![]() |
Stolarczyk frajerze za Cupiała to byś się bał do Krakowa wracać, że nie dość że Cie wyjebie to ześle na Sybir a teraz jeszcze Cię będą głaskać !!!
WON!! |
Nie no poczekajcie, dajcie panu trenerowi się empirycznie przekonać, że w naszej ekstraklasie jednak są 3 drużyny lepsze od nas, ba! być może nawet i 15! :D
|
Jeżeli ktoś po TAKIM dnie bo meczem cięzko to nazwać powie, że przegraliśmy przez kontuzje od 7 meczów nie mając tak na prawdę dwóch podstawowych (Kuby i Bashy) to niech za.......i takiego soczystego barana o ścianę. Nie było taktyki, składności, kondycji, chęci, ambicji itp. itd.
Jeżeli jutro rano nie przeczytam o zwolnieniu stolarczyka i rozwiązaniu umowy z boguskim w tempie natychmiastowym to .......ę z góry do dołu taki interes... Dopóki ten gość będzie trenerem na R22 już się nie pojawię. Od początku mówiłem, że to facet bez wiedzy i umiejętności a wzięli go dlatego że był tani i grał w odlbojach i miał papiery UEFA Pro, a prawda jest jak widać taka, że to Sobol jest prawdziwym trenerem z jajami i trzymał całą szatnie za pysk |
Cytat:
Tylko teoretycznie powiedziałem, że dla mnie ani trener ani drużyna nie sa tak słabi aby ciągle przegrywać i uważam, że równie dobrze to może odbić w drugą stronę. Ale coś jest nie tak, to nie jest zwykła seria porażek i kryzys normalny. To już przeszło wszelkie pojęcie. My notujemy wyniki jakbyśmy grali jakimiś juniorami czy oldboyami. Można grać słabo, zawsze się to zdarzy ale powtarzam mimo wszystko Z TAKIM SKŁADEM zaliczyć taki regres, tracić tyle bramek, nie móc wygrać ani nawet zremisować tyle meczów i przede wszystkim popełniac takie błędy w defensywie to coś tu grubszego jest na rzeczy. Oni zachowują się tak jakby każdy z nich piłkarsko umarl i wychodziła na mecze 11 amatorów, fryzjerów czy innych kurierów. |
Stolar jeśli nie poda się do dymisji po tym meczu to nie uwierzę.
|
Byłem optymistą i w lecie sądziłem, że Stolarczyk to trener dla nas. Czas pokazał, ze srogo się pomyliłem. Jeżeli nie poda się do dymisji straci resztki szacunku, które jeszcze pozostały.
|
Hańba i Wstyd!
Trzeba sie starać żeby wykręcić tak hańbiacy wynik. Smuda z Czekajem na srodku obrony zrobił 0-5 a to tylko dlatego ze ubzdurał sobie otwartą grę z legią. Stolarczyk go przebił. Wstyd i hańba. Stolarczyk to trener na dobre czasy a nie kiedy kadra krucha i trzeba cos z niczego zrobić. Odszedł Sobolewski i wyszedł "kunszt" Macieja. Po czymś takim, nawet jak bedziemy wygrywać będę czekał aż Stolarczyk odejdzie. |
Cytat:
Zauważ jak oni biegają - jak wóz z węglem. Wolni, bez żadnej dynamiki, ba, oni nawet nie biegają dużo, by powiedzieć, że biegają jednostajnie. Wyglądają jak banda amatorów trenująca dwa razy w tygodniu po pracy. To jest straszne. Do tego każdy już wie jak będziemy grali i nasi piłkarze - słabsi indywidualnie pewnie od minimum połowy ligi - są w gorszej sytuacji. Nogi nie niosą, każdy gra z nami jak chce i kontroluje mecz, bo nie jesteśmy w stanie go w żaden sposób zaskoczyć, a do tego są rozbici psychicznie po fatalnej serii. Po dzisiejszym meczu to już nie mam pojęcia co będzie w ich głowie. Jest dramatycznie, DRAMATYCZNIE, a jeśli Stolarczyk myśli to samo, co mówił w środę w Weszło.fm, to nie będzie lepiej. Tak jak pisałem wcześniej - rok temu od października też zaczęliśmy grać padlinę. Na wiosnę? Po meczu z Legią forma siadła. Trzecia runda za Stolarczyka znowu wygląda tak, że na początku trochę się rozkręcają, potem mają kilka meczy w szczycie formy i zaczyna się zjazd. Różnica tej jesieni polega na tym, że w ów szczycie dyspozycji zdobyliśmy i tak mało punktów, a zjazd jest jeszcze bardziej dramatyczny, zapewne z powodu coraz słabszej kadry. |
1 Załącznik(ów)
Załącznik 2129
Tabela za 2019 rok 58 goli straconych w 30 meczach znowu tracimy po wrzutce z rogu, znowu Sadlok wykonuje wrzutki:help: Nie wiem jak mozna jeszcze bronic Stolara, ba jak mozna znalezc jeden argument za pozostawieniem go na tym stanowisku |
Jestem pewien, że zwolnienie Stolarczyka i zatrudnienie kogoś w stylu Ojrzyńskiego, czy Urbana wstrząsnęłoby drużyną, co mogłoby nam dać do zimy parę punktów, a być może nawet zwycięstw.
Mimo to, o ile w drużynie nie ma kwasów i sytuacji bez wyjścia w relacjach personalnych, to Stolarczyka na razie jeszcze zostawiłbym na stanowisku. W tym sezonie walczymy o utrzymanie. Jeżeli Stolarczyk nadal będzie przegrywać mecz za meczem to na zatrudnienie ratownika będzie czas na początku wiosny. Nasz trener nie jest doświadczony i wyprowadzenie drużyny z kryzysu, tak jak kiedyś to zrobił Wdowczyk, to nauka i wartość, która zaprocentuje w przyszłości, jeżeli Stolar zostanie z nami jeszcze na parę lat. Oczywiście jeżeli Stolarczyk nie jest długoterminowym planem zarządu to nie ma sensu go trzymać. Teraz przychodzą teoretycznie łatwiejsze mecze, może coś zmieni. Z perspektywy czasu szkoda, że w tych przegranych spotkaniach zamiast Janickich, czy Klemenzów nie grali juniorki, ale kto mógłby się spodziewać aż takiej tragedii? |
To connect dziś się stało jest gwoździem do trumny. Byłem z Wisłą kiedy grała w 2 lidze jeździłem na wyjazdy do takich wiosek jak Knurów od którego kupiła awans do ekstraklapy. Byłem jak sprzedała się ....ie Warszawskiej ... pamiętne 6-0 ....darłem ryja złodzieje złodzieje....Byłem przy sukcesach ery Cupiała i jestem teraz kiedy historia zatacza krąg i przy braku cudu znów będzie 2 liga. Zawodnicy ....nie przepraszam, dzieci we mgle przy kompletnie braku ambicji ,formy, zdrowia i chęci do czego kolejek ,pod przywództwem trenera bez pomysłu co z tym zrobić , z zarządem który spłaca długi po szmaciarzach i miastem które koniecznie chce ujebać naszą Wisłe....wygląda to na spadek z wielkim hukiem!!! Socios topi kasę na kontrakt emeryta Wasilewskiego nie słuchając własnego rozumu zamiast dać kasę 25 latkowi z przyszłością. Sobolewski odchodzi i z gównianą drużyną robi lidera....nic dodać nic ująć , pogratulować!!! Nie wiem co dalej ale czas na cud bo nic innego nas nie uratuje....
|
Problem jest taki ze zwolnieniem trenera, że jesteśmy trochę w takiej sytuacji jakbyśmy mieli 150 cm wzrostu, 20 lat na karku i chcieli jeszcze urosnąć tak ze 20 cm...
My jesteśmy tak zaszachowani, tak w dupie finansowo, że w sumie kto tu ma przyjść i za jaką kasę? Kto poważny tutaj za ochłapy będzie robił? A wymienić Stolarczyka na drugiego Stolarczyka to też żadne rozwiązanie. |
Myślę, że rola trenera jest tu kluczowa. Uważam, że gdyby dziś np zamienić Stolarczyka i Vukovicia wynik byłby odwrotny.
|
Cytat:
Gramy człap człap człap Barcelone sprzed 15 lat. Nam jest potrzebny trener rzemieślnik a nie artysta. Taki co popracuje nad obroną, stałymi fragmentami gry, grą z kontry. Popracuje nad dobrym przygotowaniem fizycznym itd Tak, pora na zmiany. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Teraz trzeba tego wrzoda wygnieść bo później bedzie za późno. |
Mam nadzieję, że dymisja już złożona.
|
Cytat:
|
Stolar na konferencji powie że 4 bramka podcięła skrzydła i tyle
|
Cytat:
W tej chwili to już nie wiem co my gramy. Ani nie ofensywnie, ani defensywnie. Gramy po prostu chvjowo i bez sensu, patrzyłem dzisiaj na tę drużynę i chciałem odnaleźć jakiś sens, jakąś myśl w jej grze, ale nic nie znalazłem. |
Spokojnie, pan Królewski ma taką wizję i takie znajomości, że za chwilę będziemy mieli trenera przez wielkie T.
|
Cytat:
|
Cytat:
To że Stolarczyk nie jest w stanie tak grac to oczywiste. Ale chęci ma. Niestety kosztem Wisły. |
Cytat:
|
Panie Stolarczyk, długo wstrzymywałem się z oceną pańskiej pracy, ale dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy.
Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź! #StolarOut |
Zastanówcie się nad ostatnia wypowiedzią Brozka. Nie ma taktyki, nie ma teamspirit, nie ma drużyny. Chciał coś zasugerować ze może jakaś zmiana? I nagle koledzy z zarządu deklarują ze Stolar do końca świata. To może chłopaki musieli zrobić coś spektakularnego żeby go po prostu wypieprzyc z tej Wisły?
|
"Szybko stracona bramka w dużym stopniu ustawiła to spotkanie". Pan trener Stolarczyk po meczu:D
|
Cytat:
|
Myślę, że źle oceniacie Stolarczyka. Mamy świetnie wypracowane wybijanie piłki z "piątki" przez obrońcę.
|
Nigdy nie rozumiałem obrońców Stolarczyka. Nawet jak mieliśmy dobry skład to nasza gra obronna leżała i kwiczała. Prawie każdy zespół wchodził w naszą obronę jak masło. 4 bramki w Gdyni, 4 w Sosnowcu, 5 bramek załadowała nam spadająca Miedź. Byłoby pewnie więcej takich meczów ale to polska liga. Wiadomo, ktoś nie trafi do pustaka z 5m, ktoś strzeli w 4 piętro albo źle poda. W obecnej sytuacji strata bramki w meczu to jest pewniak, a nikt nie ma na tyle umiejętności żeby strzelać po 3-4 na mecz żeby go wygrać.
|
A nasz trener po porażce dalej nie widzi jakiejś wielkiej tragedii. Honoru Panie Stolarczyk za grosz tylko trzymanie się stołka. Cenilem jako piłkarza, ale teraz....?? Lepiej przemilczec. Człowiek honorowo podałby się do dymisji.
|
Trener nie jest wyłącznym winnym pasma porażek, ale jest współwinny. Dotychczas można było ważyć warunki pracy, materiał do pracy i niedoświadczenie trenera oraz jego pracę. Sam to robiłem.
Niestety wyraźnie widać, że trener nie ma pomysłu na wyjście z impasu i odbudowę drużyny. Dla każdego jest jasne, że nie ma kim grać i jesteśmy najgorsi w lidze, więc należało inaczej grać, inaczej się ustawiać, inaczej podchodzić do meczów. Trener tego nie zrobił albo nie potrafił zrobić. Nie przegrana, ale jej wymiar i styl porażki o tym świadczy. Mecz z Legią nie jest jednorazową wpadką, ale konsekwencją i zwieńczeniem ostatnich miesięcy. Uważam, że nadszedł czas, aby reagować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl