![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć. Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :) |
Cytat:
Do wyboru do koloru. |
Cytat:
ale zasysam The Tournament i B&B ;] Cytat:
Będę miał oglądania na cały długi weekend :D |
Ma ktoś może sprawdzony link do rapidshara z polskim filmem Trick/Trik z 2010 roku. Dość dawno premiera była, ale nie miałem okazji jeszcze obejrzeć.
|
Był ktoś na filmie Weekend? Jak wrażenia/opinie?
|
Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.
|
Cytat:
Nie wiem jaka kategoria Cię interesuje ale z thrillerów polecam "siła strachu", "wezwani", "paranormal Activity", "ostatni dom po lewej" , "Zejscie", "sekcja8" i "sierota" czy " Nie płacz Kochanie". |
Jak ktoś lubi psychologię polecam "Black Swan" - świetne kino. A i jeszcze 127 hours - też godne obejrzenia.
|
Cytat:
Dobre aktorsko, ciekawe fabularnie, akcji wystarczajaco ale nie za dużo Jak ktos lubi klimaty gangsterskie to jak najbardziej godne polecenia |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z ostatnio oglądanych filmów polecam przede wszystkim Bękarty wojny i Ostatni dom po lewej.
Natomiast zdecydowanie odradzam III część Drogi bez powrotu. Szkoda czasu na takie coś... |
Ostatni dom po lewej to katastrofa, szczerze nie polecam. Film oderwany od rzeczywistości. Dość powiedzieć, że jedna bohaterka dostaje kulkę w szyje, po czym jak kuloodporna nadal walczy (sic!). Dno...
|
Oglądał ktoś "Weekend" Cezarego Pazury?? Coś fajnego czy takie kolejne dziadostwo jak Ciacho?
|
Cytat:
|
To ja mam odmienne zdanie, film słaby, żarty nie trafione :) Muzyka na plus i dialog o wielkiej stopie, to trochę za mało. Można oglądnąć ale na kompie.
|
klasyka Easy Rider (1969, reż.Dennis Hopper) warto chociażby dla samych zdjęć, to nie żadne 3D :)
|
Oglądał ktoś może film 'Pogrzebany'? Jakie opinie?
|
Na rozbudowana scenerie, ładne krajobrazy i piękne kobiety nie licz :-P
Ciężko coś powiedzieć, żeby nie zdradzić jakże rozbudowanej fabuły, ale jak dla mnie - słabizna. |
wg mnie taki sobie, moze sie nie wynudzisz, ale na pewno trumny bał sie nie będziesz ;)
|
Cytat:
|
Jeszcze słówko o Weekendzie. Powiem krótko - załuje straconego czasu i pieniędzy :) Film mnie totalnie rozczarował, żarty kiepskie, niektóre sceny powodują, że człowiek łapie się za głowę - przynajmniej w moim przypadku ;) Spodziewałem się zdecydowanie czegoś więcej.
|
Nie szkoda Wam czasu i kasy na te polskie badziewia? W naszym kraju rocznie powstają 3-4 niezłe filmy, a raz na kilka lat powstaje perełka. Resztą nie ma co sobie zawracać głowy, a szczególnie takimi Łykendami, czy Oh Karolami.
|
Polecam film dokumentalny "NecroBusiness".
|
Temat brzmi, filmy które warto zobaczyć, ja jednak chciałem napisać o nowej polskiej produkcji, mianowicie 'Och Karol'. Totalna beznadzieja, o ile Weekend jeszcze mi się podobał, o tyle ten film strasznie nudny, gatunek tego filmu określony jako komedia, jednak nie było tam raczej nic zabawnego. Odradzam zdecydowanie.
Polecam za to '7 dusz'. Bardzo dobry dramat z Willem Smith'em w roli głównej. Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem w tym gatunku, nie jest przewidywalny jak większość produkcji. Jeśli ktoś lubi dramaty, to gorąco polecam. |
Oglądał ktoś "Pluje na twój grób" lub "Zbaw mnie od złego"?
Ostatnio obejrzałem sobie film "Egzorcysta" z 1973 roku i muszę przyznać, że komentarze tego typu"Oglądałem to jak byłem mały i do dziś mam koszmary" nie są na wyrost. Naprawdę polecam! |
Ze starych filmów to faktycznie "Egzorcysta" (z tymi scenami schodzenia po schodach itd), "Psycho" i oryginalny "Dracula" mają to coś :)
|
Polecam film "Into the wild" (pl. Wszystko za życie). Obejrzałem ze względu na wysoką ocene i dużo ludzi mi go polecało i jest po prostu świetny. Film na faktach.
|
ja sobie dziś znów oglądnąłem eurotrip, i od razu humor lepszy:)) mogę tą komedię oglądać wiecznie.... jest boska!
pozdrowienia |
Ja ostatnio trafiłem na film "Buntownik z wyboru".
Polecam! |
Cytat:
|
Ostatnia część (Ostatni egzorcyzm) jak dla mnie strasznie słaba i nie podobała mi się, nie wiem jak mogli dać to do kin... ale może to tylko moje zdanie.
Polecam "Champion 3" |
Polecam film ''Prorok"' Klimaty więzienne. Bardzo ciekawa fabula. Naprawdę polecam.
|
Cytat:
|
Parę lat temu już go oglądałem, ale niedawno leciał powtórnie na Canal+ - naprawdę polecam a dokładnie film "Avatar" :)
|
a nie przypadkiem Aviator? :P co do Proroka bardzo dobry, także polecam
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl