![]() |
Cytat:
WIerzysz w to? Od dawna było wiadomo, że gramy z ciężkim rywalem w II rundzie, a szanowni właściciele nawet palcem nie kiwnęli. Ale skoro jeszcze się łudzisz, ja nie mam złudzeń |
Za tydzien gramy bez Zienia, bez Głowy...nie mamy zmienników...ale innego scenariusza niz wygrana nie przewiduje. Zal tego wczorajszego meczu. Oby wyciagneli wnioski i przynioslo to rezultat...
|
Dramat ,opieszalosc transferowa + foch Kokoszki moze sprawic ze ebdzie po ptokach za tydzien. W tym klubie zawsze cos musi byc zle ,jak nie trener ,to zarzad t oznowu brak pilakrzy i tak w kolo Macieju . Mam nadzieje ze jakims sposobem przejdziemy ten Beitar
|
Cytat:
dla którego widzę tylko jedno miejsce w tym momencie TRYBUNY do końca kontraktu:-/ |
Cytat:
|
Spokojnie, trener to pouklada. Bardzo podobala mi sie gra Boguskiego i w tym wydze duza szanse.
Brak Zienczuka nie wiem czy jest wielkim problemem...brak Glowackiego to juz jednak problem, niemniej jednak macie kogos na ta pozycje...nawet jak nie bedzie na 100% to i tak bedzie i jedno slabe ogniwo nie moze wszystkiego zniszczyc, nie z Beitarem :) Pamietam Cantoro kilka lat temu...to byl zawodnik...dzisiaj to cien samego siebie i po prostu slaby grajek. Kto go jednak zastapi? Malo rotacji widze...to zly znak. |
Kiedy wróci Barreto ? Ten koleś prędzej by nogi połamał temu Bar cośtam niż by się dał przejść :)
On mógłby zastąpić Cantoro, typowy przecinak. Co najważniejsze cały poprzedni sezon grał w podstawowym składzie i nie powinien mieć problemów z formą. W drugiej to w drugiej lidze, ale ją wygrali. Pauzował tylko jak go poniosło i złapał czerwo. Troche zły temperament ma gościu. Ale znaczy, że nie odpuszcza nikomu. |
Witam po dłuższej przerwie. Graliśmy wczoraj do 60 minuty dobrze, nawet bym powiedział, że bardzo dobrze, bo prowadziliśmy grę. Pozwolę podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wczorajszego spotkania. Wisła gra dobrze zespołowo i jeśli 1 zawodnik gra poniżej oczekiwań, wówczas cały mechanizm siada. Mauro Cantoro właśnie zagrał wczoraj tragiczne spotkanie - poniżej krytyki. Nie potrafił dobrze rozegrać podać na bok. Przecież to jest środkowy pomocnik i powinien mieć dobry przegląd pola, nie tracić szybko piłki. A co on wczoraj robił? Jakakolwiek piłka by do niego doszła to on ją tracił. Nie można tak prowadzić gry, nie potrafić zmieniać tempa gry do gry całego zespołu. Jeżeli Cantoro tak dalej będzie grał, to jak dla mnie jest pierwszym do wylotu. Podobnie Zieńczuk - wg mnie dla niego czas w Wiśle się skończył. Co z tego, że schodzi do środka, co z tego że jak narazie był najlepszym asystentem, ale ma częste przestoje, do tego za bardzo odchyla się przy strzale. W ofensywie gramy całkiem nieźle, ale przy zestawiniu z 6 defensywnymi zawodnikami, nie możemy sobie pozwolić na tego typu kontry. Wczoraj pozwoliliśmy się ograć jak dzieci. Beitar jest dobry technicznie, owszem, ale z taktyką nie radzi sobie często już tak dobrze. Beitar jest jak najbardziej do ogrania nawet przy tym składzie, jakim dysponuje Wisła, ale jak dla mnie, należy rozglądnąć się za drugim defensywnym pomocnikiem dla Sobolewskiego.
|
Moim zdaniem wczorajszy mecz naprawde mogl sie podobac!
uważam ze mimo błedów Pawełka , Baszczyńskiego i feralnego Cantoro Wisła zagrała naprawde dobry mecz i przy odrobinie szczescie moglismy nawet wygrac 0-2 lub 0-3 i nikogo by to nie zdziwilo bo sytulacji bylo multum wtedy wszyscy by mowili o fenomenalnej grze Wisly a tak przez blad jednego zawodnika (Cantoro) przegrywamy mecz i wszyscy uwazaja ze gralismy slabo i ze jestesmy gorsi!!!! BZDURA!!! gralismy naprawde dobrze i byl to jeden z lepszych meczow Wisly w p.uefa i przypominam ze gralismy na wyjezdzie i gdybys unikneli bledow indywidualnych to spokojnie wygralibysmy ten mecz bo przez wiekszac czasu panowalismy na boisku gdy poprawimy ten element to jestem spokojny o wynik w krakowie!!! P.S. nie rozumiem tylko zmian przeprowadzonych przez tr. Skorże zdejmowal z boiska zawodnikow ktorzy wnosili najwiecej do gry np Boguski i Irsak ale jego dezycja.... Pzdr |
Cytat:
|
|
Jade na mecz rewanzowy choc mieszkam 500 km od Krakowa i bede dopingowal z calych sił. Komplet musi byc i fantastyczny doping, a wtedy wygramy. Wczoraj bylem strasznie zly, ale gdy teraz emocje opadly wiem i wierze, ze awansujemy. Wisla!
|
Cytat:
Ale ogólnie takie gdybanie nie ma sensu. |
Cytat:
To zrozum że Jirsak sam prosił o zmiane a Boguski był tak wytyrany jak koń po westernie, aż żal było na niego patrzeć, tyle zdrowia chłopak w ten mecz włożył. Tak zagraliśmy dobry mecz, ale Beitar to też niezły zespół. Wyszkoleniem technicznym nas przewyższa, grają bardziej pomysłowo i mają bardzo szybkich bocznych obrońców.Aczkolwiek jak Brożek zagra w Krakowie tak jak w Jerozolimie to myslę że ich przejdziemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Info było takie, że załatwia "szerego dokumentów" które uprawniałyby go do gry w Polsce.
Ale do tej pory to już chyba załatwił ? Pytanie czy pojawił się już w Krakowie ? |
Barreto to tylko z Legia chyba zagrał, wtedy w anormalnych warunkach, i tak źle nie wygladał wiec moze byc z niego jakis pozytek.
Cytat:
Co do wczorajszego meczu...to nie srajcie, dobrze gramy tylko wykończenia zabrakło. Btw, ten Beitar to w piłke kopać potrafi. Rewanż u siebie, wsparcie kibiców, jestem na 95% pewien że z taką wolą i ambicja jaką wczoraj mieli nasi piłkarze(Cantoro przy 2 bramce, po prostu był juz bez sił i nic by nie poradził, jedyne to karny i jego czerwona wiec nie dziwie sie ze odpuścił. szkoda ale taka piłka) WYELIMINUJEMY BEITAR. badzmy dobrej mysli, bo z tego co widac było na meczu Skorża dobra prace robi WIELKA WISŁA! |
Maciej Skorża się nie podda
Cytat:
|
Świetnie. Rewanż bez Głowy i Zieńczuka. I kto za nich zagra?
Kostarykańczyk co jednak jest bardzo mało zwrotny jak na obrońcę i Singlar co też nie prezentuje raczej zbyt dużo bo z tego co widziałem we fragmencie z FCL to jest wolny. Chyba że był nie rozgrzany. Mam pytanie? I jak mamy wygrać ten mecz? Całe szczęście że liga nie gra bo kontuzji mogłoby być więcej. Inna sprawa to nie wiem. Ale jak wszyscy mówią że my mieliśmy lepszą obronę to dlaczego Beitar strzelił 2 bramki i miał jeszcze 4 setki, a my właściwie sytuacji czystych mieliśmy jak na lekarstwo? W sumie to Beitar w obronie jest dobry, popełnili 1 błąd i wszyscy że cieńki. Ale realnie: ten murzyn jest lepszy zarówno od Cantoro i Sobola(ile on stracił piłek bo w 1 połowie chyba żadnej) prawy obrońca jjest lepszy od Baszcza w dodatku o wiele szybszy no może stoperów mamy lepszych Tyle że Cantoro w takiej formie to niestety ale się nadaje na frytki. Generalnie to Beitar ma podobnych klasą zawodników, ale zarazem widać że Wisła zagrała na maksa a tamci mają rezerwy jeszcze.... W naszej grze jakoś brakowało potencjału. Zbyt schematycznie, zbyt taktycznie. A widać że schematy dopiero wypracowywane i nie działają jak trzeba. |
Cytat:
Nie jest źle.Jakbyśmy dostali więcej niż 3-0 były by powody do zmartwienia, bramka strzelona na wyjeździe to plus.A co do wyniku to jakbyśmy tam wygrali to mogliby sie grajki rozmarzyć w rewanżu a tak to jest o co walczyć zresztą pokazał to dwu mecz z Iraklisem. A Cantoro na emeryture może się powoli wybierać. A tu coś dla poprawienia humoru:D Cytat:
|
Cytat:
|
Prawda jest też taka że był to mecz szczęścia. Wygrał ten kto miał go więcej, ale wynik był zupełnie nieprzewidywalny. Równie dobrze Wisła by nie mogła mieć pretensji jakby dostała 3:0(przy kompletnym braku szczęścia), jak i Beitar 3:0(przy odrobinie szczęści Wisły).
Mecz zupełnie nie kontrolowany, typowa jadka z obu stron. |
Cytat:
|
Problem w tym, że nie wiemy czy Beitar zagrał na 100% swoich możliwości. Jestem pewien, że Wisła nie.
Na lewej stronie zapewne zagra Brożek, to chyba dobrze, po przynajmniej będzie walczył. A co do środka obrony, to Skorża będzie musiał nieźle się namyśleć kogo wystawić. |
Cytat:
|
Singlar grywał w Czechach tez na środku defensywny wiec pewnie to On zastąpi Głowe.
|
Wiesz, może okazać się, że na wyjeździe zaskoczą nas naprawdę zorganizowaną obroną i rozsądną grą.
Nie wyobrażam sobie jednak III rundy bez Wisły |
a ja mam pytanie odnośnie Zieńczuka, bo on dostał dwie żółte kartki i za to czerwoną i wydaje mi się że nie będzie mu się to liczyło jako czerwona tylko właśnie dwie żółte, tak przynajmniej jest w Anglii czy Hiszpanii a niezbyt orientuje się jak to jest w Lidze Mistrzów
bo jeśli liczyłoby się jako 2 żółte to teraz jeszcze pytanie po ilu żółtych jest zawodnik zawieszony? orientuje się ktos w tym temacie? |
Cytat:
|
Cytat:
Zobaczcie na tę parę: RSC Anderlecht Bruksela (Belgia) - BATE Borysów (Białoruś) 1:2 (0:0) Jakbyśmy trafili na nią jutro byłaby szansa w 3 rundzie i wtedy Beitar nabierze rumieńców dodatkowych. |
Hmmm ciekawi mnie lewa strona ja typuje "Dawida". W sparingu gral na lewej i nawet brame strzelil glowa :P Pozdro. Zieńczuk nie może grać
|
Tak w skrocie to nasi mnie zaskoczyli pozytywnie, Beitar negatywnie.Sa do ogrania ale jakby nie patrzec ,mecz wygrali i sa w lepszej sytuacji przed rewanzem.
Pozytywy -dobra taktyka Skorzy, coprawda Brozek byl za bardzo osamotniony w przodzie, ale za to nie pozwolilismy Beitarowi rozwinac skrzydel i stlamsic sie na dluzsze okresy w meczu -przygotowanie kondycyjne.Tego sie balem najbardziej a w sumie to roznicy widac nie bylo -nasi nie staneli a nawet w 10 byli w stanie w koncowce przycisnac. -Pawel Brozek - znow w waznym meczu zrobil co do niego nalezalo Negatywy -brak lawki - wpuszczenie Dawidowskiego to juz totalna desperacja -przegranie meczu ktorego nie powinnismy przegrac -Zieniu i Pawelek - pierwszy oprocz 1 sytuacji ktora zmarnowal, kompletnie niewidoczny i do tego strasznie glupia kartka.Drugi mial wiecej szczescia niz rozumu - dobre interwencje z 2 polowy niestety nie pozwola zapomniec o olbrzymiej nerwowosci w 1. Ogolnie to w rewanzu bedzie ciezko ale szanse sa i z tego nalezy sie cieszyc |
Nie czytałem tematu, więc nie wiem czy nie powielę czyjejś wypowiedzi, w każdym razie wczorajszy mecz do złudzenia przypominał mi mecz w Nikozji z Omonią. Z tym że wczoraj nie mieliśmy Żurawskiego... A jeśli chodzi o rewanż to jestem pełen optymizmu. Jak tylko rozwiąże się worek z bramkami to powinniśmy wygrać wysoko i pewnie w granicach 3-0, 4-0. Może jestem chorym optymistą, ale chciałbym móc powiedzieć - a nie mówiłem... :D
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Cytat:
Jesli druzyna przed swoja publika nie gra na maksa a my akurat tak to chcialbym wiedziec na czym opierasz swe neizwykle ciekawe wnioski. |
Dobra , dywagacje dywagacjami zobaczymy jakie będziemy mieć nastroje po drugiej połówce... tego dwumeczu 6 sierpnia. Jedno jest pewne musimy awansować ,żeby grać chociaż w pucharze UEFA.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl