Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Janusz 08.08.2014 12:19

Cytat:

Dokładnie. Sami sobie winni. Myślałem, że po wczorajszym s....ieniu się Lecha nic tego nie przebije a tu proszę. Legia = FRAJERZY SEZONU.

Dziś się bawimy
:D
Legia to miszcz, muszą być najlepsi. Maja najleprzego prezesa z warszawskich zespołów Exstraklasy, najlepszy skład, a i powody do śmichu dają najlepsze od wielu, wielu lat. :P

kws 08.08.2014 12:19

Straszna to prawda, ale odkąd prezesem związku przestał być Listek, to UEFA zupełnie przestała się z nami liczyć....ja nie wiem co ten Boniek robi w tym PZPN, od czego on tam jest....a no tak, na wakacjach siedzi.

silver03 08.08.2014 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1371634)
Straszna to prawda, ale odkąd prezesem związku przestał być Listek, to UEFA zupełnie przestała się z nami liczyć....ja nie wiem co ten Boniek robi w tym PZPN, od czego on tam jest....a no tak, na wakacjach siedzi.

Pier.do.lisz jak potłuczony.

domin_czyzyny 08.08.2014 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1371634)
Straszna to prawda, ale odkąd prezesem związku przestał być Listek, to UEFA zupełnie przestała się z nami liczyć....ja nie wiem co ten Boniek robi w tym PZPN, od czego on tam jest....a no tak, na wakacjach siedzi.

skąd się biorą tacy ludzie. :help:

Mario Nh 08.08.2014 12:28

Strasznie niski poziom dyskusji. Ja się nie cieszę bo pamiętam jak nas UEFA zawiesiła przez zachowanie jednostki.
Nie ma też zamiaru ubolewać. To turniej UEFY, to ona ustala zasady i je egzekwuje.

Ciekawe czy piłkarze Legii się z czegoś takiego otrząsną do meczu o fazę grupową L.E.

dzollo 08.08.2014 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1370299)
1. Sprawa awansu nadal otwarta, chociaż Celtic będzie musiał tam się otworzyć i ruszyć do przodu, a to akurat Legia Berga bardzo lubi. Dobrze, że do rewanżu mają tylko tydzień, bo to mało czasu aby się pozbierać po takim laniu. Do tego, stracili środkowego obrońcę, a drugi w kolejce jest dwie klasy niżej.
2. Natomiast dlaczego piszę to na Waszym forum? Bo starajcie się myśleć inaczej niż większość naszych rodaków, może to Cupiałowi otworzy oczy: że zatrudniając odpowiednie osoby na stołach i budując odpowiednio drużynę (wcale nie z wychowanków, bo którzy z nich grali dzisiaj w L. ?), również stawiając na dobre trenera (Smudy do takich nie zaliczam), może odbudować Wisłę. Tego Wam życzę, co w naszym interesie też jest - mocniejsza liga, więcej takich wieczorów jak dzisiaj!

Cytat kolegi kws po meczu z Celticiem w Warszawie....szczegolnie jego druga czesc o odpowiednich osobach na odpowiednich stanowiskach w obliczu dzisiejszych wydarzen przyprawia mnie o bol brzucha ze smiechu....

0 22 08.08.2014 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szofer (Post 1371599)
szczere wyrazy współczucia dla kibiców Legii

Nie jest łatwo, jeszcze to Aktobe, ale... Damy radę. Nie pierwszy raz out.

Widzimy się za rok.

A z Celticiem mam nadzieje wcześniej.

domin_czyzyny 08.08.2014 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1371639)
Nie jest łatwo, jeszcze to Aktobe, ale... Damy radę. Nie pierwszy raz out.

Widzimy się za rok.

A z Celticiem mam nadzieje wcześniej.

gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować :D Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.

DysoN 08.08.2014 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1371631)
Myśmy się kilka razy kompromitowali w pucharach, ale żeby samego siebie wyeliminować, albo trzy razy z rzędu kompromitować się jak Poznań?

A tego idiote miśka, przez którego zostaliśmy zdyskwalikowani na wówczas bieżący i cały następny sezon to juz zapomniałeś? Brakowało wówczas niewiele by być rozstawionym w ostatniej rundzie kwalifikacyjnej LM.

Frajerstwo Legii dziś i idiotyzm Miśka wtedy to podobny kaliber szkód dla klubu. Tutaj chociaż zagraja o LE i beda mogli sprowac sił za rok.

0 22 08.08.2014 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1371640)
gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować :D Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.

Z Wami w lidze.

Osobiście liczę, że się w....imy i za rok gramy w IV el LM.

Chyba, że nas ubiegnie w "wyścigu" Stjarnan Poznań albo Łukasik Gdańsk.

kws 08.08.2014 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzollo (Post 1371638)
Cytat kolegi kws po meczu z Celticiem w Warszawie....szczegolnie jego druga czesc o odpowiednich osobach na odpowiednich stanowiskach w obliczu dzisiejszych wydarzen przyprawia mnie o bol brzucha ze smiechu....

No wyszło śmiesznie przyznaję, ale nie za długo się śmiej, bo my za kilkanaście dni pewnie się otrząśniemy z tej wpadki...ale pytanie, czy was ktoś tak szybko "otrząśnie" z Łysego. Ten się śmieje, kto się śmieje...wiesz jak jest w piłce.

emj10 08.08.2014 12:45

Takie jest życie. Za błędy się płaci niezależnie od tego czy popełnia je sklepowa wbijająca na kasie absurdalną kwotę, czy pracownicy "profesjonalnego klubu" (dziś niestety to nie jest jakiś epitet, a cała prawda), którzy rozdają Celticowi w prezencie kilkanaście mln euro.

domin_czyzyny 08.08.2014 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1371643)
Z Wami w lidze.

Osobiście liczę, że się w....imy i za rok gramy w IV el LM.

Chyba, że nas ubiegnie w "wyścigu" Stjarnan Poznań albo Łukasik Gdańsk.

sądzę, że ubiegnie Was Lechia Gdańsk.

Wojtas 08.08.2014 12:47

Ciezko az uwierzyc w tak glupi blad popelniony w takim momencie.....

Legia juz chyba blizej LM nie byla i nie bedzie....

Nie zal mi tylko tego wiejskiego szeryfa w niedopietej koszuli,ale nigdy nienalezy patrzec na ludzi z gory,bo mozna ich spotkac kiedy bedzie ,lecialo sie w dol.

emj10 08.08.2014 12:47

Lechia to raczej nie ten poziom, ale zobaczymy jak drużyna się pozbiera po tych kilku soczystych kopach w tyłek, które dzisiaj dostali wszyscy bez wyjątku.

0 22 08.08.2014 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1371646)
sądzę, że ubiegnie Was Lechia Gdańsk.

Sądze, że Klub który wydaje taki szmal na Łukasika nie stanowi poważnego rywala.

Może za parę lat tak.

Cytat:

Choć kara jest niewspółmierna i trudno się z nią pogodzić, to teraz tym bardziej musimy pokazać, że ten Klub ma wielki charakter, że jest niepokonany.

Choć dziś sport przegrał za zamkniętymi drzwiami obiecuję, że nigdy więcej takiego błędu nie popełnimy. Walczymy dalej. W tym roku o Ligę Europejską. W przyszłym o Ligę Mistrzów".

Dariusz Mioduski
Przewodniczący Rady Nadzorczej Legii Warszawa

Kocur 08.08.2014 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1371623)
Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.

:gp:


Jakby sąsiad, który mnie w....ia od wielu lat wygrał 6-tkę w Lotto i wyprał sobie niechcący kupon ze skarpetkami to miałbym płakać ?!?!?!

Ja bym leżał nieprzytomny ze śmiechu przez kilka dni :D

riv 08.08.2014 12:50

Po takim czymś to nawet śmiać mi się z Legii nie chce. Tak zgolić frajerów z celticu a potem dostać w ryj przy zielonym stoliku to tragedia :/ Szczególnie, że kiedyś tam jacyś Węgrzy czy Bułgarzy w podobnej sytuacji dostali tylko karę finansową.
Ja rozumiem, że celtic liczy na duży hajs z LM ale stali się właśnie pośmiewiskiem Europy. A żeby jeszcze ten Maribor ich powiózł to dopiero będzie beka.

brylant17 08.08.2014 12:54

Idioci wszędzie idoci kur..a takie są przepisy i basta

fialo 08.08.2014 12:54

Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.

dzollo 08.08.2014 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1371651)
Po takim czymś to nawet śmiać mi się z Legii nie chce. Tak zgolić frajerów z celticu a potem dostać w ryj przy zielonym stoliku to tragedia :/ Szczególnie, że kiedyś tam jacyś Węgrzy czy Bułgarzy w podobnej sytuacji dostali tylko karę finansową.
Ja rozumiem, że celtic liczy na duży hajs z LM ale stali się właśnie pośmiewiskiem Europy. A żeby jeszcze ten Maribor ich powiózł to dopiero będzie beka.

Na Maribor tez cos znajda...hahahah jak to mowia "daj mi czlowieka a ja znajde na niego paragraf" hahaha trzeba powiedziec, ze Legia poprawila mi chumor po calym tygodniu ciezkiego zapierdalania. Proponuje zeby ktoregos z tych wielkich gwiadorow np no tego Saaa co to mial napierdalac bramek wiecej niz Zuraw, Svitlica, Franek razem wzieci, zamiast chlop sie ma meczyc na boisku lepiej go do biurka u niech dokumenty przed meczami przeglada moze wiecej takiego babola nie odjebiecie, a i Orlando wkoncu do czegos sie przyda i odnajdzie swoje powolanie w zyciu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371653)
Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.


Napisz list do Bednarza z oficjalna prosba aby nasz najblizszy mecz z L oddal walkowerem jako wyraz wspolczocia i gest solidarnosci dla L za odpadniecie z LM hahahahhaa

Blaszczu16 08.08.2014 12:58

Niektórzy piszą tak jakby Legia została wyrzucona nie z el. do LM a z LM. Jeszcze 4. runda była do pokonania, to gdzie Legia była najbliżej??? Puknijcie się w czoło. Najbliżej byli rok temu, kiedy wystarczyło nie stracić gola u siebie. Sfrajerzyli się wtedy i sfrajerzyli się dziś.

mic 08.08.2014 13:00

Za wszystkie przekrety z Polskiej Lidze. Karma wrocila. Zbiorczo za wszystko. (L)oosers

Rozjechanie Celticu i brak awansu
Odpadniecie gorszym bilensem bramek przy niewykorzystanych 2 karnych.
Cieniusi przeciwnik w nastepnej rundzie

KUMULACJA !!! :lol:

Yossarian 08.08.2014 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371653)
Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.

To sie k.u.r.w.a potnij, a potem jakis list kondolencyjny wystosuj.Adres to Lazienkowska 3 ,w-wa,kodu nie pamietam.

Js p.i.e.r.d.o.l.e ,skad sie takie becwaly biora ?!!!

manolo1906 08.08.2014 13:10

Kiedyś Franek Smuda mówił, że baba w klubie przynosi pecha, a my zamiast tę mądrość sobie przyswoić, robiliśmy z niego durnia… - z weszło

domin_czyzyny 08.08.2014 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371653)
Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.

też nie uważam L za największego wroga. Raczej za rywala, ale jednak uważam ich za frajerów i tyle. Są sami sobie winni za tę sytuację. A najśmieszniejsze jest ta ich buta, wywyższanie się. Dzisiaj powinni mieć dużeeeego kaca.

Najlepsza jest ich ta pewność, że za rok to już na 100 % będą w Lidze Mistrzów :D

Jak by nas tak wyruchali, to gwarantuje Ci, że nie martwiliby sie w Warszawie, a jedna krzywa szczena to by pewnie nawet powiedziała, że się cieszy, bo On jest kibicem Legii Warszawa, a nie Wisły Kraków.

CweLka nie zasługuje ani na wielką radość, ani na smutek z naszej strony. Gdyby to spotkało ....y z kałuży to rozumiem, że wtedy radość u nas powinna być ogromna.

fialo 08.08.2014 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1371658)
To sie k.u.r.w.a potnij, a potem jakis list kondolencyjny wystosuj.Adres to Lazienkowska 3 ,w-wa,kodu nie pamietam.

Js p.i.e.r.d.o.l.e ,skad sie takie becwaly biora ?!!!

Posłuchaj pajacu z Barcelony.

Against Modern Football. Fuck UEFA.

Mówią Ci coś te dwie świete zasady ultrasow z całej Europy?! ....y z UEFA zabijają futbol na naszych oczach, papierki ważniejsze niż boisko, a banda paziow się głupio cieszy. Legii życzę jak najgorzej ale zasady kibicowskie są jasne: na pierwszym miejscu AMF !! Później lokalne animozje, zresztą z kim ja rozmawiam większość z was stadion widzi w TV. Dziś Legia jutro Lechia pojutrze Wisła. Ta mafia na każdego coś znajdzie. Dla nich liczą się tylko srebrniki. We care about money.


Fuck UEFA!

TYSIAC906 08.08.2014 13:16

Cytat:

Cieniusi przeciwnik w nastepnej rundzie
Legia nie moglaby wylosować Mariboru, bo byłaby nierozstawiona.

dzollo 08.08.2014 13:16

1 Załącznik(ów)
hahhahaha to jest dobre.

PhantomRanger 08.08.2014 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1371653)
Widzę, że zbiorowa onanizacja, bo "największy wrog Legia Warszawa" odpadł w chorych okolicznościach.

Odwróć sobie jeden z drugim sytuację, w której Wisła gwalci poważnego wydawaloby się rywala 6-1, a później zostaje wyjebana przez organizację przestępczą, dbajaca tylko o stan swojej kasy. Dalej tak by było śmiesznie i przyjemnie? Przeciez to sie mozna pociac w takiej sytuacji.

Barcelonę by tak wyruchali? Real Madryt? A no właśnie.

Żądałbym wówczas głowy/głów wszystkich osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy oraz pozew do sądu za spowodowanie strat klubu.

PS. skoro tak Ci ich szkoda, wyrób kartę kibica L, a następnie kup karnet.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl