Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2155)

Rond 05.01.2011 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 1028820)
Nie zgodzę się z tym. Ja również oglądałem ostatnio "Po prostu walcz". Specyfika filmu jest zupełnie inna niż "Wyspa Tajemnic" czy też "Incepcja". Dla mnie to był dramat psychologiczny.

Pisałem wyraźnie "Jednak to inna klasa w porównaniu z chociażby z "Shutter Island" czy "Incepcja"." - inna kaliber filmów. Oczywiście, że specyfika zupełnie inna. "Wyspa Tajemnic" i "Incepcja" to filmy ze świetną fabułą, które są jednymi z lepszych filmów 2010. Co do Never Back Down - jeden z wielu. Źle mnie zrozumiałeś :)

AbdulTsw 06.01.2011 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032649)
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]

Jaka kategoria ?

Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć.
Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament

Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :)

LanceTS 06.01.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032649)
dajcie jakiś dobry film godny polecenia nie koniecznie nowość ;]

Zielona Mila, 12 rund, boisko bezdomnych, GSE, Harold I Kumar, Kac Vegas, Man on Fire, Taken, Zawód Gangster, Undisputed, Symetria.

Do wyboru do koloru.

Nowohucianin^^ 06.01.2011 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 1032861)
Jaka kategoria ?

Ale ja mogę Ci polecić z własnych odczuć.
Ghotica, Blood&Bone, Prawo Zemsty, Skazani shawshank, American History X, The.Tournament

Jeszcze bym coś znalazł ale najpierw wybierz sobie coś z tego :)

Dzięki! Prawo Zemsty, i American History oglądałem :)
ale zasysam The Tournament i B&B ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1032864)
Zielona Mila, 12 rund, boisko bezdomnych, GSE, Harold I Kumar, Kac Vegas, Man on Fire, Taken, Zawód Gangster, Undisputed, Symetria.

Do wyboru do koloru.

Dzięki! też większość oglądałem :) ale ściągne sobie Boisko bezdomnych i Harold i Kumar :D

Będę miał oglądania na cały długi weekend :D

pozdi91 07.01.2011 00:43

Ma ktoś może sprawdzony link do rapidshara z polskim filmem Trick/Trik z 2010 roku. Dość dawno premiera była, ale nie miałem okazji jeszcze obejrzeć.

nero 07.01.2011 11:12

Był ktoś na filmie Weekend? Jak wrażenia/opinie?

Marszałek 10.01.2011 14:43

Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.

Mario Nh 10.01.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nowohucianin^^ (Post 1032873)
Dzięki! Prawo Zemsty, i American History oglądałem :)
ale zasysam The Tournament i B&B ;]


Dzięki! też większość oglądałem :) ale ściągne sobie Boisko bezdomnych i Harold i Kumar :D

Będę miał oglądania na cały długi weekend :D


Nie wiem jaka kategoria Cię interesuje ale z thrillerów polecam "siła strachu", "wezwani", "paranormal Activity", "ostatni dom po lewej" , "Zejscie", "sekcja8" i "sierota" czy " Nie płacz Kochanie".

yoda79 10.01.2011 15:28

Jak ktoś lubi psychologię polecam "Black Swan" - świetne kino. A i jeszcze 127 hours - też godne obejrzenia.

bridgeburner 10.01.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1034204)
Nie film a serial. Dziś HBO zaczyna emisję Zakazanego Imperium,wygląda i zapowiada się nieźle. Niemniej widział już ktoś jakiś odcinek, jakąś serię? Warte uwagi czy nie.

Widziałem cały pierwszy sezon
Dobre aktorsko, ciekawe fabularnie, akcji wystarczajaco ale nie za dużo
Jak ktos lubi klimaty gangsterskie to jak najbardziej godne polecenia

wasyl 13.01.2011 13:55

http://www.youtube.com/watch?v=IkatY...layer_embedded

bondTSW 13.01.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1021868)
Szukam napisów do "Le Mac" (2010)

Jeszcze raz poproszę, czy ktoś spotkał się z napisami do filmu "Le Mac" (2010)

pozdi91 13.01.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1035181)
Jeszcze raz poproszę, czy ktoś spotkał się z napisami do filmu "Le Mac" (2010)

Napi Projekt próbowałeś użyć?

Gargamel 13.01.2011 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1035181)
Jeszcze raz poproszę, czy ktoś spotkał się z napisami do filmu "Le Mac" (2010)

No jak nie ma na napisy24, ani na napi-projek, no to kto Ci ma posiadać napisy.

Above 14.01.2011 19:02

Z ostatnio oglądanych filmów polecam przede wszystkim Bękarty wojny i Ostatni dom po lewej.
Natomiast zdecydowanie odradzam III część Drogi bez powrotu. Szkoda czasu na takie coś...

Gordian 14.01.2011 19:42

Ostatni dom po lewej to katastrofa, szczerze nie polecam. Film oderwany od rzeczywistości. Dość powiedzieć, że jedna bohaterka dostaje kulkę w szyje, po czym jak kuloodporna nadal walczy (sic!). Dno...

kubawislak 17.01.2011 17:11

Oglądał ktoś "Weekend" Cezarego Pazury?? Coś fajnego czy takie kolejne dziadostwo jak Ciacho?

przemonik 17.01.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 1036930)
Oglądał ktoś "Weekend" Cezarego Pazury?? Coś fajnego czy takie kolejne dziadostwo jak Ciacho?

Oglądałem. Powiem Ci, że średnio miałem ochotę isc na to, ale większość zdecydowała. Noi powiem, że nie najgorsze, jak na polską produkcję. Można było się trochę pośmiać, teksty też czasem poszły niezłe (wygrałeś talon na kur*e i balon, ch*j mi się chowa do dupy). :) Muzyka również niezła. Generalnie, jeden z lepszych Polskich filmów jakie ostatnio powstały, można polecić.

wierny 17.01.2011 22:09

To ja mam odmienne zdanie, film słaby, żarty nie trafione :) Muzyka na plus i dialog o wielkiej stopie, to trochę za mało. Można oglądnąć ale na kompie.

śledziu 17.01.2011 22:20

klasyka Easy Rider (1969, reż.Dennis Hopper) warto chociażby dla samych zdjęć, to nie żadne 3D :)

przemonik 19.01.2011 17:03

Oglądał ktoś może film 'Pogrzebany'? Jakie opinie?

ponury 19.01.2011 17:11

Na rozbudowana scenerie, ładne krajobrazy i piękne kobiety nie licz :-P

Ciężko coś powiedzieć, żeby nie zdradzić jakże rozbudowanej fabuły, ale jak dla mnie - słabizna.

pan_premier 19.01.2011 20:36

wg mnie taki sobie, moze sie nie wynudzisz, ale na pewno trumny bał sie nie będziesz ;)

Zwitter 19.01.2011 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 1037119)
Oglądał ktoś Se7en?

Oglądałem i szczerze polecam. Dla mnie film perfekcyjny. Znakomita obsada, rewelacyjne aktorstwo, świetna fabuła, coś pięknego jak dla mnie. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, a widziałem sporo.

Wizard 20.01.2011 02:04

Jeszcze słówko o Weekendzie. Powiem krótko - załuje straconego czasu i pieniędzy :) Film mnie totalnie rozczarował, żarty kiepskie, niektóre sceny powodują, że człowiek łapie się za głowę - przynajmniej w moim przypadku ;) Spodziewałem się zdecydowanie czegoś więcej.

emj10 20.01.2011 02:31

Nie szkoda Wam czasu i kasy na te polskie badziewia? W naszym kraju rocznie powstają 3-4 niezłe filmy, a raz na kilka lat powstaje perełka. Resztą nie ma co sobie zawracać głowy, a szczególnie takimi Łykendami, czy Oh Karolami.

Kwasiarz1986 23.01.2011 22:55

Polecam film dokumentalny "NecroBusiness".

przemonik 23.01.2011 23:01

Temat brzmi, filmy które warto zobaczyć, ja jednak chciałem napisać o nowej polskiej produkcji, mianowicie 'Och Karol'. Totalna beznadzieja, o ile Weekend jeszcze mi się podobał, o tyle ten film strasznie nudny, gatunek tego filmu określony jako komedia, jednak nie było tam raczej nic zabawnego. Odradzam zdecydowanie.
Polecam za to '7 dusz'. Bardzo dobry dramat z Willem Smith'em w roli głównej. Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem w tym gatunku, nie jest przewidywalny jak większość produkcji. Jeśli ktoś lubi dramaty, to gorąco polecam.

Mario Nh 23.01.2011 23:08

Oglądał ktoś "Pluje na twój grób" lub "Zbaw mnie od złego"?

Ostatnio obejrzałem sobie film "Egzorcysta" z 1973 roku i muszę przyznać, że komentarze tego typu"Oglądałem to jak byłem mały i do dziś mam koszmary" nie są na wyrost.
Naprawdę polecam!

ponury 23.01.2011 23:11

Ze starych filmów to faktycznie "Egzorcysta" (z tymi scenami schodzenia po schodach itd), "Psycho" i oryginalny "Dracula" mają to coś :)

cinekw 23.01.2011 23:15

Polecam film "Into the wild" (pl. Wszystko za życie). Obejrzałem ze względu na wysoką ocene i dużo ludzi mi go polecało i jest po prostu świetny. Film na faktach.

biziu25 24.01.2011 00:08

ja sobie dziś znów oglądnąłem eurotrip, i od razu humor lepszy:)) mogę tą komedię oglądać wiecznie.... jest boska!
pozdrowienia

DarekK_11 24.01.2011 00:55

Ja ostatnio trafiłem na film "Buntownik z wyboru".
Polecam!

Mario Nh 24.01.2011 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ponury (Post 1040218)
Ze starych filmów to faktycznie "Egzorcysta" (z tymi scenami schodzenia po schodach itd)

Oglądałeś może kontynuacje? Jak II i III część się prezentuje na tle pierwszej?

#**SnaKe**# 24.01.2011 10:54

Ostatnia część (Ostatni egzorcyzm) jak dla mnie strasznie słaba i nie podobała mi się, nie wiem jak mogli dać to do kin... ale może to tylko moje zdanie.

Polecam "Champion 3"

Pawel.Busko 24.01.2011 11:58

Polecam film ''Prorok"' Klimaty więzienne. Bardzo ciekawa fabula. Naprawdę polecam.

Kamyk 24.01.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 1040384)
Polecam film ''Prorok"' Klimaty więzienne. Bardzo ciekawa fabula. Naprawdę polecam.

To prawda film genialny. Ostatnio bardzo pozytywnie spoglądam na kino francuskie.

Dean 24.01.2011 15:31

Parę lat temu już go oglądałem, ale niedawno leciał powtórnie na Canal+ - naprawdę polecam a dokładnie film "Avatar" :)

rzep 24.01.2011 15:38

a nie przypadkiem Aviator? :P co do Proroka bardzo dobry, także polecam

ponury 25.01.2011 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1040333)
Oglądałeś może kontynuacje? Jak II i III część się prezentuje na tle pierwszej?

Standard, czyli pierwsza część świetna, kolejne bez rewelacji...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl