Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Kamil 18.12.2012 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1291715)
wydaje mi sie ze jest jedna umowa ktora reguluje dlugosc trwania wypozyczenia oraz to, kto i ile patrykowi płaci. Biorac pod uwage to co zrobił dziś Maly w umowie musiał być zapis o możliwosc rozwiązania jej przed terminem. I od tego momentu formalnie Patryk jest graczem Wisły która płaci mu za kontrakt.
Zaskakuje mnie tylko to ze sam piłkarz rozwiązał tą umowa a nie klub...:mysli:

no dobra, ale w gk piszą, ze za prośbą rozwiazal umowe, turcy doszli do wniosku ze jest chujowy, i sie zgodzili, jakby im mial sie sprzydac, to juz tak latwo by zapewne nie bylo

mitmichael 18.12.2012 21:41

Piekny Robert domaga sie od Nas pieniedzy i ma dowod na to, ze mamy mu zapłacic
http://wisla-krakow.przegladsportowy...204,1,727.html

wolfy 19.12.2012 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1291710)
Nie ogarniam do końca...

Umowę podpisywał Bednarz. On też do końca nie ogarnia. Teraz na przykład kłóci się z Jovaniciem, czy po niepłaceniu mu przez trzy miesiące ten nadal jest naszym zawodnikiem. Tak więc nie zdziwiłbym się nawet, gdybyśmy na koniec to my musieli zapłacić Turkom za to, że Patryka wypożyczyli.

Poza tym Małecki nie pasuje do tego tematu. Był tylko wypożyczony.

Chyba.

Być może Jacek myślał że go wypożyczył, a w rzeczywistości - sprzedał, więc teraz Patryk jest wolnym zawodnikiem. Coś jak z Kirmem, tylko jeszcze głupiej. Wówczas temat jest OK.

Właściwie, to ja też nie ogarniam.

cfa 19.12.2012 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1291769)
Umowę podpisywał Bednarz. On też do końca nie ogarnia. Teraz na przykład kłóci się z Jovaniciem, czy po niepłaceniu mu przez trzy miesiące ten nadal jest naszym zawodnikiem. Tak więc nie zdziwiłbym się nawet, gdybyśmy na koniec to my musieli zapłacić Turkom za to, że Patryka wypożyczyli.

Poza tym Małecki nie pasuje do tego tematu. Był tylko wypożyczony.

Chyba.

Być może Jacek myślał że go wypożyczył, a w rzeczywistości - sprzedał, więc teraz Patryk jest wolnym zawodnikiem. Coś jak z Kirmem, tylko jeszcze głupiej. Wówczas temat jest OK.

Właściwie, to ja też nie ogarniam.

Myślę, że w ogarnięciu pomoże nam prasa. Chociaż chciałby, żeby weszlo! zrobiło wrzutkę do Jacusia :)

dostuffca 19.12.2012 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1291753)
Piekny Robert domaga sie od Nas pieniedzy i ma dowod na to, ze mamy mu zapłacic
http://wisla-krakow.przegladsportowy...204,1,727.html

Ten dowód nazywa się umową. Ktoś ją podpisał, to teraz trzeba ją respektować. Im dalej w las tym lepiej. Temu nie płacimy, tamtemu nie płacimy, temu płaciliśmy ale przestaliśmy. Widzę tłumy graczy i innych pracowników, którzy będą chcieli tu pracować :]

DEBO 19.12.2012 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 1291741)
no dobra, ale w gk piszą, ze za prośbą rozwiazal umowe, turcy doszli do wniosku ze jest chujowy, i sie zgodzili, jakby im mial sie sprzydac, to juz tak latwo by zapewne nie byl


wywieś transparent na płocie ze swoimi domysłami i przy nim stój. Małecki sam poprosił o rozwiązanie umowy mimo że zarobki za siedzenie na ławie miał drugie tyle wyższe niż zarabiał w Wiśle, Tutaj jest pewne że wskoczy do składu bo nie ma kto grać a w Turcji do końca byłby rezerwowym. A We Wiśle ponadto przy obecnej drużynie może być świecącą gwiazdą ;) z możliwością odejścia bo jak zacznie świecić to jacuś go opchnie Tomkowi Hajto ;)

Quorth 19.12.2012 12:23

Zawsze byłem za Małym i ciesze się , że wraca. Ma w sercu Białą Gwiazdę w przeciwieństwie do większości naszych kopaczy, ma niewątpliwy talent. Mały szczerze CHCE wrócić w przeciwieństwie do wielu naszych piłkarzy, dla których liczy się tylko kasa w Wisłę mają gdzieś i najchętniej za większe pieniądze by z niej odeszli.
Wypowiedź Małego:

Chcę wrócić do Wisły. Wiadomo, w jakiej ona jest w tej chwili sytuacji w ekstraklasie. Bardzo chciałbym jej pomóc w wyjściu z kryzysu. Mogłem oczywiście zostać w Turcji, siedzieć na ławce rezerwowych i zarabiać znacznie większe pieniądze niż w Polsce. Ja jednak wolę w tym momencie wrócić do kraju, do Wisły i grać. Chcę już wiosną pokazać, że ciągle stać mnie na dużo

Lukasz 19.12.2012 15:13

Maaskant:

Przestańcie się czepiać Kew Jaliensa. Gdyby nie musiał zejść z powodu kontuzji w rewanżu z APOEL-em, to Wisła Kraków awansowałaby do Ligi Mistrzów.

oraz:
Maaskant śledzi wyniki Wisły w ostatnim sezonie, ale nie czuje się winnym kryzysu byłych mistrzów Polski. - Nie zgadzam się z tym, że ci zawodnicy są już wypaleni. Może Michał Probierz nie umiał zrobić z nich lepszych graczy niż byli za moich czasów?

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13...y_do_Ligi.html

tofik 19.12.2012 16:14

Kirm miał wtedy sezon konia, Małecki w rundzie rewanżowej cisnął jak nigdy wcześniej i nigdy później. Melikson dopiero co przyszedł i wygrywał nam mecze swoją szybkością. Genkow się dobrze wywracał.

Ale nie sądzę, żeby to była zasługa Maaskanta. Np taki Kirm u Holendra miał formę życia, a później stracił, Małecki tak samo. Więc ta runda, w której większość grała dobrze to zbieg okoliczności a nie dzieło pięknego Roberta.

Feniks1983 19.12.2012 17:40

Oczywiście, że tak. Podzielam zdanie Tofika. Uważam, że Maaskant miał po prostu farta a już tekst, że zdobyliśmy mistrza dzięki niemu jest tylko po części prawdą. Bo był to sezon w którym praktycznie przeciwnicy dali Nam MP. Teraz jakoś Kirm nie czaruje, mimo iż jest pod skrzydłami Roberta.

Kamil 19.12.2012 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DEBO (Post 1291780)
wywieś transparent na płocie ze swoimi domysłami i przy nim stój. Małecki sam poprosił o rozwiązanie umowy mimo że zarobki za siedzenie na ławie miał drugie tyle wyższe niż zarabiał w Wiśle, Tutaj jest pewne że wskoczy do składu bo nie ma kto grać a w Turcji do końca byłby rezerwowym. A We Wiśle ponadto przy obecnej drużynie może być świecącą gwiazdą ;) z możliwością odejścia bo jak zacznie świecić to jacuś go opchnie Tomkowi Hajto ;)

i myslisz ze gdyby widzieli w nim jakikolwiek potencjal tak poprostu by go puscili?
no tak, w koncu w pilce bardziej liczy sie pomoc innemu klubowi niz wlasny interes:haha:
ps, ile ten patryk zarabial tam? bo widze ze dobrze jestes poinformowany, w koncu nie opierasz sie na domyslach tylko na faktach ;)

adam_k 19.12.2012 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek1nowa (Post 1291736)
Piłkarze Wisły z pamiętnego sezonu 2002/03 (mecze z Parmą, Schalke, Lazio) – jakie były ich dalsze losy i co robią dzisiaj?
Hugues, Stolarczyk, Jop, Głowacki, Baszczyński, Uche, Strąk, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski, Kuźba, Żurawski, Frankowski.
Każdy po kolei opisany jest w tym artykule: http://www.czasfutbolu.pl/z-cyklu-co...-wisla-200203/

Nie wiedziałem, że nawet Hugues domagał się od nas zaległych pieniędzy przed FIFA... :-)

DEBO 19.12.2012 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 1291821)
i myslisz ze gdyby widzieli w nim jakikolwiek potencjal tak poprostu by go puscili?
no tak, w koncu w pilce bardziej liczy sie pomoc innemu klubowi niz wlasny interes:haha:
ps, ile ten patryk zarabial tam? bo widze ze dobrze jestes poinformowany, w koncu nie opierasz sie na domyslach tylko na faktach ;)

Faktami tego nazwać nie można na czym się opieram, Nazwałbym to że biorę to na chłopski rozum ;)
na przykładzie Brożka.. prożek przez "cały rok" 2010 w Wiśle zarobił 720 tysięcy złotych.
Po przeprowadzce do Turcji za jeden sezon jego wynagrodzenie to milion euro za rok gry. 5 razy tyle ile płaciła mu Wisła. ( źródło google.pl ) Małecki przed wyjazdem do Turcji chciał podwyżki która sięgnęłaby 30 tys zł miesięcznie której oczywiście nie dostał. To że w Turcji dostał 3 razy większe pieniądze jest jak najbardziej możliwe i nie wierzę aby wracał do Wisły ze względu na pieniądze. Przypomnijmy sobie za ile odszedł Mierzejewski ? ... Turcy przepłacają za swoje "gwiazdy" Mały też był zapewne przepłacany.. Dlatego klub nie robił problemów we wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu. (chociaż tutaj mi się wydaje że w takim przypadku Wisła powinna wrócić choć połowę zainkasowanej sumy za wypożyczenia i tylko czekać jak przeczytamy kolejny news że Turkowie składają sprawę do FIFA) :)

FraMat 19.12.2012 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1291819)
Oczywiście, że tak. Podzielam zdanie Tofika. Uważam, że Maaskant miał po prostu farta a już tekst, że zdobyliśmy mistrza dzięki niemu jest tylko po części prawdą. Bo był to sezon w którym praktycznie przeciwnicy dali Nam MP. Teraz jakoś Kirm nie czaruje, mimo iż jest pod skrzydłami Roberta.

Co roku przeciwnicy dają komuś mistrza.
Jeśli Maaskant miał farta, to jestem za sprowadzeniem Maaskanta, bo szczęscie w piłce też jest ważne.

Zawodnicy wtedy dobrze grali, ale kufffa nie było to zasługą trenera.
Ot, sami wiedzieli, co trzeba zrobić. Szkoda, że nie wiedzieli tego za Kaspra w Karabachu, albo za Probierza w... (wpiszcie ktory stadion chcecie)

Wojtas 19.12.2012 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_k (Post 1291822)
Nie wiedziałem, że nawet Hugues domagał się od nas zaległych pieniędzy przed FIFA... :-)




Od Wisly kazdy odchodzacy pilakarz czegos rzada,to nie przypadek ,widac jaki to jest nieograniety bazjel.

szprotson 20.12.2012 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1291843)
Zawodnicy wtedy dobrze grali, ale kufffa nie było to zasługą trenera.
)

Masz cały czas na myśli te sławetne 15 minut z Jagiellonią?

Gdyby grali dobrze to przeciez dalej Maaskant był na ławce a juz go nie ma.

E: cfa - zgodze sie. Za RM grali lepiej niż teraz, ale czy grali dobrze?

cfa 20.12.2012 10:29

Hmm może inaczej, za Maaskanta grali piach ale strzelali więcej bramek niż rywale, za Moskala zaczęli grac przyjemniej dla oka ale strzelali mniej niż rywale ...

Feniks1983 20.12.2012 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1291843)
Co roku przeciwnicy dają komuś mistrza.
Jeśli Maaskant miał farta, to jestem za sprowadzeniem Maaskanta, bo szczęscie w piłce też jest ważne.

Zawodnicy wtedy dobrze grali, ale kufffa nie było to zasługą trenera.
Ot, sami wiedzieli, co trzeba zrobić. Szkoda, że nie wiedzieli tego za Kaspra w Karabachu, albo za Probierza w... (wpiszcie ktory stadion chcecie)


Nie zgodzę się z Tobą. Skoro wiedzieli wtedy to dlaczego później o tym już zapomnieli? Zresztą z tą grą to nie było znowu tak super, lepiej niż obecnie ale stylu nie było żadnego, a i mecze wygrywaliśmy przebłyskiem jakiegoś zawodnika (Mały w Gdyni, potem Maor i tak dalej). Potem był mecz z Górnikiem u Nas i Zabrze robiło co chciało z Nami (i napastnik, który jest obecnie u Nas też).


A pisząc, że przeciwnicy oddali Nam MP miałem na myśli to, że jak my remisowaliśmy lub przegrywaliśmy to inni też. Zupełnie jakby nikt w tamtym sezonie nie chciał tego mistrza zrobić.

syryls 20.12.2012 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1291919)
Nie zgodzę się z Tobą. Skoro wiedzieli wtedy to dlaczego później o tym już zapomnieli? Zresztą z tą grą to nie było znowu tak super, lepiej niż obecnie ale stylu nie było żadnego, a i mecze wygrywaliśmy przebłyskiem jakiegoś zawodnika (Mały w Gdyni, potem Maor i tak dalej). Potem był mecz z Górnikiem u Nas i Zabrze robiło co chciało z Nami (i napastnik, który jest obecnie u Nas też).


A pisząc, że przeciwnicy oddali Nam MP miałem na myśli to, że jak my remisowaliśmy lub przegrywaliśmy to inni też. Zupełnie jakby nikt w tamtym sezonie nie chciał tego mistrza zrobić.

Nie zgadzam się. 7 punktów różnicy to jest przepaśc i chyba najlepszy mistrz ostatnich lat Polskiej Ligi

Lysy 20.12.2012 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1291922)
Nie zgadzam się. 7 punktów różnicy to jest przepaśc i chyba najlepszy mistrz ostatnich lat Polskiej Ligi

Hahahaha
Ty tak na serio? To był jeden z najsłabszych mistrzów ostatniej dekady. Całe szczęście, że przed rokiem przebił nas Śląsk Wrocław który wywalczył mistrzostwo w jeszcze gorszych okolicznościach. O słabości tamtej Wisły niech świadczą wyniki:
17 wygranych, 5 remisów, 8 porażek! Oczywiście z upływem czasu nikt nie będzie pamiętał stylu w jakim zdobyliśmy mistrzostwo, aczkolwiek pisane, że to był najlepszy mistrz ostatnich lat to zwykłe kłamstwo i oszukiwanie samego siebie. Brawo dla pięknego Roberta, że udało mu się z tej przeciętnej kadrowo drużyny złożyć zespół, aczkolwiek podejrzewam, że to mistrzostwo pozostanie jego największym sukcesem w trenerskiej karierze i do końca pracy zawodowej będzie rozpowiadał jak to zdobył mistrzostwo polski. Oczywiście nie wspomni, że rywale w tamtym sezonie grali jak skończone ofermy. Niekiedy przecierałem oczy ze zdumienia, widząc jak nasza porażka ze średniakami nic nie zmieniała w tabeli bo Legia i Lech przegrywali z totalnymi ogórami!

Watts 20.12.2012 15:04

I może dlatego zagraliśmy najlepsze eliminacje LM od 2005. Tak, wiem, Barcelona i tak dalej... ale co by nie było. A to, że taki Maaskant który jest holenderskim odpowiednikiem Probierza, w tak krótkim czasie i z naprędce kleconego zespołu zdołał wywalczyć mistrza i nieomal awansować do LM, świadczy źle o poziomie rodzimej myśli szkoleniowej.

Edit: Lukasz – to Maaskant jest dla Holendrów pewnie kimś takim jak Probierz, w drugą stronę to tak nie działa :D

Lukasz 21.12.2012 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1291926)
(...)A to, że taki Maaskant który jest holenderskim odpowiednikiem Probierza, w tak krótkim czasie i z naprędce kleconego zespołu zdołał wywalczyć mistrza i nieomal awansować do LM, świadczy źle o poziomie rodzimej myśli szkoleniowej.

Apropos polskiego Maasaknta - odchodzi najprawdopodobniej z GKS, z powodu 'perspektywy braku wzmocnień'. Więcej tu

syryls 21.12.2012 13:27

A to cfaniaczek. Jak wie że i tak nie ma szans to odchodzi od razu byle by nie popsuc sobie reputacji...

MatMario 21.12.2012 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1291926)
I może dlatego zagraliśmy najlepsze eliminacje LM od 2005. Tak, wiem, Barcelona i tak dalej... ale co by nie było. A to, że taki Maaskant który jest holenderskim odpowiednikiem Probierza, w tak krótkim czasie i z naprędce kleconego zespołu zdołał wywalczyć mistrza i nieomal awansować do LM, świadczy źle o poziomie rodzimej myśli szkoleniowej.

Edit: Lukasz – to Maaskant jest dla Holendrów pewnie kimś takim jak Probierz, w drugą stronę to tak nie działa :D

Nie zagraliśmy, a osiągnęliśmy najlepszy wynik...

Pamiętasz pierwszy mecz z Bułgarami? Zasłużone nasze zwycięstwo? Ile tam mogło być? 3:0, 4:0?

Charlie 21.12.2012 13:39

Znowu zaczynacie? Z Levadią mogło być 5-0 dla nas, ale skończyło się 1-1 w Sosnowcu i tylko to się liczyło. Wygraliśmy mecz na dość ciężkim terenie, wykorzystując sytuacje, które sobie wypracowaliśmy, a niektórzy jeszcze szukają powodów do narzekania.

Co by o Maaskancie nie mówić to z większości piłkarzy wycisnął maks umiejętności, dziś aż ciężko uwierzyć, że były czasy, kiedy Pareiko był najlepszym golkiperem w lidze, Chavez czołowym obrońcą, Kirm strzelał gola za golem, Małecki utrzymywał w miarę równą formę, Melikson był najlepszym piłkarzem ligi, a Genkov trafiał w miarę regularnie. Patrząc na to co zafundowali nam Probierz i Kulawik, to zwolenienie Roberta, a potem też Moskala bylo błędem.

FraMat 21.12.2012 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1292024)
Znowu zaczynacie? Z Levadią mogło być 5-0 dla nas, ale skończyło się 1-1 w Sosnowcu i tylko to się liczyło. Wygraliśmy mecz na dość ciężkim terenie, wykorzystując sytuacje, które sobie wypracowaliśmy, a niektórzy jeszcze szukają powodów do narzekania.

Co by o Maaskancie nie mówić to z większości piłkarzy wycisnął maks umiejętności, dziś aż ciężko uwierzyć, że były czasy, kiedy Pareiko był najlepszym golkiperem w lidze, Chavez czołowym obrońcą, Kirm strzelał gola za golem, Małecki utrzymywał w miarę równą formę, Melikson był najlepszym piłkarzem ligi, a Genkov trafiał w miarę regularnie. Patrząc na to co zafundowali nam Probierz i Kulawik, to zwolenienie Roberta, a potem też Moskala bylo błędem.

Daj Pan spokój. Po co to pisać?
Pzrecież wszyscy wiedza, że osoba trenera się nie liczy. Wszystko w rekach piłkarzy. Jak chcą to przegrywają z Karabachem, jak chcą to zdobywają MP, jak znowu chcą to dostają w d.. od Pogoni Szczecin.
A te wszytskie rezultaty i powiązanaz nimi osoba trenera to czysty przypadek. Przecież większośc forum nie może się mylić!

Jagul 21.12.2012 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1292023)
Nie zagraliśmy, a osiągnęliśmy najlepszy wynik...

Pamiętasz pierwszy mecz z Bułgarami? Zasłużone nasze zwycięstwo? Ile tam mogło być? 3:0, 4:0?

Jak oprócz zwycięstw wymagasz świetnego stylu to polecam Ci Barcelone.

Lemoniadowy Joe 21.12.2012 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1292023)
Nie zagraliśmy, a osiągnęliśmy najlepszy wynik...

Pamiętasz pierwszy mecz z Bułgarami? Zasłużone nasze zwycięstwo? Ile tam mogło być? 3:0, 4:0?

:)

jakby ktoś jednak uwierzył ze mogliśmy przegrać trzy cztery do zera to cały mecz na IPLA dostępny

PS czepianie się Maaskanta jest coraz zabawniejsze biorąc pod uwagę co sie dalej działo i dzieje

siara 22.12.2012 09:43

PANIE i PANOWIE !!!

Naszego Wiślaka, TOMKA MUSIAŁA - ktoś przeskoczył w konkursie !!!
My nie damy rady ?
Głosujcie, udostępniajcie, gdzie tylko się da !!!!!!!
Glosujemy też na jego asystenta SEBASTIANA MUCHĘ !!!!
http://www.sedziapilkarski.pl/oceny/...syfikacja/5053

TymonPRO 23.12.2012 13:28

Były bramkarz Wisły w jedenastce najgorszych w Eredivisie

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...redivisie.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl