Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

spidey 09.08.2008 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 582532)
No a Wy tak jak wczoraj to my możemy być tym bardziej spokojni :) Nasza gra dzisiaj nie była zbyt rewelacyjna ale weź pod uwagę to że mecz z Beitarem był bardzo ciężki a dzisiaj większość piłkarzy pewnie już myślami była w Barcelonie :) Najważniejsze są 3 pkt.:)

A "nasi" byli myślami już na Wszystkich Świętych, więc jest remis, ze wskazaniem na Legię... :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 582538)
Po wczorajszym napinaniu dziś ciąg dalszy.
Jeżeli o waszą grę chodzi to nie jestem spokojny,jestem pewny ze nie macie szans na tytuł podobnie jak i Lech.
Gratuluję remisu z tak wyśmiewanym przez was Disco - Polo :lol: :lol:

Niereformowalni jesteście...

4fan_player 09.08.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 582540)
A "nasi" byli myślami już na Wszystkich Świętych, więc jest remis, ze wskazaniem na Legię... :D


tak też można ;)

Ogryzek 09.08.2008 19:23

Śląsk prowadzi z Lechią 1-0 i jego gra bardziej mi sie podoba - Vuk Sotirović potrafi strzelić z niczego:)

czesiu 09.08.2008 19:31

Odra i ŁKS to pierwsi kandydaci do spadku. Dawno nie widziałem takiego anty futbolu. Piast ładnie zagrał widać, że tam pracuje trener a nie dyletant. Cracovia to rezerwami zagrała, więc wyszlo jak wyszło.

luk_1990 09.08.2008 19:34

Szkoda mi Lechii co do tej kolejki i wyników to widać Piast taki słaby nie jest ! I dobrze, kandydat do spadku moim zdaniem ? Cracovia ! Ich gra to masakra, Piast wygrał zasłużenie, a jeśli chodzi o Legię oraz Polonię no cóż ... raczej nie zagrożą Wiśle. Lech słabiutko, szkoda że Lewandowski nie gra dla nas. Moim zdaniem on powalczy o króla strzelców z Brożkiem.

Ogryzek 09.08.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk_1990 (Post 582561)
Szkoda mi Lechii co do tej kolejki i wyników to widać Piast taki słaby nie jest ! I dobrze, kandydat do spadku moim zdaniem ? Cracovia ! Ich gra to masakra, Piast wygrał zasłużenie, a jeśli chodzi o Legię oraz Polonię no cóż ... raczej nie zagrożą Wiśle. Lech słabiutko, szkoda że Lewandowski nie gra dla nas. Moim zdaniem on powalczy o króla strzelców z Brożkiem.

Cracovia kandydat do spadku? :)

To sie nazywa życzeniowe myślenie:D

luk_1990 09.08.2008 19:39

No cóż ktoś musi spaść no nie ? :) U mnie padło na nich ...

spidey 09.08.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk_1990 (Post 582561)
(...), a jeśli chodzi o Legię oraz Polonię no cóż ... raczej nie zagrożą Wiśle. (...).

I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule? :lol:



P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.

luk_1990 09.08.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 582572)
I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule? :lol:



P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.

Legia gra gorzej w ostatnich meczach od Wisły w meczu w UEFA Cup nic nie pokazała ciekawego błysnęli tylko pomocnicy. Wisła jak wiesz czy nie nie grała w optymalnym składzie sama wypowiedź Skorży daje do myślenia. "Wybaczcie styl..." znaczy się chodziło tylko o 3pkt. Styl i gra ładna ma być na Barcę :-)

spidey 09.08.2008 19:56

Ehhh dobra niech ci będzie.
Ale właściwie to po co w takim razie gramy sezon...?
Dajmy Wiśle mistrza zaocznie, jak szaleć to na maksa... :>

luk_1990 09.08.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 582572)
I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule? :lol:



P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 582591)
Ehhh dobra niech ci będzie.
Ale właściwie to po co w takim razie gramy sezon...?
Dajmy Wiśle mistrza zaocznie, jak szaleć to na maksa... :>


Sezon gramy by mistrza wyłonić :-D

Czemu nie dajmy mistrza Wiśle ... przecież Legia majstra nie zdobędzie :P

Ar222 09.08.2008 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 582558)
Odra i ŁKS to pierwsi kandydaci do spadku.

Odra NIGDY nie spadnie i wszyscy o tym wiemy :-P Oni już tak do us**nej śmierci będą kandydatem do spadku - od zawsze na zawsze.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 582564)
Cracovia kandydat do spadku? :)

To sie nazywa życzeniowe myślenie:D

Bójcie się Boga Panowie! A z kim my wtedy derby grać będziemy?! Niech zostaną tu jak najdłużej! Ja im życzę utrzymania co roku. Co roku na 14 miejscu :)

luk_1990 09.08.2008 20:18

Dobre z tymi derbami i utrzymaniem ... dodam tyle że przecież Wisła musi kogoś "niszczyć" w lidze ... a kogo jak nie Cracovię najlepiej :D

wolfy 09.08.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 582540)
A "nasi" byli myślami już na Wszystkich Świętych, więc jest remis, ze wskazaniem na Legię... :D

Tylko żeby się nie obudzili zaraz po z kacem, bo będzie już pozamiatane. Lech wam drugiego miejsca za darmo nie odda:D

Miałem napisać: "bez napinki", ale mam jeszcze trochę wstydu:p

spidey 10.08.2008 06:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 582653)
Tylko żeby się nie obudzili zaraz po z kacem, bo będzie już pozamiatane. Lech wam drugiego miejsca za darmo nie odda:D

Miałem napisać: "bez napinki", ale mam jeszcze trochę wstydu:p

Drugiego miejsca to my i za darmo nie chcemy. Niech se je biorą my mamy troszkę wyższe cele... :>
Bez napinki :rotfl:

Zbychu 10.08.2008 06:54

Czyli awans do fazy grupowej pucharu UEFA w tym sezonie.Legia niemal od zawsze gra o Majstra w lidze polskiej.Teraz przydałoby się pokazać w Europie.

Ogryzek 10.08.2008 13:13

Takie coś a propo wzmocnień Legii:)

http://www.legialive.pl/news/27065_K..._Miklasem.html

K_2 10.08.2008 14:15

Wczoraj ogladalem mecze naszej kochanej "Extraklasy" i naprawde zal na to patrzec. ŁKS,Odra,Cracovia,Slask ,Lechia - poziom sportowy totalne dno .Ci goscie nie maja wogole zadnych umiejetnosci a ich trenerzy pojecia o tym jak taktycznie ustawic druzyne. Radze kazdemu ,kto nawet nie umie dobrze grac w pilke , a ma tylko jaka taka wydolnosc organizmu ,niech idzie grac w pilke w Polskiej lidze..

Ogryzek 10.08.2008 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 582908)
Wczoraj ogladalem mecze naszej kochanej "Extraklasy" i naprawde zal na to patrzec. ŁKS,Odra,Cracovia,Slask ,Lechia - poziom sportowy totalne dno .Ci goscie nie maja wogole zadnych umiejetnosci a ich trenerzy pojecia o tym jak taktycznie ustawic druzyne. Radze kazdemu ,kto nawet nie umie dobrze grac w pilke , a ma tylko jaka taka wydolnosc organizmu ,niech idzie grac w pilke w Polskiej lidze..

Nie przesadzaj!!

Śląsk Wrocław gra fajny ciekawy futbol, jest tam kilku ciekawych piłkarzy którzy jeszcze błysną w naszej lidze np: bracia Gancarczykowie, Ostrowski, Mila, Vuković.
Lechia gra bardziej siermiężny futbol ale M.Kowalczyk, Kaczmarek wraz z Buzałą potrafią grać przyzwoity kontratak.
Zgoda co do ŁKS - to jest zbieranina odrzutów z całego świata gotowa grać za darmo. Sytuacja finansowa ŁKS to dramat!
Odra gra to co zawsze a Cracovia pod światłym przewodnictwem Majewskiego stawia na wzrost piłkarzy a nie umiejetności - Wasiluk, Krzywicki blisko 2 metrowi:) (Moze Majewski pomylił dyscypliny... koszykówka?)

Myślę że troche przesadzasz, przecież nasza liga zawsze taka była. Wiekszość ekip umie walczyć i grać z kontry. Odkryłeś to wczoraj że polska liga to nie hiszpańska? :D

luk_1990 10.08.2008 14:34

Kowalczyk rację ma ... Legia moim zdaniem zajmie miejsce 4 na koniec ... Za kolejno Wisłą, Lechem oraz Polonią. A nie wiemy na co stać jeszcze faworyzowany Śląsk...

K_2 10.08.2008 14:36

Niech polskie druzyny jak najdluzej graja w pucharach , bo potem caly rok ogladac ta zalosna lige to zbiera na wymioty.

skttrbrain 10.08.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 582908)
Wczoraj ogladalem mecze naszej kochanej "Extraklasy" i naprawde zal na to patrzec. ŁKS,Odra,Cracovia,Slask ,Lechia - poziom sportowy totalne dno .Ci goscie nie maja wogole zadnych umiejetnosci a ich trenerzy pojecia o tym jak taktycznie ustawic druzyne. Radze kazdemu ,kto nawet nie umie dobrze grac w pilke , a ma tylko jaka taka wydolnosc organizmu ,niech idzie grac w pilke w Polskiej lidze..

Zgadzam się z tym.. Poza tym, szczerze mówiąc (wiem wiem, może jestem nieobiektywny, ale..) najlepsze spotkanie w tej kolejce pod względem piłkarskim rozegrał..Lech. Szkoda tylko, że ten fakt pokazuje, że chyba ciągle nie jestesmy przygotowani na grę o mistrzostwo. Sztuką nie jest przerżnąć frajersko wygrany mecz, tylko wymęczyć te 1:0 z Bytomiem nie grając za dobrze, ale zgarnąć 3 punkty.

Kijek 10.08.2008 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk_1990 (Post 582918)
Legia moim zdaniem zajmie miejsce 4 na koniec ...

Ile postawiles u buka?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk_1990 (Post 582918)
A nie wiemy na co stać jeszcze faworyzowany Śląsk...

przepraszam, ale faworyzowany przez kogo jest ten Slask?

Zbychu 10.08.2008 17:03

Legia raczej na 3 miejscu wyląduje chociaż jak wicemistrza ugrają to też się nie zdziwie.Jak uda się Rogera utrzymać na Łazienkowskiej to nie powinno być źle.

tomek_TSW 10.08.2008 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 582982)



przepraszam, ale faworyzowany przez kogo jest ten Slask?

jedynie chyba przez media bo wygral dwa sparingi przed liga. Moim zdaniem jak narazie średniak polskiej piłki ( oczywiście mam nadzieje ze to sie zmieni :D )

Aha jeszcze jedno. Niepokojące jest to ze wczoraj pod koniec meczu Śląska i Lechii niektórych piłkarzy łapały skurcze, a bodajże była 75-80 min. Strach sie bac co by bylo jakby mieli grac dogrywke :-/ .

Wichar87 10.08.2008 17:38

Za chwilę derby Śląska, kibicowsko mecz na pewno będzie ok, gdzieś czytałem, że ma być 24 tyś. ludzi, więc jak na stadion w Zabrzu to chyba sporo... Piłkarsko to się okaże, Górnik zrobił kilka ciekawych transferów, a Ruch raczej derbów za darmo nie odda. Myślę, że to będzie jeden z ciekawszych meczy tej kolejki.

kądzikowski 10.08.2008 18:23

Ale nam Górnik perfidnie zabrał nasze oooooo....ciiiiii....ja nie moge...oni mają oooooo.....ciiiiiii....KS KSG KS GÓRNIK OLE!! Żal.pl...nic swojego nie mogą wymyślić.

A po początkowej przewadze Górnika mecz się wyrównał i zanosi się na naprawdę ciekawe widowisko.

spinnaker 10.08.2008 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 583042)
Ale nam Górnik perfidnie zabrał nasze oooooo....ciiiiii....ja nie moge...oni mają oooooo.....ciiiiiii....KS KSG KS GÓRNIK OLE!! Żal.pl...nic swojego nie mogą wymyślić.

A po początkowej przewadze Górnika mecz się wyrównał i zanosi się na naprawdę ciekawe widowisko.

Nooo Besiktas też ! Jak oni mogli...

Otrząśnij się. Przynajmniej nie mówią że oni byli pierwsi :)
Sorry za off-a

Ogryzek 10.08.2008 18:52

Bardzo dobry mecz rozgrywa Madejski w Górniku na lewej pomocy! Grał w Hutniku Kraków jeszcze jakiś czas temu razem z Pazdanem. Czemu my nie wyłapujemy takich piłkarzy tylko Ślązacy? Przydałby sie do konkurencji z Zieńczukiem:)

Górnik przeważa ale Ruch miał też swoje sytuacje.

kądzikowski 10.08.2008 18:55

Górnik gra strasznie nerwowo. Jakby byli spokojniejsi, to mogloby tu być po meczu już. Ale lepiej dla widowiska. Obie drużyny będą musiały się otworzyć aby wygrać.

Kijek 10.08.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 583003)
Legia raczej na 3 miejscu wyląduje chociaż jak wicemistrza ugrają to też się nie zdziwie.Jak uda się Rogera utrzymać na Łazienkowskiej to nie powinno być źle.

czemu raczej na 3 a nie na 2 albo 1 albo 5 ? Ja .......e :D skad Wy macie takie rozkminki :D A jak ugraja mistrza albo 5 miejsce to sie zdziwisz czy nie ?

Kocham takie rozkminki przed sezonem albo jakies koronacje w pazdzierniku.

Krissu 10.08.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 583068)
A jak ugraja mistrza albo 5 miejsce to sie zdziwisz czy nie ?

Jak ugrają mistrza to ja się zdziwię.
Przecież na majstra to idą w Poznaniu i plecy ich będziemy oglądać.

luk_1990 10.08.2008 19:36

Nie umiesz normalnie napisać tylko przekleństw używasz ... ? Czyżbyś się nerwował tym że Legii nikt nie kibicuje ? To forum Wiślackie i to normalne ...

Co do buka to postawie nie bój się ... ;D

1q2 10.08.2008 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 583068)
czemu raczej na 3 a nie na 2 albo 1 albo 5 ? Ja .......e :D skad Wy macie takie rozkminki :D A jak ugraja mistrza albo 5 miejsce to sie zdziwisz czy nie ?

Kocham takie rozkminki przed sezonem albo jakies koronacje w pazdzierniku.

Nie przed sezonem a po jednym meczu:P
Tez narazie nie bawie sie w typowanie.Faworytow papierowych jest 3 i przy tym zostanmy.Fajnie ze 2 i 3 pkt przewagi juz sa , ale tak na prawde to zaden zespol nie zachwycil w ten weekend.

luk_1990 - przestan sie juz napinac plis:>

Zbychu 10.08.2008 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 583068)
czemu raczej na 3 a nie na 2 albo 1 albo 5 ? Ja .......e :D skad Wy macie takie rozkminki :D A jak ugraja mistrza albo 5 miejsce to sie zdziwisz czy nie ?
.

Napisałem raczej na 3 ale także 2 biore pod uwage.

Czemu nie 1?? Wiadomo Wisła:-) Tamten sezon OE a także występy naszych drużyn w bieżącej edycji europejskich pucharów nie pozostają złudzeń że najlepszym klubem w Polsce wydaje się Wisła.

Czemu raczej nie 2?? Jak wcześniej pisałem biore tę możliwość pod uwage,ale sądze że jednak Lech Poznań w tym sezonie prześcignie Legie.Za kolejorzem specjalnie nie przepadam , może sentyment do Franza...W każdym razie tu rywalizacja powinna być wyrównana.

Czemu nie 5?? Nie sądze aby w tym sezonie jakieś objawienia w naszej lidze się pojawiły jak kiedyś Bot czy Lubin,mogące zagrozić Legii.

-------------------------------
Reasumując.Na dzień dzisiajszy uważam że potencjał Legii to 2-3 miejsce w naszej ekstraklasie.Mistrzostwo będzie zaskoczeniem tak samo jak każde miejsce poniżej 3.To tyle.Myśle że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

dynek.pl 10.08.2008 20:13

Madejski jest lepszy od Lobodzinskiego i z kazda runda gra co raz lepiej.

Zbychu 10.08.2008 20:21

Boże ta Barcelona nas chyba zmiażdży 15:0 .My tu się Lecha obawiamy...

ToTylkoJa 10.08.2008 20:22

http://www.legia.net/video/tylko_legia_3.pdf

polecam przeczytać sobie 'Pięć mitów Polonii' :D (trzeba zjechać trochę na dół)

Coolpick 10.08.2008 20:23

Co wy gadacie, mistrza zdobedzie Piast, sa pierwsi w lidze!

Ludzie, poczekajcie chociaz do 5 kolejki, wtedy bedzie mozna juz cokolwiek powiedziec o szansach na tytul, narazie poczekajmy x]

spidey 11.08.2008 08:33

Część z Was nie obeznanych z problemem braku dopingu na Legii, być może zainteresuje ma krótka refleksja.

Nasz "drogi" prezesunio z Iławy jakiś czas temu (30 lipca) w komunikacie klubu stwierdzał:
Cytat:

Władze Legii stanowczo wykluczają możliwości wznowienia dialogu z kibicami, jeśli ci nie zrezygnują z lżenia właścicieli i zarządu. "Podkreślamy jednak raz jeszcze, że warunkiem wyjściowym do wszelkich rozmów jest całkowite zaprzestanie wyzwisk pod adresem właścicieli i zarządu Klubu. Dopóki nie ustaną wulgaryzmy i obrażanie, dopóty nie będzie żadnych rozmów"
http://legia.com/www/index.php?akt=2825

Kibice w uzgodnieniu z Kowalczykiem postanowili wyciągnąć dłoń w kierunku ITI i zaprzestać ubliżania właścicielom i zarządowi na spotkaniu z Polonią W. Protest stał się dla kibiców męczący i uciążliwy, więc jeśli pojawił się cień szansy jego zakończenia, to trzeba było spróbować.

Niestety kolejny raz dla tego człowieka (Miklas), słowa są mniej warte niż gówno i dość szybko przyszła refleksja.
W końcu naszym włodarzom protest kibiców jest na rękę, idealnie odwraca uwagę od żenującej postawy drużyny, dyletanctwa prezesunia i przekrętów transferowych Trzeciaka.
A więc nasz "ćwok za sterami" się rozmyślił i po piątkowym meczu twierdzi:
Cytat:

"W artykule poświęconym zachowaniu kibiców podczas piątkowego meczu, czytamy, że festiwal chamstwa na trybunach trwał w najlepsze. Obrażano przede wszystkim piłkarzy i klub z Konwiktorskiej. "Myślimy, co z tym zrobić. Jeżeli kibice uważają, że będziemy popierać taką formę 'dopingu', to są w błędzie" - wyjaśnia Miklas.(...) "Na pewno nie damy sobie narzucać niczyjego stanowiska"
http://www.legialive.pl/news/27073_Miklas_Nikt_nie_narzuci_nam_swojego_stanowis ka.html

oraz
Cytat:

Nieobrażanie nas to jest wyłącznie powrót do zachowania na poziomie elementarnym. Czy z tego powodu powinienem być komuś wdzięczny? My ciągle wymagamy tego samego, czyli przestrzegania prawa i minimum dobrego smaku - czytamy w Polska The Times.
A więc okazuje się, że nasz w dupe lizany moralizator chce w nas po prostu wyplenić niecenzuralne nawyki obrażające przeciwnika.
Przejdzie się na tym aż go dupsko zaboli, jednak niestety w tej wojnie nie będzie wygranych. :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl