![]() |
Coraz ciekawiej w naszej ekstraklasie:
Cytat:
http://i48.tinypic.com/339koyh.jpg http://i46.tinypic.com/2dm82n4.jpg |
Co do tego czy najładnieszy to się okaże jak go wybudują a póki co to dziwne te trybuny za bramką. Jestem ciekaw jak projektant przeszedł z 2 pięter w jedno. Ciekawe rozwiązanie ale nieco dziwne
|
Cytat:
|
Cytat:
Rozwiązanie jest wg. mnie rewelacyjne, bo znacznie lepiej prowadzi się doping, czy prezentuje oprawy gdy nie ma balkonów (tak jak u nas na D). A dzięki balkonom w narożnikach będą mieć więcej miejsca na flagi, plus piknikom będzie się lepiej oglądało... Dobrze, że nie zoaszczędzili na kolorze krzesełek tak jak w Kielcach, efektownie będzie się to prezentowało. No i przy zapełnieniu powyżej 50%, nie będzie widać wolnych miejsc... ;) |
Tak. Jaga wydaje się być jedyną ekipa w lidze, gdzie krzesełka w kolorze bardzo mieszanym mają sens. Inaczej jest to raczej syf. Na Wiśle jaki w końcu będzie wzór? Prosty i równy czy tez beznadziejny miks jak u nas?
EDIT: Dzięki |
Cytat:
U nas na starym C będzie napis WISŁA 1906 , a na zachodniej jeszcze nie wiadomo. Ogólnie ładnie się prezentuje ;) Jak chcesz fotki zobaczyć,to musisz poszukać w temacie o budowie. |
Heh widzę, że jak nie było stadionów tak nie było, a jak ruszyło to nikt nie chce być gorszy i każdy coś tam sobie dłubie w ziemi :)
Całkiem optymistycznie. |
Jaga będzie miała naprawdę porządny stadion.Ale nie ma się co dziwić, byle leszcz go nie zaprojektował.
Bodajże projekt pochodzi z pracowni Kuryłowicza?? Jeśli ktoś może, proszę o potwierdzenie. |
Bardzo fajnie się projekt prezentuje. Nic tylko czekać jak go wybudują. No i z tego co czytam to zabierają się też za bazę treningową, a tymczasem najbardziej utytułowana drużyna XXI wieku...
|
http://www.zyciewarszawy.pl/galeria/...,2,479388.html
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/...marzyles_.html Żeby było śmieszniej to fani Wisły i balonu mają płacić 50 zł za bilet na sektor gości. Reszta 25. Chyba że coś się zmieniło. W co wątpię. Jak widać nawet na Legii będą problemy, mimo że tam to jakoś jeszcze jest połączone ze sobą. A u nas bałwanki chcą posadzić przyjezdnych do tego nieszczęsnego narożnika (tylko z nazwy). Zamiast na D obok okrąglaka. I dla przyjezdnych większy komfort, a i zmniejszy się ilość pustych miejsc z których nie będą mogli korzystać kibice Wisły, bo nie wydaje mi się że nie będzie buforów i to konkretnie rozciągniętych. |
Głupota działaczy Legii mnie przeraża... :shock:
|
Legia ogolnie rzadzi.
Okazalo sie ze z kilku miejsc na trybunach nie widac murway i pola karnego bo zaslanija je boxy telewizyjne. A drugie to ze trybuna dla gosci ma byc ulokowana pod trybuna dla kibicow Legii. Podaje za pewnym radiem. |
Cytat:
Czyli ta sama trybuna. Co znaczy, że wyjazdowicze będą wchodzić tym samym wejsciem i przez te same kołowrotki co kibice Legii. Wg Życia Warszawy " takie umiejscowienie sektorów ma zachęcić do kulturalnego dopingu " :lol: |
Cytat:
|
|
Hehe ten stadion w Gdańsku wygląda tak (pewnie z Wrocławiem, a może nawet Lechem będzie podobnie), że stadiony Legii i Wisły będą wygladały jak młodszy z kuchni przy nich :) (wysokosc, potega.... a nawet potencjał).
|
no nie wiem, dla mnie nasz stadion ma wysokość , potęgę, wystarczy do Parku Jordana wejść. Potencjał - o to się zobaczy jak ruszy, choć też jestem dobrej myśli bo wiem, jak przy tylko dwóch nowych trybunach wyglądało.
To, co na zewnątrz, ma naprawdę drugorzędne znaczenie. |
http://www.budowa.maroonpoint.com/2010/s0867.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/6314/zvy0sldfhn.jpg montaż krzesełek http://www.budowa.maroonpoint.com/2010/s0852.jpg zdjęcia: skyscrapercity i maroonpoint |
|
^^ fajna sceneria do kręcenia filmów grozy
|
I co podoba wam się na Lechu ta szmata naciągana jako dach?!To jest dopiero koszmar.
|
Podświaetlanie trawy na zielono na Legii jest take trochę... prądochłonne. Wystarczyłaby iluminacja elewacji i to jeszcze różnokolorowa i byłoby pięknie. Miejmy nadzieję że u nas też coś jest zaplanowane
|
Cytat:
10znaków |
Hehe. Oni nie podswietlaja trawy na zielono kolego. To zwykle białe swiatlo, ktore daje takie odbicie od trawy. Trzeba przyznac ze wyglada swietnie. ;]
|
bez jaj , nie ma takiej możliwości by białe światło odbijane od trawy tak się zazieleniło. I pewnie jeszcze ktoś to w jakimś fotoszopie podbił i nasycił.
|
Podoba mi się - na prawdę fajna sprawa z takim oświetleniem. Na Wiśle mogliby też coś pomyśleć, bo ten trend z gołym betonem jest paskudny. Ogólnie to ładne stadiony się w Polsce budują - drużyny z Malty, Estonii i innych wielkich potęg piłkarskich będą miały przyjemność ogrywać Naszych ogórków na pięknych stadionach. :lol:
|
no co Polska "Barcelona" musi jakoś wyglądać :lol: :lol:
|
Faktycznie to zielone swiatlo. Zwracam honor ;] Na filmiku widac to lepiej. http://legia.com/www/index.php?akt=15456
|
Ten filmik tylko uświadomił mnie, jak bardzo można poprawić estetykę stadionu poprzez zastosowanie tych iluminacji. Naprawdę daje to znakomity efekt, więc liczę, że i u nas mimo wszystko coś takiego powstanie.
|
O ile się nie mylę pod wyciągami od trybun E i D są wbudowane lampy które mają oświetlać te odciągniki.
|
Stadion Legii
http://www.legia.com/www/view_galeri...al=1422&page=1 Niektóre zdjęcia pokazujące wykończenie wnętrz stadionu robią wrażenie.. jestem ciekaw jak będzie na innych stadionach.. |
Przeglądam sobie zdjęcia stadionów na euro i wygląda na to, że we Wrocławiu zmienili koncepcje i będą mieli trybuny jednopoziomowe.
http://stadiony.net/projekty/pol/sta...i_we_wroclawiu Chyba zaczynają się cięcia kosztów i gonią ich terminy bo zdecydowanie gorzej to wygląda niż zakładano pierwotnie. Są także "nowe" - miesiąc temu dodane wizualizacje stadionu w Gdańsku i naszego. Kiedyś czytałem, że Lechia wywalczyła zielone foteliki a na wizualizacjach widze niebieskie i szare?? http://stadiony.net/projekty/pol/arena_gdansk http://stadiony.net/projekty/pol/sta...enryka_reymana |
^^ To oni tam mają niezły refleks skoro jako nowe podają stare wizualizacje które w dość dużym stopniu się różnią od rzeczywistości.
A co do Wrocławia to ktoś musi mieć niezłą wyobraźnie jeśli chce w ciągu roku dokończyć ten oto stadion wraz z otoczeniem. http://img689.imageshack.us/img689/2028/img4771o.jpg Jestem w stanie zrozumieć że bryła może być gotowa ale wykończenie wnętrza jest niemożliwe w tym terminie |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A tu piękne porównanie co zrobiono w ciągu roku w Gdańsku http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11326 BTW zauważyliście jakie śmieszne stopnice są w Gdańsku (nie mówie że złe ale takich nie widziałem) http://img443.imageshack.us/img443/4168/img0278q.jpg To przejście wydaje mi się nieco za wąskie żeby mogła przejść jedna osoba koło drugiej Edit Rzeczywiście przegapiłem nico podpis, a czytałem komentarze ze potrzebny remont. Dzieki ;P Ale nie zmienia to faktu że stropy na ich starej trybunie pękają, a całość przecieka |
To nie jest zdjęcie z Poznania. Ktoś wkleil na forum SSC w wątku o stadionie Lecha to zdjecie pokazujac stadion Allianz Arena.
|
Białystok
Ciężki sprzęt na stadionie przy Słonecznej kł 2010-06-11, ostatnia aktualizacja 2010-06-11 19:26 http://bi.gazeta.pl/im/2/4089/m4089742.gif Prezydent Tadeusz Truskolaski osobiście rozpoczął wczoraj budowę nowego stadionu piłkarskiego. Zasiadł za sterami wielkiej koparki i zaczerpnął pierwszą łyżkę ziemi, która wylądowała w czeluściach skrzyni wywrotki. http://bi.gazeta.pl/im/5/8003/z8003325N.jpg http://bialystok.gazeta.pl/i/37/lup2.gif - Dziś możemy wreszcie powiedzieć, że rozpoczynają się prace przy budowie stadionu. Zaczynamy w dniu, kiedy rozpoczynają się zmagania piłkarzy podczas mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki. Będziemy kończyć, gdy w Polsce rozgrywane będą mistrzostwa Europy w 2012 roku - - mówił prezydent. Później do pracy zabrała się już ekipa firmy Eiffage, która zajmuje się budową stadionu. - Na początku lipca zaczniemy wylewać pierwsze betony, na początku przyszłego roku będzie już widoczna konstrukcja pierwszej części stadionu - zapowiadał Tomasz Olej, dyrektor oddziału centrum firmy Eiffage Budownictwo Mitex. Cała pierwsza część - trybuny od bazaru na Kawaleryjskiej i ul. Ciołkowskiego - gotowa będzie w ciągu trzynastu miesięcy. Później nastąpi rozbiórka trybun od Słonecznej i Wiosennej. Nowe powstaną w ciągu kolejnych jedenastu miesięcy. Cały obiekt będzie kosztować 156 mln zł. Powstanie przy wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego. Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok |
|
Stadion Legii:
http://www.legia.com/www/view_galeria.php?gal=1432 Zwróćcie uwagę na wykończenie, otoczenie, detale, elementy małej architektury. Stadion prezentuje się fenomenalnie i bynajmniej nie jest to zasługą samej bryły stadionu. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl