![]() |
.......nij sie w leb
|
Cytat:
|
Zgadza się, ale przynajmniej było to na tyle normalnie załatwione że się po ludzku dogadali, zamiast po sądach ciągać.
|
Cytat:
A skąd wiesz, że Moskal nie chciał sam zrezygnować, ale właśnie z szacunku do klubu został ... |
Cytat:
Franz z Niemiec gówno mnie tu obchodzi a Skorża wykręcił z Lechem 1,73pkt/mecz więc to jest całkowicie inna planeta osiągał mega hujowe wyniki i z szacunku do klubu nie podawał się do dymisji? co ty ....a chłopie .......isz |
Mourinho w Chelsea w tym sezonie ma 1.07. Widac Kazek lepszy. Skorza wyciagnal w Lechu 1,58 anie 1,73 a nie wiadomo ile by jeszcze zjechal w dol jakby go nie wyjebali. Moze Probierz niech wroci bo z Jagiellonia duzo punktow wyciagal dopoki mial kim wyciagac. Tak samo Franz z Niemiec u nas poki Stiliciowi sie chcialo grac.
|
Przemek Lech strzelił gola w sparze Arki
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing11871.html |
Wywiad ze Smudą
http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ade-mna-topor/ |
Ale jest cfaniak:lol:
|
O ....a, to barachło miało być scoutem/dyrektorem sportowym? Gaszka, dzięki za zwolnienie!
|
Tak się odwdzięcza p.Cupiałowi za danie szansy i wyciągnięcie ręki ? serdeczne kij mu w oko z dala od Wisełki i z dala od Reymonta 22....
P.s ile jeszcze żali wyleje pan trener ? |
On jest aż tak głupi, ze nie widzi iż każda swoją wypowiedzią
pokazuje iż Gaszynski postąpił bardzo słusznie go wywalając i ze jest właściwym prezesem |
Cytat:
Uważa ze został zwioniony przez Gaszyńskiego więc robi co może by go 'zatopić'. Poszedł więc do sądu sprytnie zakładając że jeśli przytopi finansowo klub to tym samym utopi w długach Roberta który nie wyrabia na zakręcie. Tak to własnie wygląda gdy ktoś używa zobowiązań jako narzędzia do rozgrywek personalnych. Zenujące Panie Smuda, ale oczywiście Pana prawo. :foch: My damy radę. P.S. Mam tylko nadzieję że podobni do Pana nie szeptali nadprezesowi co zrobic po przegranych derbach. W końcu zwolniony Moskal to nastepny kamień do szyji Gaszyńskiego.:-P |
Smuda nie byłby sobą, gdyby nie zrobił z siebie ofiary. Kadra też grała przecież świetnie. Regensburg poleciał, bo go nie słuchali. Itd.
Debil. |
|
Nigdy więcej Smudy w Wiśle.
Zresztą wydaje mi się, że to już jest jego koniec. |
eee, Smuda na pewno jeszcze jakąś posadkę przytuli. Spokojnie w ciągu roku znajdzie robotę w ekstraklasie albo, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne, w jakimś dzikim kraju.
|
Ryszard Niemiec podał info, że Moskal zrzekł się wszelakiej kasy z tytułu zerwania umowy. Nie wiem, na ile wiarygodne.
|
Konkurencyjny portal wislacki tez o tym informowal na twitterze. W sumie mnie to nie dziwi. Wiadomo nie od dzis, ze Moskal to czlowiek z klasa.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
http://weszlo.com/2015/12/07/smuda-m...elniamy-mu-cv/ |
http://ligowiec.net/news/70059-patry...mikolajem.html
Mam nadzieje, że Mały zagra jeszcze w Wiśle, bo to dobry chłopak jest. |
Cytat:
Ze gdzie ma zagrac? |
Tak myślałem :D wiesz co to sarkazm ?
|
Cytat:
|
Junior Diaz: Powrót do Wisły? Czemu nie...
wideo od 2:21 ogólnie można zobaczyć cały wywiad http://www.przegladsportowy.pl/pilka...648,1,458.html Jakoś dziwnie wygląda bez długich włosów :D |
Cytat:
|
To jakaś jedna wielka farsa...cupiał&smuda niech się lepiej zajmą hodowlą jedwabników
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nasz Bodziu to też dziecko we mgle Zatem twój przytyk mocno z dupy. Cytat:
Będąc właścicielem klubu przez ponad 15 lat nie stworzył żadnych zdrowych fundamentów. Nawet porządna baza treningowa powstała dopiero niedawno i to jeszcze za gminne pieniądze. Jak zgłosił się do niego szef foodcare'u parę lat temu to nie chciał oddać klubu w całości..a teraz ma problem żeby znaleźć kupca. |
Cytat:
Nie twierdzilem, ze oni mieli. Ty piszesz jakbys miał. Jak zgaduje po odpowiedzi jednak ni ebylem właścicielem kluby na poziomie Eklasy lub I ligi. |
Smuda bucu ucz się od najlepszych
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...80&oe=56DD43B8 No tak pewnie Smuda i 40 baniek by nie podarował co ja piszę :lol: |
Czyli Mourinho jest wolny.......:):):)
|
|
O ja pierdu, żeby tylko Stępiński nie zabrał miejsca Korzymowi
|
dziś o 15.30 Hannover-Bayern,
Marcelo vs Lewy |
Pomagajmy razem z Kubą
W czerwcu mijającego roku rozpoczęła działalność Fundacja "LUDZKI GEST", której głównym fundatorem jest Jakub Błaszczykowski. Zamysłem Kuby jak i Małgorzaty Domagalik (prezes Fundacji) jest działanie na rzecz dzieci i młodych ludzi, potrzebujących pomocy. http://kubablaszczykowski.pl/aktualn...uz-dziala/5762 Kuba wielokrotnie wyciągał "pomocną dłoń" w kierunku najbardziej pokrzywdzonych przez los. My, fani Wisły, również możemy wesprzeć byłego i przyszłego gracza Białej Gwiazdy w jego szczytnych inicjatywach. Wszystkich fanów Białej Gwiazdy zapraszamy gorąco do nabycia kalendarza "CEGIEŁKI" Fundacji "Ludzki gest" na rok 2016 z autografem Kuby. Koszt "kalendarza cegiełki" to 50 PLN, a kalendarz można nabyć w następujący sposób: - na konto Fundacji 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424 przelać kwotę 50 PLN - w tytule przelewu wpisać: Kalendarz 2016 + adres do wysyłki Kuba z góry dziękuje wszystkim, którzy zechcą wesprzeć jego działania. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl