Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

JohnnyH 21.11.2008 07:41

Jak dla mnie druga taka wtopa z Lechem na własnym stadionie nam się nie wydarzy. Nasi zawodnicy przed ostatnim spotkaniem myśleli że będzie tak jak zawsze, czyli 3, 4 lub 5 do przodu i luz...Boleśnie się przekonali że to już nie ta sama drużyna co zawsze. Na Leszka jest absolutny sposób (nawet tym składem), zarówno w Krakowie jak i na wyjeździe więc podchodziłbym do tego spotkania spokojnie. Mam nadzieję że do tego dwumeczu RN wykona wiadome ruchy i wzmocni naszą drużynę na pozycjach ofensywnych. Jeśli tak będzie, a Maciej Skorża będzie miał czas i pomysł jak ten nowy skład poukładać (oby to nie trwało rok czasu tak jak ma to miejsce obecnie) to jestem pewien że to nie My tylko Lech będzie miał się czego obawiać. Panowie, spokojnie, przez lata dostawali od nas w dupę i to siedzi u nich w psychice (jak znami wygrali to cieszyli się jak dzieci), ja się tego dwumeczu wogóle nie obawiam...skoro mamy wyższe aspiracje to do takich meczów nie możemy podchodzić z bojaźnią bo....mamy przed sobą niezłą jak na polskie warunki drużynę ale nic więcej.

Pozdrawiam

gackos 21.11.2008 09:14

Ja też nie wiem skąd się bierze strach przed meczem z Lechem, kiedyś przecież trzeba było na nich trafić. Myślę, że wynika to z propagandy mediów, które robią z nich mistrzów świata, a Barcelona już połowę składu chce wykupić. Są dobrzy, ale spokojnie możemy sobie z nimi poradzić, szczególnie przy odpowiednich transferach i mądrej głowie naszego trenera:) A tak wogóle, to przecież MY jesteśmy liderem, a nie oni. Jedna wpadka nie zmieni obrazu tabeli.

prober 21.11.2008 09:25

Problem jest w tym, że pierwszy mecz będziemy grać na boisku Hutnika, a drugi w Poznaniu. Więc 1,5 meczu na wyjeździe...

JohnnyH 21.11.2008 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 631980)
Problem jest w tym, że pierwszy mecz będziemy grać na boisku Hutnika, a drugi w Poznaniu. Więc 1,5 meczu na wyjeździe...

Proponuje nie szukać sobie wytłumaczeń.....jeśli będziemy lepsi to wygramy, bez względu na to czy będziemy grać na Hutniku czy gdziekolwiek indziej. Na Hutniku będziemy MY czyli Kibice Wisły Kraków...a to robi róznicę.

Pozdrawiam

pytong 21.11.2008 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYLKO___WISŁA (Post 631839)
dobry post z ich forum
Tacy byli najedzeni że nie zmieścili Arki, Ruchu, słabiutkie Nancy z bramkarzem który chciał wygranej Lecha i pozostałych :lol:


szkoda że nie będziemy grać przy Reymonta.. na Hutniku będzie trudno, tak jak w lidze, ale damy rade.

Ważne ze wy się zmieściliście i to na luzaku:>
Jak już chcesz cytowac to rób to rzetelnie bo zdanie wyrwane z kontekstu to manipulacja.

kristos 21.11.2008 12:57

To że wylosowaliśmy Lecha powinno nas cieszyć ,bo będzie okazja na rewanż za ostatnią porażkę w lidze.
Myślę ,ze zawodnicy podejdą ambicjonalnie do tego spotkania i będzie ciekawie.

Paweł 21.11.2008 13:55

Z czego mamy się cieszyć? To, że wylosowaliśmy silną drużynę w 1/4 finału to dobrze? Z Lechem, czy Legią fajnie byłoby zagrać w finale, a nie już teraz. Co by nie mówić szanse 50-50 na awans.

kristos 21.11.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 632044)
Z czego mamy się cieszyć? To, że wylosowaliśmy silną drużynę w 1/4 finału to dobrze? Z Lechem, czy Legią fajnie byłoby zagrać w finale, a nie już teraz. Co by nie mówić szanse 50-50 na awans.

Ja się cieszę
a) będą chcieli się zrewanżować za porażkę w lidze
b)może to wpłynąć na wzmocnienie kadry
c)mnie osobiście nie zależy na PP, wiec jak odpadną też nie będzie tragedii - skupią sie na lidze

matti123 21.11.2008 14:44

dobrych meczów nigdy za wiele, najpierw Lech potem Legia

Stanlej13 21.11.2008 14:47

No, no, no... nie bądź taki pewien, że akurat Legia :D

JrQ- 21.11.2008 16:17

I dobrze, że Lech.
Niech nasi udowodnią, że tamten mecz to był tylko i wyłącznie wypadek przy pracy ;-]

3rider 24.11.2008 21:04

No ale teraz Cracovia Kraków (26.11 17:30) !!!!!! 178. starcie w stuletniej historii potyczek dwoch najstarszych firm w Polsce (derby 1908-2008). Niby tylko puchar ekstraklasy (twor, ktory pewnie za 2 sezony przestanie istniec), ale w derbach nie ma taryfy ulgowej! Tym razem poza pojedynkiem, ktory jak zawsze elektryzuje wiekszosc krakowskich dzielni, kilka dodatkowych smaczkow.

- Skorza, jak wiesc niesie, pod presja Bossa jest zobligowany wygrac na Kaluzy
- zwyciezca meczu kwalifikuje sie do nastepnej rundy PE
- od 1995 Cracovia nie jest w stanie nas ugryzc - kolejnych 11 meczow to 7 zwyciestw i 4 remisy
- ostatni mecz KSC na wlasnym stadionie wygrala w latach 80tych
- od powrotu KSC do I ligi w 2004, bilans potyczek NA KALUZY zdecydowanie na nasza korzysc: 2-3-0 5:3

Potyczki od ostatniej naszej porazki (R22, 1995, 0:1) - wyniki Cracovia-Wisła
1995/96 1:0 0:2 167
2004/05 0:0 0:1 169
2005/06 0:3 1:1 171
2006/07 0:3 0:0 173
2007/08 1:2 1:2 175
2008/09 1:1 0:2 177

element 24.11.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 633813)
- Skorza, jak wiesc niesie, pod presja Bossa jest zobligowany wygrac na Kaluzy

Piłkarze mają wygrać, Maciej niestety nie może zapieprzać po trawniku, a szkoda, bo pokazałby ludziom bez ambicji i woli walki co to ambicja i walka do samego końca.

Kordel 25.11.2008 14:44

Bedzie transmisja w tv ?

mic 25.11.2008 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 633994)
Badzie transmisja w tv ?

Tak, Polsat Sport od 17.30

Perek 25.11.2008 14:56

Mała analiza przed jutrzejszym meczem w Pucharze Ekstraklasy. Jeśli wygramy z Cracovią to awans jest pewny. Mamy lepszy bilans z Piastem 0:1 u nich i 4:1 u nas. Remis może nam nic nie dać, bo Piast pewnie wygra ze Śląskiem, który awans ma praktycznie pewny


1. Śląsk 5 7:3 10 2. Wisła 5 6:6 7 3. Piast 5 7:8 7 4. Cracovia 5 3:6 4

JrQ- 25.11.2008 14:59

Mam nadzieje ze Skorża pusci na boisko takich graczy jak:
Burliga
Leszczak
Mączyński
Kowalski

Wsparci Głowackim, Singlarem, Niedzielanem, Jirsakiem, Cantoro, Pawełkiem, powinni dobrze wypaść.

element 25.11.2008 15:16

Rozkminka teletubisiów odnośnie powitania Małego, który ich zbeształ dwukrotnie :

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?13,1489643

Polecam.

Czesław 25.11.2008 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 633997)
Mała analiza przed jutrzejszym meczem w Pucharze Ekstraklasy. Jeśli wygramy z Cracovią to awans jest pewny. Mamy lepszy bilans z Piastem 0:1 u nich i 4:1 u nas. Remis może nam nic nie dać, bo Piast pewnie wygra ze Śląskiem, który awans ma praktycznie pewny


1. Śląsk 5 7:3 10 2. Wisła 5 6:6 7 3. Piast 5 7:8 7 4. Cracovia 5 3:6 4

A czy w wypadku zwycięstwa Piasta i naszego nie wchodzi w użycie mała tabelka?

dostuffca 25.11.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634009)
Rozkminka teletubisiów odnośnie powitania Małego, który ich zbeształ dwukrotnie :

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?13,1489643

Polecam.

mój ulubiony:
Cytat:

zrobmy mu pieklo na naszej klasie http://www.cracovia.krakow.pl/forum/smileys/smilie5.gif
niech kazdy zalozy jakies konto i dawac do komentarzy jego zdjec http://www.cracovia.krakow.pl/forum/smileys/smilie5.gif
:rotfl:

kot_dżinks 25.11.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 634009)
Rozkminka teletubisiów odnośnie powitania Małego, który ich zbeształ dwukrotnie :

http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?13,1489643

Polecam.

Wszyscy tam razem wzięci nie mają 90 IQ. Klęska, blamaż, upadek...

Kibic_1906 25.11.2008 16:31

Jak czytam to ich całe forum to aż ręka ku kieszeni wędruje i z niecierpliwością czeka się na WOŚP albo jakąś inna akcję charytatywną...

KOMINEK 25.11.2008 17:18

A nasi trenuja na głównej płycie - R22 rozświetlony

I jeszcze jedno
Panowie i Panie koniec cytatów ze sławetnej strony - tu jest Forum Wisły Kraków i prosze o tym pamiętać

matti123 25.11.2008 18:13

Jutro sie ktoś odblokuje, jak obstawiam Niedzielana... ciekawe co urządzą Małemu <hahaha> on im pokarze jak się gra.

element 25.11.2008 18:32

Jakby ktoś nie wiedział dziś o 19:00 można kupować bilety "U Wiślaków" na jutrzejszy mecz z Cracovią..

buczo1985 25.11.2008 22:59

skurczybyki mają freestyle wyrobiony. rym za rymem:P
moze warto uprzedzić jakoś Małego :)
co do meczu licze na sporą dawkę Naszej młodziezy.

Przemo12 26.11.2008 17:29

hej mecz sie zaczyna a tu taka cisza

jest jakas relacja radiowa lub tv w necie?

kohprzem'68 26.11.2008 17:46

No niewiele brakowało a Zieniu mógł zdobyć bramkę , Wisła naciska 10 min.

Przemo12 26.11.2008 17:48

kibicowsko chyba slabiutko

kohprzem, ogladasz w tv?

kuba181819 26.11.2008 17:52

Jest transmisja w necie.
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl