![]() |
Witam
Na weekend proponuje Borussia D. -Leverkusen 1 -kurs 2.40 Stoke -Manchester City 2 -kurs 2.25 Sochaux - Marsylia 2 -kurs 2.05 nie musisz Dudi tego grac Hamburg wygrywa .... |
Jednak nie postawiłem na HSV- Bayern, ale za to skleciłem sobie 2 inne kupony zagrane lekko i oczywiście obydwa popłynęły jak siemasz. Odrazu rada dla początkujących- nigdy tak nie róbcie :D Na noc znowu sprawdzę swoje szczęście z liczbą punktów w nba.
Cytat:
Cytat:
Na pewno nie ruszę żadnego z tych meczy :D Wstępnie to fajnie wygląda Groningen na wyjeździe z Den Haag. |
a ja dziś postawiłem na HSV, kurs 3,10 :)
Cytat:
Dlaczego? Marsylia można grać, co do Man. City to bardziej stawiam na Stoke |
Soszo jest słabe- fakt, ale remis w tym meczu też jest dość prawdopodobny. Po prostu nie jestem przekonany.
|
ale kurs na pograniczu opłacalności, od pewnego czasu nie gram praktycznie nic co ma kurs poniżej 2
|
No, będzie opłacalny jak OM wygra ;) Ja też staram się raczej nie bawić w kursy po 1,3 i 3 zdarzenia, żeby podwoić, tylko 1-2 mecze każdy w okolicach 2 i jakoś się to kręci.
|
ROZPISOWY : czy jezeli mam 5 spotkan i jedno spitkanie ustalilem jako pewniak a pozostale 4 dalem 2 z 4
to jezeli nie wejdzie pewniak jest po calym kuponie ?? |
www.pursecart.com
|
Cytat:
|
Cytat:
ale ja tego i tak nie gram. |
ROZPISOWY
Le Havre - Nancy 2.60 2 A Reggina - Roma 1.67 2 B Hertha - Frankfurt 1.75 1 C Atl. Madryt - Valladolid 1.55 1 D Breda - volendam 1.35 1 T (pewniak) dzieki impreza ... |
Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen (Podwójna szansa) 1x
TSG 1899 Hoffenheim - Energie Cottbus (Typ) 1 Hull City - West Bromwich Albion (Typ) 1 Kurs: 4,38 |
Cytat:
|
Jak śpiewała swego czasu podupcona Beata Kozidrak.. A ja płyyyynę, płynę :D To nie był dobry dzień. Ipswich i Swensea to chwdp :D
|
Cytat:
na jutro : Gijon - Sevilla 2 2.15 Xerez - Alicante 1 1.62 Twente - Utrecht 1 1.50 Brema - Bielefeld 1 1.40 Sp.Braga - Ferreira 1 1.57 jakies sprzeciwy co do tego ?? hmm ... |
A ja polecam 2 mecze z kursami ponad 2,1
a mianowicie Milan w Rzymie a takze Espanyol u siebie |
ja z kolei poleciłbym Newcastle- Sunderland czystą 1 ale niestety nie zagra Michael Owen, więc gram 1x
poza tym na dzisiaj: dwaj tureccy mocarze, PSV, Atletico, Werder.. grałbym też Saragossę ale tutaj się wahałem bo Levante to bardzo dobra drużyna |
Cytat:
Twente 0-0 Utrecht też miałem na nich stawiac ale sie wachałem. ja mam tak: real zaragoza - levante1 1.75 xerez - aliance1 1.6 hohhenheim-cottbus1 1.4 werder-arminia1 1.4 inter-torino1 1.25 bari-frosinone1 1.55 bordeaus-lillie1 1.85 stawka:2zł Maks. Wygrana 35.40 Oxford-lewes1 1.30 Lyon-st.etienne1 1.45 Standard-Barcelona2 1.55 Inter-torino1 1.25 valencia-almeria1 1.6 |
Bradford-Darlington 1x
K`lautern-Mainz 1x Bologna-Fiorentina x2 Detroit-St.Louis 1 Anaheim-Buffalo 1x Boulogne-Montpellier 1x Washington-Memphis 1 Ferrer,Nava.P.-Istom.,Koel. 1 na przełamanie :/ |
Dziś gram Bristol, Wolves i mniej niż 73 punkty rzucone przez PAO w meczu z Malagą.
|
Na jutro planuje coś takiego :
Real M. - Santander 1 Panthrakikos - Olympiakos 2 Heerenveen - Breda 1 Litwa - Polska 2 AKO : 6,47 |
Racing Strasbourg - Stade Brestois 29 typ:1 kurs:1,70
sportingbet 30j po przerwie na sesje kontynuje gre dalej bede podawal tu to co gram pozdro |
Strasbourg musza wygrac, popieram typ
|
TuS Koblenz - FSV Frankfurt typ:1
Francja Boulogne-sur-Mer - Metz typ:2 Niemcy SC Freiburg - VfL Osnabrück typ:1 Tradycyjnie Trixie na stronie więcej typów |
coś ode mnie na weekend
West Ham-ManU podwójna szansa 2-2 2 Genk-Waregem 1 Nancy-Auxerre 1 Heerenveen-Breda 1 AS Roma-Genoa 1 Sporting L.- Braga 1 za 2 ako. 16.40 -------------------------------------------------- AC Milan-Reggina 1 Cagliari-Bergamo 1 AS Roma-Genoa 1 Catania-Juventus 2 Fiorentina-Lazio 1 Udinese-Bologna 1 Palermo-Napoli 10 za 2 ako 26.62 ------------------------------------------------- Volendam-PSV +2,5 AC Milan-Reggina +2,5 Panthrakikos-Olympiacos handicap 1:0 2 Real-Santander handicap 0:1 1 Galatasaray-Kayserispor handicap 0:1 1 za 2 ako. 20,89 -------------------------------------------------- plus kulki z multilotka na dziś 24,45,58 za 2 |
na jutro:
Coventry - Wolves 2 Blackpool - Doncaster 1 Charlton - Cardiff 2 Reading - Preston 1 za 2, ako: 28,8 |
ejjjj ale powrot....
jutro z tego co widze bedzie trzeba odrabiac na druzynach z mediolanu... |
US Lecce - FC InternazionaleWło. Serie A 2 1.60
AC Milan - RegginaWło. Serie A 1 1.24 ako:1.98 expekt 75j Dzis pora na dwa kluby z mediolany, wczoraj moje 100% przeczucie nie sprawdzilo sie ale z 0:2 skonczylo sie na 2:2 wiec strasbourg walczyl ale czegos zabraklo... Dzis podobnie, Inter po serii roznych wpadek na dobra sprawe nie ucierpial, jedyna druzyna ktora je wykorzystala jest Milan i 6punktow jakie go dzieli od Interu to wcale nie tak duzo.Dzis mecze ze slabiakami bo na pewno Reggina to nie ten sam zespol ktory w poprzenich sezonach potrafil zagrac dobra pilke i troche powalczyc do tego dochodzi Lecce ktore potrafi sprawic duze niespodzianki ale jak inter bedzie chcial to wrzyci z 3 brameczki i bedzie po wszystkiemu....Do tego musze dodac ze Lecce to druzyna ktora ostatnio zbiera te punkciki ale przede wszystkim robi to w mwczach... wyjazdowych!!!!!! :) Milan oslabiony brakiem Kaladze, Nesty, Gattuso, Borriello i Favalli, Andrei Pirlo, ale zespol walczy o mistrzostwo i chcac gonic inter nie moze zaliczac wpadek jakie zalicza ostatnio Juve.. |
Mój kupon na dzisiaj i jutro:
Wolfsburg-Bochum 1 Schalke-Werder 1 Mainz-TSV Munchen 1 Alkmaar-Willem II 1 De Graafschap-Twente 2 Volendam-PSV 2 Anderlecht-Mons 1 Galatasaray-Kayserispor 1 Celtic-Queens Park 1 Forfar-Rangers 2 AKO: 23,63 Nigdy więcej piłki |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl