bystry a ślepego udajesz?:) (Nie uraziłem mam nadzieje) Zwróć uwagę że Krzynówek był 3 razy lepszy w obronie niż Wawrzyniak!

PS
Wawrzyniak jest b.dobry w ofensywie jak na obrońce i dno w obronie!Ja go w kadrze widzę jako lewy pomocnik, albo defensywny pomocnik! Ale nie na boku obrony! Wszyscy go ogrywają....

tofik 11.10.2008 21:59

Wawrzyn i Piotrek to ta sama półka. Po prostu jeśli chodzi o Pi. Brożka to dalej jesteśmy w szoku, że może grać tak dobrze na obronie :)

1q2 11.10.2008 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614788)
no i teraz znów zaczną się zachwyty nad Leo. A moim zdaniem ten mecz, to znów tylko taki wyskok raz na dwa lata

Tyle ze przypomnij mi takie wyskoki wczesniej - w sensie ze wygrywamy z zespolem z pierwszej 10 rankingu - i nie zdziw sie jak cofniesz sie do lat 80tych:>

Mecz mnie cieszy z 2 wzgledow
Pierwszy jest taki ze uciszy choc na chwile te hieny, co lapia kazde slowo ,nawet najwiekszego przekreta(Osuch) by tylko dojebac holendrowi - bo nie powolal tego co chcieli.

Drugi taki ze mam nadzieje Benhaler uratuje dupsko a to spowoduje ze moj 'ulubiony trener' pt - 'przegralem z valerenga i dinamem ale do dymisji sie nie podam bo trza wyludzic 800 tys euro' ,nie znajdzie sobie kolejnej posadki do nic nierobienia a zostanie w Zabrzu, gdzie zapierdalac trzeba od rana do wieczora a o efekty bedzie bardzo ciezko

Dziekuje za uwage;)

ToTylkoJa 11.10.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 614811)
Jak na nich leje tak w ocenach się dzisiaj z nimi zgadzam:D
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,58...o_Ronaldo.html

Wawrzyniak gał jako obrońca i rozliczam go za grę na lewej obronie. Na 5 groźnych akcji Czechów w pierwszej części 4 to jego zasługa....
Kolego - jesteś bystry a ślepego udajesz?:) (Nie uraziłem mam nadzieje) Zwróć uwagę że Krzynówek był 3 razy lepszy w obronie niż Wawrzyniak!

PS
Wawrzyniak jest b.dobry w ofensywie jak na obrońce i dno w obronie!Ja go w kadrze widzę jako lewy pomocnik, albo defensywny pomocnik! Ale nie na boku obrony! Wszyscy go ogrywają....

nie zgadzam się z Tobą i widzę, że większość formułowiczów również, gdy czytam ich posty w których nawet chwalą Wawrzyna. Te groźne akcje o których piszesz, nie szły dokładnie z lewej strony, tylko bardziej lewą stroną środka, za który Wawrzyniak sam nie odpowiada.

Aha, no i sam słusznie zauważyłeś, że Wawrzyniak się włączał do akcji ofensywnych, a więc, powinien być należycie asekurowany z tyłu. W jednej takiej groźnej był w przodzie i nie wymagajmy od niego, żeby po 1 sekundzie był już na własnej połowie. Asekuracja musi być


1q2 dla mnie ten cały ranking to 'pic na wodę fotomontaż'. Aktualne Czechy piłkarsko, to nie ten sam zespól co kilka lat temu. Ale w poprzednich latach pamiętam np to, że cienkie zespoły ogrywaliśmy z większą łatwością, niż ma to miejsce teraz. Taką Słowenię, to w poprzednich latach byśmy łyknęli spokojnie

irman 11.10.2008 22:07

Po takim meczu można odzyskać wiarę w naszą nieszczęsną reprę. Czesi to już nie tak dobra drużyna jak 4-5 lat temu, ale jednak wciąż poziom wyżej od nas. Pepiki były poza tym bardzo pewne siebie więc miło było ich sprowadzić na ziemię.

Najlepsi na boisku Błaszczykowski i Roger. Bramki z Brożka z takiej odległości za bardzo sobie przypomnieć nie mogę.

Cudna była publika. Dwa razy hymn państwowy i zaraz po nim jebać PZPN. Jeszcze oczywiście Leeeeooooo i fajnie było:).

Ogryzek 11.10.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614814)
nie zgadzam się z Tobą i widzę, że większość formułowiczów również, gdy czytam ich posty w których nawet chwalą Wawrzyna. Te groźne akcje o których piszesz, nie szły dokładnie z lewej strony, tylko bardziej lewą stroną środka, za który Wawrzyniak sam nie odpowiada.

Nie musisz się zgadzać! Twoje prawo:)

Zwróć uwagę że wielu chwali bo "biega do przodu" .... nawet miał świetną sytuacje... a niewielu analizuje grę obronną.... (to taki Edson na obronie... każdy go ogrywa ale w ofensywie błyszczy - ale Leo to nie Urban i nie znalazł dla Wawrzyniaka lepszej pozycji w pomocy)

Ale jakby tak kilka sytuacji Czesi wykorzystali dzięki "świetnej grze" Wawrzyniaka "chwalonego przez wielu na forum" to może popatrzyłbyś bardziej krytycznie na jego grę po np 2-3 dla Czechów!

To tak jak na ME - był jedynym nominalnym lewym obrońcą a nie grał.... gdyby był Kowalczyk zdrowy pewnie on by grał dzisiaj a nie Wawrzyniak.

Ważne że wygraliśmy z Czechami!

Pozdrawiam:)

unpredictable_wislaczka 11.10.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 614802)
Przed mój tata powiedział że fajnie byłoby zobaczyć bramke Brozia albo Błaszcza, a ja śmiałem sie fajnie by było gdyby oboje walneli po bramie, wtedy nawet nie przypuszczałem, że faktycznie oboje naprawde strzelą, no i to jeszcze jak!!!!:D

Ja mojemu tacie powiedziałam,że ta 2 zrobi mi prezent na 18stkę.Ale bardziej chodziło mi o gola Pawła i asystę Kuby jak za czasów Wisły. A dostałam nawet więcej:)
Mecz na pewno o wiele wiele lepszy niż 2 poprzednie reprezentacji. Mam nadzieję,że poza wszystkim tym,co zazębia się z Portugalią,tym razem jednak nie będzie to jednorazowy wyskok.Gol Pawła-prawie kopia z Rotterdamu. Ci chłopacy ewidentnie muszą grać razem. Sprawdziło się to,co mówił Kuba,że rozumieją się bez słów...
No,tak jakby rozpisałam się stronniczo o naszych Wiślakach heh:)

Coach 11.10.2008 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 614816)

Bramki z Brożka z takiej odległości za bardzo sobie przypomnieć nie mogę.

Cudna była publika. Dwa razy hymn państwowy i zaraz po nim jebać PZPN. Jeszcze oczywiście Leeeeooooo i fajnie było:).

W meczu z Gornikiem w pe :)
A do tego HSV przez 20 (?) minut :D

mdgn 11.10.2008 22:52

Poláci právě vstřelili branku!
Českou obranu teď vyšachoval Blasczykowski, jenž přešel přes tři české obránce, předložil míč PAWLOVI BROŹKOWI, jehož umístěná střela po zemi skončila až v naší síti.

Poláci právě vstřelili branku!
JAKUB BLASZCZYKOWSKI utekl naší obraně a chladnokrevným lobem přehodil Petra Čecha.


:D :D

Kolumbus 11.10.2008 23:56

a bedzie tez po polskiemu? :D

Mrsnh 12.10.2008 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 614808)

Pi Brozek w obecnej formie ... dobrze ze nie ma go w reprze.

wg mnie to szukasz na sile problemu... Piotrek zagral slabo z Gornikiem, z Craxa w czwartek gral w pomocy i zagral srednio, ale w kazdym poprzednim meczu gral bardzo dobrze. Pokazal z Barca, TT czy Beitarem, ze potrafi grac z silnymi rywalami. Co to za mania obwieszczania na calym forum, ze po 2 meczach bez bramki Paweł.B znowu sie zablokowal, po 2 slabych meczach Piotr.B nadaje sie do rezerw etc.etc.

seba 12.10.2008 00:45

HSV rozbujalo caly stadion.. tylko ze w sumie z tego wyszlo cos innego niz hsv... jakas nowa melodia a niby to samo...ale niech bedzie...

Bati_NS_TSW 12.10.2008 03:19

hsv :D tego nie można nazwać tak, spiewali"śmy?" te same "słowa" co do hsv tylko ludzie albo nie znali melodii albo było to zamierzone zniekształcenie. Wersja nie podoba mi się zbytnio. Poza tym według mnie niepotrzebnie wkroczyły białe kaski, a ludzie dookoła tylko "kajdanki na glebe i pałą przez łeb idiotów". Bolą takie słowa. Wiem, że poleciała raca, ale z mojego punktu widzenia było to po wejściu białych kasków..

4fan_player 12.10.2008 05:45

Zrozumcie że na Śląskim jest ciężko ogarnąć wszystkich pikników. I to dlatego taka melodia inna :) ale przynajmniej się nauczyli już czegoś

!(Z) 12.10.2008 06:58

repra to juz festyn.. po meczu z Belgia u siebieraczej bede unikać.. choć zamieszanko na plus jak na te czasy.. hehe

harthausen 12.10.2008 07:28

fajnie będzie się dzisiaj Cafe Futbol w Polsacie Sport oglądać. Najwięksi znawcy i autorytety polskiej piłki Borek i szczególnie Kołtoń jeździli po Benhałerze jak po łysej kobyle a dzisiaj już pewnie jacyś chętni na posadkę po kolejnej kompromitacji repry byli zaproszeni - a tu patrz, w nocy trzeba scenario zmieniać i rowa lizać :D

edytka:
o, tutaj też coś bliżej o tym
http://tygodnik.onet.pl/okonski.blog.onet.pl,345746547,blog.html
ładny tytuł, "Popłoch przed północą"

Zieniu17 12.10.2008 08:11

Fantastyczny mecz Błaszczykowskiego, myśle, że spekulacje na temat jego przejścia do Liverpool'u wcale nie są kaczką dziennikarską . Kube można porównać do Leo Messiego: szybka noga, dobry zwód, wrodzona szybkośc i dynamika, a poza tym wielka wola walki i tzw. "nie cofanie nogi".

Cieszy bramka Pawła Brożka, kilka ładnych zagrań z pierwszej piłki, ale ogólnie trzeba powiedzieć, że Paweł potrafi zagrać o wiele lepiej niz we wczorajszym meczu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl