Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

szkielko17 21.12.2015 09:56

Dyrektor sportowy Partizana Belgrad Ivica Iliev sprowadza do swojego klubu Marko Jovanovicia. Ciekawe: http://www.mozzartsport.com/vesti/zavrseno-partizan-doveo-saranova-i-jovanovica/123537 …

brylant17 23.12.2015 14:21

Czyli jednak może grać ?


Cytat:

Występujący ostatnio w Voždovacu Marko Jovanović podpisał 2,5-letni kontrakt z Partizanem.

27-letni Jovanović był już wcześniej zawodnikiem Partizana, z którego w 2011 roku przeszedł do Wisły. W polskiej lidze wystąpił w 48 meczach.

Dwuletni kontrakt z Partizanem podpisał za to 28-letni bramkarz Bojan Saranov. Jednokrotny reprezentant Serbii był ostatnio bez klubu. Wcześniej grał w m.in. w Maccabi Hajfa i Ergotélisie.

Przypomnijmy, że dyrektorem sportowym Partizana jest inny były zawodnik Wisły Ivica Iliev.

Już za momencik już za chwilę wystąpi do sądu o kasę za zerwanie kontraktu z Wisłą

whitestar1990 23.12.2015 14:25

Mógł grać czy nie- i tak był słaby

AntyMod 23.12.2015 14:47

no to na wiosne : Wisla to nasza Hstoria - part 2

St Yabol 23.12.2015 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1424477)
Czyli jednak może grać ?
Już za momencik już za chwilę wystąpi do sądu o kasę za zerwanie kontraktu z Wisłą

Już występował.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1424487)
no to na wiosne : Wisla to nasza Hstoria - part 2

Oby nie było akcji WISŁA to Historia

wściekłe pięści węża 23.12.2015 16:47

Zgodnie z prawem o tym, czy może grać czy nie w polskiej lidze decydują polscy lekarze. A ci orzekli, że nie może i żaden wynik badania z Austrii czy gdzie on tam się badał tego nie zmieni.

Gdyby grał u nas mimo zaleceń lekarza (nie wiem, czy to w ogóle możliwe) i padłby na serce w trakcie meczu, to by dopiero były kłopociki. Myślę, że w tej akurat sytuacji wygrana będzie po stronie Wisły.

Inna rzecz, że szkoda, że tak się to potoczyło, bo chłopak miał talent.

K4millo 23.12.2015 17:30

Generalnie FIFA przyjmuje zasadę, że problemy zdrowotne zawodnika, nie są podstawą do jednostronnego rozwiązania kontraktu. Jak czytałem ich decyzje w podobnych sprawach, to uzasadniali to tak, że klub musi się liczyć z takim ryzykiem podpisując kontrakt.

Moim zdaniem Gaszyński popełnił błąd, że nie oddał sprawy do izby PZPN, tylko postanowił działać szybciej na własną rękę i niestety może się to skończyć niekorzystnie dla klubu w przyszłości, bo dojdą kolejne zobowiązania do spłaty.

arti 23.12.2015 17:31

sarko cośtam w regresji - może wtedy nie mógł grać, a teraz może.
Albo są jeszcze inne nieznane nam szczegóły.
Obyśmy na nim nie popłynęli ani grosza-jedyne co mi się nasuwa.

_ukoL 27.12.2015 14:07

Chory układ.

Szajba_ 28.12.2015 14:10

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ikarska/j37ere

Smuda sam dementuje :D a skoro tak, to akurat w tym przypadku mozna onetowi uwierzyc ;)

PiVoSH92 28.12.2015 14:38

Jebaniutki, porównał siebie i Cupiała do małżeństwa :D Dzięki Bogu więcej go tu nie zobaczę...

gypsy 28.12.2015 16:56

Kamień z serca, Smuda pełniący funkcję dyrektora sportowego Wisły to by był chyba idealny obrazek podsumowujący upadek Klubu...

elliot_ness 28.12.2015 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTS (Post 1423205)
Ooo zbawca się znalazł... Kup Wisełkę i wyprowadź do LM !!!! A jeśli nie masz takiego zamiaru to zamknij się bo głupoty gadasz, mi też wiele decyzji Cupiała się nie podoba ale doceniam co zrobił i robi dla klubu... zobaczymy jego następny krok. Jego kasa,jego klub może robić co tylko mu się podoba !!!!

Oczywiście że Cupiałowi należy sie szacunek za 6 tytułow mistrza Polski . Tylko że ostatnie działania i notoryczne trzymanie się pseudo doradców niczego dobrego Wisle nie wróży . Nie jest właścicielem klubu tylko autonomicznej sekcji piłki nożnej. A z działaniami niech uwaza bo gdy wierzyciele wystąpia z wnioskiem o upadłość i upomną się o pieniądze to Wisła zacznie gre od 4 ligi i być może po 5-6 latach będzie znów w ekstraklasie a Cupiał straci legendarny dług. Niejedna grupa kapitałowa miała by chęć na taki rozwój wypadków bo wtedy nic za sekcję nie zapłacą .

R33 28.12.2015 20:46

Wiadomo, że Smuda to trochę inna osoba jeśli chodzi o dochowanie tajemnicy, ale przypomnijcie sobie co dzień przed objęciem funkcji dyrektora sportowego w 2007 r. mówił Bednarz.

szprotson 04.01.2016 12:39

http://weszlo.com/2016/01/04/bastion...rzut-sumienia/

Nalepka

Babba 04.01.2016 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elliot_ness (Post 1424796)
oczywiście że cupiałowi należy sie szacunek za 6 tytułow mistrza polski .\

osiem tytułów

Co do Nalepy to fajnie,że mu idzie.

PiVoSH92 04.01.2016 14:38

Uważam, że gdyby Nalepa został to dużo by nie pograł, nie rozwinąłby się - dobrze, że odszedł i mu się wiedzie gdzieś indziej.

wściekłe pięści węża 04.01.2016 14:58

Ciekawe ilu etatowych znawców futbolu z tego forum jechałoby po nim w prostacki sposób gdyby mu u nas nie szło tak jak teraz jadą po Alanie Urydze lub Michale Czekaju.

Patryk_185 04.01.2016 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1425264)
Ciekawe ilu etatowych znawców futbolu z tego forum jechałoby po nim w prostacki sposób gdyby mu u nas nie szło tak jak teraz jadą po Alanie Urydze lub Michale Czekaju.

Nie ma co porównywać Nalepy z Czekajem. To było widać od początku że z niego coś może być a Czekaj to cóż ... może gdyby nie te kontuzje ? Co jak co ale Czekajowi skończy się kontrakt z Wisłą to wg. mnie ciężko będzie miał znaleźć klub nawet w I lidze.

Sevi 04.01.2016 19:57

Kazimierz Moskal miał ofertę z Sandecji. Nie skorzystał.

wolfu 04.01.2016 20:18

Może faktycznie piłkarz, żeby grać zajebiście, musi się fajnie wkomponować w taktykę, nawet w takiej ogórkowej lidze jak nasza. Nalepa grał syfiasto, poszedł na Węgry i czesze eleganko, to samo Stępiński (choć tu powód jest znany, na siłę robienie skrzydłowego z napastnika).

Karherop 04.01.2016 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1425307)
Może faktycznie piłkarz, żeby grać zajebiście, musi się fajnie wkomponować w taktykę, nawet w takiej ogórkowej lidze jak nasza. Nalepa grał syfiasto, poszedł na Węgry i czesze eleganko, to samo Stępiński (choć tu powód jest znany, na siłę robienie skrzydłowego z napastnika).

Nalepa wg mnie miał ogromne możliwości, ale został u nas spalony przez Smudę. Pogrążyła go sromotna porażka z Legią, gdzie w parze z Urygą dali czadu w obronie. A że mu się kończył kontrakt to został koniem ofiarnym fatalnej wiosny całej zespołu. Do dziś żałuje jego odejścia.

bridgeburner 04.01.2016 21:14

Na mnie sprawiał wrażenie goscia o zwrotnosci wozu z węglem
i szybkosci starej chabety ciagnacej ten woz
Przy Glowackim, Guzmicsie i Sadloku nie wstalby z lawki przez 1,5 sezonu

GonzoNS 04.01.2016 21:21

do usuniecia

Dariook 05.01.2016 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1425304)
Kazimierz Moskal miał ofertę z Sandecji. Nie skorzystał.

Lepiej puknac w jajco niz skorzystac z oferty tej zydowskiej kvrewki.

wislak1995 06.01.2016 16:37

Gervásio Nuńez zawodnikiem Botafogo

http://www.botafogo.com.br/noticia_i...subtag=Futebol

oko 06.01.2016 20:16

http://sportowymagazyn.pl/o-przeszlo...rzem-moskalem/

Poczytajcie, co miał do powiedzenia Pan Kazimierz.

HEDu 07.01.2016 03:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak1995 (Post 1425459)
Gervásio Nuńez zawodnikiem Botafogo

http://www.botafogo.com.br/noticia_i...subtag=Futebol

Niezły grajek, tak w typie Cantoro. Pamięta ktoś czemu nie został u nas? Za drogi, jednak za słaby?

brylant17 07.01.2016 06:08

Cytat:

Po zakończeniu rozgrywek Wisła zdecydowała się nie korzystać z opcji wykupienia piłkarza z Quilmes.
z Historii Wisły

hawaiisurfer 07.01.2016 08:51

A prawda była taka, że za drogi - o ile pamięć mnie nie myli ~1 mln euro wykupu.

szprotson 07.01.2016 14:32

Przemek Lech pomocnik którego w tamtym roku forumowicze wsadzali do składu, nie powąchał murawy w Płocku i jest na testach w ...Stali Mielec.

Festence 07.01.2016 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1425506)
A prawda była taka, że za drogi - o ile pamięć mnie nie myli ~1 mln euro wykupu.

Nawet jeśli nie spojrzymy na koszta, to i tak słaby grajek. Zawalił nam dwa lata pucharów...

gypsy 07.01.2016 14:46

Nunez niezłym grajkiem? Mnie zęby bolały od patrzenia na jego grę. Pożegnałam go zupełnie bez żalu.

A tu gol Kuby po 2-miesięcznej przerwie od gry:

https://www.youtube.com/watch?v=-243YaZCyuI

WhiteDoctor 07.01.2016 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1425504)
Niezły grajek, tak w typie Cantoro. Pamięta ktoś czemu nie został u nas? Za drogi, jednak za słaby?

taki zawsze uśmiechnięty prosiaczek Niunio, główka mu się grzała jak czasem DG, cwaniactwo, skrobanko po nogach- ciekawy agent:lol:

filoo 07.01.2016 19:47

Pewnie większość już doczytała, że mamy kolejnego bramkarza ( ex ) na utrzymaniu, przed Państwem Milan Jovanic! podobno koszt utrzymania to 514000 €. Przy okazji pozdrawiamy Mirko Poledice...

straszna Chvjna, mnie się widzi, że typ się skończył już totalnie ( wg statystyk rozegrał od 2010 roku 6 spotkań, w tym 6 w barwach Wisły) i chyba jego kariera zawiśnie na włosku, to postanowił trochę wyciągnąć kasiorki od dawnego pracodawcy...

Gin 07.01.2016 21:48

Jebaniec bez honoru

dj_ibutti 07.01.2016 22:15

To je byznes.

Glazik 07.01.2016 22:20

Nie ma co sie dziwic... Sami sobie kopiemy dolki... My sie mozemy wqrwiac ale prawda jest taka ze sa lub byli w naszym klubie ludzie ktorzy doprowadzili do takiej sytuacji... Jak weszlo wyliczylo juz w sumie 9 baniek przegralismy...

felipe 07.01.2016 22:54

Wszystkie spory tego typu przegrywamy.

Niepoważny klub, to doją Wisłę, proste... dziwić się, że co kumatszy młody stąd ucieka.

czechu 07.01.2016 23:00

Konrad Handzlik podpisał kontrakt z 7egią.......


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl