Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

ichigo 27.05.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 736057)
Bawią mnie te komentarze o ustawienie meczu półfinałowego. Kibice Chelsea nie pamiętają sędziowania w 1 meczu na Nou Camp gdzie tak naprawde, gdyby nie sędzia, to przynajmniej (!) 2:0 powinno być ani to że czerwona kartka w Londynie była totalnie z dupy. No ale gdybanie ... Obiektywnie, naprawde obiektywnie, Barca gra najlepszy futbol i zasłużyła na ten puchar. Amen.

Po meczu sam Abidal przyznał, że faulował i kartka była słuszna. A Barca właśnie te najlepszy i najpiękniejszy futbol pokazała na Stamford Bridge, oddając 1 (słownie jeden) celny strzał na bramkę.

banasik 27.05.2009 22:04

Mario - .......e takie bany za wyrażanie własnego zdania, moge ich dostać nawet 10, ale wtedy cale banowanie nie bedzie mialo sensu

a piłkę kopałem, ale jak juz mówiłem wtedy ludzie znali 2,3 zwody i gra była piękna, teraz to ehhh... szkoda słów

Mar85 27.05.2009 22:05

Bansik zawsze szukasz usprawiedliwienia porażki, najlepiej naiech Abramowicz kupi wam ten puchar. Do Hiddinka straciłem szacunek bo zawsze widzi to co chce widzieć. Na MŚ w Korei to był dopiero przekręt w meczu z Włochami, ale dla niego wszytsko było ok. A tu po meczu z barca płakał, zamiast przyznac że błędy sedziego są elementem gry. Jako kibic widziałem jeden karny po zagraniu Pique (ewidentny), taki sam jak na CN faul na Henrym. Reszta kontrowersyjna ale tylko dlatego ze Chelsea przegrała. Jakby strzelili na 2-0 nikt by tego niepamiętał.

PotiWisla 27.05.2009 22:05

Barcelona zasłużyła na LM jak mało kto.Wspaniale grający piłką zespół oby więcej takich ekip.Manchester nie miał pomysłu na grę.

banasik 27.05.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 736069)
A co powiesz jak Colina przekrecił Barce z Chelsea w meczu w 2005 roku??? Jak w piwreszym meczu na CN nie podyktował karnego dla Barcy?? Czemu sedzia dał czerwoną kartke Abidalowi, kiedy Anelka wywrócił się o własne nogi?? Czemu stracili bramke po strzale Iniesty skoro sa tacy dobrzy?? Czemu cała ta smieszna drużyna która niestniałaby bez Abramowicza niepotrafiła wygrac w przekonujacy sposób?? Czemu zawsze po meczu płaczą wszyscy zawodnicy i kibice?? Czemu niewygrali ligi angielskiej?

1. - jeden karny dla BArcy, ok 1:0 w pierwszym meczu, ale gdyby zm=liczyc wszystkie barne na Stamford to wychodzi 4:1 dla londyńczyków
2. - Abiudal sam sie przyznał po meczu do faulu
3. - bład jak każdego zespołu - rozluźnienie w końcówce
4. - a gdzie byłaby Wisła bez Cupiała? dziś futbol to pieniądze więc argument z abramowiczem upada
5. - Manchester byl bezkonkurencyjny w Anglii, na wlasnym podworku dorownac mogl im tylko Lpool


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85
Bansik zawsze szukasz usprawiedliwienia porażki, najlepiej naiech Abramowicz kupi wam ten puchar. Do Hiddinka straciłem szacunek bo zawsze widzi to co chce widzieć. Na MŚ w Korei to był dopiero przekręt w meczu z Włochami, ale dla niego wszytsko było ok. A tu po meczu z barca płakał, zamiast przyznac że błędy sedziego są elementem gry. Jako kibic widziałem jeden karny po zagraniu Pique (ewidentny), taki sam jak na CN faul na Henrym. Reszta kontrowersyjna ale tylko dlatego ze Chelsea przegrała. Jakby strzelili na 2-0 nikt by tego niepamiętał.

przyjacielu - nie jestem kibicem Chelsea

RAFi89 27.05.2009 22:07

Śmieszą mnie ludzie którzy oglądali tylko rewanż Chelsea-Barcelona i mówią o ustawieniu wyniku. Bo gdyby w pierwszym spotkaniu sędzia gwizdał tak jak trzeba to Chelsea nie miała by czego szukać w rewanżu. Niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć.

A co do meczu to mimo iż nie jestem fanem Barcelony to cieszę się że wygrali bo grali futbol przyjemny dla oka. Manchester poza pierwszymi minutami praktycznie nie istniał na boisku, o dziwo angielska drużyna jakby fizycznie nie była przygotowana na to spotkanie. Finał nie zachwycił jak to często bywa w tego typu imprezach ale też nie było tragedii.

grzechu1991 27.05.2009 22:08

Gratuluję Barcelonie. Byliście dziś lepsi. Pozdrawiam.

Kris54 27.05.2009 22:08

Marszałeczku i banasiczku - może po pleckach poklepać frajerzy albo meliski zaparzyć? Banasiczek to niedługo zaliczy kolejną przerwę podczas swojego pobytu na forum, a wszystko przez "tą niepotrafiącą grać w PRAWDZIWĄ piłkę PUTKĘ farsę" hahaha

Mecz Barcelony z gatunku tych nie do powtórzenia, pokażcie mi drugą taką drużynę, która tak potrafiłaby zagrać w finale LM z co najmniej równym sobie przeciwnikiem! Przecież w Barcelonie chłopaki grają technicznie, widowiskowo, ale oprócz tego zapylają na boisku aż miło i często grają ostro, siłowo. Pozdrawiam napinaczy ;)

mic 27.05.2009 22:09

Ciekawy jestem jakby to Real gral zamiast Barcy, wtedy pewnie banasik widzialby wirtuozje i cudowna pilke :) Jak to sam napisal wczesniej "futbol nie z tej ziemi".

Banasik rozumiem ze Real przeslania Ci swiat, ale patrz na rzeczy obiektywnie, bo czasem mam wrazenie ze Twoja hipokryzja dorownuje tez z drugiej strony blon

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 736087)
Może zbyt drobiazgowo, ale chodziło Ci chyba o .... wirtuozerię ....:-)

Chodzilo mi o wirtuozje, (=wirtuozeria, ten sam wyraz) literowka :)

Illargui 27.05.2009 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 736086)
wirtuazje

Może zbyt drobiazgowo, ale chodziło Ci chyba o .... wirtuozerię ....:-)

banasik 27.05.2009 22:10

Krisku - bo rzeczywiście - Barcelona nie potrafi grać prawdziwej piłki z dawnych lat, teraz futbol się zmienił, a że zmienił się na gorsze to już mi bardzo przykro

chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :)

Mic - gdyby Real zdobył LM taką grą to też byłbym w****iony, bo zwycięstwo 1-0 po pięknej walce smakuje lepiej niż 5-0 po jednostronnym nudnym widowisku

donPedro23 27.05.2009 22:11

Wielką Barcelonę pyknelismy u siebie 1:0. Wnioski nasuwaja się same. W przyszłym sezonie Liga Mistrzów nasza!!

Mar85 27.05.2009 22:12

chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :)

ten Twój odzew świadczy ze widzisz to co chcesz widziec a o piłce nie masz zielonego pojecia

Grzadq 27.05.2009 22:12

Cytat:

A Barca właśnie te najlepszy i najpiękniejszy futbol pokazała na Stamford Bridge, oddając 1 (słownie jeden) celny strzał na bramkę.
I wystarczyło. Widać minimaliści, poza tym to tylko świadczy o "potędze" Chelsea -_-

Cytat:

chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :)
Banasik, weźże se chłopie na wstrzymanie bo w końcu w****isz takimi wypowiedziami jakiegoś moda i może być niefajnie ;)

Kris54 27.05.2009 22:13

No nie dziwie się, że masz smiechawe bo musiałeś nieźle przyjarać żeby mieć humor teraz jest tego efekt. I nie wiem czemu się śmiejesz w ogóle? Zawodnicy z Hiszpanii w cholerę często wyprzedzali w walce o piłkę zawodników z ANGLII, czyli tych którzy są przygotowywani zajebiście pod względem fizycznym i są przyzwyczajeni do ostrej walki?

tofik 27.05.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 736042)
Mecz średni. Ot kopanina z elementami cyrkowych sztuczek. Gratuluje Barcelonie, że wygrała, ale ****a ustawionego meczu z CHFC to nie zapomnę. Nie lubię ich, mam w dupie to,że dobyli LM. By wam ****a Real w.......ił w decydującym meczu, kiedyś tam w przyszłości. By Puyol samobója w 90 minucie meczu z Realem sobie strzelił,by Eto się obraził na cały świat, by wam stadion zamknęli, choć nie wiem za co,bo kibiców nie macie. By was ****a los pokarał Majewskim w sztabie szkoleniowym. Żeby wam sklep z kosmetykami zamknęli. I w ogóle ****a.

Hahahah żenada. :)

A mecz faktycznie słaby. Obie drużyny odpoczywały wystawiając rezerwy w meczach ligowych, no i wyszło, że trochę byli zastani. Dopiero w drugiej połowie Barca zaczeła grać swoje i klepać MU :) Gran Derbi były fajniejsze...
A banasik pieprzy takie bzdury, że dziwie się wam, ze w ogóle prowadzicie dyskusję z tym dzieciakiem.

banasik 27.05.2009 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 736091)
chłopaki zapylają aż miło - takiej śmiechawy nie miałem od dawna :)

ten Twój odzew świadczy ze widzisz to co chcesz widziec a o piłce nie masz zielonego pojecia

przyjacielu - nie zgadzam się i tweirdzę nawet, że na piłce znam się bardzo dobrze, bo w moim odczuciu Barcelona chodziła po murawie, podobnie jak ManU.

Mecz nudny (zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew)

Grzadq 27.05.2009 22:16

Cytat:

bo w moim odczuciu Barcelona chodziła po murawie, podobnie jak ManU.
Jesteś fanem maratonów? Tych na 50 km zapewne? Bo na piłce to się gówno znasz, albo jakiś inny mecz oglądałeś :) Nie ośmieszaj się już człowieku :)

Proud 27.05.2009 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736028)
Tak, Barcelona i inne zespoły hiszpanskie sprawiają, że piłka nożna stała się grą dla jebanych lalek nie mających za grosz honoru, ambicji, woli walki. Te gwiazdorki chcą tylko, zeby zera na koncie się zgadzały, nie dają z siebie 100%, nie zostawiają serca na boisku.

śmiać mi się z Ciebie chce...:lol:

ostatnio gadałeś razem z innymi fanami piłki angielskiej że Barca gra niby ładnie, ale gra się tak aby wygrać...to po co Barca miała dziś grać ostro, z poświęceniem, jak i bez tego odprawiła ManUtd bez żadnych wątpliwości...:lol:

gdzie są Ci co tak zwiastowali po dwumeczu z Chelsea pogrom Barcy?? Ciekawe czy teraz będą mieć odwagę przyznać się do błędu.

dziś chyba było widać która drużyna była lepsza. Technika, technika i jeszcze raz technika.

Ja bardzo lubie oglądać Premiership, bo to chyba najatrakcyjniejsza piłka ze względu na szybkość i agresje...ale dopiero w meczach z udziałem Barcelony czuć dawną magię futbolu, i cieszę się że to jeszcze w piłce nożnej nie umarło.

banasik 27.05.2009 22:17

Grzadq - nie am maratonów na 50km to po primo :) BArcelona chodziła po boisku jak Manchester, mecz na poziomie pojedynku w lidze francuskiej, a nie w finale LM

mic 27.05.2009 22:18

Oj kibice Realu szaleja : ))))

born2b3k 27.05.2009 22:18

Nie karmcie Rasty bo nie skończy pisać :-)

visca el Barca!

slaskWKSslask 27.05.2009 22:18

banasik o widze kolega jeszcze się po porażce Chelsea nie ocknął :D Nie ma to jak obiektywizm i trzeźwa ocena,ale patrząc na podpisy-o trzeźwą trudno. Tak czy inaczej nic nie zrobisz wygrywa drużyna ,która wygrała wszystko w tym sezonie,a Twoja ocena sytuacji - znawco futbolu , jest jeszcze gorsza niż w meczach z Cheslea.

Aro1234 27.05.2009 22:18

Fajny mecz. Denerwowała mnie z prostych przyczyn nieporadność MU. Lubię obie ekipy (bardziej ManU), dziś była lepsza Barca, rok temu Manchester. Gratuluję katalończykom, bo w tym sezonie naprawdę nie było na nich siły. Brawo!

mic 27.05.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez slaskWKSslask (Post 736107)
banasik o widze kolega jeszcze się po porażce Chelsea nie ocknął :D Nie ma to jak obiektywizm i trzeźwa ocena,ale patrząc na podpisy-o trzeźwą trudno. Tak czy inaczej nic nie zrobisz wygrywa drużyna ,która wygrała wszystko w tym sezonie,a Twoja ocena sytuacji - znawco futbolu , jest jeszcze gorsza niż w meczach z Cheslea.

E tam Chelsea, od Realu to w nim siedzi : ))))

grzechu1991 27.05.2009 22:21

Niestety Manchester nie grał dziś od 10 minuty nic. Błąd Van Der Sara i Vidica, czyli ludzi, którzy rzadko kiedy nas zawodzili przesądził. Gra wyglądała dobrze niestety tylko do straty bramki. Ale Barca Manchesteru na kolana nie rozłozyła juz nie przesadzajcie. Wygrała mecz, ale nie 6-0 to byloby na kolanach. Myślę że bolączką United jest brak klasowego rozgrywającego, który tak jak Xavi czy Iniesta budowałby grę.

diablo885 27.05.2009 22:22

nie odpisujcie juz na jego posty bo koles pewnie mery dzejn dzisiaj zaliczyl i tak bedzie odpisywac do jutra.. Barca przez caly sezon(moze nie caly ale wiekszosc) grala efektownie/efektywnie i zasluzyla na potrojna korone

Marszałek 27.05.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 736084)
Marszałeczku i banasiczku - może po pleckach poklepać frajerzy albo meliski zaparzyć? PUTKĘ farsę" hahaha
;)

Nie mam w zwyczaju znajdować ukojenia w poklepywaniu mnie przez jakiegoś chłopa. Tak więc odmówię. Po takich spotkaniach zazwyczaj włączam mecze Wimbledonu tudzież skróty innych zespołów lig niższych w Anglii. Wiara w futbol we mnie pozostaje.
Pozdrawiam, bez poklepywania. Kibicem Realu nie jestem. Dla mnie to ta sama kosmetyczka co Barcelona.


Jak ktoś mój post o życzeniach, które wypisywałem po adresem jednej z dwóch drużyn z Barcelony wziął serio, to cóż.

born2b3k 27.05.2009 22:24

Nie chce prorokować ale tym meczem CR7 przypieczętował swoje odejście z MU.

PS
Jak długo jeszcze sir Alex pozostanie na ławce trenerskiej, wie ktoś??

Mar85 27.05.2009 22:25

A który mecz nie jest nudny?? Taki w którym grają brutale tacy jak w Chelsea, a i wygrywają. jakbyś sie znał na piłce to byś potrafił docenić klasę rywala. Zreszta licza się trofea a chelsea ma ich zero!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl