Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

el Nuero 05.08.2009 20:06

Ja oglądam na:
http://www.justin.tv/goalsoccer_2
Po 50. minutach wciąż 0:0, ale Levadia znowu kurczowo się broni.

A Zurich do przerwy odrobił stratę dwóch bramek. Wszystko pod Lecha. Zobaczymy, co będzie jutro.

sessegnon 05.08.2009 20:22

Szachtar zremisowal z Timisoara 0-0 i odpadl z LM.

!!IRIVER!! 05.08.2009 20:26

Debrecen 1:0. Czyli Levadia jednak za burtą. Gola zdobył Coulibaly. Naprawdę ładna akcja Węgrów. Szkoda :P

Jak patrzę na grę Debrecena, to wiem już czego nam zabrakło. Konsekwencji, konsekwencji i prawdziwego zapierdalania od 1. do ostatniej minuty.

For_FuN_ 05.08.2009 20:28

Trudno sie dziwic, druzyna ogorkowa, a Debreczyn niewiele lepszy. Taka latwa droga do LM...

el Nuero 05.08.2009 20:28

A tymczasem Debrecen: Kontra lewą stroną, dośrodkowanie i strzał z bliskiej odległości. Właśnie tego zabrakło "naszemu" Kirmowi, kiedy trafił w poprzeczkę w Sosnowcu. 1:0 dla Węgrów i chyba sytuacja odnośnie awansu jest jasna.

konrad1991tsw 05.08.2009 20:52

Slavia Praga odpadła z Sheriffem Tiraspol, w pierwszym meczu było 0-0, w rewanżu Sheriff strzelił gola na 1-1 w 90 minucie. Nie tylko my tak pechowo odpadliśmy ze słabszym rywalem

matti220 05.08.2009 20:58

Nóż mi się w portkach otwiera jeżeli spojrzę na drużyny ,które awansowały do ostatniej rundy eliminacji ... Debreczyn , Sheriff Tiraspol , Ventspils ... a do tego żydki z Maccabi Haifa rostawione ...

/konrad1991tsw nie w 90 tylko w 94 ...

sessegnon 05.08.2009 20:59

Diogo strzela glowa na 2-0 dla Olympiakosu.

dawidex44 05.08.2009 21:07

W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....

wislak.azory 05.08.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 774257)
W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....

ja tez tak mysle ale wpierw musimy sie tam zakwalifikowac i wygrac lige - co bedzie szczegolnie trudne z meczami w Sosnowcu. ja obstawiam max 4 pozycję i fuksem w pucharach...

co do dzisiejszych meczow to same niespodzianki

Celtic wzial sie w garsc i wygral na wyjezddzie 0-2
Borysov odpadl z mistrzem Litwy,
Shakhtar - zwyciezca pucharu UEFA odpadl z mistrzem Rumuni ??!!

i niestety Slavia Praga poleciala z mołdawskim superpowerem...

reszta tzw nuda

dawidex44 05.08.2009 21:14

Będzie mistrz. O to się nie martw:) Właściwie jedynym rywalem Wisły w walce o tytuł jest Legia. Lech sie nei będzie liczył.

sessegnon 05.08.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak.azory (Post 774264)
Borysov odpadl z mistrzem Litwy
Shakhtar - zwyciezca pucharu UEFA odpadl z mistrzem Rumuni ??!!

BATE odpadlo z mistrzem Łotwy
Szachtar odpadl z v-ce mistrzem Rumunii, mistrzem zostala Unirea Urziceni

dawidex44 05.08.2009 21:29

Ja tam trzymam kciuki za APOEL. Kosa, Jasiek, Sikora, Zewlak...jakby awansowali do LM, to..fajnie by było:)

Lysy 05.08.2009 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 774266)
Będzie mistrz. O to się nie martw:) Właściwie jedynym rywalem Wisły w walce o tytuł jest Legia. Lech sie nei będzie liczył.

Byłeś u wróżki? czy miałeś widzenia? Jak można na początku sezonu skreślać klub posiadający jedną z najsilniejszych , o ile nie najsilniejszą kadrę w polskiej lidze? Sorry za off top.


Jaki był wynik pierwszego meczu APOEL - Partizan Belgrad ?

chochołtsw 05.08.2009 21:37

2 -0 dla APELU .

el Nuero 05.08.2009 21:38

Pierwszy mecz APOEL wygrał 2:0. A teraz w końcówce jest walka na noże. Jeden z zawodników APOEL-u dostał czerwoną kartkę za drugi faul (Broerse).

Edit: No i Kosowski and company awansowali dalej. Będą mieli fazę grupową, o czym my tak bardzo marzyliśmy. No cóż, life is brutal - a zwycięstwo trzeba wyszarpać zębami, choćby w ostatnich sekundach, co pokazały dzisiejsze awanse Tiraspolu, Celticu, i właśnie APOEL-u. Nam tylko raz tak się udało awansować w ostatniej chwili - po szczęśliwym meczu w Salonikach.

Lysy 05.08.2009 21:44

To wygląda na to że APOEL przechodzi dalej ;-) Fajnie, że będziemy mogli oglądać polaków kolejnej rundzie :-)
Dzięki za informacje:)

BRTS39 05.08.2009 22:08

APoel jak trafi na grekow dunczykow czy bulgarow to jest takl czy tak dupa zbita.

!!IRIVER!! 05.08.2009 22:17

Ale mają chociaż fazę grupową LE. Pomijam APOEL, bo akurat Anorthosis rok temu udowadniał, że kluby cypryjskie to już nie ogórki. W fazie grupowej LE zagrają takie potęgi jak Sheriff Tiraspol czy Ventspils Ryga! Mówię, że w LE, bo przynajmniej TEORETYCZNIE z żadnym z rozstawionych klubów w 4.rundzie szans mieć nie powinni. Taki Olympiakos to się w sumie prześlizgnął przez te eliminacje. Trafią jeszcze na jakiegoś kolejnego leszcza i 7 mln E do klubowej kasy wpłynie ot tak. Masakra.

SZYMEK_TSW 05.08.2009 23:01

Olympiakós SFP , FC Kobenhavn, Lewski Sofia, Maccabi Hajfa, FC Zürich - czyli jak rozumiem to są rozstawione ekipy w 4 rundzie eleminacji grupy mistrzowskiej. ehhh

Marszałek 05.08.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 774343)
Olympiakós SFP , FC Kobenhavn, Lewski Sofia, Maccabi Hajfa, FC Zürich - czyli jak rozumiem to są rozstawione ekipy w 4 rundzie eleminacji grupy mistrzowskiej. ehhh

Boli co? mnie na przykład nie,bo raczej nie wyobrażam sobie przejścia tych drużyn.

Wojtas 05.08.2009 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 774343)
Olympiakós SFP , FC Kobenhavn, Lewski Sofia, Maccabi Hajfa, FC Zürich - czyli jak rozumiem to są rozstawione ekipy w 4 rundzie eleminacji grupy mistrzowskiej. ehhh


Z Zurichem byly by szanse

Z reszta druzyn niestety w obecnej dyspozycjii niektorych graczy bylo by ciezko

Plame musimy zmazac za rok,ten jakos "przeczekać"

iiYama 06.08.2009 07:34

Dramat Slavii Praga, bramkę która ich wyrzuciła z LM stracili w 93'.

Szachtar - szok, w Doniecku dopiero mają jesień średniowiecza heh.

el Nuero 06.08.2009 08:17

W pewnym sensie jest to zabawne (ale nie dla nas). Z czwórki: Kalmar, Wisła, Levadia, Debrecen - odpadły oba kluby rozstawione, jeden z nierozstawionych będzie walczył o LE, a drugi o LM (mając grupę LE w najgorszym przypadku). Tegoroczne rozgrywki w europejskich pucharach to jedna wielka wywrotka. Rosenborg nawet nie powąchał pucharów, odpadając na Kaukazie, grające ostatnio w LM - Aalborg, BATE i Anorthosios - już są za burtą, "wyleciały" oba kluby czeskie, pojawili się natomiast "nuworysze" jak Tiraspol, Ventspils, Debrecen czy Timisoara. I tylko Wisełki brak :-(

Mario Nh 06.08.2009 09:20

A dysponuje ktoś z was skrótem dwumeczu Dinamo Zagrzeb z Salzburgiem ? Heh

sessegnon 06.08.2009 09:53

http://www.youtube.com/watch?v=bxLGyaLy0hM

!!IRIVER!! 06.08.2009 13:12

Rozstawienia w ostatniej rundzie el.LM:

Grupa "mistrzowska"


Zespoły rozstawione: Olympiakos Pireus (Grecja), FC Kopenhaga (Dania), Lewski Sofia (Bułgaria), Maccabi Hajfa (Izrael), FC Zurich (Szwajcaria).

Zespoły nierozstawione: Red Bull Salzburg (Austria), Apoel Nikozja (Cypr), FK Ventspils (Łotwa), VFC Debreczyn (Węgry), Sheriff Tiraspol (Mołdawia).

-------------

Grupa "niemistrzowska"

Zespoły rozstawione: Arszenal Londyn (Anglia), Olympique Lyon (Francja), Sporting Lizbona (Portugalia), Panathinaikos Ateny (Grecja), VfB Stuttgart (Niemcy)

Zespoły nierozstawione: AC Fiorentina (Włochy), Atletico Madryt (Hiszpania), Celtic Glasgow (Szkocja), Anderlecht Bruksela (Belgia), FC Timisoara (Rumunia).

I o ile w grupie niemistrzowskiej wszystko zdarzyć się może, o tyle w grupie Mistrzowskiej z nierozstawionych to chyba tylko Red Bull może powalczyć, bo jakoś nie wierzę w sukcesy Sheriffa, Debrecenu czy Ventspilsu.

Kwaki 06.08.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 774416)
W pewnym sensie jest to zabawne (ale nie dla nas). Z czwórki: Kalmar, Wisła, Levadia, Debrecen - odpadły oba kluby rozstawione, jeden z nierozstawionych będzie walczył o LE, a drugi o LM (mając grupę LE w najgorszym przypadku). Tegoroczne rozgrywki w europejskich pucharach to jedna wielka wywrotka. Rosenborg nawet nie powąchał pucharów, odpadając na Kaukazie, grające ostatnio w LM - Aalborg, BATE i Anorthosios - już są za burtą, "wyleciały" oba kluby czeskie, pojawili się natomiast "nuworysze" jak Tiraspol, Ventspils, Debrecen czy Timisoara. I tylko Wisełki brak :-(

BATE i czeskie zespoly jeszcze moga sie pokazac w LE :P

Wojtas 06.08.2009 17:48

!!IRIVER!! -wydaje mi sie ze jeszcze APOEL w niemistrzowskiej moze powalczyc.

Vantspilis ,Debreczyn Sheriif raczej sa skazane na odpadniecie -ale i tak sie tam pewnie cieszą,zagraja dalej w Pucharach tylo ze w Lidze Europejskiej co pewnie dla tych umowmy sie malo znanych klubow ,jes napewno duzy sukces.

Proximus 06.08.2009 21:37

Unbeliveable!! Crvena trafiła na 5:2 w doliczonym czasie!

!!IRIVER!! 07.08.2009 11:15

Pary Ligi Mistrzów:
MISTRZOWSKA:
Sheriff - Olympiakos
Salzburg - Maccabi
Ventspils - Zurich
Kopenhaga - APOEL
Levski - Debrecen...

NIEMISTRZOWSKA:
Lyon - Anderlecht
Celtic - Arsenal
Timisoara - Stuttgart
Sporting - Fiorentina
Panathinaikos - Atletico

Faworytami zdają się być kluby pogrubione, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. W meczach Salzburg-Maccabi, Kopenhaga-APOEL, czy Levski-Debrecen ciężko kogokolwiek typować.

Ps. Mimo wszystko, scyzor - jak się patrzy kto w LM z mistrzowskich może zagrać - się w kieszeni rozkłada.

matusz 07.08.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 775114)
Pary Ligi Mistrzów:
MISTRZOWSKA:
Sheriff - Olympiakos
Salzburg - Maccabi
Ventspils - Zurich
Kopenhaga - APOEL
Levski - Debrecen...

NIEMISTRZOWSKA:
Lyon - Anderlecht
Celtic - Arsenal
Timisoara - Stuttgart
Sporting - Fiorentina
Panathinaikos - Atletico

Faworytami zdają się być kluby pogrubione, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. W meczach Salzburg-Maccabi, Kopenhaga-APOEL, czy Levski-Debrecen ciężko kogokolwiek typować.

Ps. Mimo wszystko, scyzor - jak się patrzy kto w LM z mistrzowskich może zagrać - się w kieszeni rozkłada.

Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli przeszlibyśmy Levadie i Debrecen, to bylibyśmy na miejscu tego drugiego w tej grupie mistrzowskiej (niekoniecznie grając z Levskim)??:shock:

sessegnon 07.08.2009 11:29

Zle rozumiesz.Gospodarz I meczu tez byl losowany.Nie bylo czegos takiego jak dolosowywanie zespolow nierozstawionych do zespolow rozstawionych czy na odwrot.

!!IRIVER!! 07.08.2009 11:32

Bylibyśmy w miejscu Debrecenu. Tak ciężko zrozumieć? :-)
Zagralibyśmy w Bułgarii.

NIESTETY "BYŚMY"

iiYama 18.08.2009 20:11

Trwa meczyk Celtic-Arsenal. 23' i jest po zero ale słowo chciałem na temat estetyki spotkania.

Celtic gra obrzydliwie :-/. Po prostu rzeźnia. Może i chłopy jak dęby ale prędzej do rzucania kłodą się nadają a nie do piłki...

SZYMEK_TSW 18.08.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 780793)
Celtic gra obrzydliwie :-/. Po prostu rzeźnia. Może i chłopy jak dęby ale prędzej do rzucania kłodą się nadają a nie do piłki...

Od zawsze tak graja

invincible 18.08.2009 20:18

ktoś ma jakąś znośną transmisję meczu Celticu on line?

MichauSzczu 18.08.2009 20:26

71301 kanał sopcast

WiślakMyślenice 18.08.2009 20:34

www.meczenazywo.eu, www.meczyki.pl, www.soccer-live.net, www.sport-typ.info

ZAPISAĆ W ULUBIONYCH I NIE PYTAĆ SIĘ W KÓŁKO TEGO SAMEGO!

bojantsw 18.08.2009 20:43

kanał 56947 na sopcaście (transmisja z n-sport)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl