![]() |
Lech pokazal swietna skutecznosc! Na 13 strzalow 6 goli..WOW! Barcelona oddala wczoraj z 30 strzalow i tylko 4 gole nam zaaplikowala ;-)
Oczywiscie zgadzam sie z Gwiazdzistym ze nie ma co sie podniecac po 2-3 meczach. Ale tutaj chodiz raczje oto w Lechu widac jakas dlugofalowosc a w Wisle wrecz na odwrot mamy sytuacje. A co bedzi ejak zlapiemy 2-3 kontuzje??? Kto wejdzie na boisko? Szałega? Maczynski? Małecki? |
Cytat:
|
Cytat:
Puchar UEFA Ruch - Zalgiris Vilnius 6-0, 2000 (1st Qualifying Round ) Legia - FC Tbilisi 6-0, 2004 (2nd Qualifying Round ) |
Cytat:
No ale brawo Lech, było na co popatrzeć. |
Cytat:
|
Cytat:
Jedne co mnie boli to trafne transfery Lecha. |
Cytat:
Cytat:
|
No 6-0 Lecha robi wrażenie. Ja tam mecz przestałem ogładać po drugiej bramce, bo już straciłem nadzieję, że przegrają.
To, czy zagrają w fazie grupowej zależy w większej częsci od losowania, niż od samego Lecha. Osobiście życzę im Milanu, Tottenhamu, albo Herthy i po zabawie. |
Cytat:
Cytat:
Poza tym, według mnie dni Urbana są policzone. Chybione transfery, brak formy u poszczególnych piłkarzy oraz styl gry jakiego Legia po prostu od kilkudziesięciu meczów nie ma. Cytat:
Najszybciej rozwiną sie te polskie klubu które maja swoją siedzibę w wielkich miastach, te które najszybciej wybudują nowe stadiony.A tak przy okazji to martwię sie o naszą Wisłę Kochaną za kilka lat... przecież my praktycznie nie inwestujemy młodzież, nie mamy scoutów oraz nie stawiamy na młodych krajowych perspektywicznych piłkarzy ( czytaj, patrz wolimy 28 letniego Nei zamiast młodego króla strzelców II i III ligi... o Lewandowskim mowa. ) A co do kibiców... nie ujmując im nic, to nieźle TVP kombinuje z mikrofonami... jak dobrze wychwytywały to co śpiewało dookoła nich. Że nawet 100 kibiców gości gdy tylko zaczynała śpiewać była bardzo dobrze słyszalna... doping maja ok, ale bez podniecania się. |
Leszek pokazał się jako ciekawa drużyna, bodajże Skrzypczak w wywiadzie dla PN powiedział że Grashoppers to młoda drużyna która przyciśnięta lubi się pogubić...
ale trzeba to jeszcze wykorzystać Lech ma teraz to czego nam brakuje zgrane ogniwa - Zając, Scherfchen wymienia się na nowe Bandrowski, Peszko a u nas.... nadal Baszczyński, Sobolewski, Cantoro..... |
Jak tu się włącza ignorowanie kretynów?
|
Cytat:
flaga Zagłębia Lubin bodajże. |
Ten mecz potwierdza kilka faktów:
1). Lech kibicowsko to zdecydowana czołówka naszej smutnej jak pipa ekstraklasy... 2). Lech piłkarsko to grająca atrakcyjny football paka - no ale Smuda zawsze tak ustawia swoje zespoły. 3). Lech w tym sezonie nawiąże walkę o czołowe lokaty. 4). Lech dokonał dobrych wzmocnień. 5). Nawet jakby wygrali 1:0 to i tak tyle samo punktów do ranku idzie więc... Ale wynik idzie w świat... A teraz kilka zaskoczeń... 1). Lech nie stracił bramki... WOW! 2). Lech potrafił prowadzić w miarę wyrównaną grę... WOW! 3). Lech nie zdechł... WOW! :) Generalnie poznańska lokomotywa zaprezentowała styl w jakim Wisła jeszcze do niedawna się identyfikowała i dała pstryczka w nos Legii, która nakupczyła przed sezonem piłkarskiego planktonu i jak widać ilość nie idzie w jakość... Moim zdaniem po tym co widziałem dziś i wczoraj, Legia nie ma szans w tym sezonie nawet na podium i zanosi się na batalię o mistrzostwo pomiędzy Wisłą, Lechem i... DyskoPolo... :) Dobrej nocy i medalu jutro! :) |
Witam ,
Lech wygrywając 6-0 z drużyną z Zurychu pokazał kawał dobrej roboty. Świetne akcje, dobra organizacja gry, sporo inteligentnej piłki i zaangażowanie całego zespołu pozwoliło na totalne zdemolowanie rywala. Drużyna szwajcarska zapewne spodziewała się niżej zawieszonej poprzeczki tymczasem te nadzieje zakończyły się prawdziwą masakrą. Słowa uznania też należą się kibicom Lecha za konsekwentny i efektowny doping dla swojej drużyny przez całe spotkanie. Na pewno swoją postawą zrobili wrażenie na zawodnikach ze Szwajcarii. Wynik jak i gra Lecha mogą być ciekawym prognostykiem na rozgrywki ligowe. Wisła ,Legia , Lech będą w tym sezonie toczyć bardzo ciężkie i wyrównane w moim przekonaniu boje między sobą. Legia zgodnie z moimi obawami mimo szczerych chęci przegrała z FK Moskwa i awans do kolejnej rundy znacznie się oddalił. Z drugiej strony przy dobrej grze obronnej i bardziej zdecydowanej postawie w ataku Legia może uzyskać w Moskwie rezultat promujących do kolejnej rundy. Szkoda ,że bramka Rogera została nieuznana. Dwa do dwóch bardziej oddawało przebieg spotkania. |
Cytat:
hyh, nie mam słów..i w dodatku nie mogłem być na meczu z przez pieprzona służbę zdrowia. Fuck! |
wreszcie moze bedziemy mieli 2 zespoly w fazie grupowej p. UEFA
patrząc na Lecha i Legie po tych kilku spotkaniach wiem jedno to nie Legia bedzie grała z nami o Mistrza |
potwierdzam - flaga Zagłebia Lubin była widoczna na trybunie Lecha
Lech wywarł na mnie dzis naprawde niezłe wrazenie - co by nie mowic - to chyba najgrozniejszy rywal w walce o tytuł. doskonale przygotowani do sezonu pod wzgledem fizycznym, swietne indywidualnosci,gra kombinacyjna.Legia w tle dzisiejszego Lecha - czy to na boisku czy na trubunach - tóz to nawet pod druga lige się nie umywa ... Legia doskonale dzis pokazala swoje nasłabsze strony. PS. co za kretyn komentował spotkanie Legii ?? |
Piłkarską chyba leipiej od nas grali...zobaczymy w bezpośrednim starciu w lidze
Kibicowsko też ostro dają....widać że mają jeden klub na całe województwo i umią to wykorzystać, ale na meczu w Krakowie ich zmiażdżymy |
Cytat:
Ech muszę to napisać bo chyba niektórzy to mają klapki na oczach. Dobra postawa i poziom zaprezentowany w pucharach europejskich przez Legię , Lecha i Wisłę wyjdzie w przełożeniu na ligową rywalizację tym klubom tylko na dobre. Każdy rozsądny człowiek potrafi dostrzec ,że jeżeli taka Wisła porządnie się na zapieprza w lidze za nim sięgnie po upragnione MP i prawo do gry w Europie , pokonując każdego potencjalnego rywala biegając a nie stojąc to przyniesie to jej korzyść. Nie mylcie uznania i pochwał za dobrze wykonane zadanie z fanatycznym kibicowaniem. Jeszcze nawiązując do tej wypowiedzi poniżej. Sam awans do LM nic nie daje trzeba jeszcze rozsądnie wydawać pieniądze. Legia i Widzew grały w LM (fakt w troszkę innym etapie jej rozwoju ) i czy odjechały o lata świetlne. Gdzie jest teraz Widzew ? Gdzie był Widzew przez ostatnie lata? Ewentualny awans Wisły Kraków do fazy grupowej LM nic by w tym klubie nie zmienił znając szczodrość naszego Cupiała. |
westersyl
Aaa.. bo nie kibicuje Lechowi, Legii i innym w pucharach to dlatego masz watpliwosci czy jestem kibicem Wisly, he he he .. Ja to inaczej rozumuje, niektorzy inaczej, wiec i tak siebie nawzajem nie przegadamy. Pierwsza paka ktora awansuje do LM zawoujeje liga na dobre kilka lat, odskoczy od reszty i to bedzie wygladac makrabrycznie. PU jeszcze jakas zniose, bo to mniejsze rozgrywki, mniejsze pieniadze, choc i tak troche kasy... nowi sponsorzy i co za tym idzie budowa silniejszego klubu - NIE BUDOWA SILNEJ POLSKIEJ PILKI - bo np. Wisla nic na tym nie zyska. Choc wierze ze Legia wtopi z FK, Lech pewnie przejdzie ale daj Boze ze nastepni ich wyeliminuja. I mam wyj.... na te kilka marnych punktow. Poswiece te kilka punktow byle Lech , Legia i inni zaliczaly wpadki w europie. I jesli oni przegrywaja to nie przegrywa Polska tylko Lech badz Legia. Polska to jest reprezentacja. Same punkty nic nie dadza.. jesli nie ma druzyny ktora moze walczyc z najlepszymi nic one nie pomoga. Poza tym gramy rok w rok o majstra i o te punkty nie musimy sie martwic. A jesli juz tak nalega ktos to sami mamy je zdobyc, a nie liczyc na nasze kosy.. Dzis im kibicujecie, a przyjdzie mecz z Lechem badz Legia i bedziecie ich wytykach od k.. i w modlili sie zeby w dupsko od nas dostali - gdzie logika? Zwykla hipokryzja. Ligi, puchary, srary , nie wazne , Leszki, Legie maja dostawac baty. Patrze na siebie i na moja Wisle - reszta mnie nie interesuje. Ich triumf - nasza porazka. Take sa moje przemyslenia zawsze przed pucharami i chocby ktos probowal mi przegadac to i tak nie zmienie zdania. Tyle ode mnie. Juz nie zamierzam nikomu odpisywac ani nic dodawac. Wyrazilem swoje OSOBISTE zdanie na ten temat i tyle. Dobranoc. |
Cytat:
W ogóle jakieś nowe ryje w TVP się pokazały ostatnio... :shock: |
Nie tyle wynik co gra Lecha robi wrażenie.
I to co wielokrotnie pisałem w kontekście naszych transferów że za kwotę mniejszą niz kwota za Dudke swietnie uzupełniono skład i załatano dziury... Lewandowski Peszko Arboleda Stilić Bandrowski (wykup) To dla naszej RN!!!! A wszyscy za 1,65 mln EUR kiedy Dudke sprzedalismy za 2 mln EUR! Szkoda pisac o tym nawiedzonym pomysle z pseudo oszczędzaniem u nas.... PS Dla tych co nie potrafią docenić wyniku Lecha - czy wy macie jakieś kompleksy? Ja jako Wislak wobec Lecha czy Legii nie mam zadnych kompleksów i dlatego moge obiektywnie i bez napinki (a nie jak np. Gwiaździsty) pisac o ich dzisiejszym meczu! |
Legia strasznie rozczarowała. Na pewno kłody pod nogi piłkarzom rzucali kibice. Kiedy zaczęli wykrzykiwać "ole" i wyśmiewać własnych piłkarzy z ust Szali można było odczytać: "zacznijcie k...a kibicować pajace". Troche racji miał. Przy wsparciu kibiców mogliście dać rade niewiarygodnie słabej drużynie z Moskwy. Szanse na awans są bo Legia teraz chyba lepiej czuje się na wyjazdach.
Jest jeszcze jedna opcja być może dopełnienie obrazu rzeczy. Urban to dupa nie trener. Lech zgodnie z moimi oczekiwaniami wyraźnie wygrał. Wynik 6:0 i gra Kolejorza daje nadzieje, że powalczą o awans do grupy UEFA. PS: moim zdaniem całkiem dobry był komentator w meczu Lecha (Zawadzki bodajże). PS2: Ładnie Grecy dostają po dupie od Cypryjczyków. Najpierw Olympiakos, teraz AEK. Liga Cypru idzie do przodu. Dlaczego? Bo nie żałują pieniędzy na transfery. |
Cytat:
Lechowi bardzo ciężko będzie awansować, nam niewiele lepiej. Lech ze swoim marnym współczynnikiem trafi prawdopodobnie do pierwszego koszyka gdzie czekać na nich będzie Milan, Atletico, Sparta Praga, Sampdoria i Herta (na dzień dzisiejszy i o ile dobrze licze). My trafiamy do 7 z rostawionymi: Hamburger, Deportivo La Corunia, Feynoord, Dnipro Dnipropetrovsk, Stade Rennais. |
Tuz po losowaniu twierdzilem, ze Lech jest faworytem i powinien awansowac bez wiekszych problemow.
Mimo wszystko, jestem pod wrazeniem rozmiarow ich zwyciestwa. Rozprawili sie z koniami polnymi jeszcze okrutniej, niz Wisla z Beitarem. Widac tam reke trenera. Smuda odcisnal na druzynie swoje pietno i Lech wypracowal sobie wlasny ofensywny styl, charakteryzujacy sie dobrym oskrzydlaniem akcji (Peszko robi swietna robote). Legia trafila lekko trudniejszego przeciwnika, lecz rowniez jak najbardziej w zasiegu. Jednakze w ich przypadku, trudno mowic o jakims stylu, skoro wiekszosc akcji jest rwana/szarpana i bez pomyslu. Nie widac zadnych postepow w grze, tak jak to ma miejsce w Poznaniu. W sumie trudno tak na odleglosc ocenic, ale wydaje mi sie, ze Urban nie ma kontroli nad tym co dzieje sie z jego druzyna. Tak jak przed pierwszym meczem bylem umiarkowanym optymista, tak teraz nie daje im wiekszych szans na awans po takim wyniku i przy takiej grze. Wychodzi na to, ze w I rundzie p.UEFA, bedziemy mieli dwa polskie zespoly. To lepiej niz w poprzednim roku, kiedy osamotniona Dyskobolia, ulegla na tym etapie Crvenie Zvezdzie. |
mam pytanie odnosnie transferow Lecha,kto dokladnie posciagal tych grajków ?
|
Szykuje sie nam moze mały skandal międzynarodowy? :D
http://www.sport.pl/pilka/1,65060,55...air_play_.html Dubi A graczy do Lecha z tego co wiem to pościągał Smuda który zawsze miał świetne wyczucie do zawodników. |
Ten z meczu Legii nie przesadzal, a PRZEGINAL.
Przy faulu Rzezniczaka najpierw upieral sie ze wogole nie bylo faulu i to aktor, a Kuba wchodzi mu lokciem z glowe, a jak pokazali goscia ze sie podniosl i krew mu mocno sie leje, to sprytnie stwierdzil ze moze go "podrapal troche". ZAL |
Cytat:
|
ten argument, żeby nie kibicować innym bo jak wejdą do Ligi Mistrzów to staną się megahiperduper potęgą to według mnie jedna wielka ściema
niby dlaczego miałoby tak być? załóżmy, że mamy fuksa w losowaniu i wchodzimy w tym roku, i co? trafiamy w grupie na Juventus, Celtic, Fenerbahce i Szachtar, kończymy na ostatnim miejscu z jakimś zwycięstwem i remisem - na zbyt wiele szczęścia liczyć przecież nie można zarobiliśmy 5-6 milionów Euro i co dalej? jesteśmy potęgą na lata? a dupa! niby dlaczego? z ostatnich transferów - Dudka i Kuba - mieliśmy tyle samo i co? gdzie jest ta kasa i gdzie ta siła? dlaczego zespoły z innych krajów po jednorazowym awansie nie są potęgami, nie awansowały kolejny raz? dlatego, że ich awans to był fuks, czysty przypadek, a te jak wiemy zdarzają się bardzo rzadko klub trzeba budować powoli i rozsądnie, mieć jakiś plan, a nie ****a działać tak jak my popatrzcie co zrobiono w Grecji, w Turcji mam wrażenie, że tą samą drogą zaczynają iść na Cyprze, dobry klimat, są pieniądze i prawdopodobnie rozsądni ludzie, zaczęli ściągać coraz lepszych kopaczy, nawet nie z wyższej półki, ale takich solidnych i coś się ruszyło... oczywiście to może być jednorazowy wyskok, ale może i nie, zobaczymy za rok u nas na zmiany i lepsze szans nie widać |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl