![]() |
|
|
|
@KuLwIk
Na miłość boską, nie wklejaj tu linków do zdjęć ze strony głównej, bo wiadomo, że każdy z nas wchodzi na nią nawet po kilka razy wciągu dnia. Jak wrzucasz linki do galerii to chociaż, żeby pochodziły z prywatnej galerii, ze stron nieoficjalnych lub tym podobne. |
|
przed meczem z Jeziorakiem Iława w 1996 roku.Tomek Kulawik
http://i39.tinypic.com/35mfmfk.jpg |
|
Cytat:
Do kasacji. |
Filmik o graffiti europejskich grup ultras, w tym Wisly Krakow:
http://www.youtube.com/watch?v=BSis20tfjyA |
Gdzie się znajduje to Graffiti co jest pod 4:03 ?
|
a co focie na NK chcesz pstryknąc?
|
kur..., to że urodziłem się w pokoleniu fotki, NK, itp. (taka prawda) to nie znaczy, że do niego należę :]
widziałem to już raz z jakieś 2 lata temu, pamiętam, że wywarło na mnie niesamowite wrażenie, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. więc jak? |
Cytat:
|
|
Rusz poślady z przed klawiatury i sam poszukaj :P
|
Cytat:
spoko nie piszcie, "łaski bez". A wracając do tematu: galeria z treningu pod Wawelem - świetna :D |
Fotki z gali wręczania nagród Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...lski,id,t.html |
Cytat:
|
Aha, no dzięki - mój post wynikał z niewiedzy :)
"Teraz rozumiem" :) |
Zdjęcia oprawy meczu w Bełchatowie http://www.waszapilka.pl/galleries,211,0
|
i meczowa http://waszapilka.pl/galleries,212,0
|
|
http://up.programosy.pl/foto/n_sport...304_200600.jpg eMeReS - 04.03.2010 http://i48.tinypic.com/z36ah.png Cytat:
[SPOILER]http://up.programosy.pl/foto/n_sport...0813_1_min.jpg http://up.programosy.pl/foto/emeres_min.jpg[/SPOILER] http://i50.tinypic.com/qr1cg1.png Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/emeres_04_03_2010_pl_xvid_dvbrip_allgoals_pl_agov_part1_rar-000b86aqj1jp2j6 |
|
http://img51.imageshack.us/img51/9562/16025.jpg
40 zdjęć z meczu Wisła - Arka http://www.wislasoccer.com/news_item_11258.htm |
Galeria FOTO z meczu Jaga-Wisła
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...,,wisla,.html? http://i40.tinypic.com/2w56kuw.jpg |
tafił ktos może na dobrą fotkę naszego sektora w Białymstoku? na str Jagi nie ma takiej (jedna jest obejmujca 1/3sektora) na twsd jest ze zblizeniem na 7 osób...
|
http://jagiellonia.net/galeria/album...b/IMG_8811.JPG Dość obszerna fota :)
|
Na jagiellonia.net jest filmik (VIDEO Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków) ,na nim są ujęci kibice Wisły.
|
to właśnie ta obejmująca +/- 1/3 nas. szukam jakiejs normalnej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl