Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Komórki... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=321)

RecordAble 09.08.2010 17:32

Standardowo. Jaką komórkę polecicie, która zawiera następujące funkcje:
-aparat min. 5 Mpix
-radio
-GPS
Mam teraz SE K800i i chciałbym zmienić na jakiś lepszy model. Najlepiej gdyby był to SE.

ostach1906aka 09.08.2010 17:44

jakaś nokia XM
która najlepsza ?

Vitaliss 09.08.2010 18:09

Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)

tarantulaw2 09.08.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ostach1906aka (Post 957084)
jakaś nokia XM
która najlepsza ?

Ekran dotykowy? Czy nie?

ostach1906aka 10.08.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vitaliss (Post 957100)
Używam od dłuższego czasu Noki 5800. Polecam :)

dotykowej nie chce, nie przepadam za takimi :)


co mi powiecie o tej ? nokia 5630 XM?

carpenter 10.08.2010 20:55

SE W995 Polecam

bercik860 10.08.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946341)
Witam poszukuje jakieś fajnej komórki dotykowej i zastanawiam się co by tu kupić bo wybór jest duży.
Wymagania:
WiFi
Radio
niech trzyma przynajmniej te 3 dni przy średnim używaniu
Moga być modele firm Smsung, Nokia, HTC mniej więcej do 1200zł

Dokładnie jak ktoś wyżej pisał - Samsung Wave
Sam szukam telefonu i po przeczytaniu wielu for internetowych zdecydowalem się na ten model ;)

harimata 10.08.2010 21:57

Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?

tarantulaw2 10.08.2010 22:03

Mam pytanie.

Prawie miesiąc temu kupiłem LG, jednak mam problem z ekranem - zaczęły się pojawiać niebieskie plamki. Sęk w tym, że telefon jest w Orange, a ja zdjęłem simlocka w komisie.
Orientuje się ktoś może czy mi anulują gwarancję?

Temat szerzej opisałem Tutaj...

tarantulaw2 10.08.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harimata (Post 957891)
Mam do wyboru 3 telefony : htc legend, iphone 3gs, nokia n97. Wstępnie wybrałem iphona tylko problem polega na tym ze ktos mi go kupi w USA czy nie bedzie problemu aby wgrac PL menu i ile to moze kosztowac ?

Z tego co się orientuję to da się wgrać tylko nie wiem czy nie będzie potrzebne coś w stylu odblokowania go lub jailbreack'a <- dokładnie nie wiem bo na iPhone'ach się nie znam.

KOMINEK 16.08.2010 09:39

Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.

Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej.

Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść

TSman 20.08.2010 12:17

Witam, jestem posiadaczem nokii 2730
jak ktos do mnie dzwoni to telefon zaczyna dzwonic po 2 sygnalach slyszanych u osoby dzwoniacej.
Czemu tak jest? Wina telefonu? Jak sobie z tym poradzic?

!!IRIVER!! 20.08.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 962069)
Trochę z boku tematu ale też o telefonie. Mam łącze telefoniczne po linii TPsa. Chcę się przenieść z telefonii Novum do Netii ale żeby to zrobić muszę przejść przez czyścieć TPsa, tzn nie można przenieść się z jednego operatora do drugiego tylko najpierw muszę przynajmniej przez miesiąc być w TPsa.

Już samo dzwonienie na Błękitną i oferta przez nich proponowana utwierdziła mnie że im dalej od TP są tym lepiej.

Mogę w TPsa podpisać umowę na czas niekreślony ale kosztuje on 366 zł. Wie ktoś może jak to można obejść

Parę miesięcy temu miałem wątpliwą przyjemność pracować wokół usług TP. No i z tego co kojarzę, to wówczas nie było takiej opcji na pewno. Jest to chore, ale cóż zrobić. Możesz ewentualnie poprosić Novum o to, żeby Ci zrobili swoje łącze, o ile mają takie usługi :P

MatMario 20.08.2010 14:17

Ktoś miał styczność z Samsungiem Galaxy? Jakieś przemyślenia, wrażenia z obsługi.

julo 20.08.2010 21:30

Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty.

Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis.

Myślałem nad tymi modelami nokii:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/

Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ?

RecordAble 24.08.2010 17:19

Gdzie najlepiej kupić telefon? Komis, coś w stylu Media Markt czy allegro? Może polecicie jakiś dobry sklep/komis?
Jeśli komis, to który? Gdzie najlepsze ceny, wybór itp.?

bebeto 24.08.2010 17:21

Polecałbym komis lub allegro.

St@chu 24.08.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 965304)
Też szukam jak @NERO czegoś klasycznego.
Zależy mi na żywotnej baterii, aparacie. Nie chce dotykowego i nie chce kombajnu multimedialnego z klawiaturą qwerty.

Chciałem wziąść jakiś fon za 1zł w abo LONGPLAY 69. (promocja 59zł) 350 darmowych minut do wszystkich, do playa na zawsze gratis.

Myślałem nad tymi modelami nokii:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3699/3829/4275/3671/

Co polecacie ? A może jeszcze coś innego ?

Osobiście od 3 m-cy posiadam E52 i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić. Jest prosta w obsłudze, klasyczna, a jednocześnie ma wszystko co mieć powinna.

Byku 25.08.2010 13:59

Szukam dobrego telefonu muzycznego.
Polecicie coś? Bo ja nie siedzę w komórkach za bardzo.

grzechu1991 25.08.2010 14:08

nokia 5800
xpress music polecam:P

RecordAble 25.08.2010 22:26

Który polecacie najbardziej, a który odradzacie i dlaczego?
Nokia 5630
Nokia X3
Sony Ericsson Yari
Sony Ericsson K850i
Samsung S7350

pozdi91 25.08.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 968431)
Który polecacie najbardziej, a który odradzacie i dlaczego?
Nokia 5630
Nokia X3
Sony Ericsson Yari
Sony Ericsson K850i
Samsung S7350

X3 to na mój gust zupełny przeżytek w dzisiejszych czasach, po za radiem, które działa bez słuchawek ten telefon nie ma nic, wyświetlacz beznadziejny, nie mówiąc o aparacie, bateria tez nie trzyma za długo. 5630 to już coś innego, po za muzyka można skorzystać też z kilku innych opcji i nie jest to jedynie odtwarzacz z funkcja dzwonienia i pisania sms. Yari jak każdy SE ma spore możliwości 'do zabawy', aparat, aplikacje, dobry, czytelny wyświetlacz i 5mpx w aparacie. K850i jest podobnie jak X3 już trochę starym dzieckiem SE, biorąc pod uwagę z jaka częstotliwością ta firma wypuszcza nowe modele na rynek, ale funkcyjnie jest zbliżony do Yari. Samsung natomiast ma podobne parametry jak SE, jednakże zdecydowanie polecam SE, bądź Nokię. Samsung robi dobre, ale.. telewizory. Praktycznie tez warto zaznaczyć, że jeżeli chodzi o wytrzymałość to Nokie bija każdy inny telefon na łeb, na szyję, Samsung też bardziej wytrzymały niż SE, ale jeżeli się dba o telefon to nie powinieneś mieć z żadnym problemów. Osobiście radzę w salonie poprosić o oba SE i Nokię 5630 i przejrzeć je trzymając telefon w rękach. Odradzam Samsunga i X3.

węgorz2 29.08.2010 21:18

potrzebuje pilnie kupic pudełko z telefonu SONY ERICSON C902 , nie ma ktos gdzieś w piwnicy?

kriz69 31.08.2010 13:56

w mojej 6303 przestalo dzialac podswietlanie ekranika poza tym wszystko dziala w serwisie powiedzieli ze padla plyta glowna przez ingerencje cieczy. wie ktos gdzie znajde takiego magika ktory jest w stanie cos z tym zrobic??
ewentulanie jesli juz ktos zminial plyte glowna w 6303 to jakie sa koszty ??

tarantulaw2 01.09.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 968431)
Który polecacie najbardziej, a który odradzacie i dlaczego?
Nokia 5630
Nokia X3
Sony Ericsson Yari
Sony Ericsson K850i
Samsung S7350

To może ja się wypowiem nt. K850 i Yari bo z dwoma miałem styczność:

1. SE Yari - Ma fantastyczny odtwarzacz Walkman 4.0 ( z jedną wadą - brak możliwości ręcznego ustawienia Equalizera), robi dość dobre fotki jak na komórkę (Jak chcesz to pisz PW, jakieś podeśle), slider bardzo dobrze wykonany. Telefon stoi na najnowszej platformie A2, obsługuje karty microSD tak więc zero problemów ze zwiechami (Nawiasem, platforme już do końca złamali łącznie z patchami, domowym zdejmowaniem Simlocka, kopiami GDFS itp), częste oficjalne aktualizacje od SE. Jedyna jak dla mnie wada - brak WiFi

2. SE K850i - Pierwszy telefon na platformie A2, co oznacza wieczne zwiechy, dobry odtwarzacz MP3, fotki jak dla mnie średnie wychodziły (niestety nie mam..) ; pozatym bywają kłopoty z dotykowymi przyciskami. Jak coś to pisz , postaram się bardziej rozbudować jeśli będziesz miał pytania.

gonzo 02.09.2010 07:51

Który będzie najlepszy ?

Nokia 6300, X3 czy 7230 ?

4fan_player 02.09.2010 08:00

A tylko te trzy telefony masz do wyboru? Jeżeli już musiałbym wybierać to wybrałbym x3.

tranceaddict 20.09.2010 19:02

Posiada ktos moze Blackberry z messengerem tzn z BBM, jesli tak to prosze sie na priva odezwac mam pare pytan.

lucekj 25.09.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 983747)
Posiada ktos moze Blackberry z messengerem tzn z BBM, jesli tak to prosze sie na priva odezwac mam pare pytan.

nie mam, ale wiem pare rzeczy na temat. Jeśli chcesz zapytać czy jest jakaś opcja odblokowania RIMU po tym jak BB go zbanuje, to od kopa mówię, że nie :)

Pajdo88 25.09.2010 15:09

Chłopaki macie moze jakiegoś ziomka co sciąga simlocki taniej niz w serwisach ? mam nokie 3720 sciagniecie simlocka kosztuje 160 zeta :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl