![]() |
Ja oglądam na:
http://www.justin.tv/goalsoccer_2 Po 50. minutach wciąż 0:0, ale Levadia znowu kurczowo się broni. A Zurich do przerwy odrobił stratę dwóch bramek. Wszystko pod Lecha. Zobaczymy, co będzie jutro. |
Szachtar zremisowal z Timisoara 0-0 i odpadl z LM.
|
Debrecen 1:0. Czyli Levadia jednak za burtą. Gola zdobył Coulibaly. Naprawdę ładna akcja Węgrów. Szkoda :P
Jak patrzę na grę Debrecena, to wiem już czego nam zabrakło. Konsekwencji, konsekwencji i prawdziwego zapierdalania od 1. do ostatniej minuty. |
Trudno sie dziwic, druzyna ogorkowa, a Debreczyn niewiele lepszy. Taka latwa droga do LM...
|
A tymczasem Debrecen: Kontra lewą stroną, dośrodkowanie i strzał z bliskiej odległości. Właśnie tego zabrakło "naszemu" Kirmowi, kiedy trafił w poprzeczkę w Sosnowcu. 1:0 dla Węgrów i chyba sytuacja odnośnie awansu jest jasna.
|
Slavia Praga odpadła z Sheriffem Tiraspol, w pierwszym meczu było 0-0, w rewanżu Sheriff strzelił gola na 1-1 w 90 minucie. Nie tylko my tak pechowo odpadliśmy ze słabszym rywalem
|
Nóż mi się w portkach otwiera jeżeli spojrzę na drużyny ,które awansowały do ostatniej rundy eliminacji ... Debreczyn , Sheriff Tiraspol , Ventspils ... a do tego żydki z Maccabi Haifa rostawione ...
/konrad1991tsw nie w 90 tylko w 94 ... |
Diogo strzela glowa na 2-0 dla Olympiakosu.
|
W następnym roku będzie Liga Mistrzów:) Na nowym stadionie, z nowymi gwiazdami.....
|
Cytat:
co do dzisiejszych meczow to same niespodzianki Celtic wzial sie w garsc i wygral na wyjezddzie 0-2 Borysov odpadl z mistrzem Litwy, Shakhtar - zwyciezca pucharu UEFA odpadl z mistrzem Rumuni ??!! i niestety Slavia Praga poleciala z mołdawskim superpowerem... reszta tzw nuda |
Będzie mistrz. O to się nie martw:) Właściwie jedynym rywalem Wisły w walce o tytuł jest Legia. Lech sie nei będzie liczył.
|
Cytat:
Szachtar odpadl z v-ce mistrzem Rumunii, mistrzem zostala Unirea Urziceni |
Ja tam trzymam kciuki za APOEL. Kosa, Jasiek, Sikora, Zewlak...jakby awansowali do LM, to..fajnie by było:)
|
Cytat:
Jaki był wynik pierwszego meczu APOEL - Partizan Belgrad ? |
2 -0 dla APELU .
|
Pierwszy mecz APOEL wygrał 2:0. A teraz w końcówce jest walka na noże. Jeden z zawodników APOEL-u dostał czerwoną kartkę za drugi faul (Broerse).
Edit: No i Kosowski and company awansowali dalej. Będą mieli fazę grupową, o czym my tak bardzo marzyliśmy. No cóż, life is brutal - a zwycięstwo trzeba wyszarpać zębami, choćby w ostatnich sekundach, co pokazały dzisiejsze awanse Tiraspolu, Celticu, i właśnie APOEL-u. Nam tylko raz tak się udało awansować w ostatniej chwili - po szczęśliwym meczu w Salonikach. |
To wygląda na to że APOEL przechodzi dalej ;-) Fajnie, że będziemy mogli oglądać polaków kolejnej rundzie :-)
Dzięki za informacje:) |
APoel jak trafi na grekow dunczykow czy bulgarow to jest takl czy tak dupa zbita.
|
Ale mają chociaż fazę grupową LE. Pomijam APOEL, bo akurat Anorthosis rok temu udowadniał, że kluby cypryjskie to już nie ogórki. W fazie grupowej LE zagrają takie potęgi jak Sheriff Tiraspol czy Ventspils Ryga! Mówię, że w LE, bo przynajmniej TEORETYCZNIE z żadnym z rozstawionych klubów w 4.rundzie szans mieć nie powinni. Taki Olympiakos to się w sumie prześlizgnął przez te eliminacje. Trafią jeszcze na jakiegoś kolejnego leszcza i 7 mln E do klubowej kasy wpłynie ot tak. Masakra.
|
Olympiakós SFP , FC Kobenhavn, Lewski Sofia, Maccabi Hajfa, FC Zürich - czyli jak rozumiem to są rozstawione ekipy w 4 rundzie eleminacji grupy mistrzowskiej. ehhh
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Zurichem byly by szanse Z reszta druzyn niestety w obecnej dyspozycjii niektorych graczy bylo by ciezko Plame musimy zmazac za rok,ten jakos "przeczekać" |
Dramat Slavii Praga, bramkę która ich wyrzuciła z LM stracili w 93'.
Szachtar - szok, w Doniecku dopiero mają jesień średniowiecza heh. |
W pewnym sensie jest to zabawne (ale nie dla nas). Z czwórki: Kalmar, Wisła, Levadia, Debrecen - odpadły oba kluby rozstawione, jeden z nierozstawionych będzie walczył o LE, a drugi o LM (mając grupę LE w najgorszym przypadku). Tegoroczne rozgrywki w europejskich pucharach to jedna wielka wywrotka. Rosenborg nawet nie powąchał pucharów, odpadając na Kaukazie, grające ostatnio w LM - Aalborg, BATE i Anorthosios - już są za burtą, "wyleciały" oba kluby czeskie, pojawili się natomiast "nuworysze" jak Tiraspol, Ventspils, Debrecen czy Timisoara. I tylko Wisełki brak :-(
|
A dysponuje ktoś z was skrótem dwumeczu Dinamo Zagrzeb z Salzburgiem ? Heh
|
|
Rozstawienia w ostatniej rundzie el.LM:
Grupa "mistrzowska" Zespoły rozstawione: Olympiakos Pireus (Grecja), FC Kopenhaga (Dania), Lewski Sofia (Bułgaria), Maccabi Hajfa (Izrael), FC Zurich (Szwajcaria). Zespoły nierozstawione: Red Bull Salzburg (Austria), Apoel Nikozja (Cypr), FK Ventspils (Łotwa), VFC Debreczyn (Węgry), Sheriff Tiraspol (Mołdawia). ------------- Grupa "niemistrzowska" Zespoły rozstawione: Arszenal Londyn (Anglia), Olympique Lyon (Francja), Sporting Lizbona (Portugalia), Panathinaikos Ateny (Grecja), VfB Stuttgart (Niemcy) Zespoły nierozstawione: AC Fiorentina (Włochy), Atletico Madryt (Hiszpania), Celtic Glasgow (Szkocja), Anderlecht Bruksela (Belgia), FC Timisoara (Rumunia). I o ile w grupie niemistrzowskiej wszystko zdarzyć się może, o tyle w grupie Mistrzowskiej z nierozstawionych to chyba tylko Red Bull może powalczyć, bo jakoś nie wierzę w sukcesy Sheriffa, Debrecenu czy Ventspilsu. |
Cytat:
|
!!IRIVER!! -wydaje mi sie ze jeszcze APOEL w niemistrzowskiej moze powalczyc.
Vantspilis ,Debreczyn Sheriif raczej sa skazane na odpadniecie -ale i tak sie tam pewnie cieszą,zagraja dalej w Pucharach tylo ze w Lidze Europejskiej co pewnie dla tych umowmy sie malo znanych klubow ,jes napewno duzy sukces. |
Unbeliveable!! Crvena trafiła na 5:2 w doliczonym czasie!
|
Pary Ligi Mistrzów:
MISTRZOWSKA: Sheriff - Olympiakos Salzburg - Maccabi Ventspils - Zurich Kopenhaga - APOEL Levski - Debrecen... NIEMISTRZOWSKA: Lyon - Anderlecht Celtic - Arsenal Timisoara - Stuttgart Sporting - Fiorentina Panathinaikos - Atletico Faworytami zdają się być kluby pogrubione, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo. W meczach Salzburg-Maccabi, Kopenhaga-APOEL, czy Levski-Debrecen ciężko kogokolwiek typować. Ps. Mimo wszystko, scyzor - jak się patrzy kto w LM z mistrzowskich może zagrać - się w kieszeni rozkłada. |
Cytat:
|
Zle rozumiesz.Gospodarz I meczu tez byl losowany.Nie bylo czegos takiego jak dolosowywanie zespolow nierozstawionych do zespolow rozstawionych czy na odwrot.
|
Bylibyśmy w miejscu Debrecenu. Tak ciężko zrozumieć? :-)
Zagralibyśmy w Bułgarii. NIESTETY "BYŚMY" |
Trwa meczyk Celtic-Arsenal. 23' i jest po zero ale słowo chciałem na temat estetyki spotkania.
Celtic gra obrzydliwie :-/. Po prostu rzeźnia. Może i chłopy jak dęby ale prędzej do rzucania kłodą się nadają a nie do piłki... |
Cytat:
|
ktoś ma jakąś znośną transmisję meczu Celticu on line?
|
71301 kanał sopcast
|
www.meczenazywo.eu, www.meczyki.pl, www.soccer-live.net, www.sport-typ.info
ZAPISAĆ W ULUBIONYCH I NIE PYTAĆ SIĘ W KÓŁKO TEGO SAMEGO! |
kanał 56947 na sopcaście (transmisja z n-sport)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl