Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 24.02.2009 17:52

wiem postawilem :D
Inter - Manch.Utd 2
Lyon - Barcelona 2
Fulham - Swansea 1
C. Budejovice - Mlada Boleslav 1
Cracovia - Stocznowiec 1wklad 5zl
do wygrania 126.95

najbardziej sie boje tylko o manchester :P

kameleon2323 24.02.2009 19:59

mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

WislakWiDoK 24.02.2009 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P

Zalezy jak postawiłeś.Jest opcja 1x2 lub na zwyciestwo (kursy mniejsze i remisu być nie może)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)

wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

Nie.

WiselkaMLP 24.02.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 681236)
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie ?? :P
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy??

Jezeli dales w normalnej ofercie ze maja poporostu wygrac to jezeli bedzie remis a strzela w dogrywce to niestety nie wejdzie ... :)

Tobi1906 24.02.2009 20:41

To dla zabawy Kupon mojej żony po mojej namowie :)

Arsenal 1
Mu 2
Atletico 1
Barca 2

zobaczymym co ztgeo bedzie ;)

Firo 24.02.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tobi1906 (Post 681274)
To dla zabawy Kupon mojej żony po mojej namowie :)

Arsenal 1
Mu 2
Atletico 1
Barca 2

zobaczymym co ztgeo bedzie ;)

A Twoja żona "bawi się w to" czy celuje palcem i stawia na tą drużynę którą trafi ? ;-)


No i proszę, Lyon prowadzi...

Tobi1906 24.02.2009 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 681298)
A Twoja żona "bawi się w to" czy celuje palcem i stawia na tą drużynę którą trafi ? ;-)


No i proszę, Lyon prowadzi...

namówiłem Ja Ja czytałem mecze ona typowała do przerwy 2 trafione :)

MISTA92 24.02.2009 22:43

Mam pytanie a mianowicie zagrałem Rozpis 4/6 weszło mi 5 meczy... i jaka teraz bd wygrana jak to obliczyc...? Bo jeżeli by mi weszły 4 to rozumiem ale 5 to jak to z sumowac..? Pomocy pliska Z góry THX

WiselkaMLP 24.02.2009 22:50

A masz na kuponie druga strone z kombinacjami ?? jesli tak to sprawdzaj wedlug literek

MISTA92 24.02.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 681368)
A masz na kuponie druga strone z kombinacjami ?? jesli tak to sprawdzaj wedlug literek

Tak mam ale tu są tylko ABCD i tak dalej a mi weszło 5 meczy...ABCDE?

coolibeer 24.02.2009 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 681377)
Tak mam ale tu są tylko ABCD i tak dalej a mi weszło 5 meczy...ABCDE?

nie weszły Ci te gdzie masz F

MISTA92 24.02.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coolibeer (Post 681396)
nie weszły Ci te gdzie masz F

Niestety nie...to jak to teraz z sumowac..?

WiselkaMLP 25.02.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 681397)
Niestety nie...to jak to teraz z sumowac..?

Musisz odrzucic te kombinacje gdzie wystapilo F :)

PrawdziwośćDlaGry 25.02.2009 09:20

@MISTA92


http://img22.imageshack.us/img22/5500/screenx.jpg


najprościej jak się dało wytłumaczyć ;)

WiślakNH 25.02.2009 10:16

Real Madrid - Liverpool 1
AEK Athen - Skoda Xanthi FC 1
Chelsea FC - Juventus Turin 1
Kurs : 5,13
Co o tym myślicie?

Zrezygnowałem z Chelsea a 2 pierwsze mecze bez zmian

WISŁAZWE 25.02.2009 11:06

Na dziś gram tak:
Chelsea- Juventus X 3,3
Real Madryt- Liverpool 1 2,1
Sporting Lizbona- Bayern Mon. 1X 1,44 ( kusi mnie na samą 1 bo Bayern ostatnio bez formy jest :) )
Villarreal- Panathinaikos 1 1,62

Kurs 16,16
Stawka: 5zł
Ew. wygrana: 72,75

rocco_1906 25.02.2009 11:12

Podhale - Tychy 1
Cracovia - Stoczniowiec 1
Assat - Karpat +5,5
Frisk/Asker - Valerenga 2
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 2

kurs:11,99
stawka:5
ew.wygrana:53,95

toto-mix

MISTA92 25.02.2009 11:42

Tu jest screen kuponu: http://img26.imageshack.us/img26/7949/skanuj0003q.jpg

Możecie mi to teraz wytłumaczyc zagrałem 4/6 ale weszło mi więcej niż 4 mecze bo 5:)I co teraz skoro na kombinacji jest tylko max 4 litery a mi weszło...."ABCDE"
Prosze o pomoc...:)thx

WiselkaMLP 25.02.2009 12:03

MISTA92

tutaj Ci zaznaczylem jak to interpretowac :) : http://i42.tinypic.com/13z9u90.jpg

Cariff - QP Rangers 1.85 1
Chelsea - Juventus 1.80 1
KooKoo - D Team 1.35 1

kurs: 4.50

PS: Wie ktos moze na czym polegaja te "Loterie Swiata" w STS-ie ??

rocco_1906 25.02.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 681549)
Tu jest screen kuponu: http://img26.imageshack.us/img26/7949/skanuj0003q.jpg

Możecie mi to teraz wytłumaczyc zagrałem 4/6 ale weszło mi więcej niż 4 mecze bo 5:)I co teraz skoro na kombinacji jest tylko max 4 litery a mi weszło...."ABCDE"
Prosze o pomoc...:)thx

o ile dobrze licze i nic mi sie nie pomylilo to 52,9zł wygrałeś

kameleon2323 25.02.2009 12:40

na dzis :P

AEK-Xanthi 1
Chelsea-Juventus 1
Woj.Podhale-GKS Tychy(2m.) 1
Hrbaty D.-Meffert D. 1

Real M.-Liverpool 1
Cracovia-Stoczniowiec(2m.) 1
Cardiff-Q.P.R. 1:evil:
Kurs ogólny: 31.19
Wkład: 5.00 zł
Przewidywana wygrana : 140.34 zl

banasik 25.02.2009 15:22

dwa kjupony na dziś:

Real - Liverpool Raul strzeli 2.70
Villarreal - PAO x2 1.98
AEK - Xanthi 1 1.55 1:0
M-brough - West Ham x2 1.95
Cheslea - Juventus X do przerwy 1,95

AKO: 23.11

Villarreal - PAO x2 1.98
Cardiff - QPR 1 2.00
Milan - TAU 2 1.50
Real - Liverpool powyżej dwóch bramek 2.05

AKO: 12.42

WiślakNH 25.02.2009 19:53

Co prawda nie bez problemów ale AEK wygrało ufffff :)
Jeszcze tylko Real.

trial 25.02.2009 20:19

CF Villarreal - Panathinaikos 1
Chelsea FC - Juventus Turin 2
Real Madrid - Liverpool 1
Sporting Lissabon - FC Bayern München 2
Kurs: 34,99

MISTA92 26.02.2009 09:17

http://img410.imageshack.us/my.php?i...kanuj0003n.jpg

Cos Pieknego jak mi to wyszło:):)

rocco_1906 26.02.2009 09:59

Udinese - Lech 1 (1,72)
Milan - Brema 1x(1,12)
Valencia - D.Kijów 1 (1,62)

kurs:3,12
stawka:20
ew.wygr:56,16

Wiselka1906PBZ 26.02.2009 10:05

Hull-Sheffield U. 1 (2,00)
Udinese-Lech P. 1 (1,70)
Sao Paulo-Oeste 1 (1,30)

Mario Nh 26.02.2009 10:16

Wszyscy grają na porażkę kuchenkorzy :-p

Udinese - Lech 1 (1,65)
Polonia B. - Wisła 2 (1,50)
Polonia - Legia x2 (1,34)
Bełchatów - Lech x2 (1,27)
Man. City - Kopenhaga 1 (1.45)

Zagram za 30 zł.

MCX 26.02.2009 11:46

Grajcie na CSKA, Aston Villa leci do Rosji bez kilku podstawowych graczy. Spokojnie wejdzie 1 na Ruskich.

Bobic 26.02.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 682086)
cholera gram za ostatnie 10 zl i musi wejsc!! :( i nie wiem co dac
Valencia-Dynamo K. 1
CSKA M.-Aston Villa 1

to na pewno ale co dalej ??
z gory thx

Jak to co dalej tyle Ci nie wystarczy??:>
Chyba że chcesz na jednym kuponie postawic 20 meczów i móc wygrac 5000zł to stawiaj tylko jakie jest prawdopodobienstwo że te w20 meczów siądzie??:>

PrawdziwośćDlaGry 26.02.2009 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 682084)
Grajcie na CSKA, Aston Villa leci do Rosji bez kilku podstawowych graczy. Spokojnie wejdzie 1 na Ruskich.

masówkom mówimy nie :D
a 0-0 panie kolego ich nie satysfakcjonuje? Co z tego że 8 podstawowych nie będzie grać..
nie takie jaja się już zdarzały. Ja dziś odpuszczę ten mecz mimo wcześniejszych planów.
Skoro kurs z 1.90 do 1.55 poleciał to ja podziękuję...
Ewentualnie dziś poszukamy niespodzianek.

CSKA - AV X
MC - FC Kopenhaga X
Valencia - Dynamo 2 oraz drugi typ X

a ja dziś tak. po singielkach, po niespodziankach pojadę.

kameleon2323 26.02.2009 12:05

na dzis Valencia-Dynamo K. 1
CSKA M.-Aston Villa 1
Man.City-FC Kopenhaga 1
Tottenham-Szachtar D. 2
Djokovic N.-Cilic M 1
Stoch K.-Malysz A. 1

wklad 5
do wygrania 104
ostateczny kupon :) po dlugich namyslach :D

P.UEFA: Tottenham vs Szachtar
Po porażce w pierwszym meczu Pucharu UEFA ze Szachtarem Donieck, Tottenham Hotspur nie jest faworytem rewanżowego spotkania. Dodatkowo Harry Redknapp zapowiedział, że prawdopodobnie i tym razem da szansę gry młodzieży.

- Dałem szansę debiutu 17-letniemu Deana Parrettowi i w następnym meczu mam zamiar dać czterem innym - przyznał zaraz po pierwszym meczu Harry Redknapp. Oznacza to, że Koguty odpuszczają Puchar UEFA i skupiają się jedynie na rozgrywkach w Anglii. W poniedziałek wygrali ważne spotkanie ogrywając na wyjeździe Hull City 2:1.

co o tym myslicie??
@
PrawdziwośćDlaGry nie.xD tu sa wszyscy ktorzy musza odrobic albo jest remis a graja u sb wiec raczej pewniaki :) a koguty graja w oslabionym skladzie to dodalem szachtar :)

WiselkaMLP 26.02.2009 12:51

Udinese - Lech 1.72 1
Hamburger - Nijmegen 1.42 1
CSKA - Aston Villa 1.62 1
Milan - Brema 1.65 1

kurs: 6.53

La Coruna - Aalborg 1.45 1
Hamburger - Nijmegen 1.42 1
Man. City - FC Kopenhaga 1.45 1
Metalist Charkov - Sampdoria 1.90 1

kurs: 5.67

A tu matula sobie zazyczyla kupon :) :

Udinese - Lech 3.75 X
CSKA (strz./nie strz.) 1.10 1
Hamburger - Nijmegen 1.42 1
Milan - Brema 1.65 1

kurs: 9.66

Mario Nh 26.02.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 682084)
Grajcie na CSKA, Aston Villa leci do Rosji bez kilku podstawowych graczy. Spokojnie wejdzie 1 na Ruskich.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 682097)
masówkom mówimy nie :D

Czyżby ?

Olać P. UEFA...

PrawdziwośćDlaGry 26.02.2009 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 682148)


czytałem ;) ale powiem Ci że nie takie rzeczy już widziałem. a za drobniaki można coś przyłożyć. tak dla zabawy :)

@kameleon. czy to nie jest czasem cała oferta na dziś :D ?
a czym kierowałeś się w meczu Djokovic - Cilic ?
Serb niezbyt gra w Dubaju dobrze. Cilic też trochę męczył się z Benneteau i Tipsareviciem ale wydaje mi się, że Cilić może sprawić niespodziankę dziś.
z Valencią też bym uważał. mimo wszystko powadzenia bo kupon jakby nie patrzeć ryzykowny. Pozdr

Tobi1906 26.02.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 682025)

Gratulacje,ladnie to wyglada.

Pochwale sie i Ja rowniez wczoraj b.dobry dzien ale dzis brakujace ogniwa i bedzie podobna sumka do tego co wygral Mista.

A wczoraj na ft 1-0 dla Chelsea :) i siadlo w rozpisie...

WiselkaMLP 26.02.2009 14:41

No no Miasta ma swoje 5 min widze :) Gratuluje

PS: ugraj za 5-tke ponad 254.60 zl a bedziesz mistrz :D

LuKaS TSW 26.02.2009 16:13

ja na dziś coś takiego zagrałem:

Valencia-D.Kijow1
Manch. C.-FC Kopenh.1
Libia-Ghana2
Hull-Sheffield Utd.10
N.Y.Rangers-Florida10
Salzburg-Jesenice 5.s.1
Benesova-Johansson1

za 10 zl ewk 108 zl

luki 26.02.2009 16:44

A co możecie powiedzieć o tych meczach?

Salzburg - Jasenice
Tigers - Biel
Frolunda - Modo
Davos - Lugano

A może jeszcze jakieś ciekawe hokejowe typy proponujecie?

rocco_1906 26.02.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 682347)
A co możecie powiedzieć o tych meczach?

Salzburg - Jasenice
Tigers - Biel
Frolunda - Modo
Davos - Lugano

A może jeszcze jakieś ciekawe hokejowe typy proponujecie?

Salzburg spoko:) pozostałe mecze bardzo wyrownane. ja moge zaproponowac KAC,Bern,Washington Capitals,a i Vienna tez powinna spokojnie sobie poradzic


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl