Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

mariusz92abg 29.11.2012 16:55

Dzięki za radę :) Widziałem już wcześniej Twoje screeny. Gratuluję wysokiej wygranej, może i ja kiedyś "dorobię" się własnego auta na zakładach. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć na jakich ligach najlepiej się skupić. zastanawiałem się nad polską, angielską i niemiecką. Kiedyś słyszałem, że nie warto obstawiać włoskiej ligi...

Kamil_mchw 29.11.2012 17:14

to zależy co chcesz obstawiać...
under/over, hendi, standardowo, na live itp. jest wiele opcji...

jak zaczynasz to polecam betclick
tam jest cashback do 100zł. za pierwszy nieudany zakład... jak nie wejdzie kupon to zwracają ci do 100zł. i możesz sobie wypłacić z powrotem na konto
gdybyś tam zagrał np. te mecze które ja podałem niżesz za 100zł. to ew. wygrana wyniosłaby 474zł. a jak by nie weszło to nic się nie dzieje... proste :]
jak będziesz się chciał zarejestrować i nie będziesz miał jakiegoś znajomego który ci wyśle zaproszenie to daj znać... ty nic z tego zdaje się nie będziesz miał... ale ja dostane 40zł. :D WOW!! jak zagrasz kupony o łącznej stawce większej jak 1000zł. o ile dobrze pamiętam.

moja typy na najbliższe dni:

Man City - Everton 1
kurs: 1,55
stawka 100zł.

Arsenal - Swansea 1
kurs: 145
stawka 100zł.

Barca -1 - Athl Bilbao 1
kurs 1,3
stawka 100zł.

Juve - Torino 1
kurs 1,35
stawka 100zł.

Napoli - Pescara 1 po kursie 1,22
tutaj muszę dorzucić jakiegoś kondona z ligi bułgarskiej czy greckiej, żeby był kurs 1,5
stawka 100zł.

jeszcze mam pytanie odnośnie LM
co decyduje która drużyna awansuje dalej w przypadku kiedy mają tyle samo ptk.
chodzi mi dokładniej o gr. E Juve i Chelsea
anglicy wygrają na pewno... więc Juve będzie też musiało wygrać na Ukrainie... a kurs na włochów 4,0 :D

jacek67 29.11.2012 18:27

-chodzi mi dokładniej o gr. E Juve i Chelsea
anglicy wygrają na pewno... więc Juve będzie też musiało wygrać na Ukrainie... a kurs na włochów 4,0 :D-
Itu z kolega, nie do konca sie zgodze...
Wlasciciel Ukraincow to dobry przyjaciel Romana i razem maja wspolne interesy wiec raczej ............?

Karamazow 29.11.2012 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jacek67 (Post 1288997)
-chodzi mi dokładniej o gr. E Juve i Chelsea
anglicy wygrają na pewno... więc Juve będzie też musiało wygrać na Ukrainie... a kurs na włochów 4,0 :D-
Itu z kolega, nie do konca sie zgodze...
Wlasciciel Ukraincow to dobry przyjaciel Romana i razem maja wspolne interesy wiec raczej ............?

Juve wystarcza remis, Chelsea awansuje tylko i wyłącznie w przypadku wygranej swojej i Szachtara.

mariusz92abg 29.11.2012 19:17

Kamil_mchw, spoko:) gdybym się rejestrował, dam znać :))


Ps. Dziś grają ze sobą Hertha BSC Berlin - 1. FC Köln. Statystyki są za Herthą.

Hertha BSC Berlin - 1. FC Köln, mój typ: 1 kurs 1.50, stawka 5zł

Cytat:

W Berlinie na zakończenie 16 kolejki 2 Bundesligi czeka nas starcie Herthy z Koln.Jeszcze w poprzednim sezonie mecze pomiędzy tymi zespołami mogliśmy oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej.Teraz jest to już tylko zaplecze Bundesligi. Zdecydowanie lepiej w lidze radzi sobie Hertha,która jest obecnie wiceliderem rozgrywek.W tej chwili "Stara Dama" traci 5 punktów do Braunschweig.Zresztą celem na ten sezon dla stołecznej drużyny z pewnością jest powrót do elity. Tak różowo nie jest w Koln."Kozły" są dopiero na 11 miejscu ze stratą 12 punktów do dzisiejszego rywala. Obie drużyny wydają się być w dobrej dyspozycji.Hartha wygrała trzy ostatnie spotkania,w tym efektownie z Aue 4:0 oraz Sandhausen 6:1. Koln wygrała dwa ostatnie spotkania.Zwłaszcza cenne jest wyjazdowe zwycięstwo nad TSV Monachium.W tamtym spotkaniu gracze z Koln przez większą część meczu grali z przewagą jednego gracza. W kładzie gospodarzy niezdolni do gry są Pekarik,Schulz i Ben-Hatira.W zespole gości bez większych osłabień. Hertha gra bardzo dobrze na Olympiastadion.Nie poniosła tu jeszcze porażki,wygrywając 5 spotkan i 2 remisując.Koln z kolei w meczach wyjazdowych jest bezkompromisowe.trzy razy wygrywali i czterokrotnie przegrywali piłkarze z zachodnich Niemiec. Na tą chwilę mocniejszy i bardziej poukładany zespół jest w Berlinie.Hertha powinna dziś wykorzystać atut własnego boiska i pokonać zespół Holgera Stanislawskiego

Kamil_mchw 14.12.2012 14:46

widzieliście... STS online!!

https://www.sts.pl/pl/top-menu/bonusy/

odnośnie bonusa... ze względu na kaca mam pewne problemy z rozumieniem :D
wpłacam 200zł. i od razu dostaje bonusowe 200zł. które muszę obrócić??
czy wpłacam 200zł., obracam wg. zasad i dopiero dodają mi do konta bonusa 200zł.

Proszę o szybką odp.

WislakWiDoK 14.12.2012 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1291239)
widzieliście... STS online!!

https://www.sts.pl/pl/top-menu/bonusy/

odnośnie bonusa... ze względu na kaca mam pewne problemy z rozumieniem :D
wpłacam 200zł. i od razu dostaje bonusowe 200zł. które muszę obrócić??
czy wpłacam 200zł., obracam wg. zasad i dopiero dodają mi do konta bonusa 200zł.

Proszę o szybką odp.

stronka u mnie nie działa, jak zadziała to zerkne i Ci powiem

wpłacasz 200, obrót 4x kurs min 1.7 wtedy dopisują Ci bonusową kase

krzycho90tswns 19.12.2012 03:06

Jest moze ktos kto mogl by mi podrzucic jakies dobre typy bo mam zamiar postawic grubsza kase

A nie sledzilem ostatnio zadnych lig wiec jak jest ktos w tym temacie w miare ogarniety to niech pisze




EDIT:

Na przyszłość używaj opcji ''edytuj'', a nie wysyłaj posta pod postem.


WISŁAZWE

jendrus 20.12.2012 15:40

Odnośnie tego sts-u od kiedy trzeba im dawać skan z dowodu ... ;o To jakiś nowy wymóg od ministerstwa czy ich regulamin orientuje się ktoś?
Oczywiście mam 18 ale to zaczyna się robić denerwujące;/ wszystko by chcieli wiedzieć...

WislakWiDoK 20.12.2012 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1291932)
Odnośnie tego sts-u od kiedy trzeba im dawać skan z dowodu ... ;o To jakiś nowy wymóg od ministerstwa czy ich regulamin orientuje się ktoś?
Oczywiście mam 18 ale to zaczyna się robić denerwujące;/ wszystko by chcieli wiedzieć...

U każdego bukmachera gdy chcesz wypłacić pieniądze musisz to wysłać. Nie widze w tym nic dziwnego.

nero 20.12.2012 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 1291938)
U każdego bukmachera gdy chcesz wypłacić pieniądze musisz to wysłać. Nie widze w tym nic dziwnego.

no zgadza się... ale jest różnica wysłać skan na Cypr, a do polskiej spółki.

kuczmen 20.12.2012 22:02

ja w bah-u żadnego skanu nie wysyłałem i pieniążki normalnie wypłacam

maTyS. 30.12.2012 12:18

aktualnie najlepszy buk interentowy który polecacie ?

WislakWiDoK 30.12.2012 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1292851)
aktualnie najlepszy buk interentowy który polecacie ?

Bet365.....

fialo 30.12.2012 13:11

Na dziś polecam Turniej Czterech Skoczni, kilka luźnych typów ode mnie :


Kot M.-Mechler M. 1 (Isza seria)

Fannemel A.-Matura J. 1 (Isza seria)
Hlava L.-Zografski V. 1 (Isza seria)
Kubacki D.-Koch M. 1 (Isza seria)
Wellinger A.-Stoch K. 2
Hvala J.-Freitag R 2.
Jacobsen A.-Freund S. 1
Loitzl W.-Ammann S. 1
Bardal A.-Morgenstern T. 1

maTyS. 30.12.2012 14:13

dlaczego akurat bet365? szukam łatwej obsługi, szybkich wpłat/wypłat i dobrych kursów.

piter116 30.12.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1292874)
dlaczego akurat bet365? szukam łatwej obsługi, szybkich wpłat/wypłat i dobrych kursów.

Wszystko to znajdziesz w bet365 :)

maTyS. 30.12.2012 15:37

w takim razie dziękuję bardzo za poradę :)

_gilardino_ 31.12.2012 13:33

Bet akurat wysokich kursow nie ma, polecam Pinnacle, Sbobet albo 188 oczywiscie jesli grasz single, ako tam nie pograsz...

Kamil_mchw 08.02.2013 21:31

https://pl.betclic.com/content.aspx?...ndroid_betting

nie mogę znaleźć regulaminu do tej promocji...

próbował ktoś?

loguje się przez tel. - Wifi? czy normalnie (płatnie)? robię zakład za 40zł. i zwrot jak nie wejdzie...?? o to w tym chodzi?

krzycho90tswns 09.02.2013 01:09

Ma ktos z was moze jakies typy w miare pewne na wekend lub lige mistyrzow bo zastanawiam sie nad postawianiem grubszej kasy Z góry dzieki...jak siadzie cos to mozna cos odpalic

Kamil_mchw 09.02.2013 21:26

juve i bayern w LM kurs 3,8
co myślicie?


jednak nie... dopiero obczailem że bayern gra 2 tyg. później...

to może PSG na hendi+1

edit:
PSG nie grałem, ale pierwsze grałem na oddzielnych kuponach.

Kamil_mchw 05.03.2013 10:37

ManU- Real
ilość rożnych w 1 połowie drużyny Realu
więcej 2,5 rożne - tak kurs 1,9

albo
ile będzie rożnych do 15 min.
więcej jak 1,5 - tak kurs: 1,8

wydaje mi się że od pierwszej min. Real będzie chciał za wszelką cenę strzelić bramkę... a później jechać z kontry, dlatego rożne.

że Lewy strzeli brame w dzisiejszym meczu jest kurs 1,85... strasznie niski :/

KOMENTARZ moich typów WSKAZANY!!


weszło... tylko szkoda że mi bank internetowy o 18 zamykają i nie zagrałem... :/

WISŁAZWE jaka klątwa? rozmowy nt. buka raczej są prowadzone na SB

WISŁAZWE 06.03.2013 11:02

Dawno nic podawałem, ponieważ klątwa tego tematu trwa w najlepsze. Jednak dziś się przełamałem:

Single:

Enppi Club - Haras El Hodood X 3,00

PAE Levadeiakos - Paok Thessaloniki X 3,1

NK Maribor - NK Olimpija Ljubljana 1 1,90

Dundee FC - St. Mirren X 3,3

Kamil_mchw 07.03.2013 09:30

Anzhi 1,6
Tottenham 1,67
Plzno - Fenerbahce X 3,45

to wyżej za dyszku... 83 do zgarnięcia

zastanawiam się jeszcze nad Zenitem

mastahkillah 07.03.2013 16:54

to ja też wrzuce:
Zalgiris Kaunas - Real Madrid 1 2,15 zł euroliga
Rytiri Kladno - HC Pardubice X 4,0 zł hokej

single

WiślakNH 11.03.2013 09:57

Przy zleceniu wypłaty z STS pieniądze dojdą bezpośrednio na podane konto przy rejestracji,tak?:D
Z tego co widzę jest też możliwość odebrania pieniędzy w dowolnym punkcie STS.

szprotson 11.03.2013 10:15

chyba tak :)

ogolnei w punkcie STS mozesz odebrac kupon który zrobiłeś w necie.spoko opcja

PlayLikeAPro 11.03.2013 20:47

muszę się pochwalić bo gram na zakładach raz na ruski rok , zainspirowało mię weszło i postawiłem resztkę z wypłaty z pokera http://scr.hu/9v7/ep2s3 hehe - ekstraklasa jest chora:D
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk!

arti 12.03.2013 11:57

myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...

Glazik 17.03.2013 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1303219)
myślę, że flota w 1 lidze to może być dobry temat na zarobienie paru groszy.
tzn. moim zdaniem zaczną przegrywać (już zaczęli) co przez jakiś czas może być traktowane w typach jako niespodzianki
Słabo widzę też awans Termaliki, a więc...

Taa Polonia Bytom mi dzisiaj kieszen wypelnila:D Zreszta Wisla tez :D


Macie jakies propozycje na jutro??

Co myslicie o :
Dresden- Köln 2
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk under 2,5

Metalist Kharkiv-Hoverla Uzhhorod over 3,5
???

WISŁAZWE 17.03.2013 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1304014)
Taa Polonia Bytom mi dzisiaj kieszen wypelnila:D Zreszta Wisla tez :D


Macie jakies propozycje na jutro??

Co myslicie o :
Dresden- Köln 2
Piast Gliwice-Lechia Gdańsk under 2,5

Metalist Kharkiv-Hoverla Uzhhorod over 3,5
???


Co do Drezna grałbym remis.

Kamil_mchw 21.03.2013 11:43

Polska kurs 2,2 stawka 200zł. (bonus z sts-a) - pierwszy obrót :D


no i .... do dupy...
nigdy więcej nie gram na PL... może wtedy zaczną wygrywać.

wiesniak84 12.04.2013 19:37

Zagłębie - Korona , Korona strzeli bramkę - 1,44
Betis - Sevilla BTTS 1,61
Peruwelz - Heist 1 1,61


5j wygrana: 18,66 zysk: 13,66

wiesniak84 12.04.2013 23:11

Singielek na noc

Isner - Berankis , wynik po 4 gemach 2:2 1,61

8,85j wygrana: 14,24 zysk: 5,39

wiesniak84 13.04.2013 01:13

To już stanowczo na dobranoc i rekreacyjnie:)

Miami Heat - Boston Celtics LIVE 1 -1,4
Santos Laguna - Toluca over 1,5 -1,36


9,3j wygrana: 17,7 zysk: 8,4

konradnh81 13.04.2013 09:57

Tychy-Sandecja 1
Schalke-Leverkusen bts
Lokomotiv-Zenit bts
Valladolid-Getafe 1

Lipa dwa weszły

wiesniak84 13.04.2013 10:55

Oszołom z tenisa:
Bachinger - Kubot 1 2,1
Bagnis - De Greef 1 1,44
Mahut - Petzschner 1 2,37
Klizan - Anderson over 9,5 gema w 1 secie 1,57

2,75j

Pewniaczki:)
Arsenal - Norwich 1 1,25
Bayern - Nurnberg 1 1,22
Wisła - Legia x2 1,3

20j wygrana: 39,65 zysk: 19,65

Krasnodar - Krylya 1 1,7
Valladolid - Getafe under2,5 1,66
Miedź(-1) - Polonia 1 1,8
Polonia - Śląsk x2 1,44

5j

jeszcze dorzuciłem za resztke kasy z konta u buka:D

Ipswich - Hull pierwsza połowa under1,5 1,3
Peterborough - Watford BTTS 1,53
Wolfsburg - Hoffenheim over 3,5 3,0

5j wygrana: 29,83 zysk: 24,83

to jeszcze za końcówkę z wygranego:)

Espanyol - Valencia over2,5 1,9
Evian - Rennes 1x 1,3

Den Haag - Twente over2,5
Heracles - Groningen 1 1,9

4,9j

piter116 13.04.2013 11:24

Temat odczarowany, więc ja też coś wrzucę:
http://oi46.tinypic.com/33fgr2e.jpg

wiesniak84 13.04.2013 19:55

Niedziela dzień święcić w robocie więc delikatnie i z umiarem.

PSV - Ajax BTTS 1,44
Yamagata - G. Osaka over2,5 1,66

14,72j

kij w oko żółtkom:)

w robocie na przerwie postawiłem jeszcze jeden kuponik - oby weszło

Chelsea - MC over 1,5 1,25
PSV - Ajax over 2,5 1,5

Saragossa - Barcelona over2,5 1,61

40j wygrana: 120,75 zysk: 80,75
jak Barca nie wejdzie to nic w tym dziale już więcej nie napiszę :D na 15 meczów na wyjeździe w tym sezonie tylko raz over2,5 nie został pokryty w meczu z Valencią , nie gra Messi:) zobaczymy

weszło kuerwa całkiem ładny zysk zaraz wrzucę jeszcze jakiegoś wariata na wieczór


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl