![]() |
Cytat:
|
Mario - .......e takie bany za wyrażanie własnego zdania, moge ich dostać nawet 10, ale wtedy cale banowanie nie bedzie mialo sensu
a piłkę kopałem, ale jak juz mówiłem wtedy ludzie znali 2,3 zwody i gra była piękna, teraz to ehhh... szkoda słów |
Bansik zawsze szukasz usprawiedliwienia porażki, najlepiej naiech Abramowicz kupi wam ten puchar. Do Hiddinka straciłem szacunek bo zawsze widzi to co chce widzieć. Na MŚ w Korei to był dopiero przekręt w meczu z Włochami, ale dla niego wszytsko było ok. A tu po meczu z barca płakał, zamiast przyznac że błędy sedziego są elementem gry. Jako kibic widziałem jeden karny po zagraniu Pique (ewidentny), taki sam jak na CN faul na Henrym. Reszta kontrowersyjna ale tylko dlatego ze Chelsea przegrała. Jakby strzelili na 2-0 nikt by tego niepamiętał.
|
Barcelona zasłużyła na LM jak mało kto.Wspaniale grający piłką zespół oby więcej takich ekip.Manchester nie miał pomysłu na grę.
|
Cytat:
2. - Abiudal sam sie przyznał po meczu do faulu 3. - bład jak każdego zespołu - rozluźnienie w końcówce 4. - a gdzie byłaby Wisła bez Cupiała? dziś futbol to pieniądze więc argument z abramowiczem upada 5. - Manchester byl bezkonkurencyjny w Anglii, na wlasnym podworku dorownac mogl im tylko Lpool Cytat:
|
Śmieszą mnie ludzie którzy oglądali tylko rewanż Chelsea-Barcelona i mówią o ustawieniu wyniku. Bo gdyby w pierwszym spotkaniu sędzia gwizdał tak jak trzeba to Chelsea nie miała by czego szukać w rewanżu. Niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć.
A co do meczu to mimo iż nie jestem fanem Barcelony to cieszę się że wygrali bo grali futbol przyjemny dla oka. Manchester poza pierwszymi minutami praktycznie nie istniał na boisku, o dziwo angielska drużyna jakby fizycznie nie była przygotowana na to spotkanie. Finał nie zachwycił jak to często bywa w tego typu imprezach ale też nie było tragedii. |
Gratuluję Barcelonie. Byliście dziś lepsi. Pozdrawiam.
|
Marszałeczku i banasiczku - może po pleckach poklepać frajerzy albo meliski zaparzyć? Banasiczek to niedługo zaliczy kolejną przerwę podczas swojego pobytu na forum, a wszystko przez "tą niepotrafiącą grać w PRAWDZIWĄ piłkę PUTKĘ farsę" hahaha
Mecz Barcelony z gatunku tych nie do powtórzenia, pokażcie mi drugą taką drużynę, która tak potrafiłaby zagrać w finale LM z co najmniej równym sobie przeciwnikiem! Przecież w Barcelonie chłopaki grają technicznie, widowiskowo, ale oprócz tego zapylają na boisku aż miło i często grają ostro, siłowo. Pozdrawiam napinaczy ;) |
Ciekawy jestem jakby to Real gral zamiast Barcy, wtedy pewnie banasik widzialby wirtuozje i cudowna pilke :) Jak to sam napisal wczesniej "futbol nie z tej ziemi".
Banasik rozumiem ze Real przeslania Ci swiat, ale patrz na rzeczy obiektywnie, bo czasem mam wrazenie ze Twoja hipokryzja dorownuje tez z drugiej strony blon Cytat:
|
Cytat:
|
Krisku - bo rzeczywiście - Barcelona nie potrafi grać prawdziwej piłki z dawnych lat, teraz futbol się zmienił, a że zmienił się na gorsze to już mi bardzo przykro
chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :) Mic - gdyby Real zdobył LM taką grą to też byłbym w****iony, bo zwycięstwo 1-0 po pięknej walce smakuje lepiej niż 5-0 po jednostronnym nudnym widowisku |
Wielką Barcelonę pyknelismy u siebie 1:0. Wnioski nasuwaja się same. W przyszłym sezonie Liga Mistrzów nasza!!
|
chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :)
ten Twój odzew świadczy ze widzisz to co chcesz widziec a o piłce nie masz zielonego pojecia |
Cytat:
Cytat:
|
No nie dziwie się, że masz smiechawe bo musiałeś nieźle przyjarać żeby mieć humor teraz jest tego efekt. I nie wiem czemu się śmiejesz w ogóle? Zawodnicy z Hiszpanii w cholerę często wyprzedzali w walce o piłkę zawodników z ANGLII, czyli tych którzy są przygotowywani zajebiście pod względem fizycznym i są przyzwyczajeni do ostrej walki?
|
Cytat:
A mecz faktycznie słaby. Obie drużyny odpoczywały wystawiając rezerwy w meczach ligowych, no i wyszło, że trochę byli zastani. Dopiero w drugiej połowie Barca zaczeła grać swoje i klepać MU :) Gran Derbi były fajniejsze... A banasik pieprzy takie bzdury, że dziwie się wam, ze w ogóle prowadzicie dyskusję z tym dzieciakiem. |
Cytat:
Mecz nudny (zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew) |
Cytat:
|
Cytat:
ostatnio gadałeś razem z innymi fanami piłki angielskiej że Barca gra niby ładnie, ale gra się tak aby wygrać...to po co Barca miała dziś grać ostro, z poświęceniem, jak i bez tego odprawiła ManUtd bez żadnych wątpliwości...:lol: gdzie są Ci co tak zwiastowali po dwumeczu z Chelsea pogrom Barcy?? Ciekawe czy teraz będą mieć odwagę przyznać się do błędu. dziś chyba było widać która drużyna była lepsza. Technika, technika i jeszcze raz technika. Ja bardzo lubie oglądać Premiership, bo to chyba najatrakcyjniejsza piłka ze względu na szybkość i agresje...ale dopiero w meczach z udziałem Barcelony czuć dawną magię futbolu, i cieszę się że to jeszcze w piłce nożnej nie umarło. |
Grzadq - nie am maratonów na 50km to po primo :) BArcelona chodziła po boisku jak Manchester, mecz na poziomie pojedynku w lidze francuskiej, a nie w finale LM
|
Oj kibice Realu szaleja : ))))
|
Nie karmcie Rasty bo nie skończy pisać :-)
visca el Barca! |
banasik o widze kolega jeszcze się po porażce Chelsea nie ocknął :D Nie ma to jak obiektywizm i trzeźwa ocena,ale patrząc na podpisy-o trzeźwą trudno. Tak czy inaczej nic nie zrobisz wygrywa drużyna ,która wygrała wszystko w tym sezonie,a Twoja ocena sytuacji - znawco futbolu , jest jeszcze gorsza niż w meczach z Cheslea.
|
Fajny mecz. Denerwowała mnie z prostych przyczyn nieporadność MU. Lubię obie ekipy (bardziej ManU), dziś była lepsza Barca, rok temu Manchester. Gratuluję katalończykom, bo w tym sezonie naprawdę nie było na nich siły. Brawo!
|
Cytat:
|
Niestety Manchester nie grał dziś od 10 minuty nic. Błąd Van Der Sara i Vidica, czyli ludzi, którzy rzadko kiedy nas zawodzili przesądził. Gra wyglądała dobrze niestety tylko do straty bramki. Ale Barca Manchesteru na kolana nie rozłozyła juz nie przesadzajcie. Wygrała mecz, ale nie 6-0 to byloby na kolanach. Myślę że bolączką United jest brak klasowego rozgrywającego, który tak jak Xavi czy Iniesta budowałby grę.
|
nie odpisujcie juz na jego posty bo koles pewnie mery dzejn dzisiaj zaliczyl i tak bedzie odpisywac do jutra.. Barca przez caly sezon(moze nie caly ale wiekszosc) grala efektownie/efektywnie i zasluzyla na potrojna korone
|
Cytat:
Pozdrawiam, bez poklepywania. Kibicem Realu nie jestem. Dla mnie to ta sama kosmetyczka co Barcelona. Jak ktoś mój post o życzeniach, które wypisywałem po adresem jednej z dwóch drużyn z Barcelony wziął serio, to cóż. |
Nie chce prorokować ale tym meczem CR7 przypieczętował swoje odejście z MU.
PS Jak długo jeszcze sir Alex pozostanie na ławce trenerskiej, wie ktoś?? |
A który mecz nie jest nudny?? Taki w którym grają brutale tacy jak w Chelsea, a i wygrywają. jakbyś sie znał na piłce to byś potrafił docenić klasę rywala. Zreszta licza się trofea a chelsea ma ich zero!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl