Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

La Furia Dell' Est 19.06.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 917135)
Wg. mnie niepotrzebnie robiono wzór na wschodniej. Trzeba było dać same niebieskie, a najlepiej czerwone, bo partacze jak wiadomo zamiast niebieskich dali błękitne, które gryzą się ze starymi krzesełkami.
Teraz pozostaje kwestia zachodniej. Także jestem za tym, zeby nic tam nie było - tylko błękitne jak na wschodniej - bez wzoru.
Jeśli jednak ma być wzór - to niech będzie jak najlepszy.
Proponuję, żeby SKWK się jasno określiło - czy są za wzorem czy nie, żeby później nie było jak ze wschodnią, gdzie wybrano wzór na ostatnią chwilę.
Jeśli ma być wzór to proszę, by Kuba czy ktoś z SKWK dali jasny komunikat - "tak będzie wzór - nadsyłajcie propozycje, wspólnymi siłami wybierzemy najlepszy". :D
Proponuję otworzyć osobny temat ze wzorem na zachodnią. Niech ludzie przysyłają propozycję, żeby później się nie wstydzić za choinkę na stadionie czy innej mapy Polski.

Nie ma to jak głos fachowca.Byłeś na trybunie? Widzialeś kolor na żywo? Krzesełka są błękitne? Czy może tak Ci sie wydaje na podstawie zdjęć w necie? Jeżeli nie widziałeś-to prośba: nie obrażaj.

Kuba 19.06.2010 23:12

nie mam dosłownie żadnych informacji o lokalizacji sektora gości

najwczesniej będe mógł podać jakieś info pod koniec tygodnia
Jeśli uda się wogole doprowadzić do spotkania z miastem temat będzie poruszony a relacje znajdziecie na stronie SKWK.

Cytat:

"Proponuję, żeby SKWK się jasno określiło - czy są za wzorem czy nie, żeby później nie było jak ze wschodnią, gdzie wybrano wzór na ostatnią chwilę.
Jeśli ma być wzór to proszę, by Kuba czy ktoś z SKWK dali jasny komunikat - "tak będzie wzór - nadsyłajcie propozycje, wspólnymi siłami wybierzemy najlepszy".
Proponuję otworzyć osobny temat ze wzorem na zachodnią. Niech ludzie przysyłają propozycję, żeby później się nie wstydzić za choinkę na stadionie czy innej mapy Polski.Proponuję, żeby SKWK się jasno określiło - czy są za wzorem czy nie, żeby później nie było jak ze wschodnią, gdzie wybrano wzór na ostatnią chwilę.
Jeśli ma być wzór to proszę, by Kuba czy ktoś z SKWK dali jasny komunikat - "tak będzie wzór - nadsyłajcie propozycje, wspólnymi siłami wybierzemy najlepszy".
Proponuję otworzyć osobny temat ze wzorem na zachodnią. Niech ludzie przysyłają propozycję, żeby później się nie wstydzić za choinkę na stadionie czy innej mapy Polski."
Narazie nikt nie będzie się określał z prostej przyczyny. Ostatnio kontakt z ZIKITem jest urywany, więc nikt o tym nie rozmawia nawet.
Jeśli już do czegoś dojdzie to napewno jakiś temat forumowy w miejscu gdzie nie znamy bezporednio ludzi i nie jesteśmy ich w stanie zweryfikować nie będzie brany pod uwagę jako kluczowy.
Osobiście jestem za wzorem z napisem (albo identycznym jak na C, albo podobnym), bo wydaje mi się, że lepiej by się to komponowało z trybuną wschodnią. Nie widze sensu, żeby np napis na wschodniej był a na zachodniej nie.


La Furia Dell' Est - spokojnie to tylko net. Bierz poprawkę, że to tylko net. Dużo tutaj ludzi, którzy w życiu nawet na meczu nie byli. Klawiatura wszystko przyjmie.

1q2 19.06.2010 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 917143)
nie mam dosłownie żadnych informacji o lokalizacji sektora gości

najwczesniej będe mógł podać jakieś info pod koniec tygodnia
Jeśli uda się wogole doprowadzić do spotkania z miastem temat będzie poruszony a relacje znajdziecie na stronie SKWK.

Może najpierw kogoś w klubie zainteresować bo raz, kto sadza przyjezdnych na jednych z najlepszych miejsc,zaraz nad skyboxami - dwa - bezpieczeństwo ludzi na trybunie poniżej.
Miasto to pewnie ma w dupie gdzie ten sektor będzie a Wiśle powinno na tym cholernie zależeć by go na tym A nie było.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 917135)
, bo partacze jak wiadomo zamiast niebieskich dali błękitne, które gryzą się ze starymi krzesełkami.
.

Krzesełka są niebieskie.Pewnie jaką różnica w kolorystyce będzie ale na pewno nie taka jak na kilku fotkach.

Tu masz np gdzie widać dobrze kolor.
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

La Furia Dell' Est 19.06.2010 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 917143)
nie mam dosłownie żadnych informacji o lokalizacji sektora gości

najwczesniej będe mógł podać jakieś info pod koniec tygodnia


Narazie nikt nie będzie się określał z prostej przyczyny. Ostatnio kontakt z ZIKITem jest urywany, więc nikt o tym nie rozmawia nawet.
Jeśli już do czegoś dojdzie to napewno jakiś temat forumowy w miejscu gdzie nie znamy bezporednio ludzi i nie jesteśmy ich w stanie zweryfikować nie będzie brany pod uwagę jako kluczowy.
Osobiście jestem za wzorem z napisem, bo wydaje mi się, że lepiej by się to komponowało z trybuną wschodnią.


La Furia Dell' Est - spokojnie to tylko net. Bierz poprawkę, że to tylko net. Dużo tutaj ludzi, którzy w życiu nawet na meczu nie byli. Klawiatura wszystko przyjmie.

Kuba-wiem że to net, ale czasami ręce opadają.W poniedziałek wezmę jedno oparcie zaniosę na D i zrobię fotkę-aż sam jestem ciekawy tego błękitu;). A co do tego sektora dla gości-trzy razy dzwoniłem żeby sie upewnić, bo mi sie w głowie nie mieści ,że tak ma być......w poniedziałek bedę na stadionie i spotkam sie osobiście z właścicielem firmy -mam nadzieję że zaprzeczy temu co twierdzi kierownik montażu........ale wiedząc co tam sie czasami dzieje daję 50/50 że tak cholera może być:evil:

Kordel_Walker 20.06.2010 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 917150)
Kuba-wiem że to net, ale czasami ręce opadają.W poniedziałek wezmę jedno oparcie zaniosę na D i zrobię fotkę-aż sam jestem ciekawy tego błękitu;)

Ja nie nazywam partaczami tych co montują te krzesełka, ani tych co je wykonali, tylko tych co je zamawiali..
Gdybyś mógł zrobić te fotki dla porównania to był bym wdzięczny. Pewnie nie tylko ja.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 917143)

Narazie nikt nie będzie się określał z prostej przyczyny. Ostatnio kontakt z ZIKITem jest urywany, więc nikt o tym nie rozmawia nawet.
Jeśli już do czegoś dojdzie to napewno jakiś temat forumowy w miejscu gdzie nie znamy bezporednio ludzi i nie jesteśmy ich w stanie zweryfikować nie będzie brany pod uwagę jako kluczowy.

Kontakt na razie z ZIKIT urwany....rozumiem.
Ale w dalszej części wypowiedzi masz na myśli wzór krzesełek? Sugerujesz, że jak kogoś nie znacie to jego propozycja nie będzie brana pod uwagę, bo jesteście alfą i omegą i to wy macie prawo i obowiązek wybrać i wymyślić w swoim gronie wzór na zachodnią?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 917143)
Osobiście jestem za wzorem z napisem (albo identycznym jak na C, albo podobnym), bo wydaje mi się, że lepiej by się to komponowało z trybuną wschodnią. Nie widze sensu, żeby np napis na wschodniej był a na zachodniej nie.
.

Ty jesteś za wzorem i napisem, ale weź/ weźcie pod uwagę co myślą inni. Może znaczna większość jest za tym, by nie było tam żadnych wzorów? Nie myśleliście nad tym, żeby zrobić jakieś głosowanie wśród forumowiczów/ kibiców? ...Czy tylko wy i dla was?

Bartii 20.06.2010 02:52

Krzeselka to najmniejszy problem, jak dla mnie sa ok, wiadomo bylo ze bede sie roznic, nawet gdyby zamowienie bylo ok, to wezcie na poprawke ze krzeselka na E sa 1. brudne 2. starsze i nie da sie wyprodukowac identycznych kolorow. A ze minimalnie roznia to mi nie przeszkadza.

Co do wzoru na Ai B, to zadnych napisow, w ostatecznosci widizalbym tam tylko napis "KRAKOW", lecz to jest raczej skomplikowane do zrobienia, bo jest piec sektorow, a liter szesc...

willow 20.06.2010 09:15

Nie no błagam, dość już wzorów na naszym stadionie... to co jest wystarczy. Chyba nie chcecie, żeby stadion wyglądał jak krakowski strój ludowy albo choinka...

Tenzen 20.06.2010 09:22

Optymalnym miejscem dla gości jest ich stare miejsce na E (czyli według nowych oznaczeń C5 i część C4), tylko jeden bufor, trudniej tam coś zniszczyć, trudniej stamtąd rzucać niż z narożnika.

A temat gości na A chyba tylko jakiś poroniony pomysł który nie może być brany na serio, kurde, dajcie spokój ;)

ToTylkoJa 20.06.2010 09:49

mała zabawa:
znajdz różnice :D

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/269/1.jpg
http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12769543862200.jpg

znalezione na forum Lecha. Podobieństwo wewnątrz rzuca się w oczy :P

Grzadq 20.06.2010 09:58

Szczerze? Nie bardzo, no chyba że jestem ślepy.

Mario Nh 20.06.2010 09:59

Szczególnie podobne są te trybuny za bramkami :lol:

ToTylkoJa 20.06.2010 10:01

Chodzi o pewny schemat podobieństwa. Nie znacie się na zabawie:foch:

spirit 20.06.2010 10:20

Ja tam nie widzę żadnego podobieństwa, stadion z pierwszego linka aż tchnie urodą, smakiem i klasą, natomiast od tej supermarketopodobnej szopy z drugiego linka czuć fetor.

PS. Sztywniaki.

Jaroo1 20.06.2010 10:32

Na pierwszym zdjeciu po lewo jest robotnik, a na drugim nie ma. Idac dalej mysle ze to bedzie wlasnie taka roznica na przyszlosc ze na ten drugi stadion nikt nie bedzie przychodzil skoro nawet robotnikom sie to nie widzi :D

Niepolomice 20.06.2010 11:15

Najgorsze z tego wszystkiego to juz jak widze roznica w kolorze na nowych trybunach od starych krzeselek na D i E, sa jakies jasniejsze, te na D i E maja ladniejszy wyrazisty kolor... i co z akcentami żółtego wkoncu bo niby na E jest a na D jeszcze nie...

crazykaro 20.06.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 917280)
Lepiej dajmy sobie spokój.
Przecież to nic, że nie pojawił się żaden post za jakimkolwiek wzorem na dwóch pozostałych trybunach, tylko 30 postów przeciw. Pionki nie mają nic do gadania.

Znowu parę osób z wiadomego stowarzyszenia wybierze jakiś pstrokaty projekt i będziemy musieli z tym żyć przez kilkanaście najbliższych lat :garfield:

Ivory1906 20.06.2010 12:12

Moim skromnym zdaniem nie powinno być żadnego wzoru na A/B. Za dużo by tego było, na D "Biała Gwiazda" na C napis na obu poziomach. A/B powinno być czyste w kolorze niebieskim. Takie moje zdanie :)

dj_ibutti 20.06.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 917287)
Znowu parę osób z wiadomego stowarzyszenia wybierze jakiś pstrokaty projekt i będziemy musieli z tym żyć przez kilkanaście najbliższych lat :garfield:

O 'pstrokatych projektach' wypowiada się fan 'śniegu'... koniec świata...

Gucio25 20.06.2010 12:50

abstrahując od dyskusji nt. wzoru na zachodniej - kto do cholery jasnej x lat temu zdecydował o tym, że krzesełka będą w kolorze niebieskim? od kiedy niebieski jest głównym kolorem kojarzonym z Wisłą..

crazykaro 20.06.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 917308)
abstrahując od dyskusji nt. wzoru na zachodniej - kto do cholery jasnej x lat temu zdecydował o tym, że krzesełka będą w kolorze niebieskim? od kiedy niebieski jest głównym kolorem kojarzonym z Wisłą..

O to pytać projektanta. Klubowi to raczej obojętne czy czerwone czy niebieskie. Oczywiście z jakiś badań tam wynika że przy czerwonych trybunach "łatwiej" wygrać mecz:-p

A jakbyśmy mieli czerwone trybuny to drugiego takiego w Polsce stadionu by nie było, a niebieskie to w Chorzowie, na Ruchu, Lechu, w Zabrzu itd

PvD 20.06.2010 13:07

PS: osobiście jestem by nie dawać wzorów na A/B

Mario Nh 20.06.2010 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 917287)
Znowu parę osób z wiadomego stowarzyszenia wybierze jakiś pstrokaty projekt i będziemy musieli z tym żyć przez kilkanaście najbliższych lat :garfield:

Wzór na C mi się bardzo podoba. Tu jednak nie chodzi o to czy kolejny wybierze Stowarzyszenie, czy będzie powalał na kolana czy coś tam jeszcze. Wzór na dwóch trybunach jest wystarczający.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 917316)
PS: osobiście jestem by nie dawać wzorów na A/B

I bardzo dobrze, są jeszcze ludzie znający umiar.

Kordel_Walker 20.06.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 917316)

czy zdecydować ma ankieta internetowa czy jaka inna propozycja?

A dlaczego nie? Niech SKWK da komunikat: "prosimy o nadsyłanie projektów na zachodnią do dnia np.5.VII." później niech np. zarejestrowani użytkownicy tego forum wybiorą (poprzez ankiete) projekt (lub bez projektu - same niebieskie:-p) i będzie ok.
Ale jak SKWK widzi tylko czubek własnego nosa i chcą mieć radoche, że to "ich" projekt i nie dopuszczają do siebie kto wie czy wielu nie lepszych wzorów niż oni by wymyślili to już lepiej dać wolną rękę Obtułowiczowi i niech da tam co chce i pewnie wybierze jak w pierwotnym projekcie - same niebieskie:-D
Jestem w stanie zrozumieć samozachwyt i samouwielbienie SKWK i też pewnie chciałbym, żeby mieć jakiś wkład w wygląd stadionu i zrobić wg. własnego widzimiesie projekt, ale dla dobra kibiców i estetyki stadionu lepiej nic tam nie dawać. A jak już dawać :-/ to niech będzie kilkanaście- kilkadziesiąt projektów i postarajmy się wybrać demokratycznie najlepszy. Ale jak SKWK nie bierze pod uwagę opinii i projektów ludzi, których nie zna...to o czym ta dyskusja?

EDIT:
Jak już SKWK chce koniecznie w swoim gronie wybrać wzór na zachodnią to proponuję niech przedstawią ten wzór przy okazji najbliższego meczu pucharowego w KRK i kibice, którzy będą na stadionie niech zadecydują czy:
1. Czy na zach. ma być ten wzór
2. Czy tylko niebieskie krzesełka
Trzeba by tylko zorganizować jakieś głosowanie...

Mario Nh 20.06.2010 13:35

Na Legii tak rozwiązano sprawę bodaj z patronami poszczególnych trybun - sonda internetowa.
Mi się pomysł z patronami nie podoba, aczkolwiek to tylko taki przykład.

crazykaro 20.06.2010 13:47

Nie ma już co kombinować z nowymi wzorami i trzeba zrobić symetrycznie to co na C tylko bez napisu

A sonda internetowa kiedyś byłaby jak najbardziej na miejscu. Tylko musiałyby być jakieś zasady które uniemożliwiłyby wybranie jakiegoś dziwnego projektu. Przykładowo że najpierw wstępny wybór przez SKWK 5 projektów, później sonda internetowa a na końcu z dwóch pierwszych projektów znowu wybór SKWK i nie ma szans żeby przeszła jakaś szmira, a tak to decyduje 10 osób na powiedzmy 100 tys zainteresowanych

willow 20.06.2010 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 917337)
Nie ma już co kombinować z nowymi wzorami i trzeba zrobić symetrycznie to co na C tylko bez napisu

A sonda internetowa kiedyś byłaby jak najbardziej na miejscu. Tylko musiałyby być jakieś zasady które uniemożliwiłyby wybranie jakiegoś dziwnego projektu. Przykładowo że najpierw wstępny wybór przez SKWK 5 projektów, później sonda internetowa a na końcu z dwóch pierwszych projektów znowu wybór SKWK i nie ma szans żeby przeszła jakaś szmira, a tak to decyduje 10 osób na powiedzmy 100 tys zainteresowanych

Trochę bez sensu. Pierwsza sonda powinna dotyczyć, czy w ogóle ma być wzór na A/B, czy nie. Jeśli wygra opcja "nie", temat załatwiony. Jeśli wygra opcja "tak", przedstawiamy 4 projekty i wybieramy spośród nich.

StelmiOriginal 20.06.2010 13:52

Ja jestem za AB bez zadnych wzorów, gdyż jest to tandetne. Ewentualnie gdyby bylo duzo kasy to zmienić na E krzesełka tak, by były kopią sektora D, z tym że bez Białej Gwiazdy :)

wislacki 20.06.2010 13:52

Sondę można zrobić, ale tylko i wyłącznie jako element opiniodawczy. Nie wyobrażam sobie sytuacji jak na Legii gdzie kibice w ogólnodostępnym sondażu wybierają wzór krzesełek, sytuacja chora. Ktoś tą decyzję musi podjąć, wolę, żeby to była znana wszystkim organizacja kibicowska niż anonimowi internauci.

Mój typ to A/B ze wzorem jak na C tyle, że bez napisów, a E podobnie jak D tyle, że bez gwiazdy. Chcecie spójności stadionu, a gdzie ona będzie jeśli połowa stadionu będzie z motywem czerwonego kwadratu a druga całą niebieska? Trzymajmy się schematu.

yogul 20.06.2010 14:04

róbcie ankiety i pikiety a Adidas powie ze dorzuca sporą kase to zrobią biały adidas na niebieskim tle i tyle z tego będzie.

PvD 20.06.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 917337)
Nie ma już co kombinować z nowymi wzorami i trzeba zrobić symetrycznie to co na C tylko bez napisu

A sonda internetowa kiedyś byłaby jak najbardziej na miejscu. Tylko musiałyby być jakieś zasady które uniemożliwiłyby wybranie jakiegoś dziwnego projektu.

no i to jest główny problem jak to uniemożliwić

Cytat:

Przykładowo że najpierw wstępny wybór przez SKWK 5 projektów, później sonda internetowa a na końcu z dwóch pierwszych projektów znowu wybór SKWK i nie ma szans żeby przeszła jakaś szmira, a tak to decyduje 10 osób na powiedzmy 100 tys zainteresowanych
jak my wybierzemy wstępnie 5 projektów to i tak będziemy atakowani, że wszyscy powinni decydować ze wszystkich projektów :D

w przypadku ankiety internetowej co zrobić ze zdaniem osób które nie mają możliwości wzięcia w niej udziału? chyba, że jak napisał "wiślacki" będzie to element opiniujący a nie decydujący.


Ok w takim razie wycofuję informację odnośnie sektora gości. Poczekajmy aż któryś serwis potwierdzi czy to A czy tez nie. a do tego czasu można pisać, że kogoś popier.. z tym sektorem gości na A, że ktoś upadł na mózg chcąc go tam zrobić.

medyk 20.06.2010 15:09

najlepsze wyjscie to AiB bez napisów niebiesko-czerowne

gigant 20.06.2010 15:23

Moze warto byłoby na dachu od strony Boga umieścic wieelki napis WISŁA KRAKÓW tzn Wisła na wsch, Kraków na zach. zeby na następnych google maps cały świat zobaczyl gdzie jest serce Krakowa?

PvD 20.06.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 917386)
Moze warto byłoby na dachu od strony Boga umieścic wieelki napis WISŁA KRAKÓW tzn Wisła na wsch, Kraków na zach. zeby na następnych google maps cały świat zobaczyl gdzie jest serce Krakowa?

gigant możesz wierzyć albo nie ;)

. ostatnio rozmawiając ze znajomym podczas oglądania RPA2010 mówiłem by zamiast robić wzór na A/B pomyśleć i próbować przeforsować teraz albo w przyszłości podświetlany napis Wisła Kraków na zewnątrz stadionu. Wg mnie bardziej ciekawsza sprawa. Może też powalczyć też aby na znakach prowadzących na stadion miejski udało się dodać element wiślacki.

martin_6 20.06.2010 15:51

Ja pierdzielę, ludzie!

Chcecie mieć wpływ na wygląd stadionu - zróbcie projekt i prześlijcie do SKWK. Jak zostaniecie zignorowani, wtedy narzekajcie.
Niby kto ma się tym zajmować, jak nie Stowarzyszenie Kibiców. Kto inny próbuje jak może dbać o to, żeby stadion jakoś wyglądał? Najłatwiej napierdalać sprzed monitora, trudniej zrobić coś samemu...

crazykaro 20.06.2010 16:52

A propo wybierania przez internet to przy wyborze wzoru na wschodniej wybór też został dokonany przez internet bo żadnego spotkania nie bylo a można było zorganizować, zaprosić kibiców (tak jak teraz w czwartek) i porozmawiać o krzesełkach, a wszystko się odbyło w ciągu 24h z jakąkolwiek informacją o możliwości złożenia projektów o godzinie 23, a czas był do 10 dnia następnego. Ja wiem że mało czasu było, bo miasto działało jak działało ale później można było jeszcze dużo czasu zanim zostały zamówione krzesełka. Jeszcze na dniu otwartym nie wiedzieli jaki będzie ostateczny wzór, a dodatkowo biorąc pod uwagę że będzie jeszcze trybuna zachodnia to jakby jakieś krzesełka zostały to by je tam zamontowali i żadnych problemów by nie było ze strony wykonawcy

SpoXsteR 20.06.2010 17:00

Juz jedna podobna sonda przez internet na Legii byla.. i gdyby sie nie otrzasneli to zostalby wybrany najgorszy projekt krzeselek.. absurdalne, ale prawdziwe, nieprzychylni im wybierali najgorszy schemat, w tym ja.. ale nic z tego nie wyszlo bo zostal wybrany poza internetem


Cytat:

a wszystko się odbyło w ciągu 24h z jakąkolwiek informacją o możliwości złożenia projektów o godzinie 23, a czas był do 10 dnia następnego.
tlumaczyli przeciez.. ze miasto robilo problemy, w tym jakas babka co ma cos w tej kwestii do powiedzenia.. raz chcieli projekt, nastepnego dnia nie chcieli, potem znow chcieli.. i nagle okazalo sie zeby do kilku godzin wybrac projekt, bo po tym terminie nic nie bedzie.. dlatego nie bylo tak na prawde czasu do namyslu.. i trzeba bylo dzialac szybko
nie jest tak rozowo zeby powiedzieli; ok, drodzy kibice ...powiedzcie co wam sie nie podoba to zmienimy, dajcie swoj projekt to go zaktualizujemy.. i tak dalej
tu trzeba ganiac, prosic, nalegac.. bo inaczej by to s*******ili, rozmowy z nimi to meczarnie.. najlepiej byloby dla nich gdyby kibice nic nie probowali wskorac.. zrobiliby wszystko po swojemu na od******* byle szybko i ciach, przeciez to nie oni beda przychodzic na mecze i korzystac ze stadionu.. raczki umyc, kibic to zlo i tyle

PvD 20.06.2010 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 917417)
A propo wybierania przez internet to przy wyborze wzoru na wschodniej wybór też został dokonany przez internet bo żadnego spotkania nie bylo a można było zorganizować, zaprosić kibiców (tak jak teraz w czwartek) i porozmawiać o krzesełkach, a wszystko się odbyło w ciągu 24h z jakąkolwiek informacją o możliwości złożenia projektów o godzinie 23, a czas był do 10 dnia następnego. Ja wiem że mało czasu było, bo miasto działało jak działało ale później można było jeszcze dużo czasu zanim zostały zamówione krzesełka. Jeszcze na dniu otwartym nie wiedzieli jaki będzie ostateczny wzór, a dodatkowo biorąc pod uwagę że będzie jeszcze trybuna zachodnia to jakby jakieś krzesełka zostały to by je tam zamontowali i żadnych problemów by nie było od ze strony wykonawcy

decyzja co do wzoru na wschodniej zapadła w internecie? przeglądnąłem temat i nie zauważyłem żadnego głosowania.
Możesz wskazać w którym miejscu?

South 20.06.2010 17:08

przeraża mnie to chcecie decydować o najważniejszych decyzjach przez internet ,****a prawie jakbyście oddali władze żydom

sprawy które wymagają przedyskutowania,przemyślenia w wiślackim gronie wy chcecie załatwić jednym kliknięciem...

dramat

crazykaro 20.06.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 917423)
Juz jedna podobna sonda przez internet na Legii byla.. i gdyby sie nie otrzasneli to zostalby wybrany najgorszy projekt krzeselek.. absurdalne, ale prawdziwe, nieprzychylni im wybierali najgorszy schemat, w tym ja.. ale nic z tego nie wyszlo bo zostal wybrany poza internetem

To już napisałem jak to można "obejśc". Przecież jak infrmacja o sondzie pojawiła się w ogólnopolskich portalach a Legia w Polsce nie ma zbyt wielu fanów poza Warszawą to wyniki były jakie były. Dlatego powinny być zorganizowane 2 albo 3 tury żeby wybór nie był dokonany tylko przez internautów ale żeby ci internauci mieli jakiś wpływ na to co zostanie wybrane. Poza tym na forum można było spokojnie zaprezentować projekty a nie tak że najpierw projekt zostaje wybrany a potem możemy sobie dyskutować i wybierać. Z resztą widać jak projekt został oceniony przez internautów na stadionwisly.info kiedy to już po wyborze ta sonda nie ma wpływu na nic więc każdy może napisać tak jak uważa (wiem że nie jest to zbyt miarodajne ale to tylko przykład). A w Polsce jak zwykle wszystko jest na opak. Najpierw prezentacja zwyciezcy a później zawody

willow 20.06.2010 17:13

Najpierw zacznijcie od sondy, czy w ogóle ma coś być na A/B!
Dając pod głosowanie projekty z góry zakładacie, że kibice je będą chcieli widzieć na trybunach.
A jak ja nie chcę to co mam zrobić? Ja i wielu innych? Gdzie mamy iść z tym? Do SKWK? Żart...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl