![]() |
Skasowałem całą operę i jej folder wygląda na to,że wszystko wróciło do normy
|
Użyj AdwCleaner
|
Powracając do tematu nie straszne mi skrypty PHP, gdyby oferta była nadal aktualna podaje na siebie namiary eyegdesign.com.pl. ;) Pozdrawiam
|
Sprawa wyglada tak, siedze w Szkocji od 2 tygodni i kilka dni temu stwierdzilem, ze musze miec lapka co by sobie robote lepsza znalezc itd. Znalazlem na gumtree Della XPS13, taki maly - mysle bedzie akurat. Spotkalem sie z kolesiem w centrum, koles kolo 50 w dodatku pastor jak sie pozniej okazalo - mysle w chuja nie poleci. W domu odpalam komputer, odpalam neta a tu mnie zasypuja reklamy w stylu ,,Powered by MediaPlayerplus". Generalnie korzystanie z laptopa jest mega utrudnione przez to badziewie. Malwarebytes nie pomógł, jakiś Microsoft Security Essential, ktory byl zainstalowany tez nic nie zdzialal.
Pomozecie? :D |
https://www.youtube.com/watch?v=7KXifIysf2I
A jak nie to postaw świeże Windowsa i po sprawie. Nawet lepsze roziwązanie niż po kimś komputera używać, wiadomo gdzie on tam chodził po jakich stronach?! |
Cytat:
Pastor, 50-letni, budzi zaufanie... ewidentnie grupa podwyższonego ryzyka. :D |
Tylko, ze tak:
1. Nie mam instalki Windowsa (na kompie jest naklejka od Win Vista i numer, a koles chyba zrobil upgrade do Win 7) 2. Na kompie jest zainstalowany Office, ktorego tez bardzo potrzebuje a nie mam instalki (rozwiazaniem posrednim jest sciagnac Open Offica) 3.Na dysku nie ma z pewnoscia recovery bo mam tylko 2 partycje: systemowa C i druga jakas 150 Mb gdzie z pewnoscia nie ma nic MatMario to chyba inny wirus bo u mnie w managerze nie ma takiego procesu jak w filmiku... Jakies sugestie? |
Możesz spróbować tego: http://www.dobreprogramy.pl/AdwClean...ows,38865.html
|
Kolumbus, owszem można Ci doradzać ten lub tamten skaner (np. Hitman Pro, czy AdwCleaner), ale nawet jak coś znajdzie to dużej pewności mieć nie będziesz, że coś nie zostało. Skoro nie myślisz o reinstalacji Windowsa, to zaloguj się na fixitpc.pl i zrób logi m.in FRST w dziale pomocy dorażnej, a pani Picasso pomoże Ci wyczyścić system z syfu. Jedynym minusem jest to, że trochę trzeba poczekać na pomoc (do 24h max).
|
Dobra, chyba mnie przekonaliscie. To jak teraz zabrac sie za to? Posciagalem juz ze strony Della chyba wiekszosc sterownikow. Tylko pytanie jak teraz pobrac Windowsa i uzyc mojego klucza?Nie jest przypadkiem tak, ze uaktualnienie z Win Vista na Win 7 jest darmowe?
|
Wg mnie najpewniejszy jest format i postawienie systemu od zera. Klucze do windows i office możesz odczytać za pomocą darmowych programów dostępnych w internecie.
|
Cytat:
http://www.dell.com/support/article/...4/SLN291879/EN Poszukaj scenariusza na stronie DELL'a dla tego komputera i zobacz jak zrobic upgrade vista-Win7. P.S. Sciągnij klucz rejestracyjny dla tego systemu co masz, tak dla pewnosci. |
Cytat:
Zaden ze scenariuszy dupy mi nie ratuje niestety, dochodze do momentu ze jesli jestem mieszkancem US albo Kanady to moge prosic zeby mi przyslali...To skad Windowsa mozna sciagnac bedac w Szkocji tak zeby sie nie przyjebali ze pirace? |
Cytat:
Nie wiem czy sciąganie instalek innych niż ze stron M$ ma sens, bo możesz zainstalować dokładnie to samo co miałeś tyle że inne. 2. Rozważyłbym poszukanie po znajomych albo oddanie laptopa do jakiegokolwiek serwisu. Tam zapewne dadzą Ci odpowiedź czy są w stanie postawić od razu 7-kę na obecnym kluczu jakimś WDS - byłoby idealnie. Potem zrób sobie kopie systemu i bedzie OK. 3. Zamówić w DELL płytki instalacyjne. Cytat:
|
Chyba mozna tez jakos wyciagnac klucz z offica i bedziesz mial wszystko.
|
Nawet to zrobilem juz, jakims malym programikiem i teraz tylko ciekawe czy poprawnie odczytalo:D
Sam komputer sobie postawilem na nogi tak doraznie przy pomocy tego forum fixitpc.pl i tak wiec goraco polecam gdyby ktos mial porblemy tego typu w przyszlosci. |
Windows 10 - przechodzić na niego czy lepiej się wstrzymać?
|
zainstalowałem na kompie.
Z nudów i z racji tego ze tego akurat uzywam sporadycznie. I co? Najpierw kompa chciałem wy.......ic za okno, ale doszedłem do wniosku ze szkoda. Potem wszedłem w opcje/ustawienia itd. 2h poźniej wypiłem 3 piwka spaliłem blanta i raz jeszcze wszedłem w ustawienia. Coś co kiedyś było panelem sterowania teraz jest lista rzeczy które udostepniamy w sieci, od ....a jakiegos klikniecie po kamere itd. Jako osoba która windowsa zna od wersji NT, pczułem sie dziwnie bo to juz nie był system na kompa tylko na tablet/komórke. Moze i jest intyicyjny ale dla mojej dziewczyny która na kompach sie nie zna i wykonuje na nich podstawowe czynności. No ale gdzies 2h własnie zajeło mi zrobienie Win10 tak by dało sie go mi uzywac bez denerwowania i co? Na szczescie kazdy kto aktywuje ma 30 dni na powrót do poprzedniego systemu (po upływie 30 dni nie ma juz takiej opcji), tak wiec jesli nie szkoda Ci paru godzin to przetestuj. Jeśli podobała Ci sie 8 - przetestuj, jesli oczekujesz od win10 ze bedzie windowsem 7 to ni chuja. Chyba jestem za stary na ten łatwy i intuicyjny system... |
witam potrzebuje zakupić nowego laptopa głównie do szybkiego przeglądania internetu cena do ok 1500zł da się coś w tej cenie zakupić
|
Moje propozycje:
http://www.kajt24.pl/dell-vostro-354...,id251904.html normalnie na ceneo chodzi w ok. 2 tys. http://www.morele.net/laptop-hewlett...0v11ea-607311/ https://www.krsystem.pl/toshiba_c55t...tem-39745.html Mam nadzieje, że jesteś w stanie dołożyć maks tą stówkę;) Wszystkie modele masz z systemem operacyjnym i 4GB Ramu. To powinno wystarczyć na pracę biurową i na flashowe gierki:P BTW może warto poczekać do stycznia, będzie więcej wietrzeń magazynów albo w długotrwałej perspektywie modlić się aby spadł kurs dolara:( |
Poszukuje sprawdzonego serwisu laptopów HP w Krakowie, z góry dziękuje za propozycje.
|
Cytat:
|
Panowie, powiedzcie mi, czy ja nie umiem czytać czy to sklep chce mnie zrobić w chuja - mam kupioną 4.12.13 kartę graficzną. Padła mi ona pod koniec listopada ale dopiero 5 grudnia zgłosiłem problem do sklepu. Zgodnie z jakąś tam ustawą mam 2 miesiące na zgłoszenie niezgodności towaru z umową, co im zresztą napisałem, bo wiedziałem, że będą lecieć w chuja. Jednak wyjeżdżają mi oni z jakimiś artykułami z 1964 roku o prawach konsumenta (gdzie na stronie rządu stoi jak byk, że to uchylone) i zapierają się, że nie przyjmą i co mi pan zrobi. Jak mam ich zagiąć, zagrozić sądem? Sądzić się o .......one 800zł?
|
Cytat:
|
Witam,
co sądzicie o komputerach poleasingowych? Szukam czegoś głównie do internetu za około 400 - 500 zł. |
Witam,
Mam problem z internetem, jestem na umowie nieoznaczonej z UPC od wielu lat, aktualnie mam 25 mega ale od jakiegoś czasu internet strasznie zwolnił do 2-8 Mb nie wie ktoś co może być przyczyną? Wydaje mi się że przyczyną może być modem aktualnie ma 10 letniego grata(ARIS CM450B) ale do tej pory wszystko działało OK dopiero ostatni sie zepsuło. |
Cytat:
Cytat:
1. w miarę możliwości podłącz neta na innym lapku, komputerze i sprawdź prędkość neta ( np strona http://www.speedtest.net/pl/ 2. przeskanuj kompa porządnym antywirusem, ponieważ istnieją wirusy ograniczające prędkość internetu 3. zadzwoń do działu technicznego wifi i powiedz im o tym urządzonku że jest stare,, zrywa ci połączenie np. oglądając youtube , brakuje mu wifi i po rozmowie uda ci się uzyskać jakiś nowszy router. |
Mam prośbę wie ktoś może jak połączyć się za pomocą wifi między komputerami ? tzn. abym mógł przesyłać sobie pliki laptop-pc pc-laptop.Jakoś nie bardzo mogę dojść co i jak....
|
Człowiek przestał pracować w IT i się odmóżdżył ;)
Ktoś pamięta jak zmienić ustawienia daty w systemie / office żeby np. funkcja "miesiąc" nie zwracała ciągle stycznia ale kolejne miesiące? |
zainstalował mi się yoursearch.me i to dziadostwo robi jakieś jaja. szukam w google jak to odinstalować to mi wyskakują w wyszukiwarce jakieś dziwne strony co nawet szkoda otwierać i to na kilku pierwszych stronach. jak sie tego skirwielstwa pozbyć?
|
Po pierwsze zacznij od odinstalowania w Panelu sterowaniu. Po drugie otwórz właściwości każdego skrótu twojej przeglądarki i w elemencie docelowym skasuj odniesienie do tego dziadostwa
|
Cytat:
Miałem to samo, musisz odinstalować całkowicie przeglądarkę usunąć folder i wyczyścić rejestr i jeszcze raz zainstalować |
Chciałbym dokupić sobie trochę pamięci RAM do stacjonarnego żeby trochę szybciej chodził. Jestem kompletnie zielony w takich sprawach. Czy gdy sprawdzę ile wolnych slotów ma płyta główna to mogę kupić dowolną pamieć czy jest to jakoś bardziej określone?
Pozdrawiam, |
Ile już masz pamięci? Najlepiej sprawdzić fizycznie ile jest slotów wolnych (zaglądając do obudowy), możesz też odczytać oznaczenia kości już działających. Ważne będzie dla Ciebie w jakim standardzie jest slot DDR2 czy DDR3, oraz jaką częstotliwość taktowania mają kości 1066, 1333, 1600 MHz.
|
Cytat:
|
Mam takie pytanie do zorientowanych:
Mam starego desktopa - ponad 10-letniego, którego głównie używam do przeglądania netu, oglądania filmów i przeglądania i edycji pdfów, ewentualnie podstawowej edycji grafiki. Mam płytę główną Asusa m2n sli deluxe i dwurdzeniowy procesor Athlon 4400+ (2,3Ghz), do tego 4Gb RAM-u (800Mhz). Do celów, których używam kompa, generalnie jest ok, choć czasem, przy przeglądaniu neta, potrafi się spocić. Ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy nie warto byłoby wymienić procek na Athlon x4 620 (2,6Ghz) żeby przyspieszyć trochę tego dziadka. Moja płyta ten procesor obsługuje. Takie procesory można wyrwać do 200zł na allegro, a tyle jestem w stanie wydać żeby poczuć różnicę. Pytanie tylko czy faktycznie przyspieszy mi to kompa (czy ta zmiana będzie odczuwalna), i czy jest to operacja warta ceny. Już z samej matematyki wychodzi że 4x2.6 > 2x2.3, ale czy różnica będzie faktycznie ponad dwukrotna? Dodam, że na razie nie planuję wymiany kompa, bo ten spełnia (choć czasem muli) swoje zadania, a laptopa nie potrzebuję. Pomyślałem że może to być dość tani sposób żeby odmłodzić trochę mojego starego PC. |
Ja myślę że większą zmianę odczujesz dokupując pamięć RAM niż zmieniając procka.
Taki dobry standard teraz to 8 GB i przy otwartych kilkunasstu kartach to ten parametr zrobi różnice. Kup pamięć, zmień pastę na procesorze, wyczyść wiatraki albo nawet zmień chłodzenie procka i zobaczysz że do takiego używania będzie ok. |
nie jestem specem, ale czy mainboard obsługuje dyski SSD? bo jeśli tak, to na pewno wydajność kompa zwiększy się o 15x. Wystarczy te nawet 64GB SSD przeznaczyć wyłącznie na system.
|
Odkopię temat bo chciałbym się zapytać obecnie posiadam kompa w takiej konfiguracji:
i5 2320 3.0 ram 8gb grafa geforce 550 ti 1 gb Zasilacz Chieftec 500 W mobo: MSI H61M-P21 Chciałbym się zapytać można jakoś ładnie rozbudować ? bardziej mi chodzi o kartę grafiki |
Sprawa wygląda tak, że muszę kupić lapka/ultrabooka i jakiś tablet, obydwa urządzenia główne to użytku domowego. Fajnie by było jakby były kompatybilne ze sobą systemowo. Budżet to ok.4-5tys. Myśle też o urządzeniu 2 w 1 zamiast tabletu ale nie wiem ile to warte, kumpel ma ms surface 3 i fajnie to chodzi ale cena wysoka.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl