Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Tenzen 28.05.2010 21:11

To Amica ma Samsunga? Kurcze nie wiedziałem, słyszałem jakiś czas temu, że podpisali z Fordem.

Powinno się teraz zwolnić cały marketing Wisły i zatrudnić nowych ludzi bo masakra.

Żmijka 28.05.2010 21:26

Kogo Ty chcesz zwalniać jak tam nikt nie pracuje praktycznie :lol:

MłodePokolenie 28.05.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 905946)
Kogo Ty chcesz zwalniać jak tam nikt nie pracuje praktycznie :lol:

Dokładnie :D Bardziej by pasowało "zatrudnijmy kogoś od marketingu" :D

ChinoRios 28.05.2010 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 905877)

Jesli ma Biala Gwiazda na sercu, potem i would buy 3 koszulki, czerwony, bialy i niebiesky. !!!

mic 28.05.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChinoRios (Post 905954)
Jesli ma Biala Gwiazda na sercu, potem i would buy 3 koszulki, czerwony, bialy i niebiesky. !!!

+ dwie bramkarskie ;)

patryk95 28.05.2010 21:38

Wronki będą grać z samsungiem na koszulce ?
Reksio33: PW

ChinoRios 28.05.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 905955)
+ dwie bramkarskie ;)

tez :D jejeje

wroobel88 28.05.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 905955)
+ dwie bramkarskie ;)

trzy i będzie komplet :p

Belzebub 29.05.2010 00:05

Skoro Samsung wspólpracuje z Amica Rutkowskiego to nie sądze,żeby była jakakolwiek szansa na sponsoring naszego klubu..
http://www.rp.pl/artykul/406819_Kore...ki_Amiki_.html

Pozatym dzisiaj w Polsce, wcale nie jest tak łatwo zdobyc sponsora na koszulke np. Legia gra z "własną" eNką, my z TF, pejsy z Comparchem, Zagłębie z KGHM, Bełchatów z PGE,Polonia z JWconstruction, Ruch z WOŚP itp. także nie jesteśmy wyjątkiem, a Amica wzieła pewnie grosze od S.Oliver coby wyjść na jedynych dobrze zorganizowanych marketingowców..

Guciu 29.05.2010 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 905798)
Moze warto by SKWK zainteresowalo sie ta sprawa, bo przy poparciu kibicow jest szansa moim zdaniem na to zeby te koszulki tak wygladaly.
W koncu to my mamy je kupowac.

Dokladnie, moze jako organizacja fanatykow uda sie nam przeforsowac umowe z adidasem na koszulke z BIAŁA GWIAZDĄ chociaz dla KIBICOW.. To moje marzenie, swietne wejscie adidasa do naszego klubu.. + ogromna kasa ze sprzedazy pamiatek

QBAS 29.05.2010 00:24

Na pewno nie jest łatwo Belzebub zdobyć sponsora, który da konkretną kasę. Ale przyznasz że to właśnie Wisła ma największy potencjał. Gdyby zajęli się tym fachowcy (słowo w naszym klubie bardzo rzadko używane), na pewno do budżetu wpadło by kilka mln rocznie. A tak..

Krystian14 29.05.2010 06:29

Czyli który projekt jest taki jak będzie na zawodnikach bo tyle tu tego, że nie ogarniam :)

kangurekm 29.05.2010 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Guciu (Post 906022)
Dokladnie, moze jako organizacja fanatykow uda sie nam przeforsowac umowe z adidasem na koszulke z BIAŁA GWIAZDĄ chociaz dla KIBICOW.. To moje marzenie, swietne wejscie adidasa do naszego klubu.. + ogromna kasa ze sprzedazy pamiatek

I to jest świetny pomysł! Piłkarze sobie beda grać z logo S.A. a kibice będą mogli sobie zakupć identyczny trykot z Białą Gwiazdą . Wydaje mi się że rozwiązanie będzie satysfakcjonowąło obie strony i zarazem korzystne będzie dla obu stron -
przedewszystkim zysk ze sprzedaży w końcu będzie na przyzwoitym poziomie , bo tęsknota za Gwiazdą na piersi jest przeogromna =)

sorin320 29.05.2010 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 905877)
A my swoje!! ;)

http://img6.imageshack.us/img6/8760/clipboard01mb.png

Uploaded with ImageShack.us

Bardzooo dobrze by to w HD wyglądało. I jaka kasa od sponsora.
Pepsi Cola, Cola Pepsi nasi chłopcy są najlepsi :D

Bardzo mi się podoba ten model... dużo lepszy o tych pumowskich realu...zauważcie że puma którą teraz mają pyry też ma takie.... wieeeeeeeeelkie kołnieże jakby... w ogóle mi się to nie podoba... a ten model powyżej owszem, jest szlachetniejszy, mniej tandetny

Tenzen 29.05.2010 09:30

Jeśli Wisła ściągnie wielką markę jak Pepsi na koszulki to też kupię cały komplet!

gooro33 29.05.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 906063)
I to jest świetny pomysł! Piłkarze sobie beda grać z logo S.A. a kibice będą mogli sobie zakupć identyczny trykot z Białą Gwiazdą . Wydaje mi się że rozwiązanie będzie satysfakcjonowąło obie strony i zarazem korzystne będzie dla obu stron -
przedewszystkim zysk ze sprzedaży w końcu będzie na przyzwoitym poziomie , bo tęsknota za Gwiazdą na piersi jest przeogromna =)

Mysle ze jesli juz walczyc to rowniez o to zeby pilkarze tez z Biała Gwiazda grali.

Mishau 29.05.2010 10:25

Nowy lepszy stadion, nowe lepsze koszulki, przydałoby się jeszcze ze 3 nowych lepszych piłkarzy :D

MłodePokolenie 29.05.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishau (Post 906100)
Nowy lepszy stadion, nowe lepsze koszulki, przydałoby się jeszcze ze 3 nowych lepszych piłkarzy :D

Żeby tylko 3 :)

Belzebub 29.05.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 906099)
Mysle ze jesli juz walczyc to rowniez o to zeby pilkarze tez z Biała Gwiazda grali.

Dokładnie chodzi o to żeby piłkarze grali z Białą Gwiazdą..Bo jeśli skończy sie znowu herbem,to propozycja dla UltraWisły, ze moglibyscie wydać serie jakiś czerwonych koszulek piłkarskich(nie koniecznie musiał by być adidas ale nawet jakas zina=nizsze koszty,a wzorów bez liku) z Białą Gwiazdą na piersi, plus dodatkowo zamiast sponsora np. ABG jakąs fajną czcionką,a z tyłu 12 lub 06..chętnych napewno byłoby wielu,a zysk na działalność UW tez nie bylby mały.

http://i45.tinypic.com/awyqrr.jpg
Dzieki za nazwe czcionki ABG ...

MrÓwA_1906 29.05.2010 11:56

primo ABG już ma swoją czcionkę i jest to bazooka

R33 29.05.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krystian88 (Post 906046)
Czyli który projekt jest taki jak będzie na zawodnikach bo tyle tu tego, że nie ogarniam :)

http://img96.imageshack.us/img96/150...homeadidas.png
http://img63.imageshack.us/img63/588/abg.png
Tyle, że chyba logo Adidasa będzie na środku.

royalmichael 29.05.2010 16:33

Żeby chociaż w sprzedaży były koszulki z Białą Gwiazdą.. Przecież to byłaby duża kasa dla klubu bo przy rozsądnej cenie zainteresowanie będzie ogromne, na pewno dużo większe niż z SSA. no ale kto o tym w klubie myśli.

R33 29.05.2010 18:56

Może ślijmy maile do klubu [email protected] i coś z tego będzie. Tylko podawajcie jakieś argumenty, dlaczego BG powinna być na koszulkach.

ChinoRios 29.05.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 906114)
Dokładnie chodzi o to żeby piłkarze grali z Białą Gwiazdą..Bo jeśli skończy sie znowu herbem,to propozycja dla UltraWisły, ze moglibyscie wydać serie jakiś czerwonych koszulek piłkarskich(nie koniecznie musiał by być adidas ale nawet jakas zina=nizsze koszty,a wzorów bez liku) z Białą Gwiazdą na piersi, plus dodatkowo zamiast sponsora np. ABG jakąs fajną czcionką,a z tyłu 12 lub 06..chętnych napewno byłoby wielu,a zysk na działalność UW tez nie bylby mały.

http://i45.tinypic.com/awyqrr.jpg
Dzieki za nazwe czcionki ABG ...

Bardzo fajna idea !

Kaan 29.05.2010 21:59

Wejscie Adidasa pośpieszyło mnie żeby kupić koszulkę UMBRO (moim zdaniem bardziej udane niż NIKE). Szybko coby czasu nie tracić pojechałem do GK do sklepu UMBRO. Polecam wszystkim, meczowe koszulki przecenioe z 199 na 69 zł. Czerwone, sa też białe i piękne niebieskie (ten odcień niebieskiego się im udał) bez logo sponsora i bez nadruków z tyłu. Pełna paleta rozmniarów.

Ale żem reklamę walnął ;) Ale wiem, że kilka takich osób jak ja jest wiec polecam, szczególnie za tą cenę.

sandbender 30.05.2010 00:12

Dobra, może jestem lamer.
Ale jakie są prawne/formalne powody dla których piłkarze grają z logo a nie z BG? Rozumiem, że ktoś ma prawa do symbolu i się nie chce podzielić, tak? Kto, co i jak?

Tenzen 30.05.2010 08:12

TF Kable? Bo bez jaj. Czy w ogóle ktoś myśli w klubie o znalezieniu sponsora na koszulki?

dawiss 30.05.2010 08:58

Skoro tego sponsora na dzien dzisiejszy nie ma, to zeby to zobrazowac uzyli loga TF, tak ciezko to zrozumiec?

BRTS39 30.05.2010 09:21

Ja akurat jestem takich zwolennikiem takich akcji jak ta o której pisał Reksio. Przynajmniej jeśli sie nie uda bede wiedział że chociaz walczyłem.

Tenzen 30.05.2010 09:50

Jeśli logo na koszulkach Tele-Fonika zostanie zastąpione przez TF Kable to jest to najgorsze możliwe rozwiązanie, to miałem na myśli dawiss.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl