Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

LanceTS 30.11.2015 13:28

.......nij sie w leb

Viper 30.11.2015 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1420984)
"Wisła Kraków SA informuje, że w dniu dzisiejszym rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem. "


Przynajmniej Kazek nas finansowo nie dobije, szacunek.

To, że kontrakt zostaje rozwiązany za porozumieniem nie znaczy, że Kazik nie bierze żadnej kasy. Zapewne jakąś odprawę dostał.

swiety37 30.11.2015 14:30

Zgadza się, ale przynajmniej było to na tyle normalnie załatwione że się po ludzku dogadali, zamiast po sądach ciągać.

cfa 30.11.2015 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1420988)
jeśli by miał szacunek do tego klubu to już dawno podałby się do dymisji

Szacunek? Przecież nie miał tragicznych wyników, spójrz na Skorżę co on miał z Amicą jakoś też szacunkiem się nie wykazał. Smuda ... wielki kumpel Cupiała, oddany przyjaciel i w ogóle, a co zrobił ... też pokazał jaki ma szacunek.
A skąd wiesz, że Moskal nie chciał sam zrezygnować, ale właśnie z szacunku do klubu został ...

WhiteDoctor 30.11.2015 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1421052)
Szacunek? Przecież nie miał tragicznych wyników, spójrz na Skorżę co on miał z Amicą jakoś też szacunkiem się nie wykazał. Smuda ... wielki kumpel Cupiała, oddany przyjaciel i w ogóle, a co zrobił ... też pokazał jaki ma szacunek.
A skąd wiesz, że Moskal nie chciał sam zrezygnować, ale właśnie z szacunku do klubu został ...

miał tragiczne wyniki, bo tragicznym wynikiem jest 1,25pkt/mecz i tego nie zmienisz

Franz z Niemiec gówno mnie tu obchodzi
a Skorża wykręcił z Lechem 1,73pkt/mecz więc to jest całkowicie inna planeta

osiągał mega hujowe wyniki i z szacunku do klubu nie podawał się do dymisji? co ty ....a chłopie .......isz

wiesniak842 30.11.2015 18:32

Mourinho w Chelsea w tym sezonie ma 1.07. Widac Kazek lepszy. Skorza wyciagnal w Lechu 1,58 anie 1,73 a nie wiadomo ile by jeszcze zjechal w dol jakby go nie wyjebali. Moze Probierz niech wroci bo z Jagiellonia duzo punktow wyciagal dopoki mial kim wyciagac. Tak samo Franz z Niemiec u nas poki Stiliciowi sie chcialo grac.

mistico 03.12.2015 19:24

Przemek Lech strzelił gola w sparze Arki
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing11871.html

bódyń 04.12.2015 13:17

Wywiad ze Smudą
http://ofensywni.przegladsportowy.pl...ade-mna-topor/

syryls 04.12.2015 13:25

Ale jest cfaniak:lol:

PiVoSH92 04.12.2015 13:29

O ....a, to barachło miało być scoutem/dyrektorem sportowym? Gaszka, dzięki za zwolnienie!

brylant17 04.12.2015 13:30

Tak się odwdzięcza p.Cupiałowi za danie szansy i wyciągnięcie ręki ? serdeczne kij mu w oko z dala od Wisełki i z dala od Reymonta 22....


P.s ile jeszcze żali wyleje pan trener ?

bridgeburner 04.12.2015 13:35

On jest aż tak głupi, ze nie widzi iż każda swoją wypowiedzią
pokazuje iż Gaszynski postąpił bardzo słusznie go wywalając i ze jest właściwym prezesem

Lukasz 04.12.2015 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1421732)
On jest aż tak głupi, ze nie widzi iż każda swoją wypowiedzią
pokazuje iż Gaszynski postąpił bardzo słusznie go wywalając i ze jest właściwym prezesem

Z tego co czytam to glupi nie jest, tylko mściwy.

Uważa ze został zwioniony przez Gaszyńskiego więc robi co może by go 'zatopić'. Poszedł więc do sądu sprytnie zakładając że jeśli przytopi finansowo klub to tym samym utopi w długach Roberta który nie wyrabia na zakręcie.

Tak to własnie wygląda gdy ktoś używa zobowiązań jako narzędzia do rozgrywek personalnych.
Zenujące Panie Smuda, ale oczywiście Pana prawo. :foch: My damy radę.

P.S.
Mam tylko nadzieję że podobni do Pana nie szeptali nadprezesowi co zrobic po przegranych derbach. W końcu zwolniony Moskal to nastepny kamień do szyji Gaszyńskiego.:-P

Revolver 04.12.2015 15:18

Smuda nie byłby sobą, gdyby nie zrobił z siebie ofiary. Kadra też grała przecież świetnie. Regensburg poleciał, bo go nie słuchali. Itd.

Debil.

Paweł 06.12.2015 10:31

Wywiad z Radosławem Kałużnym:

http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-n...la-tego-zniesc

arti 06.12.2015 13:19

Nigdy więcej Smudy w Wiśle.
Zresztą wydaje mi się, że to już jest jego koniec.

mistico 07.12.2015 11:08

eee, Smuda na pewno jeszcze jakąś posadkę przytuli. Spokojnie w ciągu roku znajdzie robotę w ekstraklasie albo, co wydaje mi się bardziej prawdopodobne, w jakimś dzikim kraju.

gdsmk 07.12.2015 11:30

Ryszard Niemiec podał info, że Moskal zrzekł się wszelakiej kasy z tytułu zerwania umowy. Nie wiem, na ile wiarygodne.

Blaszczu16 07.12.2015 11:51

Konkurencyjny portal wislacki tez o tym informowal na twitterze. W sumie mnie to nie dziwi. Wiadomo nie od dzis, ze Moskal to czlowiek z klasa.

Eternit 07.12.2015 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1422080)
Konkurencyjny portal wislacki tez o tym informowal na twitterze. W sumie mnie to nie dziwi. Wiadomo nie od dzis, ze Moskal to czlowiek z klasa.

Pokazał, że jest Wiślakiem i chociażby za to należy się mu szacunek. Mam nadzieję, że w przyszłości Kaziu będzie pełnił w klubie jeszcze jakąś rolę (asystent?). Bo on po prostu Wisłę kocha.

brylant17 07.12.2015 17:15

Dyzma :lol:


http://weszlo.com/wp-content/uploads...12/z8D3bAo.png

Eternit 07.12.2015 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1422111)
Dyzma :lol:

Daję linka do całego artykułu, bo naprawdę śmiesznie jest dopiero gdy czyta się przypisy na bieżąco :D

http://weszlo.com/2015/12/07/smuda-m...elniamy-mu-cv/

Blaszczu16 09.12.2015 01:55

http://ligowiec.net/news/70059-patry...mikolajem.html

Mam nadzieje, że Mały zagra jeszcze w Wiśle, bo to dobry chłopak jest.

63.5 Kg 09.12.2015 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1422218)
http://ligowiec.net/news/70059-patry...mikolajem.html

Mam nadzieje, że Mały zagra jeszcze w Wiśle, bo to dobry chłopak jest.

Ze co?
Ze gdzie ma zagrac?

brylant17 09.12.2015 09:18

Tak myślałem :D wiesz co to sarkazm ?

63.5 Kg 09.12.2015 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1422229)
Tak myślałem :D wiesz co to sarkazm ?

Myslisz?:foch:

brylant17 16.12.2015 19:02

Junior Diaz: Powrót do Wisły? Czemu nie...

wideo od 2:21 ogólnie można zobaczyć cały wywiad

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...648,1,458.html


Jakoś dziwnie wygląda bez długich włosów :D

Pero 16.12.2015 21:46

Cytat:

W jakich relacjach jest Pan dziś z właścicielem Wisły Bogusławem Cupiałem?
-W świetnych. Ostatnio spotkaliśmy się w czwartek. Siedzieliśmy i dyskutowaliśmy do późnej nocy.

Podobno niedawno w Myślenicach negocjował Pana ewentualny powrót na Reymonta. To prawda?
-Nie, nie, nie! Rozmawialiśmy tylko o piłce.
Pełen obaw czytam takie fragmenty wywiadu z Franiem ...... Niestety ale poważnie boje się że Boss myśli zatrudnić go w klubie w charakterze jakiegoś Dyro czy coś w ten deseń. Nigdy niestety nie było żadnej myśli przewodniej, nie wierzę już że będzie....

Babba 17.12.2015 02:21

To jakaś jedna wielka farsa...cupiał&smuda niech się lepiej zajmą hodowlą jedwabników

maTS 17.12.2015 05:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1423202)
To jakaś jedna wielka farsa...cupiał&smuda niech się lepiej zajmą hodowlą jedwabników

Ooo zbawca się znalazł... Kup Wisełkę i wyprowadź do LM !!!! A jeśli nie masz takiego zamiaru to zamknij się bo głupoty gadasz, mi też wiele decyzji Cupiała się nie podoba ale doceniam co zrobił i robi dla klubu... zobaczymy jego następny krok. Jego kasa,jego klub może robić co tylko mu się podoba !!!!

Dariook 17.12.2015 05:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1423167)
Pełen obaw czytam takie fragmenty wywiadu z Franiem ...... Niestety ale poważnie boje się że Boss myśli zatrudnić go w klubie w charakterze jakiegoś Dyro czy coś w ten deseń. Nigdy niestety nie było żadnej myśli przewodniej, nie wierzę już że będzie....

cssssooooooo?

bódyń 17.12.2015 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1423202)
To jakaś jedna wielka farsa...cupiał&smuda niech się lepiej zajmą hodowlą jedwabników

Widze ze znasz sie na tym biznesie. Ilu druzyn byłeś właścicielem na poziomie ekstraklasy?

Babba 17.12.2015 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1423209)
Widze ze znasz sie na tym biznesie. Ilu druzyn byłeś właścicielem na poziomie ekstraklasy?

A Pan Solorz,Król,Ptak,Wojciechowski,Cacek..mieli niby jakieś pojęcie?NIE
Nasz Bodziu to też dziecko we mgle

Zatem twój przytyk mocno z dupy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTS (Post 1423205)
Ooo zbawca się znalazł... Kup Wisełkę i wyprowadź do LM !!!! A jeśli nie masz takiego zamiaru tozamknij się bo głupoty gadasz, mi też wiele decyzji Cupiała się nie podoba ale doceniam co zrobił i robi dla klubu... zobaczymy jego następny krok. Jego kasa,jego klub może robić co tylko mu się podoba !!!!

Eeee,że co??

BC robi co mu się podoba odkąd jest właścicielem i jakie są tego skutki? Ma zadłużony klub,do czego doprowadził swoim roztrzepaniem,nerwowością,ignorancją,bezmyślnością .
Będąc właścicielem klubu przez ponad 15 lat nie stworzył żadnych zdrowych fundamentów. Nawet porządna baza treningowa powstała dopiero niedawno i to jeszcze za gminne pieniądze.
Jak zgłosił się do niego szef foodcare'u parę lat temu to nie chciał oddać klubu w całości..a teraz ma problem żeby znaleźć kupca.

bódyń 18.12.2015 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1423312)
A Pan Solorz,Król,Ptak,Wojciechowski,Cacek..mieli niby jakieś pojęcie?NIE
Nasz Bodziu to też dziecko we mgle

Zatem twój przytyk mocno z dupy.


Nie twierdzilem, ze oni mieli. Ty piszesz jakbys miał. Jak zgaduje po odpowiedzi jednak ni ebylem właścicielem kluby na poziomie Eklasy lub I ligi.


brylant17 18.12.2015 14:12

Smuda bucu ucz się od najlepszych

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...80&oe=56DD43B8


No tak pewnie Smuda i 40 baniek by nie podarował co ja piszę :lol:

bódyń 18.12.2015 15:30

Czyli Mourinho jest wolny.......:):):)

Revolver 18.12.2015 15:48

http://metro.co.uk/2015/12/18/chelse...eport-5571880/

"Moskal nie miał napastników."

szprotson 18.12.2015 15:53

O ja pierdu, żeby tylko Stępiński nie zabrał miejsca Korzymowi

arti 19.12.2015 06:01

dziś o 15.30 Hannover-Bayern,
Marcelo vs Lewy

PvD 19.12.2015 13:51

Pomagajmy razem z Kubą

W czerwcu mijającego roku rozpoczęła działalność Fundacja "LUDZKI GEST", której głównym fundatorem jest Jakub Błaszczykowski.

Zamysłem Kuby jak i Małgorzaty Domagalik (prezes Fundacji) jest działanie na rzecz dzieci i młodych ludzi, potrzebujących pomocy.

http://kubablaszczykowski.pl/aktualn...uz-dziala/5762

Kuba wielokrotnie wyciągał "pomocną dłoń" w kierunku najbardziej pokrzywdzonych przez los. My, fani Wisły, również możemy wesprzeć byłego i przyszłego gracza Białej Gwiazdy w jego szczytnych inicjatywach.

Wszystkich fanów Białej Gwiazdy zapraszamy gorąco do nabycia kalendarza "CEGIEŁKI" Fundacji "Ludzki gest" na rok 2016 z autografem Kuby. Koszt "kalendarza cegiełki" to 50 PLN, a kalendarz można nabyć w następujący sposób:

- na konto Fundacji 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424 przelać kwotę 50 PLN

- w tytule przelewu wpisać: Kalendarz 2016 + adres do wysyłki

Kuba z góry dziękuje wszystkim, którzy zechcą wesprzeć jego działania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl