![]() |
Z innych ciekawostek statystycznych to wiemy, że pierwszy raz od wprowadzenia ESA37 40 punktów nie wystarczyło do kwalifikacji do top8.
|
Cytat:
|
Gigantyczna to jest różnica dysproporcji w umiejętności gry w piłkę pomiędzy sandecją, Lechią i Śląskiem a resztą drużyn z dolnej połówki.
|
hehe rozwiniesz tę myśl ?
|
;)
No tak w skrócie to zasadniczo obojętne czy Piast skończy na 9 czy 13 a Pogoń na 10 czy na 14 bo do spadku i tak obok sandecji jest któraś z naszych niegdyś zaprzyjaznionych drużyn. |
Obok Sandecji spadnie Brukbet, Śląsk się ogarnie ze słabszymi, a Lechia - zależy od tego co zagrają z Arką. Jeżeli zagrają na 200 % to mogą odbić się od dna....
|
Na dziś to raczej Lechia. Idą mocnym kursem na spadek, a jeszcze mają "pechowych" działaczy.
|
Plan meczów w 3 rundzie:
31. Płock (w) 32. Legia (d) 33. Jaga (w) 34. Korona (w) 35. Zagłębie (d) 36. Amica (d) 37. Górnik (w) Ponoć Zarząd nie domaga się pucharów. Do Płocka mamy stratę 5 punktów. Po następnym meczu będzie mniej więcej jasne czy zamrozić ten temat na kolejny rok. |
Tia puchary po dzisiejszym meczu :lol:
|
Cytat:
|
Taka tabelka dla entuzjastów pucharów w tym sezonie:
Kod:
Jagiellonia 26 |
No tak, wszystko już jasne, lecę do buka i stawiam wszystko
|
Cytat:
|
plan na ten sezon wykonany .....2 x wygrana z parchami - i gorna 8 - bez wizji spadku ....teraz mecze u siebie z Amika i nahwieksza kosa Januszy wiec i klub cos zarobi na frekwencji .....wiem ze i tak legia MUSI byc MP ale jest iskierka nadziei ze mozna przeszkodzic w tym Amice i legii , oprocz tych dwoch meczy chcialbym widziec na boisku wszystkich ktorzy nie lapali sie w skladach meczowych i zmiana taktyki z tej idiotycznej ktora nam serwuje ten kolejny wu-efista z bozej laski , ....teraz juz mecze o pietruszke, z wyjatkiem tych wlasnie dwóch ....osobiscie uwazam sezon za skonczony i bardzo udany
|
No dobra, jak się bawić, to się bawić. Poniżej zestawienie naszych, (czysto) matematycznych (tzn. przyjmując, że każdy wynik jest jednakowo prawdopodobny), szans na zajęcie poszczególnych pozycji w lidze na zakończenie sezonu, w zależności od wyniku w Płocku:
Wygrana: Kod:
1 0,361% Kod:
1 0,047% Kod:
1 0,009% |
Mam jeszcze ekstra bonus dla hurraoptymistów :D :
Kod:
1 66,409% |
jak powiedział nasz trenejro zostało 7 meczów i 21 pkt do zdobycia ! czemu mamy nie walczyć o mistrza! :D
|
ten mecz jest decydujący, jeśli nie wygramy, to strata do 4 miejsca (być może dającego puchary) będzie wynosiła 5 (porażka) lub 7 (remis) pkt.
Strata na 6 meczów do końca może być duża i już nie do odrobienia. Dziś wygrywając mamy tylko 3 pkt straty do 4 miejsca. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
trzeba mierzyć wysoko, ale umówmy się na ćwierćfinał LM to jeszcze nie mamy drużyny może na 1/8
|
Statystyczne podsumowanie kolejki.
Mamy 6 punktów straty do 4 miejsca i 6 meczów do rozegrania. |
Tym razem inne zestawienie. Nasze bieganie w 4 ostatnich spotkaniach.
Kod:
Statystyka/Rywal Legia Lech Sandecja Wisła Płock |
Cytat:
Kod:
wtedy zachowane |
Cytat:
P.S. Następna porcja statystyk odnośnie szans w niedzielę. Po rozegraniu 3 kolejnych spotkań w grupie mój komputer powinien już uciągnąć obliczenia. Teraz musiałem posiłkować się maszyną wirtualną w chmurze Amazonu. |
Odnośnie przebiegniętych kilometrów przez graczy Legii to "system" wliczył w to truchtanie po boisku w czasie kilkunastominutowych przerw w grze
|
W podanej statystyce to są akurat "nasze" kilometry, a nie Legii czy innego rywala. I z tym wliczaniem truchtania podczas przerw jest coś na rzeczy, bo np. Górnikowi w meczu z Lechem, gdzie te przerwy trwała przynajmniej z 15 minut system "nabił" kosmiczne wręcz prawie 130 km. Dlatego sugerowałbym zwracanie większej uwagi raczej na statystyki bardziej intensywnych biegów.
|
Cytat:
Ciekawe jak się biegowo zmieni, jak zabraknie Lloncha. |
Poniżej kolejne zestawienie, dotyczące tego jak, w zależności od wyniku jutrzejszego spotkania, kształtować się będą nasze czysto matematyczne szanse na zajęcie poszczególnych pozycji na koniec sezonu:
Kod:
1 2 3 4 5 6 7 8Kod:
1 2 3 4 5 6 7 8 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl