![]() |
Cytat:
takze mozliwe ze bedzie dobrze;) a co do wzoru to trudno go oceniac nie wiedzac jakie inne byly, ale teraz to i tak juz pozamiatane |
Cytat:
Ja nie wiem jak ta mozaika będzie pasowała do trybuny E, bo chyba nie będzie, do D też nie bardzo ba tam jest tylko jeden czerwony sektor na 5. Tyle było narzekań na projekt który wygrał konkurs UMK, a jak przyszło co do czego to mamy ten sam projekt tylko kolory na pierwszym piętrze są przesunięte o jeden sektor w prawo czy w lewo. I co? Wszystkim się podoba. Trochę nienormalne:-/ |
Cytat:
|
Projekt nie jest zły. Ososbiście sto razy bardziej wole taką wersję aniżeli jednolitą niebieską i nudną trybunę. Nie mogę odpalić strony SKWK. Jest podane jakieś info jak będzie wyglądać zachodnia?
|
Cytat:
|
Ozesz ****a projekt jest juz WYBRANY !!
Skonczcie ta debate bo jest o niczym. W swoim imieniu dziekuje wszystkim, ktorzy zaangazowali sie w to zeby byl projekt, ktory wg mnie jest calkiem fajny, a co najwazniejsze dopasowany do istniejacych juz trybun, zamiast niebieskich krzeselek z zoltymi przejsciami pasujacym do stadionu miejskiego w Gdyni. Faktycznie miedzy 19 i 06 gwiazdka pasowalaby dosyc dobrze. Zamiast biadolic niech zglosi sie na ochotnika ktos kto doszlifuje projekt z detalami na poszczegolne krzeselka, np. "Ł" trzeba dopracowac albo "9" i "6". crazykaro jestes tak upierdliwy pomimo wczesniejszego ostrzezenia ze dostajesz zadanie specjalne. Juz dzis mozesz zaczac od zrobienia projektu na A i B i pojscie do ZIKiT i zalatwienie go. Jak nie umiesz sie bawic grafika albo nie chce ci sie gadac z ludzmi to zglaszasz sie do Kuby z pytaniem "co moge zrobic w sprawie stadionu zebym na przyszlosc byl zadowolony zamiast znowu marudzic". Brak zgloszenia bedzie rownoznaczny z rezygnacja z krytyki wszystkiego co sie rusza w tym temacie. Cytat:
|
Wiem, ze troche nie to miejsce na pytanie, ale interesuje mnie jak ta kwestia rozwiazali na innych stadionach. Ma ktos wzor z Legii, pasow, Amici, Slaska, Lechii, ewentualnie narodowy w Warszawie? Nie sadze by to byla tak odlegla perspektywa, by sie jeszcze nikt tym u nich nie zajmowal.
|
Niestety, moim zdaniem projekt średniawy, niemal identyczny z tym, który wygrał konkurs. W zasadzie poprawiono tylko kształt liter (na +) oraz krzywą gwiazdę zamieniono na ch**wą pustą przestrzeń. Ciekawe, czy tak źle wyglądałoby przesunięcie 1 i 9 o jeden sektor w prawo i pusta przestrzeń pod W.
Szachownica do mnie nie przemawia, już ten czerwony kwadracik na D wygląda źle, teraz go będziemy mieli wszędzie. Wolałbym brak nawiązania do D i E, ale ładną jednolitą czerwień na całości niż te klocki. Pretensji do wybierających wielkich nie mam, było mało czasu, wybierał kto wybierał... starali się, brali pod uwagę detale, których nie dostrzegam... trudno. Tak to jest jak zapytania o krzesełka ze strony kibiców są przez ZIKiT odbijane, po czym nagle napotkana pani dyrektor deklaruje współpracę i już po terminie zamówienia siedzisk przesyła się projekt, który trzeba uzgodnić w 48 godzin. 48 godzin, które zadecyduje o wyglądzie stadionu na lata. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Odnośnie różnego rodzaju mozaiki na stadionie cepelii itp
i niby nikt czegoś takiego nie projektuje :lol: http://stadiony.net/pictures/por/est...enriques03.jpg http://stadiony.net/pictures/por/est...alvalade04.jpg http://stadiony.net/pictures/por/est...alvalade08.jpg http://stadiony.net/pictures/por/est...e_aveiro02.jpg |
Cytat:
http://i40.tinypic.com/1iim10.jpg Myślę że wzór wybrany przez SKWK jest prosty i czytelny i taki powinien być. Szkoda jednak że było tak mało czasu na ostateczną decyzję odnośnie projektu krzesełek, ale teraz już tylko czekać aż zaczną zwozić krzesełka na murawę i montować na trybunach :) |
@ PvD Ten stadion w środku był pokazany przy okazji tego projektu "śnieznego" obrazując jak nasz stadion nie powinien wyglądać
A tu jeszcze jeden "udany" przykład Mosaic Stadium http://4.bp.blogspot.com/_xnZi4wKnMt...5021Regina.jpg |
Cytat:
Cytat:
PS: Możesz pokazać swój projekt? |
@PvD Zaden z przedstawionych przez ciebie stadionów nie ma szachownicy tylko lepiej lub mniej udaną wizję artystyczną związaną z jakąś mozaiką. Ja już kończe bo co miałem powiedzieć na ten temat to powiedziałem a raczej napisałem:D
a co do wybranego projektu to może być problem z "czcionką" napisu, gdyż przy takiej jak jest ilości siedzeń w sektorze wyjdzie znacznie bardziej kanciasto |
a na to jakie określenie najlepiej pasuje?
http://stadiony.net/pictures/ser/sta...partizan03.jpg http://stadiony.net/pictures/isr/ram..._stadium03.jpg http://stadiony.net/pictures/tur/19_...stadyumu04.jpg http://stadiony.net/pictures/bel/jan..._stadion08.jpg http://stadiony.net/pictures/fra/sta...guichard09.jpg http://stadiony.net/pictures/fra/sta...n_bollee01.jpg i co z twoim projektem zaprezentujesz go żebyśmy mogli porównać? |
Dla mnie projekt zajebisty. Fajnie się komponuje z D. Ciekawe jak z AiB fajnie by wyglądało w podobnej kolorystyce tylko napis KRAKÓW.
A będzie śmiesznie jak np. na E dadzą logo sponsora stadionu. :-) |
Jak dla mnie ten projekt nie jest zły(szczególnie gdy nie można było się z tym wszystkim przespać a liczyło się pierwsze wrażenie) - faktycznie fajnie się komponuje z D - pytanie, czy reszta stadionu ma być niebieska?
Tak w ogóle to bardzo ciężko musi być z tymi najnowszymi nawet terminami, gdy te wielkie kozaki , nagle coś tam pod nas chcą zrobić;) |
Oglądałem przed chwilą te składane super nowoczesne foteliki na Legii i tak powiem że optycznie to tandetnie jakoś wyglądają .
|
@PvD to też nie sa :!:SZACHOWNICE:!: tylko pasy jak na wielu stadionach. Aczkolwiek chciałem się zapytać czy ci się one podobają??
A projektu nie pokaże bo jaki miałoby to cel?? Skończyłoby się na komentarzach i docinkach wszystkowiedzącego orzeu'a |
Strona skwk wolno wchodzi:
Zadna tandeta tylko barwy Wisły, wiec nie rozumiem narzekan. http://i42.tinypic.com/mhnyf.jpg |
Cytat:
Co to za argument że nie ma szachownicy??Jak nie ma to będziemy pierwsi i tyle. |
^^ Bardzo dobrze to wygląda... brawo
|
Cytat:
nie, te pasy mi się nie podobają ale nasza szachownica owszem i jak czytam nie jestem wyjątkiem dalej jednak nie wiem w czym tkwi problem bo to że jednym się podoba, a innym nie to już wiadomo i tego można się było spodziewać więc o co chodzi? co mamy ustalić? Cytat:
Cytat:
|
Mnie się szachownica też podoba, jak większości(przynajmniej na razie), tylko mam nadzieje że na zachodniej będzie taka sama żeby było symetrycznie, być może z napisem Kraków nie wiem albo bez żadnego napisu.
A to że mało/żaden stadion nie ma takiego wzoru to dla mnie plus i to że w porównaniu do tych innych mozajek przykładowych jest stonowana, zawsze to lepsza unikalność stadionu który nie jest taki brzydki ale mógłby być ładniejszy(np z normalnym narożnikiem zamiast okrąglaka, no ale nie narzekajmy). |
Wizualnie jesli to wersja ostateczna to wyglada OK.
Barwy Wisly ,,rok powstania -cos czym mozemy sie szczycić ,wyszto wyglada dobrze :) |
Im dłużej na to patrze tym coraz bardziej mi się podoba. Może jestem totalnym bezguściem, ale ani nie widzę "szachownicy"; ani tym bardziej gryzienia się z D.
|
Fajnie wygląda ten projekt. I jak już ktoś wcześniej napisał, w miarę dobrze komponuje się z sektorem D.
|
Ludzie! Ale Wy nie rozumiecie, że niektórym nigdy za ch*ja nie dogodzicie? Zawsze będą narzekać... Wybrany projekt przez SKWK (chociaż nie zawsze z ich decyzjami się zgadzam) uważam za zajebisty! A ci którzy tak narzekają cały czas - proszę Was o jedno - wrzućcie na luz, bo wzajemne obrażanie się nic dobrego jeszcze nigdy nie przyniosło. Szukanie dziury w całym jest totalnie bez sensu! A poza tym mamy większe zmartwienia niż kolor krzesełek na stadionie, czyż nie?
Chillout Bracia! Pozdro! |
Fakt. Co do trybuny zachodniej to uważam, że jakby była cała czerwona bez żadnych dodatków to było by ładnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl