Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Aimable 08.08.2014 13:19

Jasne żałujcie ich - "LM taki ch..." w naszą stronę nie pamiętacie, co??
UEFA jest mafią, to nie ulega żadnej wątpliwości, z tym że w tym przypadku wina leży wyłącznie po stronie Legii. Ten konkretny przepis jest jednoznaczny. UEFA aby pójść im na rękę w imię "ducha sportu" musiałaby go nagiąć, narażając się na przegraną i burdello w rozgrywkach po odwołaniu Celtiku. Takiego gestu i ryzyka na rzecz klubiku, który bruździ im na stadionach od lat a w zeszłym roku pozwolił sobie na oprawę skierowaną bezpośrednio przeciwko nim, na pewno nie byli gotowi ponosić.
Przypominam również, że sprawki Legii to nie niewinne race i brzydkie okrzyki ale sprawy o wiele poważniejsze, w których trudno się solidaryzować (Wiedeń, Wilno).

kws 08.08.2014 13:20

Scenariusz MOŻE być taki: Dostajemy się do LE.
Trybuny jednak muszą swoje zrobić: Race, f*ck uefa, regualrna bitwa na stadionie, Wilno II itd.
Jak trafimy jeszcze na Szkotów, to zlituj się panie...będzie jak z Jagą albo i gorzej.

Uefa nakłada karę na L.(wyrzuca nas na dwa lata albo więcej z rozgrywek europejskich). No to już będzie słabo, dla nas... na spadek z ligi mimo wszystko nie macie co liczyć :) ...ale kilka lat się będziemy zbierać...do kupy.

domin_czyzyny 08.08.2014 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371661)
Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!

Fialo, ale gdyby UEFA ukarała kibiców za racowisko, sektorówkę, itp. to ruzumiałbym solidarność w tym zakresie. Ale na litość boską, tu chodzi o sprawy działaczy, a nie kibiców. cweLe i tyle.

brylant17 08.08.2014 13:21

Cytat:

Warto podkreślić, iż Celtic nie zabiegał o to, by komitet dyscyplinarny podjął korzystną dla niego decyzję. Jak informowaliśmy w czwartek wieczorem, błąd popełniony przez Legię dostrzegł delegat UEFA

i to tyle w temacie

domin_czyzyny 08.08.2014 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1371670)
i to tyle w temacie

tyle, że jak UEFA chciała od nich oświadczenie, że nie będą się odwoływać od ich decyzji (nakładającej tylko karę finansową dla Legi) to już nie byli tacy chętni. Zresztą byliby głupi, gdyby to zrobili. Byli dalej w grze o LM, dalej mieli szanse na wiele milionów euro z tytułu gry w LM.

palikot 08.08.2014 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371661)
Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!

Idź się przejdź, zaczerpnij powietrza...
Jakie AMF? :D Nie wiem czy się zdążyłeś zorientować, ale tu mówimy o piłkarzu ZAWIESZONYM a nie o racach i kibicach? :D
Tu chodzi o to, że grał piłkarz, który był ZAWIESZONY za kartki! Nie rozumiesz tego? Ma czerwoną - dyskwalifikacja 3 mecze. Sugerujesz, że ...., z kartkami? To może .... ze spalonymi, autami i innymi zasadami gry. Złamali zasadę i koniec. Mają regulamin i koniec, bo zaraz każdy by korzystał i w ch uja grał. Prawo to prawo. Nie ma możliwości obejścia, chyba żeby się im to opłacało, ale wtedy taki numer musiałby wystrzelić Real Madryt z jakimś słabeuszem, ale Legia to nie Real Madryt(koszty pójścia im na rękę się nie zwrócą), więc się trzeba z tym pogodzić i wziąć to na klatę jak mocni ludzie, znaczy Legia, w tej sytuacji bo ja mówię teraz ogólnie o naszej sile piłkarskiej jako całości.

kws 08.08.2014 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1371668)
Fialo, ale gdyby UEFA ukarała kibiców za racowisko, sektorówkę, itp. to ruzumiałbym solidarność w tym zakresie. Ale na litość boską, tu chodzi o sprawy działaczy, a nie kibiców. cweLe i tyle.

Pół żartem, pół serio... to skoro wy tez cierpicie za zatrudnionych w klubie działaczy (jednego konkretnie):
My mamy się cieszyć, czy wam współczuć z tego powodu ? :-P
Masz racje, dobrze wam, bo to wasz właściciel go zatrudnił, a nie kibice (wtedy bym współczuł).

Poważnie:

To zawsze są sprawy kibiców, bo oni dostają najbardziej. Piłkarz ma taką kasę, ze i tak go nie boli ten brak LM, więc mijasz się z prawdą.

Za błędy działaczy płacicie tez wy....prawda czy nie ?

speedfashion 08.08.2014 13:36

Ja mam takie nieśmiałe pytanie do kibiców Legii, którzy tu zaglądają.

Nie przydałby się Wam prawnik? Mamy tu takiego jednego...

Yossarian 08.08.2014 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371661)
Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!

List do przyjaciol z w-wy juz napisany ?Moze jakas zgode z nimi sproboj zawiazac.Wszystko oczywiscie w z zgodzie ze szlachetna zasada AMF.Jak juz sie na cos zdecydujesz to daj znac a ja tym czasem zmykam zeby sie troche glupio pocieszyc bo beka dzisiaj z warszawiakow jak przyslowiowy c.h.u.j.

Na koniec jeszcze raz ponawiam retoryczne pytanie -skad sie biora tacy gamonie jak ty ?!!

PhantomRanger 08.08.2014 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1371678)
Ja mam takie nieśmiałe pytanie do kibiców Legii, którzy tu zaglądają.

Nie przydałby się Wam prawnik? Mamy tu takiego jednego...

Na dodatek wygrywa każdą sprawę, za którą się weźmie.

fialo 08.08.2014 13:42

Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego UEFA Mafia nienawidzi, to mamy taki efekt, że ich wyruchali bez skrupułów.

Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd, nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum. Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia".

PS.

Skoro wstąpiły w was nowe siły, po odpadnięciu 'najwiekszego wroga' z LM, dziękując za dyskusję, uprzejmie przypominam, że żydy grają dziś o 18, można spożytkować nadmiar energii ;)

Kocur 08.08.2014 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1371678)
Ja mam takie nieśmiałe pytanie do kibiców Legii, którzy tu zaglądają.

Nie przydałby się Wam prawnik? Mamy tu takiego jednego...


W sumie dobrze że nie gramy w pucharach bo nie zdziwiłbym się jakby naraz na boisko wbiegło 12 zawodników ;)

vabanq 08.08.2014 13:49

Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Po 2gie Legia jest sama sobie winna; to nie uefa dala dupy tylko legia. uefa mogla ta sytuacje odpowiednio zinterpretowac, ale zinterpretowali przepisy- a wg. nich w takiej sytuacji decyzja moze byc jedna-walkower. I oczywiwscie tez uwazam, ze to nie idzie z duchem sportu, ale coz, taki mamy klimat. My tez pare raze dostalismy od uefy w dupe i warszawiacy nas nie zalowali, wiec i ja ich nie zaluje.
A po 3- za pyche i nastawienie legionistow w nasza strone wypada mi tylko napisac: HAHAHA.
Tyle w temacie.

krwawy 08.08.2014 13:53

Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower.

For_FuN_ 08.08.2014 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371661)
Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!

Czyli mam nadzieje, ze nie chodziłeś na mecze Wisły, kiedy ta rozgrywała mecze pod egidą UEFA? Jeśli tak nienawidzisz tej organizacji, to chyba nie dajesz nabijać im kieszeni? Obyś był konsekwentny w działaniu. Bojkot UEFA, to bojkot UEFA i tego się trzymaj. W dodatku powinieneś kibicować przeciwko Wiśle, kiedy próbuje dostać się do tych elitarnych rozgrywek, tzn. LM, bo przecież jak to? Brać pieniądze od UEFA i stracic honor? Musisz protestować, głośno i wyraźnie.

P.S - A potem taki prosi, jak to kibole Legii dzisiaj: "Proszę, zignorujcie przepisy, przepuście nas dalej" :D.

domin_czyzyny 08.08.2014 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1371680)
Na dodatek wygrywa każdą sprawę, za którą się weźmie.

to ja proponuję Legi, aby poleciła go do UEFA i niech reprezentuję UEFE w tej sprawie ;-) Wtedy może Legi się uda ;-)

wiertar 08.08.2014 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego UEFA Mafia nienawidzi, to mamy taki efekt, że ich wyruchali bez skrupułów.

Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd, nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum. Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia".

PS.

Skoro wstąpiły w was nowe siły, po odpadnięciu 'najwiekszego wroga' z LM, dziękując za dyskusję, uprzejmie przypominam, że żydy grają dziś o 18, można spożytkować nadmiar energii ;)


Nie przesadzaj.. od dziesiatek lat jest takie przepis: gra nieuprawnionego zawodnika = walkower i nie wązne czy to c klasa czy LM, zagrał 5 minut czy 90. w tym przypadku popieram Uefa.
c klasowi "działacze muszą o tym wiedziec bo inaczej dostaną - 3 pkt i w dodatku kare finansową która stanowi nie raz 1/10 budżetu klubu, więc dlaczego kluby z "poważniejszej" pólki miały by być traktowane inaczej? przepis jest przepis i nic tutaj do rzeczy nie ma AMF i inne anty fifa/uefa

kws 08.08.2014 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1371690)
to ja proponuję Legi, aby poleciła go do UEFA i niech reprezentuję UEFE w tej sprawie ;-) Wtedy może Legi się uda ;-)

Słyszałem, że jest opcja z Łysym, ale w zamian my przyjść Miklas do Was. :D

Bierzecie ? (Wiem, Miklasa nie znacie, więc pewnie powiecie: a i owszem)

domin_czyzyny 08.08.2014 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1371676)
Pół żartem, pół serio... to skoro wy tez cierpicie za zatrudnionych w klubie działaczy (jednego konkretnie):
My mamy się cieszyć, czy wam współczuć z tego powodu ? :-P
Masz racje, dobrze wam, bo to wasz właściciel go zatrudnił, a nie kibice (wtedy bym współczuł).

Poważnie:

To zawsze są sprawy kibiców, bo oni dostają najbardziej. Piłkarz ma taką kasę, ze i tak go nie boli ten brak LM, więc mijasz się z prawdą.

Za błędy działaczy płacicie tez wy....prawda czy nie ?

Gdyby UEFA zamknęła Wam trybunę, stadion lub wydała 1000 zakazów to byłbym z Wami solidarny.
Gdyby ten działacz zamknął Wam trybunę, stadion albo wydał 1000 zakazów to też byłbym z Wami solidarny.

Jednak jeśli Wasz działacz lub działaczka popełnia błąd raczej w sferze piłkarskiej niż kibicowskiej, który jest w dodatku błędem 0-1, to mam Was w dupie. To tak jakby Wasz piłkarz nie strzelił karnego (albo 2 ) :haha::lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego UEFA Mafia nienawidzi, to mamy taki efekt, że ich wyruchali bez skrupułów.

niestety nie, regulamin nakazuje walkower

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd,

ja zawsze myślałem, że jesteś z Krakowa, ale jeśli masz do Wa-wy 400 km to musisz być z Zakopaca albo Nowego Sącza ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum.

to tak jak ja. Mam L w "wielkim poważaniu", ale gdyby coś takiego przytrafiło się ....ie zza miedzy to co innego, wtedy radośc byłaby przeogromna ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia".

nie jest to zgodne z duchem gry, ale co zrobić. Celtic by ich pozwał do sądu i mieliby przejebane, musieliby wypłacać im rekompensatę, bo pewnie zamiana Celticu na Legie nie byłaby możliwa.
Prawo UEFA to jeden wielki burdel, z tym masz rację.

Bronex 08.08.2014 14:16

Jakim klubem jest Legia każdy widzi. Wszyscy ich szczerze nie lubimy. Na grę w pucharach trzeba popatrzeć całościowo. Tutaj każdy element drużyny musi być w pełni profesjonalny i swoją lekcję odrobić. Cóż z tego ,że 6-1 w dwumeczu, jak ktoś inny przysnął i Legia straciła 13,5 mln złotych ot tak. Za 2 minuty gry nieuprawnionego piłkarza taka strata. UEFA ma takie przepisy i tyle. Teraz wyobraźcie sobie ,ze taki czyn karzą finansowo. Groteska. Każdy klub by te kary olewał i płacił haracz.

palikot 08.08.2014 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371681)
Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego UEFA Mafia nienawidzi, to mamy taki efekt, że ich wyruchali bez skrupułów.

Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd, nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum. Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia".

PS.

Skoro wstąpiły w was nowe siły, po odpadnięciu 'najwiekszego wroga' z LM, dziękując za dyskusję, uprzejmie przypominam, że żydy grają dziś o 18, można spożytkować nadmiar energii ;)

Czy wstawianie zawieszonego zawodnika odbywa się na zasadach sportowych?
Nie wiedzieli? Zapomnieli? Pomyłka? No sorry, ale czy to Uefa się pomyliła, czy Legia?
Właśnie bardzo dobrze, że wykluczają. Jaką kare finansową preferujesz? 15 tys? 50? 100 000? I co zaraz każdy bezkarnie sobie będzie zawieszonych zawodników wstawiał, bo stwierdzi, że sam awans do LM się na tyle opłaca, że .... tam z karą. Walkower jest ewidentnie adekwatną karą. Nie wolno grać w 12 na 11. Nie wolno nie przyjechać na mecz i nie wolno aby zawieszony piłkarz grał. To są zasady sportowe. Ty chcesz, żeby Legia była uprzywilejowana. To nie są zasady sportowe.

Po drugie nie mieszałbym spraw kibicowskich do zasad gry w piłkę. Sorry, ale takie denne nadużycie, że śmierdzi mi takich ślepym, fanatycznym podejściem. Też UEFĘ nie trawię, ale trochę obiektywizmu trzeba zachować. Legia została ukarana walkowerem, my mamy radochę, ale obiektywnie trzeba przyznać, że winę ponoszą oni i pretensje mogą mieć tylko do siebie. "Miałeś chamie złoty róg..."
I tyle

rafkur 08.08.2014 14:18

Teorie spiskowe. .......enie. Kretyni nie potrafią czytać przepisów. Tak to jest jak gość w złotym łańcuchu i rozpiętej do pasa koszuli na spółę z idiotką chcą wchodzić na salony. Dalej ziemniaki sadzić albo wziąć się za żniwa bo ulewy idą a nie udawać "wielki świat".
PS Na kolejnym meczu radzę pokazać jeszcze większego wała Uefie, z pewnością spojrzą przychylnym okiem.
Kiedyś ich były idol użył w odniesieniu do naszego meczu z Barceloną określenia "walka gołej dupy z batem" - idealnie pasuje do dzisiejszej sytuacji. W relacjach kibice Legii vs Uefa aktualnie po rewanżu mamy wynik 1:3. Czekamy na ciąg dalszy.

dzollo 08.08.2014 14:20

1 Załącznik(ów)
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha

Janusz 08.08.2014 14:24

Cytat:

Po takim czymś to nawet śmiać mi się z Legii nie chce. Tak zgolić frajerów z celticu a potem dostać w ryj przy zielonym stoliku to tragedia :/ Szczególnie, że kiedyś tam jacyś Węgrzy czy Bułgarzy w podobnej sytuacji dostali tylko karę finansową.
Obleśny prezes prawnik dał du.y, widać za głupi jest. Przecież on jako prawnik który zrobił karierę (na plecach dziadka dziekana prawa UW, ale zawsze) na pewno nie raz wygrywał z tymi co "mieli racje" ale mieli tez prawników z mniejszymi układami. Powinien zrozumieć. Nowoczesny futbol polega nie tylko na grze w piłkę ale na odnowie biologicznej, wykorzystaniu osiągnięć medycyny, organizacji klubu, marketingu, i milionie różnych kwestii. Legia wyraźnie nawaliła.
A Bułgarom nie dali walkowera tylko kare finansową bo tam zagrał gościu nie wpisany na listę a nie zawieszony za kartki. Coś jak złapią faceta w samochodzie co nie miał nigdy prawka, a jak złapią takiego co ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Cytat:

vabanq
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Po 2gie Legia jest sama sobie winna; to nie uefa dala dupy tylko legia. uefa mogla ta sytuacje odpowiednio zinterpretowac, ale zinterpretowali przepisy- a wg. nich w takiej sytuacji decyzja moze byc jedna-walkower. I oczywiwscie tez uwazam, ze to nie idzie z duchem sportu, ale coz, taki mamy klimat. ...
A po 3- za pyche i nastawienie legionistow w nasza strone wypada mi tylko napisac: HAHAHA.
W pełni się zgadzam

mitmichael 08.08.2014 14:25

Hahahaha a jednak walkower, beka jak jasny pieron :rotfl: bo jakis idiota nie potrafi liczyc do trzech :lol: Ktos za to beknie, nie ma chuja :D Celtic załosny bo wystapi do UEFY o walkower ale Legia załosna jeszcze bardziej

kws 08.08.2014 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1371698)
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha

Skoro my z nimi wygraliśmy 6:1, a z Wami ...5:0 w maju to gdzie Wy byście byli na takim rysunku ?

Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem :-/

Kocur 08.08.2014 14:26

Dobra, było o Legii kilka stron, olać.

Ruch ma ciekawy wyjazd :

Cytat:

Ruch Chorzów o fazę grupową powalczy z ukraińskim Metalistem Charków
Charków od Doniecka rzut beretem - mogą mieć wyjazd życia

palikot 08.08.2014 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1371698)
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha

Idiotyczne podejście....
Co jest złego w tym, że laska rucha się z facetem? Po to mają piczki, żeby to robić.
Co innego, gdyby w miejsce kobiety był koleś, lub odwrotnie był ustawiony, wtedy można uznać to za ciekawe podejście...

tomek100 08.08.2014 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1371685)
Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower.

Nic nie będzie śmieszniejsze niż Wasze obecne frajerstwo: prowadzić 6:1 w dwu meczu i 4 minuty przed końcem wprowadzić Bereszyńskiego - co bardziej absurdalnego można sobie wyobrazić?

dzollo 08.08.2014 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1371701)
Skoro my z nimi wygraliśmy 6:1, a z Wami ...5:0 w maju to gdzie Wy byście byli na takim rysunku ?

Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem :-/


Mnie to np smieszy hahaha, i nikt mi tego nie odbierze...

Moglibyscie wygrac nawet 20:0 ale koniec koncow to to oni graja dalej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl