![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Daj spokój,pierwszy wyjazd ludzi dalej niż Wodzisław to się jeszce nie umieją zaprezentować. Milo,że o Nas wspominają,oj miło. A jakiś kolega z pyrlandii mi tutaj tlumaczył,że My im wisimi, i że mecze z Nami są dla nich takimi samymi spotkanaimi jak pozostałe mecze ligowe. Klamał, no ale czego się spodziewać po kimś kto ma zgodę z brzydszą siostrą ladacznicą.Widać wzbudzamy w nich takie uczucia,że kompleksy muszą wykrzykiwać na obczyźnie. |
Cytat:
Nie rozumiem powiązania słowa "krakowskie" z flagą i szmatą w barwach KSC... |
Cytat:
Mimo wszystko chyba niezły mecz w naszym wykonaniu. Za mało sytuacji dziś by strzelic gola, za duża zaliczka z pierwszego meczu by przesadnie szarżowac i zabiegac rywala. Czekamy na losowanie ;) |
Cytat:
|
Dziwni jesteście.
Kiedy Lech grał u siebie z Górnikiem to zachwalaliście (chodzi o ogół opinii na forum) Kolejorza pod niebiosa jeżeli chodzi o doping a stał na stosunkowo niskim poziomie wtedy(abstrahując od tego że Zabrzanie zaprezentowali konkretny poziom i często przebijali się przez kibiców z Poznania). Teraz natomiast kiedy Lech zaprezentował umówmy się bardzo dobry doping to wszyscy się nie wiem z czego śmieją. Oprawa, Flagi, Race, doping stojący na dobrym poziomie- nie mówię rewelacyjnym, ale z waszych opisów wywnioskowac można że Lech zaprezentował się na poziomie nie wiadomo kogo... Oni trzymają poziom na każdym wyjeździe a my...może zacznijcie najpierw od krytykowania samego siebie, bo jeden wyjazd do Barcelony nie wystarczy. Sportowo Lech grał słabo, może wreszcie dzięki temu meczowi co poniektórzy zrozumieją że Lech nie jest Realem Madryt i z taką piłką dostanie w dupę na Reymonta. |
Przeżywacie tego Lecha pod każdym względem, setki osób tu omawiają każdy aspekt ich gry, ich dopingu. A oni się tylko cieszą, że wywołują emocje i ciśnienie u innych klubów
Zamknijcie po prostu mordy i sie powstrzymujcie, i piszcie z umiarem. Tylko Wisła. Zrozumiano? |
Cytat:
|
Dajcie już sobie spokój z tym Lechem, bo wychodzi ze to my mamy ich kompleks. Już na tym forum chyba tyle pojawiło sie komentarzy o Lechu co na forum Cracovii o Nas.
Jeśli chodzi o aspekty sportowe (bo o tym jest chyba temat) to Lech dzisiaj nie pokazał nic, ale po takie zaliczce mogli sobie na to pozwolić. Mam nadzieje że wylosują Milan. Legia...porażka, aż szkoda mi kibiców którzy tam pojechali i musieli to oglądać. Jako że Legii nie lubię to akurat w tej sytuacji życzyłem jej awansu, bo komu jak komu, ale ruskim kibicować sie sposób, tak było na Euro, tak w dzisiaj. |
Cytat:
temat jest do K*** na temat POLSKICH druzyn w europejskich pucharach wiec oświec mnie ale o czym mamy pisac o Odrze Polonii ,bo na temat Wisły jest osobny temat. Najpier pomysl a potem klnij na czym świat stoi . A co do mordy... to bez komentarza. A meritum sprawy 1.Legia -> zagrała żenująco i bardzo dobrze ze odpadał z pucharów. Z taką gra mamy jednego rywala mniej w lidze 2.Lech-> po 6: 0 i sparingu w Szwajcarii myśle że jesli nie wpadnie tak jak my na giganta ma szanse na faze grupową . Jak by się udało 2 zespołom to byłoby niezwykle duzo pkt. rankingowych wiec ja nie zycze im Milanu. |
Cytat:
nie bądź taki mądry, każdemu częściowo wyciszają, Amice dzisiaj też |
Czyżby kolejny mit że nam zawsze wyciszają doping a Kolejorzowi czy Legii to już nie...heh
edit. Komentator jakby na poziomie, czy tylko mi się tak wydawało? |
Ja im zycze zby wpadli na jakiegos sredniaka bo z Milanem nie mieli by najmniejszych szans :)
|
Cytat:
Cytat:
Cały sektor zapełniony, dodatkowo kilkaset osób na trybunie głównej, nic tylko przyklasnąć. Doping równy cały mecz, oprawa zajebista, na boisku bez rewelacji, ale nie było takiej potrzeby bo awans był już zapewniony... Życzę Lechowi dobrego losowania i awansu dalej A co do Legii to żałuję że dzisiaj nie zagrał z nimi np taki Lech, który rozniósłby bez problemu tą azjatycką swołocz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
panowie czy ta FC Moskau bedzie rozstawiona? Jak tak to modlmy sie zeby na nich trafic i im dowalic!
|
Nie wiem ,ja bym w ogóle nie porównywał dopingu na podstawie TV
pyry kibicowsko sie zaprezentowały całkiem fajnie,jednak myślę że każda z ekip które uchodzą za dobre ekipy pod względem kibicowskim zaprezentowały by sie podobnie ,pusty stadion na pewno zwiększał głośność dopingu tak jak napisałem wcześniej 200 szwajcarów było momentami dobrze słyszalnych (jak coś krzyknęli oczywiscie)(zreszta to samo jest u nas na meczach PE czy nawet PP 1/3 stadionu a doping niósł sie lepiej niż kiedy było 15 czy 18 tys ),nie podzielam opinii ze ciągniecie jednej piosenki przez 20 minut czy zdjęcie koszulek i machanie nimi to frajerstwo ,pajacowanie czy co tam pisaliście ,fajnie wychodzi jak sie ciągnie jedna piosenkę tak długo nawet lalala, gdyby nie to że 3/4 dopingu Amici sie dzisiaj opierało na takim lalala z paroma słowami, brak zróżnicowania dopingu ,ale przynajmniej widać było ze świetnie sie bawią ,co do koszulek to efekt jest zajebisty jak ściąga je cały sektor a nie jak u nas ostatnio 1/4 D3 ... co do oprawy-przyjemna dla oka ,zwłaszcza flagi ,ale nie ma czym sie jarać tylko zobaczyć ze w Nancy zaprezentowaliśmy to samo,sektorówka może być my naprawdę nie mamy sie czego wstydzić w 3000 ludzie przekrzykujemy 60 tys Barcelony i prowadzimy ciągły doping ,na otwartym stadionie,bez bębna i szczekaczki ,a byłoby jeszcze efektowniej z naszym sektorem gdyby nie pewne kwestie ,praktycznie niezależne od kibiców róbmy swoje,będzie mecz z kuchenkami u nas, później u nich, to sie porówna ,o ile oczywiscie sie znowu stawimy w Poznaniu w dobrej liczbie bo inaczej to nie ma sensu Cytat:
|
Cytat:
A przede wszystkim jestem kibicem WISŁY KRAKÓW, a nie Lecha czy Legii. |
Cytat:
Szkoda, że Leszki dzisiaj nie wygrały. Zawsze jakieś tam punkty do rankingu by były. Teraz wypada nam tylko czekać na jutrzejsze losowanie. Obyśmy tym razem mieli więcej szczęście, niż ostatnio. |
Co do dopingu Kuchennych to nie ma sie czym zachwycac kazda liczaca sie ekipa na pustym stadionie ktory ma taka akustyke bylby slyszalny tak samo.na plus to flagowsko i duzo rac odpalanych w trakcie ,po meczu
Cytat:
|
A ja troche dla rozloznienia atmosfery.
Cytat:
|
Ot, logika po poznańsku. Graja w PUEFA na rankingu Amiki Wronki, ale dalej do nich nie dociera. :rotfl:
Kijek, nie martw się. Od drużyny z Jopem w składzie w dupę dostały i Parma i Schalke. Niezłe towarzystwo, biorąc pod uwagę waszą obecną (dys)pozycję chyba? :> |
Żal dupę ściska jak się słucha fanów Amici, to norma, ale to co dzisiaj odstawili to żałość człowieka bierze, ale taka prawdziwa, bolesna żałość, że to mimo wszystko jego rodacy. Ja pomijam "pozdrowienia", ale jedna sytuacja sprawiła, że mnie zamurowało. Jak głupim i zakompleksionym trzeba być, żeby wołać po polsku do Szwajcarów: Hej k***y, co was tak mało?
|
Cytat:
"z kim przystajesz(pejsy) takim sie stajesz"... |
Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić? :>Jak się ogląda waszą drużynę to ...(brak słów). Rozumiem, że piłkarze mogą grać słabo, może im czasem nie wychodzić, ale jak patrzy się na to zaangażowanie, pasję i chęć do gry to po prostu boli. Współczuję wam, mimo że was nie lubię.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Lechici, gratulacje wspaniały doping. Legioniści niech się chowają. Do tego gorzej grają niż dopingują. |
Potencjalni rywale Lecha:
FC Schalke 04 (GER) RC Deportivo La Coruña (ESP) SC Heerenveen (NED) FK Austria Wien (AUT) Aston Villa FC (ENG) Lech ma o tyle ciekawie że sa dwie drużyny Heerenveen i Austria które sa jednymi ze słabszych w całej stawce roztawionych. Pozostała trójka to jednak mocne ekipy z którymi będzie im ciężko. Wszystko zalezy od losowania. |
Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :] |
Ja tam im życzę Aston Villi, To jest najsilniejsza drużyna z ich potencjalnych rywali.
|
Cytat:
czy Ty jestes normalny?? I co mam zmienic upodobania i milosc ponad połowy zycia bo jakies kopacze przegrywaja mecze??!!! hahaha ja rozumiem ze Ty chodzisz na Wisłe zeby fetowac Baszczynskiego i Brozka i jak tylko Brozek odejdzie Wisełka przegra dwa mecze to ty pojdziesz na Cracovie. Rozumiem ze dla ciebie piłka nozna to fetowanie piłkarzy jakis durnych, piszczenie bo jakis kopacz strzelil gola Polonii Bytom itd... tym sie wlasnie roznimy. Cytat:
sam sobie odpowiedz na pytanie kto jest tym "im" a kto "nas" z mojej perspektywy. |
Cytat:
Porównajmy lige - w którym wyjeździe jesteśmy od nich lepsi? Co do Barcelony - dobrze wiemy, że 3/4 kibiców którzy zasiedli na Camp Nou pojechało do Hiszpanii dla Dumy Katalonii, bo jak inaczej tłumaczyć nasze 300-400 głów w Wodzisławiu, Łodzi, Warszawie (Polonia), czy 100 w Jerozolimie...? Możemy porówbywać się z Lechem jeśli idzie o doping u siebie, repertuar (mamy podstawy by uznawać się za lepszych). Jeśli natomiat idzie o liczby wyjazdowe to lepiej dla nas wyjdzie jak wexmiemy się do roboty i skończymy napinkę internetową, bo jaki koń jest każdy widzi. |
Dajcie już spokój KoniuLG, zapytał pewnie żartobliwie, nie wspominając o tym, że po nicku wnioskuję, iż jest kibicem Lechii Gdańsk.
Poza tym: Lech zaprezentował się świetnie kibicowsko. Legia tak samo - szczególnie biorąc pod uwagę tą mega padake jaką im serwują ich grajki... Ja nie wiem czy mój nauczyciel z podstawówki od WFu, który rzucał nam zawsze piłkę i krzyczał "Grojcie!" nie poprowadził by Legii lepiej niż Urban :lol: Felipe: Ogólnie się zgadzam tylko chyba Jerozolima to niezbyt dobry przykład... |
"Lech" trafił dosyć ciekawie...Heerenveen i Austria są spokojnie do jebnięcia, zwłaszcza CI drudzy, sądzę że gdyby na nich trafili to będą jak dla mnie i chyba nie tylko zdecydowanym faworytem. Reszta trochę gorzej...zwłaszcza Aston Villa i Schalke...i tego im życzę:)
|
3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy :)
#Wislazle "kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko" Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" :)))) "oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie...machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią" A co mieli robic? Rzucac nimi w siebie, lub tworzyc z nich literki? Gosciu, robisz obciach swojej druzynie, nie pisz juz wiecej :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl