![]() |
No właśnie, on nie miał mistrza w bra jiu-jitsu?No chyba, że mi się pomyliło, bo trochę tych Silv jest ;)
|
ma czarny pas BJJ
|
|
Cytat:
Jak to jest - w UFC nie dostałby ani centa z reklam czy transmisji? Nie wierzę że nie płacą zawodnikom ... |
Wie ktoś gdzie w okolicach Rynku można będzie dzisiaj pooglądać KSW?
|
na 99 % w Sport's Pubie w połowie Sławkowskiej
|
Banialuka- plac szczepański, tanie piwko po 4zł i ksw też mają nadawać
|
Cytat:
pewnie nic do pytania nie wnosi ale tak chcialem sie upewnic ;] |
a wiesz co, dotychczas jak tam bywałem, nie natknąłem się na żadnych, nikogo w barwach też nie widziałem. A nie pomyliło Ci się z tą knajpa na Mikołajskiej (english club czy jakoś tak), tam to na pewno. Co do miejsc do jeszcze pewnie w Irish Embassy będzie transmisja, tylko to dla tych których nie w....iaja Irole i Angole wydzierający mordy wniebogłosy.
Z innej beczki - ciekawi mnie, może sie ktoś wypowie o szansach Polaków w walkach ? Jak widzicie szanse Błachowicza i Pudziana z tym Grekiem ? |
w necie gdzies mozna chwycic ksw?
|
Cytat:
|
No i Wiśniewski z Walusiem przegrał. Cała walka wyglądała jak sprzed budki z piwem, a sam werdykt chyba rzeczywiście trochę zbyt wcześnie zapadł, niepotrzebnie sędzia poddał Wiśnię. No ale przecież w tym pojedynku nie chodziło organizatorom o poziom (bo był jak każdy widział), a o kolejną po "Najmanach" freak fight :)
No nic, zobaczymy co Pudzian pokaże no i przede wszystkim Janek Błachowicz. |
czemu niema LeBannera w walce z Różalskim?
|
Ciekaw jestem jakby w kolejnej walce Pudzian z Sylvią się zaprezentował chociaż wszystko wskazuje że rywalem będzie Nastula.
|
Cytat:
|
Jakbyście znaleźli gdzieś mirror z walką Wiśniewskiego to podrzućcie, przegapiłem wczoraj.
|
|
|
Najgorsze jest to, że zabrałem znajomych do baru na to żenujące widowisko. I zamiast zachęcić ich do MMA, oglądaliśmy 4 godziny przytulania, gdzie może jedna walka była na poziomie. Szkoda, że UFC nie leci w normalnych godzinach...
|
Pozwole sie nie zgodzic, akurat ta gala w moim odczuciu jedna z lepszych KSW
|
:rotfl:
Sorki, ale poza walką Mańkowsaki - Moks wszystkie walki stały na żenująco niskim poziomie. Jeśli to była jedna z lepszych gal KSW to nie najlepiej świadczy o tej organizacji. Czasami odnoszę wrażenie, że różnica jaką dzieli KSW od Bellator czy Strikforce zamiast maleć ciągle się pogłębia. To tak jakbym po oglądnięciu naszej 2 ligi, nagle włączył Primera Division, całkiem inny sport. |
A co napisałem wyżej? Nie porównuje z ufc ani bella ani sengoku
Brakowało może szybkich wygranych, natomiast technicznie nieźle imho było |
Tak trochę w temacie ...
http://i1.ryjbuk.pl/3c981decda13b185...zeby-kuzka-gif Czy to fotomontaż ...? |
Corey Hill, to nie Photoshop...
Zaraz na początku walki: http://www.dailymotion.com/video/x7p...t#.UQfSgL_lDjU |
Cisza w temacie a ostatnio mieliśmy naprawdę wielkie wydarzenie... Powrót do oktagonu zaliczył przecież fantastyczny zawodnik, Alistair Overeem... I całkiem niespodziewanie skończyło się to dla niego tak:
http://www.youtube.com/watch?feature...GjpKHAZWc&NR=1 |
Pycha zgubiła koksiarza. Po pierwsze zlekceważył Silve.Z tego się wziął drugi problem - zaczął rzucac na pewniaka kombosy przez co był narażony na kontry. Wcześniej się bardziej pilnował, uważałm żeby nie wyłapać bomby z kontry. Każdy wie, że można sie nakoksowac ile wlezie, ale na szczęke to nie zadziała
|
dokładnie. Szczęke trzeba mieć jak Brock Lesnar, zalaną tytanem.
|
Jasne, tylko Lesnarowi znowu żebra i wątroba po ciosach Overeema nie wytrzymały ;)
|
|
UFC 157 walka wieczoru burzy pare stereotypów.
Polecam obejrzeć :) http://www.mmajunkie.com/news/2013/0...-liz-carmouche |
Cytat:
Cytat:
czyżby jednak doszedł do wniosku że czas dać sobie spokój ;) ? |
Cytat:
|
No dzisiejsza KSW całkiem całkiem.
Kilka naprawdę ciekawych KO. Fajnie się oglądało. :) |
osobiście denerwował mnie przesyt tych efektów wszystkich przed walkami, czułem się troche jak by to była transmisja z mayday
|
To cale KSW, to niezla komedia...skad oni biora tych "fighterow"? Ten gruzin czy czeczen, to mial chyba jakiegos niedozywionego, czeskiego studenta i w dodatku o malo co, a skonczyloby sie tragedia. Wielka zenada, a nie MMA.
|
Cytat:
Poważnie pytam. |
jest gdzieś do oglądnięcia w necie gala 158 UFC?
|
http://www.fight24.pl/wazenie-zawodn...a-bellator-93/
dziś w nocy możemy mieć mistrza! nasz młody wilk Marcin "urwe ci noge" Held! transmisja w C+ jutro nad ranem (tj piątek rano)! |
Cytat:
http://www.sherdog.com/fighter/Christos-Piliafas-63574 Przedstawiany jako "mistrz" czegoś tam... ale czego można było oczekiwać od gościa który rekord nabił na jeszcze więkjszych ogórkach z rekordami 0-3 / 0-3 / 6-20 :D Mimo wszystko, zupa ogórkowa zwana także KSW 22 mi się podobała, szybkie KO, ładne poddania. Dużo lepsza gala niż KSW 20. |
Oglądał ktoś wczoraj MMA na Polsacie?
Ogólnie takie sobie, momentami nawet full wypas (walka Drwala), ale to co było na końcu, czyli Koksu z jakimś cyckiem to była parodia wszystkiego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl