Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

dynek.pl 28.08.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 593776)
A jak ma ich nie byc slychac, skoro Zurychu jest z 200 osob.
Amice serdeczne podziekowania za pozdro, nawet tam nas beda znac 8)

no nam by na pewno wyciszyli mikrofony

Mareq 28.08.2008 20:54

Cytat:

oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami normalnie śmiech na sali.
Cytat:

kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko i cały czas jakieś alelalalalalaalalalooooo i mówią że Lech ma najlepszy doping chyba na koszykówce wymyślili by coś nowego bo to nudne już jest teraz to oglądam mecz bez głosu bo mi się nie chce słuchać tego samego w kółko... przyjadą do Krakowa to zobaczą co to jest prawdziwy doping!!!!!
A po co Ty się tak napinasz ? Ostatnio słowa Lech to , Lech tamto na tym forum padają zdecydowanie zbyt często . Przede wszystkim szczegółowe komentowanie ich dopingu czy opraw bywa drażliwe . My jesteśmy WISŁA i tyle , a Lech jest dla nas tym czym był zawsze , zwykłym Lechem i uj z nimi nie ma się czym podniecać . Co do meczu , to Bobadilla jest świetnym piłkarzem . Dobry technicznie , silny i młody , więc jeszcze perspektywiczny .

Marszałek 28.08.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 593847)
oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami :) normalnie śmiech na sali.

A co mieli majtkami machać? Tacy jak oni nie noszą, bo się zapaża pod obcialsymi skórzanymi spodniami.

Daj spokój,pierwszy wyjazd ludzi dalej niż Wodzisław to się jeszce nie umieją zaprezentować. Milo,że o Nas wspominają,oj miło.


A jakiś kolega z pyrlandii mi tutaj tlumaczył,że My im wisimi, i że mecze z Nami są dla nich takimi samymi spotkanaimi jak pozostałe mecze ligowe. Klamał, no ale czego się spodziewać po kimś kto ma zgodę z brzydszą siostrą ladacznicą.Widać wzbudzamy w nich takie uczucia,że kompleksy muszą wykrzykiwać na obczyźnie.

Maćko 28.08.2008 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pasikonik (Post 593798)
Lech gra elegancko
Nawet zauważyłem dwa akcenty nasze krakowskie. Flaga [b]NOWA HUTA Cracovii[b] oraz gostek w pasiastej koszulce Os. Oświecenia...

Nasze = Izraelskie?
Nie rozumiem powiązania słowa "krakowskie" z flagą i szmatą w barwach KSC...

Verter 28.08.2008 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 593810)
E czy mnie słuch nie myli czy ziemniaki śpiewają coś na melodie Forza Wisła ?
Co to za kosmita z oprawy ?

jaki kosmita, Joker - Why So Serious? :D

Mimo wszystko chyba niezły mecz w naszym wykonaniu. Za mało sytuacji dziś by strzelic gola, za duża zaliczka z pierwszego meczu by przesadnie szarżowac i zabiegac rywala. Czekamy na losowanie ;)

Coach 28.08.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 593847)
oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią . w pierwszej połowie zamiast szalikami machali koszulkami :) normalnie śmiech na sali.

Niech napinka trwa :rotfl: też nie lubięLecha ale bez przesady , rozkminialiśmy na forum jakąś pieśń którą można ciągnąć 10 - 15 minut i wtedy takie były fajne , my takiej nie mamy , ma taką Lech i nagle takie długie pieśni są fuj :/ Zawiść ? Zazdrość? Skupmy się na sobie bo lepsi jesteśmy , tylko że żadna ekipa tego nie przyzna bo jesteśmy aczej średnio lubiani , a z obiektywizmem to bywa różnie , nawet na naszym forum

Oress 28.08.2008 20:59

Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania). Teraz natomiast kiedy Lech zaprezentował umówmy się bardzo dobry doping to wszyscy się nie wiem z czego śmieją. Oprawa, Flagi, Race, doping stojący na dobrym poziomie- nie mówię rewelacyjnym, ale z waszych opisów wywnioskowac można że Lech zaprezentował się na poziomie nie wiadomo kogo...
Oni trzymają poziom na każdym wyjeździe a my...może zacznijcie najpierw od krytykowania samego siebie, bo jeden wyjazd do Barcelony nie wystarczy.

Sportowo Lech grał słabo, może wreszcie dzięki temu meczowi co poniektórzy zrozumieją że Lech nie jest Realem Madryt i z taką piłką dostanie w dupę na Reymonta.

Pablooo 28.08.2008 21:05

Przeżywacie tego Lecha pod każdym względem, setki osób tu omawiają każdy aspekt ich gry, ich dopingu. A oni się tylko cieszą, że wywołują emocje i ciśnienie u innych klubów

Zamknijcie po prostu mordy i sie powstrzymujcie, i piszcie z umiarem.

Tylko Wisła. Zrozumiano?

Luu... 28.08.2008 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oress (Post 593862)
Sportowo Lech grał słabo, może wreszcie dzięki temu meczowi co poniektórzy zrozumieją że Lech nie jest Realem Madryt i z taką piłką dostanie w dupę na Reymonta.

właśnie nikt nie wychwala tych cudownych gwiazd Lecha, wspaniałej gry... normalnie nie to forum :shock:

wisl@k_TS 28.08.2008 21:09

Dajcie już sobie spokój z tym Lechem, bo wychodzi ze to my mamy ich kompleks. Już na tym forum chyba tyle pojawiło sie komentarzy o Lechu co na forum Cracovii o Nas.

Jeśli chodzi o aspekty sportowe (bo o tym jest chyba temat) to Lech dzisiaj nie pokazał nic, ale po takie zaliczce mogli sobie na to pozwolić. Mam nadzieje że wylosują Milan.

Legia...porażka, aż szkoda mi kibiców którzy tam pojechali i musieli to oglądać. Jako że Legii nie lubię to akurat w tej sytuacji życzyłem jej awansu, bo komu jak komu, ale ruskim kibicować sie sposób, tak było na Euro, tak w dzisiaj.

djjamajczyk 28.08.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 593871)
Przeżywacie tego Lecha pod każdym względem, setki osób tu omawiają każdy aspekt ich gry, ich dopingu. A oni się tylko cieszą, że wywołują emocje i ciśnienie u innych klubów

Zamknijcie po prostu mordy i sie powstrzymujcie, i piszcie z umiarem.

Tylko Wisła. Zrozumiano?

Widze ze kolega problemy natury psychicznej lub nerwowej.
temat jest do K*** na temat POLSKICH druzyn w europejskich pucharach wiec oświec mnie ale o czym mamy pisac o Odrze Polonii ,bo na temat Wisły jest osobny temat.
Najpier pomysl a potem klnij na czym świat stoi . A co do mordy... to bez komentarza.
A meritum sprawy
1.Legia -> zagrała żenująco i bardzo dobrze ze odpadał z pucharów. Z taką gra mamy jednego rywala mniej w lidze
2.Lech-> po 6: 0 i sparingu w Szwajcarii myśle że jesli nie wpadnie tak jak my na giganta ma szanse na faze grupową . Jak by się udało 2 zespołom to byłoby niezwykle duzo pkt. rankingowych wiec ja nie zycze im Milanu.

South 28.08.2008 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 593851)
no nam by na pewno wyciszyli mikrofony



nie bądź taki mądry, każdemu częściowo wyciszają, Amice dzisiaj też

Oress 28.08.2008 21:21

Czyżby kolejny mit że nam zawsze wyciszają doping a Kolejorzowi czy Legii to już nie...heh

edit. Komentator jakby na poziomie, czy tylko mi się tak wydawało?

Wesoła_Tsw 28.08.2008 21:26

Ja im zycze zby wpadli na jakiegos sredniaka bo z Milanem nie mieli by najmniejszych szans :)

bb.1906 28.08.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 593886)
Widze ze kolega problemy natury psychicznej lub nerwowej.
temat jest do K*** na temat POLSKICH druzyn w europejskich pucharach wiec oświec mnie ale o czym mamy pisac o Odrze Polonii ,bo na temat Wisły jest osobny temat.
Najpier pomysl a potem klnij na czym świat stoi . A co do mordy... to bez komentarza.
A meritum sprawy
1.Legia -> zagrała żenująco i bardzo dobrze ze odpadał z pucharów. Z taką gra mamy jednego rywala mniej w lidze
2.Lech-> po 6: 0 i sparingu w Szwajcarii myśle że jesli nie wpadnie tak jak my na giganta ma szanse na faze grupową . Jak by się udało 2 zespołom to byłoby niezwykle duzo pkt. rankingowych wiec ja nie zycze im Milanu.

Tylko po co teksty typu: Lech kibicowsko średnio , przy pustych krzesełkach każdy dałby rade?? Kibice Lecha zaprezentowali się dzisiaj zajebiście i taka jest prawda. Co mieli prosić Szwajcarów żeby łaskawie przyszli na mecz bo nie będą śpiewać przy pustych trybunach.
Cytat:

oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie... machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią
Nie no gościu teraz to mnie rozjebał**ś szczerze mówiąc...
Cały sektor zapełniony, dodatkowo kilkaset osób na trybunie głównej, nic tylko przyklasnąć. Doping równy cały mecz, oprawa zajebista, na boisku bez rewelacji, ale nie było takiej potrzeby bo awans był już zapewniony...
Życzę Lechowi dobrego losowania i awansu dalej

A co do Legii to żałuję że dzisiaj nie zagrał z nimi np taki Lech, który rozniósłby bez problemu tą azjatycką swołocz.

Mario Nh 28.08.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 593891)
nie bądź taki mądry, każdemu częściowo wyciszają, Amice dzisiaj też

tak zgadza się, ale porównaj sobie transmisje z Krakowa i Poznania. Kocioł Lecha 3 razy głośniejszy ? Na pewno nie, a tak właśnie słychać to w tv. Dzisiaj było inaczej, może spowodowane jest to innym rozstawieniem mikrofonów przez Szwajcarów... nie wiem

djjamajczyk 28.08.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bb.1906 (Post 593910)
Tylko po co teksty typu: Lech kibicowsko średnio , przy pustych krzesełkach każdy dałby rade?? Kibice Lecha zaprezentowali się dzisiaj zajebiście i taka jest prawda. Co mieli prosić Szwajcarów żeby łaskawie przyszli na mecz bo nie będą śpiewać przy pustych trybunach.

Ja sie z Toba zgadzam że nie mieli co prosić Helwetów i jak na wyjazd zagraniczny wszystko Ok z ich oprawa ale nie chodziło mi o to , a o to ze w ym temacie mozemy pisac o polkich drużynach to których chyba zalicze się tez Lech :D :D

kubawislak 28.08.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 593876)
Dajcie już sobie spokój z tym Lechem, bo wychodzi ze to my mamy ich kompleks. Już na tym forum chyba tyle pojawiło sie komentarzy o Lechu co na forum Cracovii o Nas.

Jeśli chodzi o aspekty sportowe (bo o tym jest chyba temat) to Lech dzisiaj nie pokazał nic, ale po takie zaliczce mogli sobie na to pozwolić. Mam nadzieje że wylosują Milan.

Legia...porażka, aż szkoda mi kibiców którzy tam pojechali i musieli to oglądać. Jako że Legii nie lubię to akurat w tej sytuacji życzyłem jej awansu, bo komu jak komu, ale ruskim kibicować sie sposób, tak było na Euro, tak w dzisiaj.

Jak możesz mówić Mam nadzieję że wylosują Milan. Wiesz ja chciałbym, abyśmy wraz z Lechem doszli jak najdalej W P UEFA tak jak to robiły Rumuńskie i teraz mają 2 zespoły w LM

LAB 28.08.2008 21:43

panowie czy ta FC Moskau bedzie rozstawiona? Jak tak to modlmy sie zeby na nich trafic i im dowalic!

South 28.08.2008 21:46

Nie wiem ,ja bym w ogóle nie porównywał dopingu na podstawie TV

pyry kibicowsko sie zaprezentowały całkiem fajnie,jednak myślę że każda z ekip które uchodzą za dobre ekipy pod względem kibicowskim zaprezentowały by sie podobnie ,pusty stadion na pewno zwiększał głośność dopingu tak jak napisałem wcześniej 200 szwajcarów było momentami dobrze słyszalnych (jak coś krzyknęli oczywiscie)(zreszta to samo jest u nas na meczach PE czy nawet PP 1/3 stadionu a doping niósł sie lepiej niż kiedy było 15 czy 18 tys ),nie podzielam opinii ze ciągniecie jednej piosenki przez 20 minut czy zdjęcie koszulek i machanie nimi to frajerstwo ,pajacowanie czy co tam pisaliście ,fajnie wychodzi jak sie ciągnie jedna piosenkę tak długo nawet lalala, gdyby nie to że 3/4 dopingu Amici sie dzisiaj opierało na takim lalala z paroma słowami, brak zróżnicowania dopingu ,ale przynajmniej widać było ze świetnie sie bawią ,co do koszulek to efekt jest zajebisty jak ściąga je cały sektor a nie jak u nas ostatnio 1/4 D3 ...

co do oprawy-przyjemna dla oka ,zwłaszcza flagi ,ale nie ma czym sie jarać tylko zobaczyć ze w Nancy zaprezentowaliśmy to samo,sektorówka może być

my naprawdę nie mamy sie czego wstydzić w 3000 ludzie przekrzykujemy 60 tys Barcelony i prowadzimy ciągły doping ,na otwartym stadionie,bez bębna i szczekaczki ,a byłoby jeszcze efektowniej z naszym sektorem gdyby nie pewne kwestie ,praktycznie niezależne od kibiców

róbmy swoje,będzie mecz z kuchenkami u nas, później u nich, to sie porówna ,o ile oczywiscie sie znowu stawimy w Poznaniu w dobrej liczbie bo inaczej to nie ma sensu



Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 593933)
Jak możesz mówić Mam nadzieję że wylosują Milan.

Mam nadzieje że wylosują Milan który ich pojedzie 4:0 ,ja jakoś mogę, nie jest to takie trudne

wisl@k_TS 28.08.2008 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 593933)
Jak możesz mówić Mam nadzieję że wylosują Milan. Wiesz ja chciałbym, abyśmy wraz z Lechem doszli jak najdalej W P UEFA tak jak to robiły Rumuńskie i teraz mają 2 zespoły w LM

A ja bym nie chciał. Bo jakby taki Lech zaszedł teraz daaleko w PUEFA albo, odpukać, awansował do LM to mógłby to wykorzystać, czytaj odskoczyć każdemu w naszej lidze, nam tez, bardzo daleko.

A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii.

w0lno. 28.08.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 593957)
A ja bym nie chciał. Bo jakby taki Lech zaszedł teraz daaleko w PUEFA albo, odpukać, awansował do LM to mógłby to wykorzystać, czytaj odskoczyć każdemu w naszej lidze, nam tez, bardzo daleko.

A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii.

To 'odskakiwanie' było już tyle razy przerabiane... Zapewne byłby to jednorazowy wyskok. Przykład: Artmedia.

Szkoda, że Leszki dzisiaj nie wygrały. Zawsze jakieś tam punkty do rankingu by były.
Teraz wypada nam tylko czekać na jutrzejsze losowanie. Obyśmy tym razem mieli więcej szczęście, niż ostatnio.

Wojtas 28.08.2008 22:19

Co do dopingu Kuchennych to nie ma sie czym zachwycac kazda liczaca sie ekipa na pustym stadionie ktory ma taka akustyke bylby slyszalny tak samo.na plus to flagowsko i duzo rac odpalanych w trakcie ,po meczu

Cytat:

Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania)
TV nie jest zadnym wyznaczniem jakosci dopingu,jesli chodzi ci o ten mecz Lech -Gornik to ja mam odmienne zdanie,i w pierwszej polwie wg TV to Gornik przekrzyczal Lecha.:)

Kijek 28.08.2008 22:58

A ja troche dla rozloznienia atmosfery.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowalczyk weszło
"Bądźmy poważni – oni dostali w dupę od drużyny, która ma Jopa w składzie, rozumiecie to? Z Jopem! JOPEM!!!"

i teraz pytanie na ktore odpowiadac nie musicie - czemu przez 5 minut zmartwila mnie ta porazka ups. tzn wstyd i tragedia ? A potem to nawet sie ucieszylem?

Deever 28.08.2008 23:28

Ot, logika po poznańsku. Graja w PUEFA na rankingu Amiki Wronki, ale dalej do nich nie dociera. :rotfl:

Kijek, nie martw się. Od drużyny z Jopem w składzie w dupę dostały i Parma i Schalke. Niezłe towarzystwo, biorąc pod uwagę waszą obecną (dys)pozycję chyba? :>

Uran235 29.08.2008 00:23

Żal dupę ściska jak się słucha fanów Amici, to norma, ale to co dzisiaj odstawili to żałość człowieka bierze, ale taka prawdziwa, bolesna żałość, że to mimo wszystko jego rodacy. Ja pomijam "pozdrowienia", ale jedna sytuacja sprawiła, że mnie zamurowało. Jak głupim i zakompleksionym trzeba być, żeby wołać po polsku do Szwajcarów: Hej k***y, co was tak mało?

South 29.08.2008 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 594105)
Jak głupim i zakompleksionym trzeba być, żeby wołać po polsku do Szwajcarów: Hej k***y, co was tak mało?



"z kim przystajesz(pejsy) takim sie stajesz"...

KoniuLG 29.08.2008 00:35

Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić? :>Jak się ogląda waszą drużynę to ...(brak słów). Rozumiem, że piłkarze mogą grać słabo, może im czasem nie wychodzić, ale jak patrzy się na to zaangażowanie, pasję i chęć do gry to po prostu boli. Współczuję wam, mimo że was nie lubię.

Nehiar 29.08.2008 01:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoniuLG (Post 594112)
Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić? :>Jak się ogląda waszą drużynę to ...(brak słów). Rozumiem, że piłkarze mogą grać słabo, może im czasem nie wychodzić, ale jak patrzy się na to zaangażowanie, pasję i chęć do gry to po prostu boli. Współczuję wam, mimo że was nie lubię.

A czy ty byś się przerzucił jakby Wisła spadła ligi ? Wątpię chyba że jesteś takim typem kibica. Legia jest teraz w dołku, ale oni są z nią na dobre i złe, jak my z Wisełką.

7 kotów 29.08.2008 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 594062)
teraz pytanie na ktore odpowiadac nie musicie - czemu przez 5 minut zmartwila mnie ta porazka ups. tzn wstyd i tragedia ? A potem to nawet sie ucieszylem?

Dziwne, mnie porazka Wisly nigdy nie cieszy.

_gilardino_ 29.08.2008 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoniuLG (Post 594112)
Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić? :>Jak się ogląda waszą drużynę to ...(brak słów). Rozumiem, że piłkarze mogą grać słabo, może im czasem nie wychodzić, ale jak patrzy się na to zaangażowanie, pasję i chęć do gry to po prostu boli. Współczuję wam, mimo że was nie lubię.

O kur...:-P Czyżby przerzut ?:-/

pasikonik 29.08.2008 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 593829)
to po **** pisał nasze, mógł napisać samo krakowskie ... co też byłoby nie do końca prawdą

Nie czepiaj się. Chodziło o transparent Cracovii, że przyjechał z Krakowa na ten mecz.
Lechici, gratulacje wspaniały doping. Legioniści niech się chowają. Do tego gorzej grają niż dopingują.

Baala 29.08.2008 09:37

Potencjalni rywale Lecha:
FC Schalke 04 (GER)
RC Deportivo La Coruña (ESP)
SC Heerenveen (NED)
FK Austria Wien (AUT)
Aston Villa FC (ENG)

Lech ma o tyle ciekawie że sa dwie drużyny Heerenveen i Austria które sa jednymi ze słabszych w całej stawce roztawionych. Pozostała trójka to jednak mocne ekipy z którymi będzie im ciężko. Wszystko zalezy od losowania.

orzeu 29.08.2008 09:41

Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :]

Paweł 29.08.2008 10:05

Ja tam im życzę Aston Villi, To jest najsilniejsza drużyna z ich potencjalnych rywali.

Kijek 29.08.2008 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoniuLG (Post 594112)
Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić? :>

Buehehehe
czy Ty jestes normalny??
I co mam zmienic upodobania i milosc ponad połowy zycia bo jakies kopacze przegrywaja mecze??!!!
hahaha

ja rozumiem ze Ty chodzisz na Wisłe zeby fetowac Baszczynskiego i Brozka i jak tylko Brozek odejdzie Wisełka przegra dwa mecze to ty pojdziesz na Cracovie.

Rozumiem ze dla ciebie piłka nozna to fetowanie piłkarzy jakis durnych, piszczenie bo jakis kopacz strzelil gola Polonii Bytom itd...
tym sie wlasnie roznimy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 594135)
Dziwne, mnie porazka Wisly nigdy nie cieszy.

'im gorzej u nich tym lepiej u nas'
sam sobie odpowiedz na pytanie kto jest tym "im" a kto "nas" z mojej perspektywy.

felipe 29.08.2008 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 594231)
Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :]

Mają prawo i nawet ich ew. liczba 1500 w La Corunie tego nie zmieni...;)
Porównajmy lige - w którym wyjeździe jesteśmy od nich lepsi?
Co do Barcelony - dobrze wiemy, że 3/4 kibiców którzy zasiedli na Camp Nou pojechało do Hiszpanii dla Dumy Katalonii, bo jak inaczej tłumaczyć nasze 300-400 głów w Wodzisławiu, Łodzi, Warszawie (Polonia), czy 100 w Jerozolimie...?

Możemy porówbywać się z Lechem jeśli idzie o doping u siebie, repertuar (mamy podstawy by uznawać się za lepszych). Jeśli natomiat idzie o liczby wyjazdowe to lepiej dla nas wyjdzie jak wexmiemy się do roboty i skończymy napinkę internetową, bo jaki koń jest każdy widzi.

Snow 29.08.2008 10:19

Dajcie już spokój KoniuLG, zapytał pewnie żartobliwie, nie wspominając o tym, że po nicku wnioskuję, iż jest kibicem Lechii Gdańsk.

Poza tym: Lech zaprezentował się świetnie kibicowsko. Legia tak samo - szczególnie biorąc pod uwagę tą mega padake jaką im serwują ich grajki...
Ja nie wiem czy mój nauczyciel z podstawówki od WFu, który rzucał nam zawsze piłkę i krzyczał "Grojcie!" nie poprowadził by Legii lepiej niż Urban :lol:

Felipe: Ogólnie się zgadzam tylko chyba Jerozolima to niezbyt dobry przykład...

Nergal 29.08.2008 10:20

"Lech" trafił dosyć ciekawie...Heerenveen i Austria są spokojnie do jebnięcia, zwłaszcza CI drudzy, sądzę że gdyby na nich trafili to będą jak dla mnie i chyba nie tylko zdecydowanym faworytem. Reszta trochę gorzej...zwłaszcza Aston Villa i Schalke...i tego im życzę:)

studio 29.08.2008 10:39

3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)


#Wislazle
"kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko"
Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" :))))

"oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie...machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią"
A co mieli robic? Rzucac nimi w siebie, lub tworzyc z nich literki?

Gosciu, robisz obciach swojej druzynie, nie pisz juz wiecej :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl