![]() |
To sobie ITI robi reklame :lol:
Jak nie komentatorzy, ktorzy gadaja tylko zeby cicho nie bylo, to non stop przerwy w transmisji. I dziwia sie czemu jakis ulamek procenta ma "n" |
Cytat:
Działa !! !! WIELKIE DZIEKI !! !! |
ja w 47 minucie wyłączyłem głos, dobrze zrobiłem, żałosne żarciki komentatorów
|
Szkoda że radio Biała Gwiazda nie nadaje co mecz. Włączyłbym je na full a wyłączył tych debili z nsportu. Byłby i obraz i dźwięk.:D
|
Slask - Gornik na sopcascie, kanal 11028
|
Uprzedzając tysiące przed meczowych pytań : "Gdzie można obejrzeć mecz ?"- napiszę to już teraz , ponieważ osobiście wybieram sie na stadion .......
A wiec tak : Mecz będzie zapewne transmitowany na justinTV.... na jakim kanale? Tego jeszcze nie wiadomo ,ale zapewne będzie. Osobiście tego typu oglądania nie polecam. Kiepska jakość obrazu, przerywa, denerwujący ludzie na chacie itd. Raz z konieczności chciałem obejrzeć tam mecz i po 15 min się wk....wiłem i poszłem do baru. Osobiście polecam program SopCast - lepsza jakość obrazu , stabilna transmisja ( nie zacina się), nie ma tysięcy "napinaczy", którzy pie..dolą głupoty na chacie , przez co jakość transmisji ( choć i tak słaba) jeszcze bardziej sie pogarsza..... Teraz podstawowe pytanie : Jak program ściągnąć i jak obejrzeć na nim mecz ? Cała operacja (ściagnięcie , instalacja, spolszczenie ) trwa około 10 minut.. 1.Wchodzimy tu : http://www.soccer-live.pl/podstrona.php?id=sopcast 2.Wybieramy wersje SopCasta , która nas interesuje. (tej na Linuxa osobiście nie miałem) Ja posiadam -SopCast 3.0.3 od dłuższego czasu i żadnych problemów NIGDY z nią nie miałem.....( a często oglądam -Premiership) 3.Pod nazwą programu znajduje sie napis : "Śgiągnij z :" obok znajdują sie dwa linki z napisami "soccer-live". Klikamy w jeden z tych linków i rozpoczyna sie pobieranie . Oczywiście najpierw komputer pyta nas gdzie chcemy zapisać folderz plikiem instalacyjnym. 4. Po ukończeniu pobierania należy rozpakować plik WinRaRem lub innym tego typu programem ( myślę ,ze każdy owy posiada) 5. Klikamy na plik instalacyjny i instalujemy sobie programik 6. Po ukończniu instalacji usuwamy zbedne pliki i już NIC nie musimy robić ! 7. Przed meczem wchodzimy na stony : http://www.soccer-live.pl/ lub http://www.meczyki.pl/ , odnajdujemy mecz , który nas interesuje . pod spodem lub obok znajduję sie odnośnik do SopCasta. Klikamy i program uruchamia sie automatycznie. 8. Po uruchomieniu przez około 2-3 minuty trwa buforowanie i w małym okienku (obok menu głównego programu ) pojawia sie mecz. 9. U góry okienka na , którym oglądamy znajduje sie 5 przycisków na niebieskim tle ...... Klikamy na 1 z nich ( od lewej) . Znika nam meenu główne , które jest w tym momencie zbędne. Powiększamy obraz na cały ekran i cieszymy sie oglądaniem ! Mam nadzieje ,że pomogłem ! naprawdę polecam SopCast - nie jest taki trudny w obsłudze jak się wydaje .... W razie jakiś problemów , proszę pisać na priv do 16 - pózniej mnie nie będzie .... |
Cytat:
Dodam tylko od siebie, ze czesto kolo odnosnikow pisze jaki jest minimalny UPLOAD potrzebny do ogladania. Jezeli masz mniejszy NIE WCHODZ na ten link. Znajdz cos innego z mniejszym uploadem, albo ogladaj na justin.tv. Czemu ? Bo przyczyniasz sie do lagow i rwania transmisji A jakbys nie wiedzial jaki masz upload ? Wejdz np na www.speedtest.net |
To chyba trzeba jeszcze raz powtorzyc:
KAZDY kto chce ogladac przez sopcast wchodzi obowiazkowo na www.speedtest.net i jak NIE MASZ UPLOADU 450Kb/s.. to bardzo Cie prosze nie wchodz ! Oglądaj najlepiej na justin.tv pozdrawiam p.s od siebie http://www.speedtest.net/result/450047615.png |
Ścina wam sopcast ??
|
Ma ktos link do justin.tv ?
|
Tak ładnie szła pierwsza połowa, a teraz powbijały się osoby z słabymi łączami - apelujemy WYPAD !!
|
Mi identycznie,1 polowa glanc,druga od pewnego momentu tragedia...
Albo cos sie spieprzylo,albo wszedl jakis jelen z netem 512 kb/s i zmula wszystko...wylot ludzie ! |
Ja oglądam Lecha i liczę na Piast. Nawet się nie męczę tamtą transmisją z sopcasta. Jak grała Polonia to było 100%, powchodzilo barachło z radiówkami i dzielonymi neostradami to bufer nieco spadł.
Sopcast musi być na kod i skrin z speedtest. |
Idzie Wam mecz ickow na sopcascie? Mam 80-pare procent i czarny ekran
|
Jeśli nie przeszkadza wam angielski komentarz ;)
http://atdhe.net/live-tv-6146.html |
Komentarz jest całkiem spoko. Nie wiedziałem, że w bramce Cracovii gra Kabaż:)
|
sory za off top ale czy ktos wie gdize beidze mozna dzis oglądną cmecz Polska-Rumunia w hokeja na justin tv bo ostatnio na sopcascie nie chodzilo
|
Będzie dzisiejszy mecz Legii na sopcast ? jeśli tak to podajcie linka :)
|
Cytat:
soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia http://telewizor.eu/cyfrowa.html Polecam dodać stronę do ulubionych :P |
jest mecz z Arką na Canal+ ???
|
oczywiscie ze jest;]
|
Mam pytanie. Czy oprócz public sport mecz będzie nadawany jeszcze gdzieś? Bo znając życie na public sport mecz będzie niemiłosiernie zacinał :/
Jeśli macie link do innego źródła, to podajcie. |
http://djcris.pl/news.php
trzeba wykupić dostep http://www.hqtv.com.pl/strona/news.php trzeba chyba się zarejestrować |
Dzięki brasilia79 :)
|
//post do skasowania
|
Ktos ma może link do justin.tv?
|
pewnie bedzie jak sie zacznie meczyk :)
Jazda Jazda Jazda! |
jaki jest adres na sopcasta? da ktoś linka albo adres?
|
|
http://www.justin.tv/lukaszewski27 - tu ma być podobno mecz.
|
Cytat:
|
U was też Public Sport jest offline?
|
Mam buforowanie ok 90% ale żadnego obrazu :/
|
U mnie tak. A na justinie właśnie, chyba nie zapowiada się by coś tam było.
|
Cytat:
|
http://www.soccer-live.pl/sopcast/pl...37;20Sport%202
Tu jest mecz, tylko że mi tnie (w zasadzie nie da się oglądać). To jedyna transmisja jaką mam. |
Jest na Public Sport 2.
|
[QUOTE=brasilia79;711279]http://djcris.pl/news.php
trzeba wykupić dostep jak sie wykupi dostęp to idzie jakos w miare?? |
Na Sopcascie wam normalnie chodzi? U mnie się ładuje i nic nie ma :/
|
Kurde, pisze mi że jest offline, jak chce się połączyć :/. Ma ktoś jakiś inny działający link?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl