![]() |
prawda, mozna kogos nienawidziec/nielubic. Mozna i sobie pospiewac, ale sa granice.
Trzeba zdawac sobie sprawe, kiedy sie je przekracza, i nienawisc do obcego klubu odbija sie na dobru naszej druzyny. Ci co krzyczeli to "do pieca..", wyrzadzili Wisle szkode i to duza. Po takich akcjach smrod zostaje bardzo dlugo. Grupa tych 'kibicow' zachowala sie idiotycznie, chyba sami nie rozumieli, ze krzyczac te slowa, krzywdza wlasny klub.. ale coz. Takie zachowania niszcza polska pilke, kto normalny zainwestuje kase w cos, co mozna tak niekorzystnie w mediach przedstawic? Trzeba rozumiec, ze istnieje niesamowite cisnienie obecnie, na zachowania rasistowskie w pilce.. widac ta grupka tego nie rozumiala. Co wiecej wystawila pieeekna laurke wszystkim kibicom Wisly. Bo na przyklad przed chwila w wydarzeniach polsatowskich nikt sie nie zastanawial nad kwestia ilu to bylo ludzi. Wsadzili nas do jednego wora i po zabawie.. |
Według mnie najbardziej żenujące było zachowanie kibiców Cracovii... Rasizm i udawanie małpy podczas tego gdy z boiska schodził Cleber było po prostu kwintesencją dramatycznie niskiego poziomu kibiców klubu z ul. Kałuży... Takim skandalicznym zachowaniem ośmieszają nasze miasto. Kolejna rzecz, która na środowych derbach w PE bardzo mnie zirytowała to hymn Cracovii w wykonaniu jej kibiców. Odniosłem wrażenie że jedyną zwrotkę tego hymnu którą znają i potrafią zaśpiewać jest ta w której mowa o tym że nie zejdą na psy... Zresztą to co najlepiej im wychodzi to antydoping. Obojętne czy grają z Piastem Gliwice, Jagiellonią, mecz derbowy z Wisłą, albo swój mecz przyjaźni np. z Arką, pozdrawiają nas w wiadomy sposób. No ale tak to jest gdy czyjąś jedyną ideologią jest nienawiść wynikająca z zakompleksienia...
P.S. Nie mówię że my sami w ostatnim meczu z Cracovią na ul. Kałuży byliśmy bez zarzutu. Jednak patrząc na całokształt, to trzeba przyznać, że to co dzieje się na stadionie Cracovii to po prostu żenada. Na R 22 poziom kibicowania jest o niebo wyższy, a kibice Wisły coś sobą jednak potrafią zaprezentować w przeciwieństwie do rywalki z drugiej strony Błoń... Nie chcę tutaj nikogo obrażać i jakiś durny sposób się napinać ale taka jest prawda. |
Jest wyzszy, ale trzeba umiec dostrzec, ze to sie malo liczy. Bo takie zachowanie niweczy postrzeganie kibicow jako normalnych ludzi.I patrzmy na siebie, a nie na nich. To nas przez ten zalosny piec pokazuja w mediach i to z nas robia tych najgorszych. Bo to my jestesmy 1000x bardziej medialni. I o to mi chodzi, ze ta grupka niezbyt rozgarnietych ludzi narobila niepotrzebnego bigosu.
Jest milion bluzgow, a ci wybrali akurat tak mocno rzuacjace sie na czlowieka rasistowskie bluzgi.. |
Cytat:
|
Cytat:
Po drugie - piłkarze klaskali nie dlatego-jak z lubością podkreślają media-że tak im super ta przyśpiewka przypasowała-tylko że ZAWSZE KLASZCZĄ kibicom po meczach -podchodzą do nich i dziękują za doping, za obecność na meczu Po trzecie - dziwne że akurat teraz żydki naskarżyły i media podchwyciły -teraz kiedy jest ogólna nagonka na Wisłę-zaczęło się od Boguskiego , poprzez czerwone kartki za byle co no i teraz to .Jakoś wcześniej nikomu nie przeszkadzało jak po derbach było to śpiewane na stadionie... |
Cytat:
Poza tym już nie chce mi się wspominać, że oczywiście wielu kibiców Cracovii prezentuje żenujący poziom kibicowania przez ilość i jakość wulgaryzmów i chamstwa na stadionie, ale kibice Wisły bardzo często zniżają się do tego samego poziomu i są nie lepsi. |
Jasne Colin - to nie ma tak w przyrodzie ze jedni sa be a drudzy cacy - ja tylko chce by sprawa byl jasna - posadzanie 'nas' o jakis wielki antysemityzm jest zalosne.Nasi kibice pod tym wzgledem nie roznia sie od innych.
Idealny komentarz do tej calej afery napisal Cichy zagryź chałwą i zastanów sie chwilę, a potem nic nie pisz. Jeżeli dla Ciebie krzyknięcie w kierunku kibca Pasów "ty żydzie" jest przejawem antysemityzmu, to w takim razie chłopcy ubrani na biało-czerwono w pionie są w Twoim rozumieniu notorycznymi dręczycielami zwirzerząt i zoofilami, bo co mecz im sie chce "psa jebać". A problem jest większy bo Lechia chce "jebać śledzie" z Gdyni. Nie brakuje też przejawów rasizmu, bo jak powszechnie wiadomo "CZARNE koszule to ciule". A co na nasze próby "wrzucenia do morza kolejorza" powiedzą związki zawodowe kolejarzy? |
Zle się stało...
Teraz gów.iane media zamiast zajmować si 1000 razy wazniejszymi sprawami będą zapychać serwisy informacjami o bezmyślnych popisach części naszych kibiców dodatkowo jeszcze manipulując piłkarzami. A prokuratura też odniesie wielki sukces, oczywiscie sprawy przestepstw gospodarczych, poważnego łamania prawa itp. są mało wazne w porównianiu z tropieniem głupkowatych zachowań. Albowiem moim takie zachowanie to ogromna bezmyślność i głupota, a nie antysemityzm itp. |
A jakie sa sprawy 1000x wazniejsze? Zawsze jak slysze takie bzdety to juz wiem ze kogos boli. Nasi pilakrze zachowali sie jak idioci bo niektorzy kibice zachowywali sie tak setki razy. W koncy wyplynelo. Zamiast sie nadymac to moze ktos by cos przemyslal.
|
Źle się stało, bardzo źle...najgorsze jest to że zamiast podjąć błyskawiczną próbą szybkich przeprosin bo innej drogi nie ma to to zaczyna się szukanie na siłę głupkowatych tłumaczeń..i o ile w jakiś sposób rozumiem wpisy na forum bo generalnie wiedza wśród forumowiczów na temat funkcjonowania mediów jest zerowa, ślepe zacietrzewienie to już praktycznie norma to niepoważne jest postępowanie klubu. To jest wręcz paranoja, że rzecznik prasowy, który ma za zadanie wygaszać i uspokajać media podgrzewa atmosferę tłumacząc się w kretyński sposób.
Na stadionie brutalnie mówiąc dojebali piłkarze, kibice dołożyli swoje a klub zamiast pokazać stanowcze stanowisko przedłużył sprawę dla mediów ie odcinając się od tej sytuacji. Generalnie wszyscy jak jeden powinni spuścić głowy, przestać machać szabelką i myśleć co dalej.. Podkreślę również, że ciągłe tłumaczenie się, że coś się stało bo Cracovia to, bo tamto...a bo oni też to jest zabawa dzieci w piaskownicy, wkręcani od iluś lat w gównianą wojenkę z pasiakami lądujemy coraz bardziej w bagnie,z którego będzie nam się bardzo ciężko wydostać. Łatka klubu antysemickiego zostanie przylepiona i bez, wręcz drakońskich środków, nie zostanie zdjęta. |
Cytat:
ale kogo mamy przeprosić ? Cracovię ? nie wiem czy im się to spodoba :D |
Gówno mnie obchodzi klub z Kałuży razem z ich kibicami oraz równającym do ich poziomu prezesem.
Klub powinien przeprosić za zachowanie..tak zwyczajnie, kogo np. mnie, bo nie życzę sobie żeby jakiś piłkarz niewiadomo skąd, który nie pokazuje swoją drogą nic na boisku, wydzierał mordę a później "sława" spadała na klub, kibiców..itd. |
Cytat:
|
Cytat:
Do zobaczenia w Chorzowie... płaczki... |
najgorsze, ze jada po pilkarzach. Te szmaty z GW zrobia wszystko zeby nas udupic, i dlatego tak mocno zaluje, ze ta grupka, nie boje sie tego slowa uzyc, idiotow co to krzyczala, narobila tyle smrodu.
I trzeba o tym pisac, a nie chowac glowe w piach, bo na prawde ci ludzie zaszkodzili Wisle, a to powinno byc niedopuszczalne. Cisnienie jest takie, ze kary nas pewnie nie mina. Zobaczymy tylko jak duze te kary beda.. |
Cytat:
Z mojej strony tyle Miłego dnia życzę |
Cytat:
|
Dalej widze ktos tutaj nie chwyta, a wystarczylo przeczytac oba moje posty z poprzedniej strony ;)(ale rozumiem, ze niektorym trzeba wszystko narysowac). Nie pojete dla mnie jest, jak mozna bronic garstki ludzi, ktorzy zachowuja sie skandalicznie? Tu nie ma zadnych argumentow, bo widziala to i slyszala cala Polska...chamstwo jest chamstwem(delikatnie mowiac) i obie strony powinny zostac przykladnie ukarane. Na filmach i zdjeciach dokladnie mozna zidentyfikowac te osoby, wiec licze na jakies zakazy stadionowe. Powtarzam jeszcze raz...cala przyspiewka byla antysemicka(nie wierze, ze ktos to spiewajacy nie ma pojecia o czym spiewa...a jesli nie, to swiadczy o jego inteligencji), bo co mialo znaczyc zawsze nad wami(99% spoleczenstwa odbierze to w wiadomy sposob)? Pytanie retoryczne.
|
teraz na pewno odbiorą nam punkty pytanie tylko ile muszą wźiąść, żeby skutecznie wykluczyć nas z walki o mistrzostwo 6? 10? 15?
|
Cytat:
Mnie boli fakt, że istnieją jakieś idiotyczne przepisy ograniczające wolność słowa. Boli mnie, że antysemityzm jest świetną medialną pałką, którą można wykorzystać w każdej sytuacji. Na koniec - boli mnie widok lewactwa, próbującego wciągać kibiców w swoje gierki. Jak to było: "Pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie?". Tak bódyń, w Wiśle sami antysemici na trybunach siedzą. A na trybunach Cracovii - naród wybrany. |
Cytat:
|
Jesli chca nam odebrac punkty , niech to bedzie w przyszlym roku w ramach rozgrywek pucharu ekstraklasy.Ligi nie powinno to dotyczyc.
|
Cytat:
Jesteś z Brzegu może dlatego nie rozumiesz klimatów panujących w Krakowie. |
Cytat:
Np. poprawa jakości życia ogółu, ochrona zdrowia, edukacja itd. itp. i jeszcze setki innych spraw, które mają znaczenie globalne i tym się media powinny zajmować 24h na dobę, a nie duperele, że stu bezmyślnych gości coś pokrzyczało. Z pewnością Żydzi nie mają nic lepszego do roboty niż zajmować i obrażać się tym co się krzyczy na zawodach w sporcie, który skądinąd jest znany z generowania dosyć niskiej jakości emocji. Karę niestety jakąś nam wlepią, jak to będzie kasa to w miarę możności obciążyć tych co krzyczeli i tyle. |
Cytat:
btw. jakie merytoryczne argumenty dodaja do dyskusji wycieczki osobiste :D? |
nie rozumiem cie ,napisałeś o zakazach odpisałem ci o zakazach,wydźwięk jest taki że postronni ludzie myślą że jesteśmy antysemitami i co z tego ?
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S - Znowu wycieczki osobiste...jak sie nie ma argumentow...przykre. btw. Gdzie te moje bledy ortograficzne ;)? Nie dosc, ze kultura nie grzeszy, to i klamca. |
Cytat:
|
Robicie z igły widły. Media o czymś muszą mówić, ale piłkarze tu na pewno nie zawinili i Wisła nie będzie ukarana.
|
Cytat:
|
Klania sie poraz kolejny czytanie ze zrozumieniem(gdzie tam mowa o jakiejkolwiek osobie :D?). Na spokojnie, usiadzcie z kims starszym, to bez problemu wyjasni wam moja wypowiedz :).
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
przeczytaj to i przestańsię ośmieszać:
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=%BFyd czy ty myślisz, że ktoś śpiewająci miał na myśli wyższosc rasowa?:shock: nie zauważyłes SZERLOKU, że był mecz derbowy z drużyna która nazywa siebie 'żydami', nie zauważyłeś ze ta drużyna nie wygrała w derbach ani jednego meczu od powrotu do pierwszej ligi z nami? do tego SZELROK odkrył, ze nasi piłkarze którzy w znacznej mierze kibiców iw szystko do okoła mają głeboko, nagle postanowili wyrazic swoją nienawisc do NARODU :lol: a moze po graniu 8 na 10 i złości z nieroztrzygnięgcia meczu wczesniej, próbowali sie sami pocieszyć, że pomimo wszystko nei dali całkiem dupy bo od 5 lat, z żydami nei przegrali? więc sa 'zawsze' NAD NIMI jestes zajebistym przykładem na to ile złego przy okazji wspaniałych sukcesów spadłow ostatnich latach na nasz klub |
Cytat:
|
Naród żydowski jest jednym z bardziej zasłużonych ludów w historii, wiele rzeczy stworzył i stanowi nieprzerwaną ciągłość od 3-4 tysięcy lat. Jak każda nacja ma w swej historii wzloty, upadki i niewyobrażalne tragedie. Z powodu ostatniej takiej tragedii przed niespełna 50 laty opinia publiczna jest szczególnie uczulona na przejawy antysemityzmu, bo trudno o lepszy przykład przejścia od nietolerancyjnej postawy do ludobójstwa.
I co do tego nikt nie ma wątpliwości. I, jak widać, trudno o lepszą tarczę ochronną dla własnego szemranego interesu niż schować się właśnie pod takie nośne i skuteczne hasło jak gnębieni przez historię Żydzi. Cokolwiek by tacy nie zrobili, to nie można im się przeciwstawić , bo to już ten brzydki antysemityzm. A panowie z Kałuży mają tyle samo wspólnego z tym narodem co ja z Pigmejami czy Chińczykami. Żeby raz na zawsze uciąć ten problem to należy zadziałać symetrycznie : skoro my to psy to oni choćby i koty. Szczury, krowy czy konie - egal. I wtedy można się bez obawy przed prokuratorem przerzucać ( ci co muszą) o wyższości jednych udomowionych stworzeń nad innymi. Żaden durny redaktor z warszawki nie ma pretekstu do robienia wielkiego halo i zarabiania geldu na wierszówce tekstami o antysemitach z Kraka. Tu trzeba z uznaniem ocenić podział wyzwisk na Śląsku. Jedni to śmierdziele (Ruch), drudzy szczewa - kiszki od krupnioka , czy żabole (Górnik) czy też inni kurczaki (Piast). Mogą sobie wymyślać co chcą jeśli muszą. I żadne G-o Wybiórcze nie ma się do czego przyczepić, na żadnym blogu warszawskiego redaktorzyny nie ma płaczu o naruszeniu poprawności politycznej na Śląsku. Bo jak czytam wypociny w gazietkach o antysemityzmie czy rasizmie na polskich stadionach to mnie śmiech i strach ogarnia. Śmiech - bo taki dupek nie wie co pisze. Strach - dobrze wie, co pisze, tylko chce własne lody ukręcić za szczytnymi hasłami. |
widział ktoś z Was nagranie ,? niech mi wskaże w którym momencie na filmie widać jak piłkarze intonują przyśpiewkę ? prawdopodobnie cale nagranie jest zmontowane, chyba że są jakieś inne materiały i warszawka dostaje onana?a wybiorcza szczególnie , co mnie nie dziwi specjalnie , a artykuł dupka steca majstersztyk,najlepsze jest stwierdzenie , bezdyskusyjny KONIEC Wisły , dobre , naprawde dobre , polecam poczytać
|
Cytat:
Nie przedstawiles niestety zadnych sensownych argumentow. Zreszta absurdem jest dyskutowac, kiedy cala Polska slyszala i widziala(to sa fakty, a ty tworzysz mity). Inna sprawa jest to, ze przecietny Polak zrozumie to, jak zrozumie. Po trzecie doping polega chyba na wspieraniu wlasnej druzyny ;)? Hmm, gdzie ja niby napisalem, ze pilkarz postanowili wyrazic swoja nienawisc do narodu :D? Prosze mi wskazac ten fragment(jesliu nie wskazesz, to oczekuje przeprosin). Przy okazji Polsat pokazal tez, jak padaly inne, "ciekawe" haselka, tj. "do pieca", ale to oczywiscie tez nie antysemityzm, tylko normalne zachowanie przecietnego czlowieka. Ja jestem najmniejszym klopotem naszej Wisly, klopotem to sa ludzie, durnie, ktorzy kompromituja klub na cala Polske i ktorych trzeba usunac ze stadionu(dokladnie widac buzie na zdjeciach i licze na reakcje klubu). P.S - "Żyd małą literą oznacza wyznawcę religii, Żyd dużą literą członka narodowości." - zrodlo Jerzy Bralczyk. |
Cytat:
nie, dziękuje.. chciałbym móc dalej zapalić peta w przerwie meczu, bez ryzyka że sąsiad będzie na mnie wskazywał palcem do ochroniarzy |
Nie wiem , ale w sądzie jest tak , że to nie oskarżony musi udowodnić swoją winę tylko sąd względnie ten strasznie nas chcący karać błazen Rusko z Ekstraklasy S.A. musi wskazać winę oskarżonego. Nie wiem jak sąd udowodni tą winę skoro kibice śpiewając to co śpiewali odnosili się do miejscowości Żydy np. w województwie mazowieckim, a nie jajkiejś tam narodowości. Przecież sąd ewentualnie Rusko nie może lepiej wiedzieć o czym myśleli kibice to śpiewając. A jeśli tak to niech to udowodnią. A tu wiekszość pokornie chyli głowę i oczekuje grzecznie kary, a stanowisko klubu idzie w kierunku przepraszania wszystkich naokoło.
Kilka kolejek temu kibice Amiki w Łodzi "pozdrawiali naród ŁKS-acki" co znalazło miejsce w opisie meczu w mediach, i jak widać nikt nawet nie szepnął. Wszyscy udają , ze jest OK. Natomiast telewizja TVN właściciela głównego konkurenta Wisły do MP czyli Legii montuje nagranie czekając specjalnie pod sektorem. Pewnie nie pierwszy juz mecz. Metody ubeckie jakie stosuje ten propagandowy organ jedynie słusznej partii rządzącej są już powszechnie znane. Bez jaj to już nie można zakląć na miejscowość ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl