Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Seth 21.07.2011 19:43

Nieźle, Śląsk bez napastnika.

emj10 21.07.2011 19:43

Ja obstawiam lekkie 2:0 dla Dundee.

Gazientep poza zasięgiem Legii. Także dwa mecze i po balu.

emj10 21.07.2011 19:46

A jednak może być pogrom.

AS82 21.07.2011 19:46

2min. 1-0 dla Dundee

!!IRIVER!! 21.07.2011 19:46

Fatalny początek... :(

Choć tyle, że kibice WKS cały czas słyszalni!

Velture 21.07.2011 19:46

....a .... 1;0

Pan Jotka 21.07.2011 19:47

WKS niestety już walczy od nowa...:/ Oby z dobrym skutkiem choć Szkoci walczą niesamowicie.
DUUUUŻY PLUS TO NASI(Śląska) KIBICE
PS. Ale jadą z nami :O

dynek.pl 21.07.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1130899)
2min. 1-0 dla Dundee

2:0

bedzie siodemka znowu ?

mitmichael 21.07.2011 19:48

Stracili szybko bramke a dodatkowo nie ma zadnego napastnika - bedzie ciezko

emj10 21.07.2011 19:48

Będzie niesamowite lanie. I co teraz powiedzą Ci, którzy widzieli już WKS w IV rundzie? :D

Nehiar 21.07.2011 19:48

No to po ptokach

karolkr1 21.07.2011 19:48

jezuuuuuuuu

Maciuś 21.07.2011 19:48

Polska liga to dno dna, taka jest prawda.

rw88 21.07.2011 19:49

Oni są żenujący. Samobójem było wyjście bez napastnika na boisko i już jest właściwie po meczu.

Velture 21.07.2011 19:49

Nie wierze co to sie dzieje ...

leszekm_ 21.07.2011 19:49

Polskie drużyny w pucharach nie przestają zaskakiwać.

djjamajczyk 21.07.2011 19:49

:o
Kurcze myślałem ze nic nie przegapię a tu egzekucja ...

Karherop 21.07.2011 19:49

Czyżby powtórka z 2-7 ?

szczepek19 21.07.2011 19:49

co Wy mówicie ?

dynek.pl 21.07.2011 19:49

chyba lepiej ten film wlaczyc na polsacie otwartym

mr mojo 21.07.2011 19:49

Ktos jeszcze ma zludzenie ze nasza liga jest cos warta w Europie ?

riv 21.07.2011 19:50

Tragedia...5 minut w mecz i już 2 gole stracone. Kto jak kto, ale po Śląsku się tego nie spodziewałem.

EDIT: Ale jeżeli chodzi o doping, to Śląsk gra u siebie :D

emj10 21.07.2011 19:50

A jaki scenariusz obstawialiście? Ja nie chciałem pisać, ale czytając o tym jaki optymizm panuje w obozie Dundee i znając myśl taktyczną Lenczyka wiedziałem, że tak to musi się skończyć.

tofik 21.07.2011 19:50

Ktos się spodziewał czegoś innego ? :/

jaszczur90 21.07.2011 19:51

Nosz kurna.. nawet piwa nie zdążyłem otworzyć :D

iiYama 21.07.2011 19:51

Autobus Lenczyk złapał gumę...

Karherop 21.07.2011 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1130920)
Ktos się spodziewał czegoś innego ? :/

90% forum ?

Kibic1928 21.07.2011 19:52

5kg w gaciach. Oby się nie skończyło kompromitacją. To samo będzie z Legia.

Kolumbus 21.07.2011 19:52

2-1 daje nam awans, no nie?

Pan Jotka 21.07.2011 19:53

1 gol i to Śląsk przechodzi dalej. Także spokojnie z tym skreślaniem WKSu....

mr mojo 21.07.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1130920)
Ktos się spodziewał czegoś innego ? :/

Kowalczyk :D

szczepek19 21.07.2011 19:53

ja się spodziewałem czego innego zwłaszcza że po ich sparingach na prawdę widać było że mają formę... trzeba poprostu podziękować panu Orestowi że wystawił samobójczą taktykę...

R33 21.07.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 1130926)
2-1 daje nam awans, no nie?

Daje. 10 znaków.

Kibic1928 21.07.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 1130926)
2-1 daje nam awans, no nie?

Tak.


..............

KacpiTSW 21.07.2011 19:53

Tak.

Skopje w 10 wygrywa 2-1.

emj10 21.07.2011 19:53

Oczywiście, że to samo będzie z Legią. Gazientem miał kilka setek w pierwszej połowie i mógłby już prowadzić 3-0 z Białorusinami.

mitmichael 21.07.2011 19:54

Panie Lenczyk nie ma na co czekac - trzeba wpuscic jakiegos napastnika

rafal777 21.07.2011 19:54

O dziwo to moze byc dobry wynik. Dundee teraz spokojniej i Sląsk pod koniec gol i awans :) A mówiąc poważnie, myśleli, że jak w polskiej lidze potrafią się bronić to w Europie też się da. Nie da się

Titto 21.07.2011 19:54

Ktoś tam pisał na Onecie, że drużyny ze Szkocji są specyficzne - słabiutcy u siebie, potrafią przegrać z europejskich outsiderami i mocni u siebie, na własnym terenie są w stanie pokonać europejskiego potentata - sprawdziło się...

Jednak wciąż wierzę w awans Śląska - jeśli strzelą 1 bramkę i nie stracą do końca spotkania ani jednej to awansują :-)

zizou 21.07.2011 19:56

Tekst z relacji live (tekstowej) ze strony Śląska:


18.07.2011(20:45)
Dundee United - Śląsk Wrocław
2:0
Mecz jeszcze się nie rozpoczął
Strzelcy: Watson 2', Goodwillie 5'
Sędziuje: Widzów: 10000 Aura: pogodnie
Składy drużyn:
Dundee United:(stroje: pomarańczowo-czarne) Pernis - Watson, Dillon, Kenneth, Dixon - Russell, Rankin, Severin, Flood, Daly - Goodwillie Trener: Peter Houston
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Socha, Celeban, Pietrasiak, Spahić - Dudek, Sztylka, Elsner - Gancarczyk, Mila, Ćwielong Trener: Orest Lenczyk

Piłkarze z Wrocławia chyba tez nie zauważyli, że mecz się już rozpoczął...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl