![]() |
9:0
75 minuta komentator: "takiego meczu jeszcze nie komentowałem" :D :D :D |
ok. godziny 19:00 juniorzy Wisly przyjada pod halę Wisly aby wspolnie z kibicami fetowac zwyciestwo i mistrzostwo.
takze kto niezdecydowany niech sie zdecyduje i wyrusza pod hale w rejony restauracji U Wislakow |
grzesio bernasik też będzie ;-)
|
Po meczu podobno prezentacja nowego hymnu Cracovii.
https://www.youtube.com/watch?v=yl3l5tQxby0&t=14s |
A wiec to jest to słynne walenie "zyda" w tyłek :D
|
Mistrzostwo Polski, finał 10:0, z żydami, na kałuży, zachowanie po meczu... SZACUN, GRATULACJE I WIELKIE DZIĘKI!!!
WISŁA PANY! MISTRZ MISTRZ NASZ TS! |
|
Uuuu, widać w oddali że na trybunach chyba był komplet :rotfl:
|
Cytat:
|
Młody Zając powiedział "POKAŻEMY KTO TU RZĄDZI" i pokazali. BRAWO CHŁOPAKI. Ale nam sprawiliście radość..
|
Byłem pewny, że wygramy ale nawet nie śniłem o takim wyniku, sraksa upokorzona ostatecznie :)
|
Ten mecz to istny gwałt :) BRAWO
|
BRAWO! Mega wynik:)
Ciekawe ilu chłopaków dostanie szanse u Smudy? Znając sparcialca pewnie niewielu. |
Nie wiem jak ta drużyna z kałuży mogła zajść tak wysoko do finału. No chyba, że ta duga ścieżka awansu była dla piłkarzy niepełnosprawnych.
|
Jutro ten mecz będzie już przeszłością a media skupią się na zlych kibolach
|
Brawo Wisełka. Piękne emocje i TAKI WYNIK ! DZIĘKI CHŁOPAKI !
Jakby nie było, gorszej stronie błoń trzeba pogratulować dojścia tak daleko i pozwolenia nam na totalny wpier*** :D |
|
Rzadko teraz na to "forum" zaglądam, ale okoliczności zmuszają! Brawo Młodzi!!!! Jestem z Was dumny. Teraz aby do przodu, i za Wisłę. Jeżeli nie odbije Wam sodówka, to będziecie kiedyś siłą Wisły, Reprezentacji, oraz zagranicznych klubów (bo to, że część wyjedzie, nie zdziwi nikogo). Jeżeli Wisła zaprzepaści to pokolenie, to osobiście się tam pojawię z "czymś"...
|
Cracovia zmasakrowana :)
Teraz obowiązkowo z każdym z chłopaków przedłużyć kontrakt o 2-3 lata. Część wypożyczyć, część masz do trenowania z 1 drużyną. Spokojnie dla Żemło, Zająca, Lecha, Kościelniaka, Kamińskiego, Kolanko widzę miejsce w szerokiej kadrze Wisły ( która i tak jest wąska). Można by dzisiaj wymienić zresztą całą drużynę, bo potencjał ma niesamowity. Bednarz i Smuda - nie zmarnujcie tego pokolenia! |
Są/będą bramki z tej masakry? Znalazłem tylko cały mecz i choć obejrzenie go kusi, to czasu brakuje.
Wynik cudny. :) |
Gratulacje dla chłopaków i powodzenia w dorosłej piłce. A naprawdę super było to że prowadzili 3:0, a dalej była pełna walka i zaangażowanie -- cos niepotykanego w tzw. dorosłej piłce.
|
|
Podobno mecz można oglądnąć w portalu redtube, kategoria gwałt zbiorowy/gangbang. Ogólnie +18.
Brawo małolaty, miasto dziś wasze, bawić się do upadłego :) |
bramki z drugiej połowy od 2.15.00 z pierwszej 1.03.00
|
Na weszlo opisali "Masakra w finale"
http://www.weszlo.com/2014/06/25/clj...akra-w-finale/ |
a cyrk trwa -
już wiemy, dlaczego ziemia się kręci i czemu przyjęli dzisiaj dziesięć batów na gołą dupę : ( farciarz2 Re: Juniorzy sąsiadki 25 cze 2014 - 20:57:07 Zarejestrowany: 6 l. temu Posty: 977 Pisząc o zmianie systemu chodziło mi o przejście ze struktur państwa postkomunistycznego (jakim obecnie jest Polska) do harmonii kraju ludzi o nastawieniu prawdziwie patriotycznym (jak przed wojną), którzy takim ubeckim gts-owskim kolaborantem by gardzili. Niestety obecnie ludzie nie wiedzą co to patriotyzm, co to przywiązanie do barw klubowych i idą po najmniejszej linii oporu tam gdzie są pieniądze tzn. do gts-u. W czasach gdy szkoliły młodzież prawie za darmo takie szlachetne osobowości jak Ignacy Książek nikomu nie trzeba było tłumaczyć co to jest walka o klub, co to jest honor. Wszyscy kochali Cracovię mimo biedy i czuli wstręt do milicyjnego pupila władzy ludowej Wisły, która swoją pierwszoplanową pozycję zawdzięcza sowietyzacji i stalinowskiemu systemowi narzuconemu polskiemu sportowi przez ZSRR. Stawanie po stronie sąsiadki oznaczyło upominanie się o sprawiedliwość i walkę o przywrócenie godnego miejsca klubowi bezprawnie niszczonemu przez reżim. Stawanie po stronie gts-u oznaczało aprobatę dla ubeckiej dominacji i uznanie systemu stalinowskiego w polskim sporcie jako rzecz właściwą. Cracovia i Wisła stały po przeciwnych stronach barykady. Pierwsza jako niszczona, a druga jako faworyzowana przez komunistów. Niestety wielu obecnych ludzi tych oczywistych faktów nie rozumie. Pieniądze zniszczyły wszystko i wypaczyły pojęcie patriotyzmu i honoru. Problem, że dziś triumfuje ten komunistyczny milicyjny twór z Reymonta czyli nic się w Polsce od czasów stalinowskich nie zmieniło. ja bym tam dopisał jeszcze, że powojenni działacze |
pełen szacun za to, że chłopaki nie spoczeli na laurach przy wyniku 2-3 do 0 tylko pojechali ich 10 (!!!) do 0 coś pięknego
ile żydkow na trybunach w trakcie meczu bylo? |
Finał pięknym podsumowaniem całej fazy finałowej CLJ. 5-1 z Lubinem, 6-2 z Lechem (i to dwa razy mieli Wiślacy bęcki zebrać) na koniec 12-1 w derbach. Zając superstar ;)
|
jak się dowiedziałem o wyniku to aż nie mogłem uwierzyć. Myślałem, że jestem wkręcany, a okazało się, że to prawda. żYDKI poznały swoje miejsce, a tak naprawdę brak tego miejsca. Dla tych gnoi w pasiaste szmaty nie ma miejsca w dorosłej piłce. Dzisiaj poczuli, że wybór tej ....y jako miejsca na rozwój okazał się największym błedem ich życia. Teraz te patafiany powinny zastanowić się na przyszłością, np. kopaniem rowów, sprzątaniem kibli lub innymi równie "szlachetnymi" zajęciami - odpowiednimi dla dzieci cweli, alfonsów, prostytutek, dilerów, żulbandy i meneli.
ZAWSZE NAD WAMI! |
Cytat:
Nick wskazuje na sposób jego narodzin. Wynika z tego że obecne nieudolne zarządzanie klubem, olewanie młodzieży, zapatrzenie we własny garbaty nos to wina przedwojennych migracji wiewiórek w Lasku Wolskim. Niezły gość jest :D Do nich nawet 20:0 by nie trafiło - zawsze winna będzie Wisła - no cóż, nie mogą bez nas żyć :) |
Taki klub. Byli ludzie, których znałem z widzenia, osobiście i się przerzucili. Po zmianie ''barw'' zaczęło się z nimi dziać coś niedobrego. Nie piszę tego, bo oni są za cracovią to jeb** ich. Im się popier*** w głowach. Stali się nagle zakompleksieni tak z dnia na dzień. Tacy ''kibice'' jak oni zawsze będą winić za wszystko Wisłe i na jej punkcie będą mieć fioła. Taka społeczność jak widać.
|
Kolejna karta parchatej historii zapisana złotymi zgłoskami.
Już zdążyliśmy ich spuścić sami zdobywając przy tym MP, teraz takie coś :D Fajnie zagrali, z zębem. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Dzięki chłopaki za taki miły dzień! Taki Zając wychodzący na piłki od Stilica, to naprawdę mogło by być fajne rozwiązanie. Zainaugurowaliśmy nową murawę na kauflandzie z przytupem :D |
Cytat:
Cytat:
|
|
Co z premią za MP juniorów?
http://sport.fakt.pl/pilka-nozna/co-...ly,470771.html |
Zbigniew Boniek @BoniekZibi
"Gratulacje dla Wisły za CLJ. Kilku z nich ( 7,8,10+ stoperzy) są gotowi do pilki na poziomie centralnym! Czy ktoś ich dostrzeże?" |
Oglądać do końca :-)
http://www.youtube.com/watch?v=KFplrKvNdN4 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam , czy ktoś może wymienić numery na nazwiska , bo nie jestem biegły w juniorach.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl