![]() |
Standardowo. Jaką komórkę polecicie, która zawiera następujące funkcje:
-aparat min. 5 Mpix -radio -GPS Mam teraz SE K800i i chciałbym zmienić na jakiś lepszy model. Najlepiej gdyby był to SE. |
jakaś nokia XM
która najlepsza ? |
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)
|
Cytat:
|
Cytat:
co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM? |
SE W995 Polecam
|
Cytat:
Sam szukam telefonu i po przeczytaniu wielu for internetowych zdecydowalem się na ten model ;) |
Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?
|
Mam pytanie.
Prawie miesiąc temu kupiłem LG, jednak mam problem z ekranem - zaczęły się pojawiać niebieskie plamki. Sęk w tym, że telefon jest w Orange, a ja zdjęłem simlocka w komisie. Orientuje się ktoś może czy mi anulują gwarancję? Temat szerzej opisałem Tutaj... |
Cytat:
|
Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.
Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej. Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść |
Witam, jestem posiadaczem nokii 2730
jak ktos do mnie dzwoni to telefon zaczyna dzwonic po 2 sygnalach slyszanych u osoby dzwoniacej. Czemu tak jest? Wina telefonu? Jak sobie z tym poradzic? |
Cytat:
|
Ktoś miał styczność z Samsungiem Galaxy? Jakieś przemyślenia, wrażenia z obsługi.
|
Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty. Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis. Myślałem nad tymi modelami nokii: http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/ Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ? |
Gdzie najlepiej kupić telefon? Komis, coś w stylu Media Markt czy allegro? Może polecicie jakiś dobry sklep/komis?
Jeśli komis, to który? Gdzie najlepsze ceny, wybór itp.? |
Polecałbym komis lub allegro.
|
Cytat:
|
Szukam dobrego telefonu muzycznego.
Polecicie coś? Bo ja nie siedzę w komórkach za bardzo. |
nokia 5800
xpress music polecam:P |
Który polecacie najbardziej, a który odradzacie i dlaczego?
Nokia 5630 Nokia X3 Sony Ericsson Yari Sony Ericsson K850i Samsung S7350 |
Cytat:
|
potrzebuje pilnie kupic pudełko z telefonu SONY ERICSON C902 , nie ma ktos gdzieś w piwnicy?
|
w mojej 6303 przestalo dzialac podswietlanie ekranika poza tym wszystko dziala w serwisie powiedzieli ze padla plyta glowna przez ingerencje cieczy. wie ktos gdzie znajde takiego magika ktory jest w stanie cos z tym zrobic??
ewentulanie jesli juz ktos zminial plyte glowna w 6303 to jakie sa koszty ?? |
Cytat:
1. SE Yari - Ma fantastyczny odtwarzacz Walkman 4.0 ( z jedną wadą - brak możliwości ręcznego ustawienia Equalizera), robi dość dobre fotki jak na komórkę (Jak chcesz to pisz PW, jakieś podeśle), slider bardzo dobrze wykonany. Telefon stoi na najnowszej platformie A2, obsługuje karty microSD tak więc zero problemów ze zwiechami (Nawiasem, platforme już do końca złamali łącznie z patchami, domowym zdejmowaniem Simlocka, kopiami GDFS itp), częste oficjalne aktualizacje od SE. Jedyna jak dla mnie wada - brak WiFi 2. SE K850i - Pierwszy telefon na platformie A2, co oznacza wieczne zwiechy, dobry odtwarzacz MP3, fotki jak dla mnie średnie wychodziły (niestety nie mam..) ; pozatym bywają kłopoty z dotykowymi przyciskami. Jak coś to pisz , postaram się bardziej rozbudować jeśli będziesz miał pytania. |
Który będzie najlepszy ?
Nokia 6300, X3 czy 7230 ? |
A tylko te trzy telefony masz do wyboru? Jeżeli już musiałbym wybierać to wybrałbym x3.
|
Posiada ktos moze Blackberry z messengerem tzn z BBM, jesli tak to prosze sie na priva odezwac mam pare pytan.
|
Cytat:
|
Chłopaki macie moze jakiegoś ziomka co sciąga simlocki taniej niz w serwisach ? mam nokie 3720 sciagniecie simlocka kosztuje 160 zeta :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl