Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kuczmen 30.01.2009 21:38

Witam
Na weekend proponuje
Borussia D. -Leverkusen 1 -kurs 2.40
Stoke -Manchester City 2 -kurs 2.25
Sochaux - Marsylia 2 -kurs 2.05


nie musisz Dudi tego grac
Hamburg wygrywa ....

pan Dudi 30.01.2009 21:57

Jednak nie postawiłem na HSV- Bayern, ale za to skleciłem sobie 2 inne kupony zagrane lekko i oczywiście obydwa popłynęły jak siemasz. Odrazu rada dla początkujących- nigdy tak nie róbcie :D Na noc znowu sprawdzę swoje szczęście z liczbą punktów w nba.

Cytat:

1. Cleveland Cavaliers - LA Clippers
1.95
2009-01-31 01:30

Koszykówka - NBA
Wynik gospodarzy , Stawiasz na:powyżej 103.0 punkty

2. Detroit Pistons - Boston Celtics
1.95
2009-01-31 01:00

Koszykówka - NBA
Wynik gości , Stawiasz na:powyżej 93.0 punkty
Zobaczym co to będzie. Oby było tak jak ma być ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuczmen (Post 665955)
Witam
Na weekend proponuje
Borussia D. -Leverkusen 1 -kurs 2.40
Stoke -Manchester City 2 -kurs 2.25
Sochaux - Marsylia 2 -kurs 2.05


Na pewno nie ruszę żadnego z tych meczy :D


Wstępnie to fajnie wygląda Groningen na wyjeździe z Den Haag.

bori79 30.01.2009 22:46

a ja dziś postawiłem na HSV, kurs 3,10 :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 665985)
Jednak nie postawiłem na HSV- Bayern, ale za to skleciłem sobie 2 inne kupony zagrane lekko i oczywiście obydwa popłynęły jak siemasz. Odrazu rada dla początkujących- nigdy tak nie róbcie :D Na noc znowu sprawdzę swoje szczęście z liczbą punktów w nba.

Zobaczym co to będzie. Oby było tak jak ma być ;-)




Na pewno nie ruszę żadnego z tych meczy :D


Wstępnie to fajnie wygląda Groningen na wyjeździe z Den Haag.


Dlaczego?
Marsylia można grać, co do Man. City to bardziej stawiam na Stoke

pan Dudi 30.01.2009 23:05

Soszo jest słabe- fakt, ale remis w tym meczu też jest dość prawdopodobny. Po prostu nie jestem przekonany.

bori79 30.01.2009 23:17

ale kurs na pograniczu opłacalności, od pewnego czasu nie gram praktycznie nic co ma kurs poniżej 2

pan Dudi 30.01.2009 23:25

No, będzie opłacalny jak OM wygra ;) Ja też staram się raczej nie bawić w kursy po 1,3 i 3 zdarzenia, żeby podwoić, tylko 1-2 mecze każdy w okolicach 2 i jakoś się to kręci.

WiselkaMLP 30.01.2009 23:36

ROZPISOWY : czy jezeli mam 5 spotkan i jedno spitkanie ustalilem jako pewniak a pozostale 4 dalem 2 z 4
to jezeli nie wejdzie pewniak jest po calym kuponie ??

abcd078 31.01.2009 07:42

www.pursecart.com
 
handbags Purse handbag cheap handbags cheap bags gucci bags nike tn nike max nike chaussures tn chaussures requin tnhair straightener ghd hair straightenershair straighteners

impreza 31.01.2009 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 666119)
ROZPISOWY : czy jezeli mam 5 spotkan i jedno spitkanie ustalilem jako pewniak a pozostale 4 dalem 2 z 4
to jezeli nie wejdzie pewniak jest po calym kuponie ??

tak, pewniak musi zawsze wejść:D

bori79 31.01.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 666114)
No, będzie opłacalny jak OM wygra ;) Ja też staram się raczej nie bawić w kursy po 1,3 i 3 zdarzenia, żeby podwoić, tylko 1-2 mecze każdy w okolicach 2 i jakoś się to kręci.

Złota myśł :rotfl:

ale ja tego i tak nie gram.

WiselkaMLP 31.01.2009 15:14

ROZPISOWY

Le Havre - Nancy 2.60 2 A
Reggina - Roma 1.67 2 B
Hertha - Frankfurt 1.75 1 C
Atl. Madryt - Valladolid 1.55 1 D
Breda - volendam 1.35 1 T (pewniak)

dzieki impreza ...

Bobic 31.01.2009 15:19

Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen (Podwójna szansa) 1x
TSG 1899 Hoffenheim - Energie Cottbus (Typ) 1
Hull City - West Bromwich Albion (Typ) 1
Kurs: 4,38

Tobi1906 31.01.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 666119)
ROZPISOWY : czy jezeli mam 5 spotkan i jedno spitkanie ustalilem jako pewniak a pozostale 4 dalem 2 z 4
to jezeli nie wejdzie pewniak jest po calym kuponie ??

Tak masz wtedy po kuponie!

pan Dudi 31.01.2009 20:11

Jak śpiewała swego czasu podupcona Beata Kozidrak.. A ja płyyyynę, płynę :D To nie był dobry dzień. Ipswich i Swensea to chwdp :D

WiselkaMLP 31.01.2009 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 666495)
Jak śpiewała swego czasu podupcona Beata Kozidrak.. A ja płyyyynę, płynę :D To nie był dobry dzień. Ipswich i Swensea to chwdp :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

na jutro :

Gijon - Sevilla 2 2.15
Xerez - Alicante 1 1.62
Twente - Utrecht 1 1.50
Brema - Bielefeld 1 1.40
Sp.Braga - Ferreira 1 1.57

jakies sprzeciwy co do tego ?? hmm ...

Tobi1906 01.02.2009 13:40

A ja polecam 2 mecze z kursami ponad 2,1

a mianowicie Milan w Rzymie a takze Espanyol u siebie

Vashut 01.02.2009 14:21

ja z kolei poleciłbym Newcastle- Sunderland czystą 1 ale niestety nie zagra Michael Owen, więc gram 1x
poza tym na dzisiaj: dwaj tureccy mocarze, PSV, Atletico, Werder.. grałbym też Saragossę ale tutaj się wahałem bo Levante to bardzo dobra drużyna

Rapu1906 01.02.2009 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 666497)
:lol: :lol: :lol: :lol:

na jutro :

Gijon - Sevilla 2 2.15
Xerez - Alicante 1 1.62
Twente - Utrecht 1 1.50
Brema - Bielefeld 1 1.40
Sp.Braga - Ferreira 1 1.57

jakies sprzeciwy co do tego ?? hmm ...


Twente 0-0 Utrecht też miałem na nich stawiac ale sie wachałem. ja mam tak:

real zaragoza - levante1 1.75
xerez - aliance1 1.6
hohhenheim-cottbus1 1.4
werder-arminia1 1.4
inter-torino1 1.25
bari-frosinone1 1.55
bordeaus-lillie1 1.85

stawka:2zł Maks. Wygrana 35.40

Oxford-lewes1 1.30
Lyon-st.etienne1 1.45
Standard-Barcelona2 1.55
Inter-torino1 1.25
valencia-almeria1 1.6

Ricken 03.02.2009 09:44

Bradford-Darlington 1x
K`lautern-Mainz 1x
Bologna-Fiorentina x2
Detroit-St.Louis 1
Anaheim-Buffalo 1x
Boulogne-Montpellier 1x
Washington-Memphis 1
Ferrer,Nava.P.-Istom.,Koel. 1

na przełamanie :/

pan Dudi 03.02.2009 09:49

Dziś gram Bristol, Wolves i mniej niż 73 punkty rzucone przez PAO w meczu z Malagą.

WiślakNH 06.02.2009 12:07

Na jutro planuje coś takiego :

Real M. - Santander 1
Panthrakikos - Olympiakos 2
Heerenveen - Breda 1
Litwa - Polska 2

AKO : 6,47

gooro33 06.02.2009 16:03

Racing Strasbourg - Stade Brestois 29 typ:1 kurs:1,70
sportingbet 30j

po przerwie na sesje kontynuje gre dalej bede podawal tu to co gram pozdro

Vashut 06.02.2009 17:34

Strasbourg musza wygrac, popieram typ

bori79 06.02.2009 20:01

TuS Koblenz - FSV Frankfurt typ:1
Francja Boulogne-sur-Mer - Metz typ:2
Niemcy SC Freiburg - VfL Osnabrück typ:1

Tradycyjnie Trixie

na stronie więcej typów

Ricken 06.02.2009 20:45

coś ode mnie na weekend
West Ham-ManU podwójna szansa 2-2 2
Genk-Waregem 1
Nancy-Auxerre 1
Heerenveen-Breda 1
AS Roma-Genoa 1
Sporting L.- Braga 1
za 2
ako. 16.40
--------------------------------------------------
AC Milan-Reggina 1
Cagliari-Bergamo 1
AS Roma-Genoa 1
Catania-Juventus 2
Fiorentina-Lazio 1
Udinese-Bologna 1
Palermo-Napoli 10
za 2
ako 26.62
-------------------------------------------------
Volendam-PSV +2,5
AC Milan-Reggina +2,5
Panthrakikos-Olympiacos handicap 1:0 2
Real-Santander handicap 0:1 1
Galatasaray-Kayserispor handicap 0:1 1
za 2
ako. 20,89
--------------------------------------------------
plus kulki z multilotka na dziś
24,45,58
za 2

maxiums 06.02.2009 20:59

na jutro:

Coventry - Wolves 2
Blackpool - Doncaster 1
Charlton - Cardiff 2
Reading - Preston 1

za 2, ako: 28,8

gooro33 06.02.2009 21:21

ejjjj ale powrot....
jutro z tego co widze bedzie trzeba odrabiac na druzynach z mediolanu...

gooro33 07.02.2009 10:48

US Lecce - FC InternazionaleWło. Serie A 2 1.60
AC Milan - RegginaWło. Serie A 1 1.24
ako:1.98

expekt 75j

Dzis pora na dwa kluby z mediolany, wczoraj moje 100% przeczucie nie sprawdzilo sie ale z 0:2 skonczylo sie na 2:2 wiec strasbourg walczyl ale czegos zabraklo...
Dzis podobnie, Inter po serii roznych wpadek na dobra sprawe nie ucierpial, jedyna druzyna ktora je wykorzystala jest Milan i 6punktow jakie go dzieli od Interu to wcale nie tak duzo.Dzis mecze ze slabiakami bo na pewno Reggina to nie ten sam zespol ktory w poprzenich sezonach potrafil zagrac dobra pilke i troche powalczyc do tego dochodzi Lecce ktore potrafi sprawic duze niespodzianki ale jak inter bedzie chcial to wrzyci z 3 brameczki i bedzie po wszystkiemu....Do tego musze dodac ze Lecce to druzyna ktora ostatnio zbiera te punkciki ale przede wszystkim robi to w mwczach... wyjazdowych!!!!!! :)
Milan oslabiony brakiem Kaladze, Nesty, Gattuso, Borriello i Favalli, Andrei Pirlo, ale zespol walczy o mistrzostwo i chcac gonic inter nie moze zaliczac wpadek jakie zalicza ostatnio Juve..

luki 07.02.2009 18:14

Mój kupon na dzisiaj i jutro:

Wolfsburg-Bochum 1
Schalke-Werder 1
Mainz-TSV Munchen 1
Alkmaar-Willem II 1
De Graafschap-Twente 2
Volendam-PSV 2
Anderlecht-Mons 1
Galatasaray-Kayserispor 1
Celtic-Queens Park 1
Forfar-Rangers 2

AKO: 23,63

Nigdy więcej piłki

WiślakNH 08.02.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 669400)
Na jutro planuje coś takiego :

Real M. - Santander 1
Panthrakikos - Olympiakos 2
Heerenveen - Breda 1
Litwa - Polska 2

AKO : 6,47

Całe szczęście,że zastałem zamknięte drzwi :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl