Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

KuLwIk 09.02.2010 15:23

Taktyka, taktyka

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ktyka_taktyka/

KuLwIk 09.02.2010 15:23

Poranny trening Wiślaków w Hiszpanii

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...szpanii/35187/

KuLwIk 10.02.2010 13:49

Piłka ręczna

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri.../Pilka_reczna/

someonewisp 10.02.2010 14:01

@KuLwIk
Na miłość boską, nie wklejaj tu linków do zdjęć ze strony głównej, bo wiadomo, że każdy z nas wchodzi na nią nawet po kilka razy wciągu dnia.

Jak wrzucasz linki do galerii to chociaż, żeby pochodziły z prywatnej galerii, ze stron nieoficjalnych lub tym podobne.

Biuro Prasowe 11.02.2010 13:46

Skrót wideo z meczu Wisła - Metalurg

AYALA 12.02.2010 12:09

przed meczem z Jeziorakiem Iława w 1996 roku.Tomek Kulawik
http://i39.tinypic.com/35mfmfk.jpg

Biuro Prasowe 15.02.2010 08:08

Skrót z meczu Wisła - Dynamo Kijów

BRTS39 15.02.2010 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 853019)
@KuLwIk
Na miłość boską, nie wklejaj tu linków do zdjęć ze strony głównej, bo wiadomo, że każdy z nas wchodzi na nią nawet po kilka razy wciągu dnia.

Jak wrzucasz linki do galerii to chociaż, żeby pochodziły z prywatnej galerii, ze stron nieoficjalnych lub tym podobne.

Chłopie ile ty tu jesteś a ile on. Dawno już tak robi i nikomu to nie przeszkadza. Wiec odpowiem ci cytatem z Symetrii :D TY sie tu kur** nie wpie*****.

Do kasacji.

mlodociany_przestepca 22.02.2010 12:20

Filmik o graffiti europejskich grup ultras, w tym Wisly Krakow:
http://www.youtube.com/watch?v=BSis20tfjyA

DarekK_11 22.02.2010 15:57

Gdzie się znajduje to Graffiti co jest pod 4:03 ?

WRzŚ 23.02.2010 01:56

a co focie na NK chcesz pstryknąc?

DarekK_11 23.02.2010 07:54

kur..., to że urodziłem się w pokoleniu fotki, NK, itp. (taka prawda) to nie znaczy, że do niego należę :]
widziałem to już raz z jakieś 2 lata temu, pamiętam, że wywarło na mnie niesamowite wrażenie, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. więc jak?

wroobel88 23.02.2010 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 858202)
więc jak?

tak jak do tej pory - nikt Ci tego nie napisze :evil:

Biuro Prasowe 23.02.2010 15:22

Trening pod Wawelem

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9334669812.jpg

wonski_eNHa 23.02.2010 17:26

Rusz poślady z przed klawiatury i sam poszukaj :P

DarekK_11 23.02.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 858367)
Rusz poślady z przed klawiatury i sam poszukaj :P

aha zaginac na nogach przez całe miasto i szukać grafa który może być wszędzie :-)
spoko nie piszcie, "łaski bez".

A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna :D

farben 24.02.2010 10:58

Fotki z gali wręczania nagród Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...lski,id,t.html

MłodePokolenie 24.02.2010 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 858511)
aha zaginac na nogach przez całe miasto i szukać grafa który może być wszędzie :-)
spoko nie piszcie, "łaski bez".

A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna :D

Tu nie chodzi o łaske. Miejsc grafów się z reguły nie podaje. Na forum jest pełno parchów na pewno. Po co mamy im ułatwiać życie? Jeśli chcą już nam coś zamazać niech sami sobie szukają!

DarekK_11 24.02.2010 19:27

Aha, no dzięki - mój post wynikał z niewiedzy :)
"Teraz rozumiem" :)

timmdorf 28.02.2010 10:50

Zdjęcia oprawy meczu w Bełchatowie http://www.waszapilka.pl/galleries,211,0

timmdorf 28.02.2010 12:05

i meczowa http://waszapilka.pl/galleries,212,0

massoud 01.03.2010 05:10

skrót

http://www.wisla.tv/?v=104

ksych 05.03.2010 18:12

http://up.programosy.pl/foto/n_sport...304_200600.jpg

eMeReS - 04.03.2010

http://i48.tinypic.com/z36ah.png
Cytat:

Już dziś w telewizji nSport kolejny odcinek Magazynu Reportażu Sportowego "eMeReS". Tym razem autorzy poruszyli m.in. dramatyczną historię Igora Sypniewskiego.

Igor Sypniewski był jednym z największych talentów piłkarskich w Polsce. W Lidze Mistrzów w barwach Panathinaikosu ośmieszał Gary'ego Neville'a i Davida Beckhama. Niestety od dzieciństwa oprócz piłki nożnej towarzyszył mu alkohol, który był sprawcą wielu problemów. Igor będąc pod jego wpływem groził matce, konkubinie a nawet policjantowi. Będąc pijanym demolował z pseudokibicami stadion ŁKS-u, a wszystko uwieczniły kamery. W efekcie trafił na rok i sześć miesięcy do więzienia. W listopadzie ubiegłego roku wyszedł na wolność. Po trzech latach rozłąki, po raz kolejny chce wrócić do futbolu. Czy tym razem piłka nożna wygra z alkoholem? Po długich namowach były reprezentant Polski zgodził się opowiedzieć historię swojego życia Adamowi Roszkowskiemu. Premiera reportażu w Magazynie Reportażu Sportowego eMeReS, dziś po 20:00 w kanale nSport.

W "eMeReSie" także prawda o polskich kibolach. Przykładem będą walki wrogich sobie krakowskich pseudokibiców Wisły i Cracovii. Antagonizmy chuliganów ubranych w klubowe szaliki nie słabną, wręcz przeciwnie nabierają coraz bardziej tragicznych kształtów. Wielokrotnie media w kraju informowały o śmierci kibica jednej drużyny, w skutek pobicia czy dźgnięcia nożem przez kibola drugiej. Tylko dlatego, że ten pojawił się nieodpowiednio ubrany w nieodpowiednim miejscu. Z tymi najgroźniejszymi pseudokibicami z kamerą spotkał się Zbigniew Czyż.

http://i50.tinypic.com/eqqw6e.png
[SPOILER]http://up.programosy.pl/foto/n_sport...0813_1_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/emeres_min.jpg[/SPOILER]

http://i50.tinypic.com/qr1cg1.png
Kod:

http://www.przeklej.pl/plik/emeres_04_03_2010_pl_xvid_dvbrip_allgoals_pl_agov_part1_rar-000b86aqj1jp2j6
http://www.przeklej.pl/plik/emeres_04_03_2010_pl_xvid_dvbrip_allgoals_pl_agov_part2_rar-000b979sb1jp2j6
http://www.przeklej.pl/plik/emeres_04_03_2010_pl_xvid_dvbrip_allgoals_pl_agov_part3_rar-000b833111jp2j6


KoPer 06.03.2010 03:01


http://tsw.com.pl/upload/gallery/xM3hN7W546.jpg


Wisła - Arka

Krzysztof 06.03.2010 14:46

http://img51.imageshack.us/img51/9562/16025.jpg
40 zdjęć z meczu Wisła - Arka
http://www.wislasoccer.com/news_item_11258.htm

Naszaliga 13.03.2010 14:08

Galeria FOTO z meczu Jaga-Wisła
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,,wisla,.html?


http://i40.tinypic.com/2w56kuw.jpg

WRzŚ 14.03.2010 07:16

tafił ktos może na dobrą fotkę naszego sektora w Białymstoku? na str Jagi nie ma takiej (jedna jest obejmujca 1/3sektora) na twsd jest ze zblizeniem na 7 osób...

Kosa93 14.03.2010 10:18

http://jagiellonia.net/galeria/album...b/IMG_8811.JPG Dość obszerna fota :)

Rigor_Mortis 14.03.2010 13:06

Na jagiellonia.net jest filmik (VIDEO Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków) ,na nim są ujęci kibice Wisły.

WRzŚ 15.03.2010 02:58

to właśnie ta obejmująca +/- 1/3 nas. szukam jakiejs normalnej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl