Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

WiślakMyślenice 22.07.2010 18:44

Co się dziwisz, fanatyk amici :D

wwf 22.07.2010 18:47

Smuda mówi że Wisła zrobiła dobre transfery, a Kołtoń na to że Żurawski stary, a obcokrajowcy to pewnie jakieś ogórki. A Brożek do niczego się już nie nadaje ale i tak jest i będzie gwiazdą w Wiśle.

qchar90 22.07.2010 18:51

jak ja nie cierpię tego Koltuna ;/
niech popatrzy na Lecha,jak wczoraj gral bez napastnika <Lol>
zero obiektywnosci
tylko krzycy Wichniarek tu Wichniarek tam ;/
ja tam w Cafe Futbol to szanuje Wojtka Kowalczyka jest jaki jest, ale szczerze chlop gada
czy to o Legi,Wisle i Lechu

SpoXsteR 22.07.2010 18:51

Skoro Polonia dala rady odsunac od swoich meczow paru sedziow to moze Wisla wystapi z prosba o odsuniecie od komentowania meczow Wisly ROMANA KOLTONIA , pseudonim KOŁEK-FANATYKA AMIKI POZNAN!! bo jak go slucham to mnie telepie calego, wczoraj o malo co nie spuscil sie po wymeczonym rezultacie w karnych a tu jeszcze mecz sie nie zaczal i ciagle mu Wisla nie pasuje, a to transfery zle, a to Zuraw stary, a to ogorek, a to to, a to sramto

PanPlamka 22.07.2010 19:20

Czerwona kartka dla pilkarza Szawle :)

harthausen 22.07.2010 19:22

ależ ten Garguła to pechowiec, jak ktoś wchodzi ostrzej to akurat w niego. Dobrze, że nie tam gdzie ostatnio leczył.

Po meczu.
W 10 Litwini se co najwyżej piłkę pokopią na auty , byle już więcej naszych nie kopali. A nasi zagrają tak, by wytrwać do 90 minuty z korzystnym wynikiem. Fajerwerków ładnej gry lepiej się dziś nie spodziewać.

ultral 22.07.2010 19:25

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...611#post941611

Sylwek1906 22.07.2010 19:27

Ale spiker zaliczył wtope :D

wiertar 22.07.2010 19:51

z Cikosa bedzie pociecha.... oj będzie

qchar90 22.07.2010 19:52

Cikos widać ze potrafi sie podlaczyc do przodu, tylko na prawej stronie zbytnio nie ma z kim pograc
pare fajnych podan Garguly

tofik 22.07.2010 19:54

Po sparingach wyglądało, że Brożek ma formę, a okazuje się, że znowu drepcze jak w tamtym sezonie.
Już wiecie po co ściągamy tylu ofensywnych grajków ? Przecież to co oni prezentują to jest katastrofa. Z taką grą będą problemy w lidze nawet, o LE nie ma co myśleć, bo nie wiem, czy przejdziemy Azerów

Ściągnąłbym Żurawskiego, przesunął wyżej Gargułę, a wpuścił do środka Jirsaka, który rozruszałby to towarzystwo podaniami. Boguski też niezbyt się nadaje na prawe skrzydło. Na plus Czikosz i Jovanić, bo obronił co miał obronić:)

SpoXsteR 22.07.2010 19:54

na + Czikosz..
tak sobie spokojnie biegaja. nie oszukujmy sie, 3-0 tez robi swoje.. nie ma sensu zbytnio ryzykowac i z kontuzjami, brak zgrania tez widac, z kazdym nastepnym meczem bedzie lepiej, a przeciez kilku zawodnikow ktorzy do nas dolaczyli jeszcze nie gralo, skutecznosc i jeszcze raz skutecznosc, Zuraw troszke chyba stremowany, musi walnac brameczke i sie przelamie, ogolem przyjemnie sie mecz oglada, bez fajerwerkow, po prostu przejsc dalej, czekamy na dwojke ;)

BRTS39 22.07.2010 19:54

co do kołtonia to powinien sie wkońcu ujawnic naprawde. Tak jestem kibicem Lecha. Mnie to wali to on sie komprmituje krzyczac na cały regulator JEEEESSSST KRZYSIU KOTOROWSKi BOHATEREM POZNANIA NA NASTEPNE LATA.:p kabaret jak to zwykł mówić

sportnh 22.07.2010 19:55

czemu w newsie na glownej jest napisane ze ten mecz rewanzowy w 3 rundzie rozgrywany bedzie w BAKU? Przeciez ten Karabach caly jjest z miasta Agdam. To pomylka, czy moze tam graja swoje mecze?

SpoXsteR 22.07.2010 19:56

swoje mecze rozgrywaja na stadionie Baku (tzn pucharowe)
.. chyba

ichigo 22.07.2010 19:57

Ale chyba wszystkie azerskie drużyny w pucharach grają na stadionie Tofika Bachramowa w Baku :P

1227 22.07.2010 19:58

Jak na gre z amatorami, na dodatek w 10 to nie pokazują Wiślacy nic specjalnego, cieszą rajdy Cikosa i dobre uderzanie rzutów rożnych przez Gargułe :-D
aaaaa i ładna parada Milana. W drugiej połowie bedzie lepiej:D

Bekas 22.07.2010 19:58

Ale Jovanic piłkę wyciągnął - gdyby grał Pawełek to by było 1-1. Bez najeżdżania na Pawełka, wybronienie takiej piłki jest poza zasięgiem jego technicznych możliwości. Natomiast powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt, oczywiście nie za jakieś wielkie pieniądze, powinniśmy mieć na ławce kogoś takiego jak on.

mateusz212 22.07.2010 19:59

na plus Cikos, oby tak dalej chlopak grał. No i Jovanic interwencja pierwsza klasa. Oby tak dalej panowie ;)

Reiro 22.07.2010 20:00

Czikosz pozytywnie zaskakuje...wydaje mi się, że jego brak umiejętności gry 1 na 1 jest lepszym złem niż dośrodkowania Alvareza. Ogólnie nasz nowy prawy obrońca pozwala nam wierzyć, że transfery tych no name'ów jak określają naszych nowych zawodników niektórzy na forum mogą okazać się całkiem ciekawe.
Jovanic pokazał klasę podczas obrony tego strzału w okienko, a to dobrze rokuje na przyszłość...

Jest dobrze, a może być tylko lepiej...

wiertar 22.07.2010 20:07

Magic!!!!!:d

SpoXsteR 22.07.2010 20:08

Caly Maciek.. alez to madrze rozegral.. na plus dogranie Pawla

Martineq 22.07.2010 20:09

Różnica w sposobie wykończenia akcji pomiędzy Brożkiem, a Żurawskim kolosalna. Brożek by pewnie próbował lobowania, albo strzału na siłę, co by się w 8 na 10 sytuacjach skończyło brakiem gola.

kreseq 22.07.2010 20:09

Gratuluje sprawiedliwej wygranej z cienkimteamem grajacym w 10. Ladna akcja Zurawia, solidny Cikos, bedzie z niego pociecha w naszej buraczanej lidze. Mysle ze jesli nie bedzie 4:0 to bedzie lekka zenada.

WiślakMyślenice 22.07.2010 20:10

It's a kind of MAAAAGIC :)

Oby się teraz rozkręcił :)

rafalek 22.07.2010 20:10

Żuraw!! Pięknie...czuję, że padnie tu jeszcze kilka goli

kreseq 22.07.2010 20:11

Jak juz cytujecie piosenke to powinno byc "Oh, ho, ho
It's magic, you know
Never believe it's not so" Zawsze mi sie podobalo to w Glasgow :)

:)

qchar90 22.07.2010 20:20

słaby przeciwnik, ale widać ze Garguła coraz lepiej sobie radzi, fajne prostopadle podania,
duzo widzi, dobrze ze on bije rozne

WiślakMyślenice 22.07.2010 20:21

Diiaaaaaaaaaaaaaaaaaz :)

krakfilm 22.07.2010 20:22

Nie chce zapeszac, ale czuje, ze Wisla Kasperczaka vol. 2 bedzie jeszcze lepsza od 1. Jak sie tylko skonczy szkola Skorzy w Wisle, uspokoja sie koguciki, a do glosu dojda rzeczywiscie najlepsi pilkarze to bedziemy mieli wielka pocieche. Bo takich gwiazd jakie na polska lige ma Wisla to nie ma nikt. Jak Skorza przez 2 lata nie mog z nimi nic zrobic.

Wyglada ten mecze ladnie. 3-0, moze bedzie wyzej.

WiślakMyślenice 22.07.2010 20:25

i 4-0. Pięęęęknie :)

brylant17 22.07.2010 20:25

4-0 :D Żuraw asysta i Brozio super :)

PanPlamka 22.07.2010 20:25

4 do zera i Wisla zegna frajera!

kondzio7 22.07.2010 20:26

zebysmy tylko nie popadlli wszyscy w hurraoptymizm:) niech Henio, sztab i pilkarze robia swoje a bedziemy miec duza powodow do radosci:) wszystko idzie ku dobremu i przynajmniej dzis na boisku nikt rekami nie macha:) Nadchodzi wielka Wisła!:)

WiślakMyślenice 22.07.2010 20:31

Boguski ku**aaa... Bez formy Boguś. Szkoda...

Mały za Brozia, zobaczymy jak nasz gwiazdor przodowy...

SpoXsteR 22.07.2010 20:33

Jaki Bogus.. zrobil co mial zrobic.. jakby to strzelil to bylby lepszy od Messiego

krakfilm 22.07.2010 20:35

Brozek spiety. Ale sie rozkreca. Z Zurawiem beda swietna para.

harthausen 22.07.2010 20:35

piękna walka Diaza z obrońcą, tak trzeba.

kreseq 22.07.2010 20:35

Jest 4 wiec jest ok. Gratuluje :) Problem bedzie w nastepnej rundzie... Widzieliscie przygotowanie motoryczne przeciwnika? Oni maja chyba w d... motor :) Oby Wisla grala jak nadluzej. Macie punkty, a my mamy Was podmeczonych w lidze. Wiec i wilk syty i owca cala :)

eryk_cartman 22.07.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941670)
Jest 4 wiec jest ok. Gratuluje :) Problem bedzie w nastepnej rundzie... Widzieliscie przygotowanie motoryczne przeciwnika? Oni maja chyba w d... motor :) Oby Wisla grala jak nadluzej. Macie punkty, a my mamy Was podmeczonych w lidze. Wiec i wilk syty i owca cala :)

Tyle, że Wisła na początku sezonu będzie miała za sobą już mecze o stawke a Wy nie.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl