![]() |
Dokładnie jak mówi Łysy, mnie bolało na 99% od bicepsa.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Żarł ktos z Was mutant massa o smaku ciastko z kremem?
Zastanawiam sie czy mam jakiegos lewego mutancika czy faktycznie ten smak smakuje tak że po pierwszym łyku polecialem to wypluć? Męczę to juz tydzien i raz miałem przyjemnosc go zwrócić. Pytam bo słyszałem ze mutanciki mają dobrą sławe jesli chodzi o smak... |
Jem, dla mnie zajebisty, z woda jak i z mlekiem
|
Mój kumpel miał i mi tam smakował. :) Ale kolega się żalił że pod koniec cyklu smak się znudził.
|
Cytat:
http://forumsportowe.us/viewtopic.php?t=36&start=795 |
heh no zgadzam sie ze troche przereklamowany ten mutant , ale zle opinie ?
od kilku lat jest w polsce na chama pimpowany, zaczelo sie od forum animalpaka , i opinie wlasnie kraza az za dobre na to co ten produkt soba reprezentuje |
Siema ja zaczynam cwiczyc i mam takie pytanie ; czy macie jakies forum godne polecenia na temat cwiczen na silowni itp poniewaz chce zaczac cwiczyc i mam prae pytan odnosnie tego.
|
www.sfd.pl
Wszystko dokładnie wytłumaczone tylko poszukaj a nie zakładaj tematów. |
używał ktoś odżywki firmy PEAK - detonator? (nie myślić z podróbką Fitness Authority)
czytałem o nim dużo i zbiera dobre opinie. jak myślicie, warto byłoby go wzmocnić dodatkowo jeszcze jakimś suplem potreningwym typu: SizeOn lub któryś z produktów Animala? obecnie jem tylko BCAA extra. Ponad miesiąc temu skończyłem SuperPumpa250 i gdyby ktoś był nim zainteresowany mogę śmiało polecić. w połączeniu z Xpandem oraz ciągłym spożyciu amino dał konkretne oczekiwane efekty. wracając do tematu. zastanawiałem się również czy zamiast Detonatora nie wybrać ponownie Superpumpa i dołożyć SizeOn do tego (też daje dobre efekty ponoć) lub po prostu znany i najbardziej chyba popularny Storm+Shock, stąd też moje prośba o jakieś opinie, uwagi, rady. pozdrav. |
http://allegro.pl/olimp-kreatyna-cre...211513009.html
Jakie jest wasze zdanie na temat tego środka, stosował ktoś, jakie efekty? Nadaje się to na pierwszy raz? |
Cytat:
|
Dobra kreta, wyniki zależne są od tego jak ćwiczysz na siłowni itp :)
PrawdziwośćDlaGry ja miałem próbke detonatora i powiem Ci że wg. ok, zjadłem wcześniej dobry posiłek i wziąłem trochę większą dawkę i miałem na treningu takiego kopa że krążków nie zdążałem dokładać:) HP też jest ponoć zajebisty, jeszcze nie próbowałem, jak będę przy kasie i wrócę na siłkę (mała przerwa) to wypróbuję. Myślę że do stacka najlepsze było by dobre białko i zwykłe mono-kocur cykl moża zrobić, mono z Vitalmaxa, Amino i gitara jest, tanie rzeczy, cykl nie wyjdzie drogo a będzie git. |
Może nie stricte o siłowni, ale myślę, że pasuje do tematu "weźcie się do roboty".
Macie jakiekolwiek doświadczenie z J&J Center w Skotnikach? Chodzi mi o treningi boksu/kickboxingu, cholernie drogo ale nie znalazłem niczego innego w okolicach Ruczaju/Kobierzyna - chyba że możecie coś polecić? Każda opinia będzie pomocna :) dzięki z góry |
Boks i kickboxing w Skotnikach - OK, możesz się dużo nauczyć.
|
http://allegro.pl/serious-mass-5455g...227934771.html
polecam ..bardzo dobre eefekty widac . olimp jak widze wszyscy oodrradzaja w takka tania kreatyne nie warto kuppowaac dolozyc cos kilka zloty nie kupujcie bialka provit 85 olimp ohyda ciezko sie rozpuszcza kicha przepraszam za pismo,ale pisze za pomoca klawiatury ekranowej |
wypryski - skonkretyzuj??
|
Cytat:
|
Witam, mam wielka prosbe do osob znajacych sie na rzeczy o pomoc. Mianowicie zaczynam powaznie cwiczyc, mam w domu laweczke, modlitewnik, oba gryfy plus oczywiscie hantle. W przeszlosci zacztnalem pare razy, ale niestety nie wiedzialem jak do tego podejsc.Waze 80 kg przy wzroscie 182. Lat 20. W klatce mam niewiele ok 105 cm, oczywiscie bez barkow. Przede wszystkim chodzi mi o fajny wyglad z naciskiem na klatke i biceps. Niestety pomimo prob nie udalo mi sie jednoznacznie dowiedziec za pomoca internetu jak zaczac( ilosc treningow, obciazenie, ewentualne wspomagacze, zakres cwiczen, masa czy rzezba itp. )Wiem, ze w tym temacie jest pare osob ktore znaja sie na rzeczy i bardzo prosze o pomoc. Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ta osoba napisala mi to co wymienilem powyzej. Bedac na wielu stronach po porstu sam nie wiem jakie treningi wykonywac. Jesli ktos bylby uprzejmy troszeczke sie pofatygowac i napisac jakas instrukcje, ewentualnie podac jakies namiary na osobe ktora by mi pomogla- bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za pomoc
|
Cytat:
zacznij od treningu obwodowego zeby sie troche ogolnie rozwinac i wkrecic w treningi , po jakis 3 miesiacach mozesz juz sprobowac podzielic treningi z priorytetem na to co cie interesuje , no i zacznij sie prawidlowo odzywiac , jak nie masz czasu jesc obiad co 3 godziny ;) mozesz kupic jakiegos gainerka (jesli interesuje cie masa) , z innymi odzywkami na razie sie wstrzymaj http://www.mocnyblog.pl/2007/11/26/a...-training-act/ |
Cytat:
zdecydowanie nie uczulenie, zapewne tak orgaznim reaguje proponuje dorzucić miedź i cynk plus litr wody dziennie więcej |
Czy trening ACT, mogę wykonwywać9a bardziej czy ma to sens), bez ćwiczeń obciążających nogi?. Mam problem z kolanem jestem dopiero półtorej tygodni po artroskopii w trakcie której był wykonywany zabieg i nie będę dał rady przez dłuższy czas kolana obciążać. I czy mogę wykonywać ćwiczenia w domu mając dostępne tylko drążek i hantle tak zeby to miało ręce i nogi?
|
Cytat:
Nie. Tradzik (jeśli o to Ci chodzi) pojawia się od nadmiaru białka, którego niektórzy nadużywają przy cyklu kreatynowym, bo chcąc robić masę przyjmują sposób odżywiania "byle dużo białka". Niestety nie wiedzą że to może być szkodliwe, wszystko powinno się robić z umiarem Cytat:
Nie ma sensu wg. mnie ćwiczyć bez nóg, chciaż niektórzy tak ćwiczą latami, a później na plaży, piękna i muskularna góra, a nóżki jak patyczki :D zjebanie to wygląda wg. mnie. Druga sprawa że na samym drążku i hantlach, nie poćwiczysz tak, żeby to miało ręce i nogi |
Cytat:
Odnośnie twojego sprzętu a raczej jego braku spróbuj treningu domatora , ale to tak jak mówię - gdy z nogą będzie już ok. |
witam. Chciałem uzyskać jakąś opinię na temat Relax Body Club na Mogilskiej. Wie ktoś coś na jej temat? przeszukiwałem posty z tego roku w tym temacie, ale nie znalazłem nic na jej temat.
|
Relax - bardzo dobra siłownia. Wchodzisz i wiesz, że przyszedłeś poćwiczyć. Nie ma rozpraszania się.. każdy robi swoje. Sprzęt może nie najnowszy, ale ja osobiście polecam!
|
mam pytanie o odzywkę PLUTONIUM firmy PEAK. ktoś ją może kiedyś stosował ? jakie efekty, skutki ? jest chociaż trochę prawdy w tym co piszą w reklamie?
i w jakim sklepie w Krakowie ją można dostać ? |
Cytat:
odżywe dostaniesz w Witaboksie na ul. bałtyckiej 11 (na allegro sobie zobacz ofertę użytkownika witaboks) powiem tak. siła mi skoczyła na pewno bardzoooooo. co do tej pompy to pierwsze 3-4 razy używałem bez SuperPumpa i SizeOn'a bo takie też jem aktualnie i powiem Ci że jeśli chodzi o pompę to jakoś szczególnie jej nie odczułem przy samym plutonium. Fajnym uczuciem jest mrowienie we wszystkich mięśniach jakieś 30minut po spożyciu. czujesz jakbyś rósł od środka (tj mięśnie) :) to jest stack kreatynowy, dosyć mocny i mnie potrafi porobić jak mam konkretny dzień, więc jeśli to jest Twój pierwszy czy drugi cykl to radzę zaczekać jeszcze trochę i pocisnąć na chociażby nawet jabłczanie kreatyny. jeśli masz więcej jakichś pytań to priv, ewentualnie tutaj. odżywkę jako tako mogę polecić śmiało bo jestem zadowolony. pozdr. |
Witam,
Po ciężkiej kontuzji kolana na treningu chciałbym się wziąć coś do roboty, jednak już zawodowo nie dam rad, tylko tak rekreacyjnie żeby zrzucić troszkę tłuszczyku... W tym celu potrzebuję siłowni w okolicach / na ruczaju. Mozecie coś polecić? Najlepiej żeby był podest do ciężarów i gryfy olimpijskie bo do takich ćwiczeń się przyzwyczaiłem :-p I czy macie może jakieś wskazówki a porpos rozruszania nóg po operacji jednego z kolan? |
alstar na zawiłej. Najtańsza i najlepsza ( w mojej opinii) w okolicy.
|
na początek najlepszy jakiś lekki truchcik (tylko nie na betonie) i lekki rozciąganko. potem możesz przejść do ćwiczeń siłowych i wzmacniających mięśnie takich jak uginanie czy prostowanie nóg na maszynach i stopniowo zwiększać ciężar. dobre są jeszcze ćwiczenia stabilizacyjne jeśli miałeś jakieś problemy z więzadłami.
|
Cytat:
Cytat:
Myślałem też sam właśnie o tym żerby zaczac delikatnie na maszynach, nie więcej niż 200 kg przy wypychaniu, potem zwiększać i iść już potem robić przysiady ze sztangą na barkach (najlepszy trening mięśni karku i pleców wg mnie). Tak samo chciałbym sobie jeszcze czasem trochę kilo wyrwać. Niestety do obu tych czynności to raczej podest się przydaje :-/ |
nie bardzo wiem o jaki podest Ci chodzi, ale są dwa gryfy olimpijskie :)
|
Taki podest wzmacniany który jest żeby na niego można spokojnie sztangę zrzucić bez psucia podłogi :) on zazwyczaj wystaje kilka cm nad podłogę i jak do tej pory się spotkałem jest to po prostu drewno zamocowane na metalowych mocowaniach do podłogi (w takiej płytkiej dziurze wpodłodze) do amortyzacji.
|
a to nie ma :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Akurat o nóg jak patyki to ja nie mam :P Sporo czasu trenowałem pchnięcie kulą i nogi to raczej mam jak kuń :P Ostatnio próbowałem truchtać i powiem szczerze ze nie najgorzej to wychodziło ;) O ile po plaskim się biega ;) A coś zacząć muszę robić bo już prawie 150 kilo mi na wadze wskakuje :P Muszę wrócić do swojej normalnej wagi ~110kg bo to już zaczyna się robić niebezpieczne dla zdrowia... Pozdro! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl