![]() |
Jasne żałujcie ich - "LM taki ch..." w naszą stronę nie pamiętacie, co??
UEFA jest mafią, to nie ulega żadnej wątpliwości, z tym że w tym przypadku wina leży wyłącznie po stronie Legii. Ten konkretny przepis jest jednoznaczny. UEFA aby pójść im na rękę w imię "ducha sportu" musiałaby go nagiąć, narażając się na przegraną i burdello w rozgrywkach po odwołaniu Celtiku. Takiego gestu i ryzyka na rzecz klubiku, który bruździ im na stadionach od lat a w zeszłym roku pozwolił sobie na oprawę skierowaną bezpośrednio przeciwko nim, na pewno nie byli gotowi ponosić. Przypominam również, że sprawki Legii to nie niewinne race i brzydkie okrzyki ale sprawy o wiele poważniejsze, w których trudno się solidaryzować (Wiedeń, Wilno). |
Scenariusz MOŻE być taki: Dostajemy się do LE.
Trybuny jednak muszą swoje zrobić: Race, f*ck uefa, regualrna bitwa na stadionie, Wilno II itd. Jak trafimy jeszcze na Szkotów, to zlituj się panie...będzie jak z Jagą albo i gorzej. Uefa nakłada karę na L.(wyrzuca nas na dwa lata albo więcej z rozgrywek europejskich). No to już będzie słabo, dla nas... na spadek z ligi mimo wszystko nie macie co liczyć :) ...ale kilka lat się będziemy zbierać...do kupy. |
Cytat:
|
Cytat:
i to tyle w temacie |
Cytat:
|
Cytat:
Jakie AMF? :D Nie wiem czy się zdążyłeś zorientować, ale tu mówimy o piłkarzu ZAWIESZONYM a nie o racach i kibicach? :D Tu chodzi o to, że grał piłkarz, który był ZAWIESZONY za kartki! Nie rozumiesz tego? Ma czerwoną - dyskwalifikacja 3 mecze. Sugerujesz, że ...., z kartkami? To może .... ze spalonymi, autami i innymi zasadami gry. Złamali zasadę i koniec. Mają regulamin i koniec, bo zaraz każdy by korzystał i w ch uja grał. Prawo to prawo. Nie ma możliwości obejścia, chyba żeby się im to opłacało, ale wtedy taki numer musiałby wystrzelić Real Madryt z jakimś słabeuszem, ale Legia to nie Real Madryt(koszty pójścia im na rękę się nie zwrócą), więc się trzeba z tym pogodzić i wziąć to na klatę jak mocni ludzie, znaczy Legia, w tej sytuacji bo ja mówię teraz ogólnie o naszej sile piłkarskiej jako całości. |
Cytat:
My mamy się cieszyć, czy wam współczuć z tego powodu ? :-P Masz racje, dobrze wam, bo to wasz właściciel go zatrudnił, a nie kibice (wtedy bym współczuł). Poważnie: To zawsze są sprawy kibiców, bo oni dostają najbardziej. Piłkarz ma taką kasę, ze i tak go nie boli ten brak LM, więc mijasz się z prawdą. Za błędy działaczy płacicie tez wy....prawda czy nie ? |
Ja mam takie nieśmiałe pytanie do kibiców Legii, którzy tu zaglądają.
Nie przydałby się Wam prawnik? Mamy tu takiego jednego... |
Cytat:
Na koniec jeszcze raz ponawiam retoryczne pytanie -skad sie biora tacy gamonie jak ty ?!! |
Cytat:
|
Nie żałuję ich, mam to w dupie, logiczne że zycze im wszystkiego najgorszego, ale niech to sie odbywa na zasadach sportowych. Zasady, to ogolnie slowo klucz w tej dyskusji. Kara finansowa by spokojnie wystarczyla. A, że polskie kluby = kibice, oprawy i wszystko to, czego
Legia mnie ani ziębi, ani grzeje, są 400 km stąd, nie mam na nich zbyt wielkiego ciśnienia w przeciwienstwie do 99% forum. Nienawidzę szczerze jebanej Uefy i tego co robią z futbolem po prostu. Prawo powinno byc stanowione w taki sposób, żeby było adekwatne do wykroczenia. Bo wpuszczenie zawodnika na 6 min przy rozstrzygniętym wyniku i w konsekwencji wypad z pucharow to gruba przesada w porownaniu do skali "przewinienia". PS. Skoro wstąpiły w was nowe siły, po odpadnięciu 'najwiekszego wroga' z LM, dziękując za dyskusję, uprzejmie przypominam, że żydy grają dziś o 18, można spożytkować nadmiar energii ;) |
Cytat:
W sumie dobrze że nie gramy w pucharach bo nie zdziwiłbym się jakby naraz na boisko wbiegło 12 zawodników ;) |
Los oddał to co wziął wielokrotnie nam i innym drużynom grającym przeciw Legii w lidze. Nie przypadkowo prawie 80% ligowców twierdzi, że na stadionie legii gwiżdże się pod gospodarzy, to po 1sze.
Po 2gie Legia jest sama sobie winna; to nie uefa dala dupy tylko legia. uefa mogla ta sytuacje odpowiednio zinterpretowac, ale zinterpretowali przepisy- a wg. nich w takiej sytuacji decyzja moze byc jedna-walkower. I oczywiwscie tez uwazam, ze to nie idzie z duchem sportu, ale coz, taki mamy klimat. My tez pare raze dostalismy od uefy w dupe i warszawiacy nas nie zalowali, wiec i ja ich nie zaluje. A po 3- za pyche i nastawienie legionistow w nasza strone wypada mi tylko napisac: HAHAHA. Tyle w temacie. |
Frajerstwo dekady, może hejtować należy się nam.
Awans Lechii do LM w przyszłym roku to chyba większy śmiech niż nasz walkower. |
Cytat:
P.S - A potem taki prosi, jak to kibole Legii dzisiaj: "Proszę, zignorujcie przepisy, przepuście nas dalej" :D. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie przesadzaj.. od dziesiatek lat jest takie przepis: gra nieuprawnionego zawodnika = walkower i nie wązne czy to c klasa czy LM, zagrał 5 minut czy 90. w tym przypadku popieram Uefa. c klasowi "działacze muszą o tym wiedziec bo inaczej dostaną - 3 pkt i w dodatku kare finansową która stanowi nie raz 1/10 budżetu klubu, więc dlaczego kluby z "poważniejszej" pólki miały by być traktowane inaczej? przepis jest przepis i nic tutaj do rzeczy nie ma AMF i inne anty fifa/uefa |
Cytat:
Bierzecie ? (Wiem, Miklasa nie znacie, więc pewnie powiecie: a i owszem) |
Cytat:
Gdyby ten działacz zamknął Wam trybunę, stadion albo wydał 1000 zakazów to też byłbym z Wami solidarny. Jednak jeśli Wasz działacz lub działaczka popełnia błąd raczej w sferze piłkarskiej niż kibicowskiej, który jest w dodatku błędem 0-1, to mam Was w dupie. To tak jakby Wasz piłkarz nie strzelił karnego (albo 2 ) :haha::lol: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Prawo UEFA to jeden wielki burdel, z tym masz rację. |
Jakim klubem jest Legia każdy widzi. Wszyscy ich szczerze nie lubimy. Na grę w pucharach trzeba popatrzeć całościowo. Tutaj każdy element drużyny musi być w pełni profesjonalny i swoją lekcję odrobić. Cóż z tego ,że 6-1 w dwumeczu, jak ktoś inny przysnął i Legia straciła 13,5 mln złotych ot tak. Za 2 minuty gry nieuprawnionego piłkarza taka strata. UEFA ma takie przepisy i tyle. Teraz wyobraźcie sobie ,ze taki czyn karzą finansowo. Groteska. Każdy klub by te kary olewał i płacił haracz.
|
Cytat:
Nie wiedzieli? Zapomnieli? Pomyłka? No sorry, ale czy to Uefa się pomyliła, czy Legia? Właśnie bardzo dobrze, że wykluczają. Jaką kare finansową preferujesz? 15 tys? 50? 100 000? I co zaraz każdy bezkarnie sobie będzie zawieszonych zawodników wstawiał, bo stwierdzi, że sam awans do LM się na tyle opłaca, że .... tam z karą. Walkower jest ewidentnie adekwatną karą. Nie wolno grać w 12 na 11. Nie wolno nie przyjechać na mecz i nie wolno aby zawieszony piłkarz grał. To są zasady sportowe. Ty chcesz, żeby Legia była uprzywilejowana. To nie są zasady sportowe. Po drugie nie mieszałbym spraw kibicowskich do zasad gry w piłkę. Sorry, ale takie denne nadużycie, że śmierdzi mi takich ślepym, fanatycznym podejściem. Też UEFĘ nie trawię, ale trochę obiektywizmu trzeba zachować. Legia została ukarana walkowerem, my mamy radochę, ale obiektywnie trzeba przyznać, że winę ponoszą oni i pretensje mogą mieć tylko do siebie. "Miałeś chamie złoty róg..." I tyle |
Teorie spiskowe. .......enie. Kretyni nie potrafią czytać przepisów. Tak to jest jak gość w złotym łańcuchu i rozpiętej do pasa koszuli na spółę z idiotką chcą wchodzić na salony. Dalej ziemniaki sadzić albo wziąć się za żniwa bo ulewy idą a nie udawać "wielki świat".
PS Na kolejnym meczu radzę pokazać jeszcze większego wała Uefie, z pewnością spojrzą przychylnym okiem. Kiedyś ich były idol użył w odniesieniu do naszego meczu z Barceloną określenia "walka gołej dupy z batem" - idealnie pasuje do dzisiejszej sytuacji. W relacjach kibice Legii vs Uefa aktualnie po rewanżu mamy wynik 1:3. Czekamy na ciąg dalszy. |
1 Załącznik(ów)
Ciekawe podejscie do tematu na ponizszym zdjeciu...hahaha
|
Cytat:
A Bułgarom nie dali walkowera tylko kare finansową bo tam zagrał gościu nie wpisany na listę a nie zawieszony za kartki. Coś jak złapią faceta w samochodzie co nie miał nigdy prawka, a jak złapią takiego co ma zakaz prowadzenia pojazdów. Cytat:
|
Hahahaha a jednak walkower, beka jak jasny pieron :rotfl: bo jakis idiota nie potrafi liczyc do trzech :lol: Ktos za to beknie, nie ma chuja :D Celtic załosny bo wystapi do UEFY o walkower ale Legia załosna jeszcze bardziej
|
Cytat:
Naprawdę, wrzuć coś śmiesznego następnym razem :-/ |
Dobra, było o Legii kilka stron, olać.
Ruch ma ciekawy wyjazd : Cytat:
|
Cytat:
Co jest złego w tym, że laska rucha się z facetem? Po to mają piczki, żeby to robić. Co innego, gdyby w miejsce kobiety był koleś, lub odwrotnie był ustawiony, wtedy można uznać to za ciekawe podejście... |
Cytat:
|
Cytat:
Mnie to np smieszy hahaha, i nikt mi tego nie odbierze... Moglibyscie wygrac nawet 20:0 ale koniec koncow to to oni graja dalej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl