Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

4fan_player 09.02.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 671153)
Myśleliście kiedyś, co by było gdyby zamiast Skorży zainwestowano wówczas i zatrudniono Winfrieda Schäfer'a ?

Nie. Dobrze że nie zainwestowano nawet nie wiem kto to jest dokładnie ten Winfried :rotfl: A Ty myślisz?

tomo 09.02.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 671155)
Nie. Dobrze że nie zainwestowano nawet nie wiem kto to jest dokładnie ten Winfried :rotfl: A Ty myślisz?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Winfried_Schafer

http://wislakrakow.com/www/showartic...1&pp=10&page=8

Poczytasz to będziesz wiedział kto to ;)

Pozdro

marcinarsenal 09.02.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 671197)

Czytam stare komentarze pod newsem (głównie obelgi pod adresem Cupiała i trenera Skorży) i aż trudno uwierzyć, że rok później kibice będą skandowali nazwiska tych panów podczas wygranego meczu z Barceloną :lol:

cola 09.02.2009 18:27

też czytałem to i sie śmiałem
cytat : Skorża co ? ty wiesz....

KoPer 10.02.2009 08:37

Cytat:

Jak poinformowało radio RMF FM, były drugi trener Wisły, Andrzej B. został zatrzymany w związku z korupcją. Postawiono mu 89 (!) zarzutów łapówkarskich opiewających na ponad 700 tys. zł !

Przypomnijmy, że były współpracownik klubu został zatrzymany już w marcu, kiedy to miał status podejrzanego o korupcję. Wtedy to też odrazu podał się do dymysji. Teraz B. odpowie przed sądem.


Źródło: TSW.com.pl/RMF FM

10 znakówwwww

Domas 10.02.2009 09:44

http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...zymany,1257032

piter116 10.02.2009 23:30

Kuzera piłkarzem Korony
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...91f787818a6fd3

Pusiek 13.02.2009 20:15

http://sport.interia.pl/felietony/ko...r-many,1259802
Kołtoń znowu spuszcza się nad Smudą...jakby M. Skorża miał łączyć pracę trenera Wisły i repry,
to by chyba koniec świata ogłosił...a kiedyś był przydupasem Leo i wychwalał go pod niebiosa...
..mały człowiek..mały Roman:P

http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ur/profil.html
Kolejny bezrobotny

rafalek 13.02.2009 21:29

Nie wiem, czy osobiście nie wolałbym Artka Sarnata na stanowisku trenera bramkarzy Wisły, a nie tego Kazimierskiego....może przynajmniej by trochę urozmaicał terning a nie tylko łapanie i łapanie i łapanie..

jgw 15.02.2009 09:45

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=14793
Nikola ma dzisiaj urodziny!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5369
Szacunek na zawsze Nikola :)

piter116 17.02.2009 08:56

Cytat:

- Obawiam się, że nie mam wstępu na stadion Wisły - mówi Adam Kokoszka, były piłkarz "Białej Gwiazdy", obecnie występujący w Serie B, w barwach Empoli.
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html

element 17.02.2009 09:15

Ty się nie obawiaj tylko zachowaj ostatki honoru i nie waż się nawet zerkać na stadion Wisły.

7 kotów 17.02.2009 09:57

Super fota


http://m.onet.pl/_m/abdf9c27ad0959d3...62c06e,5,1.jpg

Coach 17.02.2009 10:39

To jest nowe zdjęcie ? Tzn, kiedy przekazywał koszulkę Jagi z autografem na WOŚP ? Czy może robione z innej okazji ?

lucekj 17.02.2009 10:49

no fajne, fajne, trzeba wygwizdać tego gościa jak przyjedzie na R22, nie wiem jak niektorzy moga nie meic urazu do "szczura, ktory uciekł z tonącego okrętu" i ściemnial, ze dzieci potrzebuja slonecznej Hiszpanii, a za chwile skok na wyspy....

7 kotów 17.02.2009 11:26

Nie pisze, ze Frankowski super wyglada, nie pisze traktatu oceniajacego moralnosc Frankowskiego, ani nie pisze o Jagiellonii, pisze tylko ze zdjecie fajne. Z naszym herbem w tle.

lucekj 17.02.2009 11:47

wiem, nie piłem tego w Twoim kierunku, w ramach przypomnienia napsiałem posta, aby ktoś nie pisał w sprzeczkach z Amicowcami, ze naszą legenda jest Franek tak jak ich był lub nadal dla neiktórych jest Reiss.

IncognitoTSW 17.02.2009 13:56

To już osobny temat, czy ktoś kto strzelił grubo ponad 100 bramek i został kilka razy królem strzelców, ma zostać wyklęty przez kibiców tego klubu za to że chciał zarobić ;)

arti 17.02.2009 21:55

http://sport.onet.pl/0,1248699,1918571,wiadomosc.html
[*] odpoczywaj w pokoju Janusz...:(
tylko 50 lat..*(

HEDu 21.02.2009 14:40

APOEL po 1 połowie prowadzi z Atromitos 3-0. Znów gola zdobył Kosowski (na 2-0), pozniej dorzucił Żewłakow. O asystach narazie nic nie wiem.

KRIS22 21.02.2009 15:38

Apoel prowadzi juz 4-0 Dwa gole Kosowskiego i jedna Zewłakowa.

Silvestro 21.02.2009 16:00

Skończyło się na 4 : 0. Brawo Kosa :hura: :hura: :hura: Tydzień temu Apoel wygrał na wyjeździe z Apollonem i po dzisiejszej wygranej jest nadal liderem.

FredzIo 21.02.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 675692)
no fajne, fajne, trzeba wygwizdać tego gościa jak przyjedzie na R22, nie wiem jak niektorzy moga nie meic urazu do "szczura, ktory uciekł z tonącego okrętu" i ściemnial, ze dzieci potrzebuja slonecznej Hiszpanii, a za chwile skok na wyspy....

Ja jestem zdania, że Franek zrobił wystarczająco dużo dla naszego klubu i miał prawo odejść za granice. Tak samo zrobili wszyscy czołowi piłkarze Wisły: Kosowski, Uche, Zurawski, Szymkowiak i wielu innych. Tak samo zrobią Brozek i Boguski. A zasługi tych dwóch ostatnich są nieporównywalnie mniejsze niż Frankowskiego. W każdym meczu Wisły i reprezentacji oraz w każdym wywiadzie który udzielał Franek, byłem dumny, że ten człowiek jest lub był piłkarzem mojego ukochanego klubu. Dlatego, kiedy Jagiellonia przyjedzie na Reymonta i będzie wymawiane nazwisko Frankowskiego, to wstanę i będę bił brawo. Do tego też zachęcam wszystkich kibiców. Nigdy nie zapomnę ile radości swoimi golami sprawiał nam ten piłkarz i myślę, że każdy się zgodzi ze mną, żę pan Tomek dał nam więcej powodów do dumy, niż do wstydu...

mic 21.02.2009 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 678876)
Ja jestem zdania, że Franek zrobił wystarczająco dużo dla naszego klubu i miał prawo odejść za granice. Tak samo zrobili wszyscy czołowi piłkarze Wisły: Kosowski, Uche, Zurawski, Szymkowiak i wielu innych. Tak samo zrobią Brozek i Boguski. A zasługi tych dwóch ostatnich są nieporównywalnie mniejsze niż Frankowskiego. W każdym meczu Wisły i reprezentacji oraz w każdym wywiadzie który udzielał Franek, byłem dumny, że ten człowiek jest lub był piłkarzem mojego ukochanego klubu. Dlatego, kiedy Jagiellonia przyjedzie na Reymonta i będzie wymawiane nazwisko Frankowskiego, to wstanę i będę bił brawo. Do tego też zachęcam wszystkich kibiców. Nigdy nie zapomnę ile radości swoimi golami sprawiał nam ten piłkarz i myślę, że każdy się zgodzi ze mną, żę pan Tomek dał nam więcej powodów do dumy, niż do wstydu...

Czlowieku, jezeli nie wiesz to przeczytaj wczesniejsze posty, bo nie chodzi o to ze odszedl z Wisly. Chodzi o styl w jakim to zrobil.

Nitrox 21.02.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 678883)
Czlowieku, jezeli nie wiesz to przeczytaj wczesniejsze posty, bo nie chodzi o to ze odszedl z Wisly. Chodzi o styl w jakim to zrobil.


Mimo tego w jakim stylu odszedł od Nas Frankowski, szacunek mu sie należy!! !! Szczerze to popieram kolege Fredzia.

jgw 21.02.2009 16:29

Nie zaczynajcie.. Proszę Was

element 21.02.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 678876)
Tak samo zrobili wszyscy czołowi piłkarze Wisły: Zurawski, Szymkowiak i wielu innych.

I ktoś miał do nich jakieś pretensje? nie.

Cytat:

Tak samo zrobią Brozek i Boguski.

I ktoś będzie miał do nich pretensje? nie. Jeszcze zostaną wynagrodzeni przez kibiców w postaci prezentów za czas spędzony w Wiśle.


Nikt nie ma pretensji o to że Tomasz F. odszedł. Chodzi o to w jakim stylu i momencie to zrobił.

Uciekł jak szczur, w chwili kiedy drużyna włącznie z kibicami go potrzebowała. Tak się zachowuje kapitan?
Jaki on dał przykład reszcie a przede wszystkim młodym piłkarzom?
nie wspomnę o kibicach, którzy stali za nim murem. Wypiął się na nich i na Wisłę.

Szacunek za to że strzelił kilka bramek? od tego jest napastnik żeby je strzelał i nic to wspólnego z szacunkiem nie ma. Chyba że bramkarz zostanie królem strzelców. To pełen respekt dla niego.

eye63 21.02.2009 16:33

Moderatorzy powinni przeglądnąć temat, wybrać mądre wypowiedzi za i przeciw, stworzyć jakiś minitemat - Frankowski: legenda czy kawał ch...? Włożyć tam ze 10 postów i podsyłać link wszystkim, którzy wciąż na nowo rozpoczynają tę dyskusję. Pewne wątki na tym forum zyskały już niemal miano powracających toposów literackich.

Rob_Zombie 21.02.2009 16:58

A ja proponuje każdemu kto znowu zacznie temat-wojnę pt. 'Franek to szmata'/'Franek to legenda' dawać bana. Tyle razy to było wałkowane że aż się rzygać chce. A i tak nikt nikogo nie przekona.

FredzIo 21.02.2009 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 678892)
I ktoś miał do nich jakieś pretensje? nie.




I ktoś będzie miał do nich pretensje? nie. Jeszcze zostaną wynagrodzeni przez kibiców w postaci prezentów za czas spędzony w Wiśle.


Nikt nie ma pretensji o to że Tomasz F. odszedł. Chodzi o to w jakim stylu i momencie to zrobił.

Uciekł jak szczur, w chwili kiedy drużyna włącznie z kibicami go potrzebowała. Tak się zachowuje kapitan?
Jaki on dał przykład reszcie a przede wszystkim młodym piłkarzom?
nie wspomnę o kibicach, którzy stali za nim murem. Wypiął się na nich i na Wisłę.

Szacunek za to że strzelił kilka bramek? od tego jest napastnik żeby je strzelał i nic to wspólnego z szacunkiem nie ma. Chyba że bramkarz zostanie królem strzelców. To pełen respekt dla niego.

W każdym przypadku transferu z klubu odchodził piłkarz, którego był Wiśle potrzebny. Chyba nie powiesz, że kiedy odchodzili wspominani przeze mnie Kosa, Szymek, Zuraw, Gora, Kalu to druzyna ich nie potrzebowala? Tak wiec to argument ze
Cytat:

uciekł jak szczur, w chwili kiedy drużyna włącznie z kibicami go potrzebowała
nie jest argumentem, bo dotyczy tez Kosy, Zurawia i innych.
Cytat:

Tak się zachowuje kapitan?
Tak, przykładem jest Maciej Żurawski.
Cytat:

Jaki on dał przykład reszcie a przede wszystkim młodym piłkarzom?
Według mnie to on dostał ten przykład od wspomnianych przez nas piłkarzy i po prostu kontynuowal.
Naturalną koleją rzeczy jest, że wyróżniający się piłkarz odchodzi do lepszego/bogatszego klubu.
Cytat:

nie wspomnę o kibicach, którzy stali za nim murem.
I tu też, przeciez każdy z tych piłkarzy cieszył się zaufaniem kibiców i był ich ulubieńcem.

Dlatego proszę o jakiś argument który dotyczy tylko Franka, bo jeśli Franek był taki potrzebny to klub przecież nie musiał go sprzedawać. Widocznie zarząd uznał, że zawodnik nie jest na tyle potrzebny i go sprzedał. Franek miał obowiązujący kontrakt, dlatego do jego odejścia potrzebna była wola zarówno klubu jak i jego. To dotyczy każdego transferu. O ucieczce z drużyny można mówic tylko w przypadku Uche.

South 21.02.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 678911)
O ucieczce z drużyny można mówic tylko w przypadku Uche.

Nie chce mi się wszystkiego komentować, możesz zerknąć parę stron wcześniej wszystko jest wyjaśnione i opisane.Odniosę się tylko do cytatu powyżej; Uche nie dopłacił do swojego transferu aby odejść z Wisły.Pomijam już bajki o chorobie jego dzieci czy też jak cięzko za jego pensję w Wisle było utrzymac rodzinę.

tannhauser 21.02.2009 22:04

Pogrzeb piłkarza Wisły Janusza Krupińskiego.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się na cmentarzu Rakowickim we wtorek, 24 lutego 2009 roku o godz. 12.20

jerry.lii.lewis 22.02.2009 07:24

Dalibyście już spokój i sobie z Frankiem i Frankowi. Ile można klepać to samo :evil:.
Niech sobie fajnie gra, niech ładne brameczki strzela, byle nie Wisełce.

HEDu 22.02.2009 11:41

Skrót meczu APOELu w którym Kosa strzelił 2 gole i został wybrany graczem meczu, większość akcji była zapoczątkowana przez niego. Popatrzcie jaki przegląd pola i jakie prostopadłe podania i dośrodkowania on ma ...

http://www.esl2006.com/~ellas/2008-2...s.kai.Goal.wmv

Takiego goscia stracic :/ z Błaszczykowskim najlepszy skrzydłowy, choc troche o innej charakterystyce. Ale ile mozna żałować ? Tak czy siak polecam skrót.

MCX 22.02.2009 17:31

88 minuta meczu Larissy z Arisem. Wynik 1-1.
Żurawski strzelił gola z karnego.

HanysKce 22.02.2009 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 679377)
Skrót meczu APOELu w którym Kosa strzelił 2 gole i został wybrany graczem meczu, większość akcji była zapoczątkowana przez niego. Popatrzcie jaki przegląd pola i jakie prostopadłe podania i dośrodkowania on ma ...

http://www.esl2006.com/~ellas/2008-2009/Football/32%20-%20APOEL%20-%20atromitos%204-0/APOEL%20-%20atromitos%204-0.23iAgwnistiki.21-02-09.Faseis.kai.Goal.wmv

Takiego goscia stracic :/ z Błaszczykowskim najlepszy skrzydłowy, choc troche o innej charakterystyce. Ale ile mozna żałować ? Tak czy siak polecam skrót.

w takiej słabej lidze to nawet Łobodziński byłby Bogiem.


zobacz na trybuny.. całe puste.. a gdyby poziom ligi był wysoki to i zainteresowanie by było.. domyślam się, że zespół Kosy coś znaczy, a reszta to ogórki do bicia..

Rob_Zombie 22.02.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679632)
w takiej słabej lidze to nawet Łobodziński byłby Bogiem.


zobacz na trybuny.. całe puste.. a gdyby poziom ligi był wysoki to i zainteresowanie by było.. domyślam się, że zespół Kosy coś znaczy, a reszta to ogórki do bicia..

Pewnie dlatego że tacy słabi mieli swój zespół w lidze mistrzów :foch:
Kolego, świat idzie do przodu, tylko my stoimy w miejscu. Jasne że nie jest to liga angielska ale jeśli ktoś twierdzi że ta liga jest słabsza od polskiej to prawdopodobnie przespał 2 ostatnie lata.

HanysKce 22.02.2009 18:21

mieli zespół w LM, ale właśnie jeden, (1) a reszta to dno i 3 metry mułu..

FredzIo 22.02.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 679632)
w takiej słabej lidze to nawet Łobodziński byłby Bogiem.


zobacz na trybuny.. całe puste.. a gdyby poziom ligi był wysoki to i zainteresowanie by było.. domyślam się, że zespół Kosy coś znaczy, a reszta to ogórki do bicia..


Zgodze się z Rob_Zombie.
Nie wiem czy ta liga cypryjska jest taka słaba. Piszesz ze mieli jedna drune w lm, my nie mielismy zadnej od x lat. Pieniadze placa wieksze, stadiony maja lepsze, zaplecze treningowe maja lepsze. W takim razie w czym nasza liga jest lepsza.
Czasy kiedy Wisła łoiła Omonie Nikozje(wówczas mistrza Cypru) minęły bezpowrotnie. Polska liga stała w miejscu, a tamci sie rozwijają.

HEDu 22.02.2009 21:26

Omonia, APOEL, Anorthosis, AEL Limassol to zespoły tak jak u nas Wisła, Legia, Lech i GKS (?). Powiedziałbym, że lepsze, są tam tacy piłkarze ... nie jednego chciałoby sie wyciągnąć do nas, ale no niestety u nich zarobki nie na 150-200k euro sie kształtuja tylko 400-500. Te zespoly bardzo ładnie walczyły w LM i UEFA. Jak Kosa szaleje na Cyprze, to u nas by nie szalał ? A szalałby a do tego wystarczy popatrzeć jak podaje, ile widzi, jak sie zachowuje że to piłkarz wyższej klasy. Kto tego nie widział to naprawde musi być ślepy. Zaakimatyzował się tam super i życze mistrzostwa. Oni tez bazuja na graczach darmowych a jak ładnie graja ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl