Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

szprotson 16.10.2018 09:35

no to moze ktoś coś poleci?

w miare nowego co mozna ogladac od pierwszego odcinka i sie wkręcić.

tylko nie chce ozarkó czy stranger things :) Nie mam czasu. coś lekkiego luźnego z fabuła najlepiej. tylko na wspólnej czy jest jakis ratunek?

Kocur 16.10.2018 11:33

Netflixa znam w sensie wszyscy dookoła używają chociaż ja jestem w tym temacie zielony ;)
Po co mi 4 konta jak wystarczy jedno chyba że tego właśnie nie rozumiem ;)

Jak mają Grę o Tron, Black Sails itp to się pewnie skuszę.

MatMario 16.10.2018 16:47

Grę o tron ma hbo go.

Black sails nie mam pojęcia.

4 konta po to że płacisz i szukasz dodatkowych osób z którymi się zrzucasz na abo.

Lemoniadowy Joe 16.10.2018 18:36

"Trust" - https://www.filmweb.pl/serial/Trust-2018-791105

Moim zdaniem warto sa momenty słabsze ale ogólnie fajny klimat dobra gra i w pewnym stopniu na faktach.

Natkan 24.10.2018 20:13

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie. Ja osobiście polecam Gotham chociaż trochę denerwuje, że nie da się zabić niektórych i czasem zmartwychwstają ( na podstawie komiksów więc musi tak być). Obejrzałem już 3 sezony, nie mogę znaleźć czwartego - pomoże ktoś źródłem?

IncognitoTSW 10.11.2018 15:14

Ślepnąc od świateł - HBO, bardzo interesująca polska produkcja. Obejrzałem, 8 odcinków, myślę że warto polecic. Jak na polskie warunki sklecony całkiem przyjemnie do oglądania, plus bardzo dobra obsada (niestety zawiódł debiutant w roli głównego bohatera, dla mnie trochę za sztywny, drewniany...) jednak dla roli Frycza, Więckiewicza, Pazury - naprawdę warto. Zwłaszcza Frycz pozamiatał, momentami aż czuć było jak gęstnieje powietrze.

FraMat 12.11.2018 09:43

Obejrzałem wczoraj pilota "Ziuk. Kłody Piłsudski". Ponoć reszta na wiosnę.
Dobry, naprawdę dobry materiał.
Englert w roli cara na początku - genialny.
Koncepcja serialu - pokazać życie młodego Piłsudskiego - do 1908 roku.

Blaszczu16 30.11.2018 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516416)
no to moze ktoś coś poleci?

w miare nowego co mozna ogladac od pierwszego odcinka i sie wkręcić.

tylko nie chce ozarkó czy stranger things :) Nie mam czasu. coś lekkiego luźnego z fabuła najlepiej. tylko na wspólnej czy jest jakis ratunek?

Może, The end of the fucking world?

brylant17 16.01.2019 18:38

Potrzebuję jakieś alternatywy dla programu KODI jest świetny,ale dzisiaj zablokowano TVP Vod akurat chciałbym coś obejrzeć ewentualnie strona z dostępem bez reklam

Kamyk 16.01.2019 19:48

Osobiście mogę polecić serial "Nielegalni", fajna fabuła i niezła gra aktorska.

erudyslaw 22.01.2019 15:06

Oglądał ktoś 1983? Według wielu przereklamowany serial, ale w mojej opini całkiem ciekawie opowiedziana alternatywna historia Polski. Nie mówię, że to perfekcja, ale do obejrzenia paru odcinków całkiem całkiem

Kamil_mchw 24.01.2019 23:29

Zamierzam zabrać się za "Ślepnąc od świateł". Problemem jest to gdzie mogę spróbować z pierwszym odcinkiem... na jakich stronkach się aktualnie ogląda seriale online?

croisant 25.01.2019 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez erudyslaw (Post 1531435)
Oglądał ktoś 1983? Według wielu przereklamowany serial, ale w mojej opini całkiem ciekawie opowiedziana alternatywna historia Polski. Nie mówię, że to perfekcja, ale do obejrzenia paru odcinków całkiem całkiem

Oglądałam i moim zdaniem krytyka tego serialu jest mocno przesadzona. Fakt, że są elementy świata, które do siebie nie pasują i pewne decyzje bohaterów są na zasadzie horrorowego "rozdzielmy się!", ale całość oglądało mi się całkiem przyjemnie. Nie było bardzo przewidywanie i naprawdę się wciągnęłam. Nie mogę tylko przeboleć, że Więckiewicz nie zagrał na takim poziomie, do jakiego się przyzwyczaiłam.

_____________________
cromed prowadzi badania kliniczne na temat leczenia migreny.

brylant17 15.06.2019 14:27

Pozycja obowiązkowa Czarnobyl dla mnie 10/10 sceny, jak bioroboty usuwają grafit z elektrowni czy umierający strażacy wielkie wow

Matiki 12.07.2019 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez croisant (Post 1531809)
Oglądałam i moim zdaniem krytyka tego serialu jest mocno przesadzona. Fakt, że są elementy świata, które do siebie nie pasują i pewne decyzje bohaterów są na zasadzie horrorowego "rozdzielmy się!", ale całość oglądało mi się całkiem przyjemnie. Nie było bardzo przewidywanie i naprawdę się wciągnęłam. Nie mogę tylko przeboleć, że Więckiewicz nie zagrał na takim poziomie, do jakiego się przyzwyczaiłam.

_____________________
cromed prowadzi badania kliniczne na temat leczenia migreny.


Powiem szczerze, że wiele się słyszy teraz o tym serialu, więc chętnie go zobaczę. :) ale jakoś nie mam czasu, żeby do niego siąść.

Szneka 22.08.2019 10:20

Panowie gdzie na necie mogę obejrzeć 1983 i ślepnąc od świateł?

IncognitoTSW 22.08.2019 15:00

Ślepnąc na HBO GO

Padre1906 22.08.2019 16:42

A 1983 na netflixie :D

wiesniak842 22.08.2019 17:24

Jedno i drugie na torrentach:D Za darmo!!!

Arkas 23.08.2019 09:48

Dawno nic nie ściągałem - jakieś konkretne torrenty polecacie?

Szneka 26.08.2019 11:52

Podłącze się pod pytanie Arkasa- jakie torrenty polecacie?

Padre1906 27.08.2019 20:42

Przykładowo https://polishsource.cz
Wystrzegać się otwartych trackerów typu torrenty.org (a raczej klonów które zajęły ich miejsce) i wszelkich otwartych Polskich trackerów które mogą narobić problemów.

anik 26.09.2019 09:13

hej, przeczytałam recenzję ślepnąc od świateł i już nie wiem co myśleć, bo słyszałam sprzeczne opinie :-/ faktycznie warto to obejrzeć?

gris 26.09.2019 09:31

Obejrzeć warto ale to Frycz robi robotę a nie główny bohater, którego gra Nożyński.

Szneka 03.02.2020 13:04

Yellowstone. obejrzałem pierwszy sezon i jest lux. teraz zaczynam drugi

Szneka 02.03.2020 09:26

Szukam napisów do Hinterland sezon 3. ktoś coś?

Szneka 19.03.2020 10:27

Chłopaki gdzie szukać polskich filmów? Belfer 1 i 2 , ślepnąc od świateł, Znaki, 1983?
Co jeszcze ciekawego polskiego wyszło w ostatnim czasie?

JudasPriest 19.03.2020 11:16

3filmy.com

Konrad. 19.03.2020 21:41

Właśnie sprawdziłem, że mam jeszcze zaproszenie na polishtracker.org. Najstarszy i jeden z najlepszych polskich serwisów torrentowych.


Jak ktoś chce to pisać na priv. (tylko trzeba mieć pojęcie o torrenta i seedować, bo w przeciwnym wypadku szybko się straci konto).

Wiktor_KRK 04.05.2020 10:03

Polecam Kalifat - mocny serial ze świetnym finałem. i After Life - coś luźniejszego.

Wiktor_KRK 21.05.2020 11:42

Serial o Sunderlandzie. Niektórzy powiinni obejrzeć, zeby zobaczyć co znaczy być z drużyną, kiedy w klubie jest kibel.

Szneka 26.06.2020 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiktor_KRK (Post 1551885)
Polecam Kalifat - mocny serial ze świetnym finałem. i After Life - coś luźniejszego.

Kalifat gdzie i obejrzałeś?
ściągnąłem go ale nie mogę napisów znaleźć.
Polecam Fauda. Izraelski , mocny

Szneka 29.06.2020 09:05

Chłopaki kojarzycie serial Gomorra? Wyszedł film o Ciro L immortale. gdzie go można ściągnąć?

kriz69 03.07.2020 20:48

http://darkmachine.pl/72-napisy-inne...le-2019-a.html

Szneka 11.09.2020 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 1553233)

nie mogę pobrać.ale wszedł jako nowość na hbogo także dziękuję

maciekkk 11.09.2020 23:13

Polecam serial Mesjasz. Był hitem na netflixie, ale kontrowersje jakie wzbudził spowodowały, że został chyba usunięty z platformy, a na pewno anulowane zostało zlecenie na nakręcenie kolejnego sezonu. Ja tak się wkręciłem w ten serial, że w ciągu dwóch dni cały skończyłem i żałuję że drugiego sezonu nie będzie bo 1 sezon pozostawia mnóstwo pytań.

Malwinka124 15.10.2020 14:26

Też o nim słyszałam, ale jeszcze nie udało mi się oglądnąć. Może ktoś mi pożyczy ;)

Szneka 22.01.2021 12:03

sIEMANKO. sUBURRA 3 SEZON GDZIE ZNALEŹĆ OPRÓCZ nETFLIXA?

masada 23.01.2021 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1552977)
Kalifat gdzie i obejrzałeś?
ściągnąłem go ale nie mogę napisów znaleźć.
Polecam Fauda. Izraelski , mocny

Jeśli Ci się te dwa spodobały to ładnie ci wejdzie też Teheran.
Na apple tv można konto bezpłatne na 7 dni otworzyć i akurat w weekend sobie ciupnąć, jeden sezon jest.

Szneka 23.01.2021 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1560481)
Jeśli Ci się te dwa spodobały to ładnie ci wejdzie też Teheran.
Na apple tv można konto bezpłatne na 7 dni otworzyć i akurat w weekend sobie ciupnąć, jeden sezon jest.

Kalifat tam jest?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl