![]() |
A to dla odprężenia :-) - Daruś "nie(d)oceniony" Dudka
|
wy tylko nie pamietacie jednego, Franek nie odszedł w ostatnim dniu okienka transferowego, mial kilka propozycji, koło miesiac negocjował z levante a jednak odszedł do elche, nie widze tu nic niespodziewanego, tylko to ze dopłacił sobie chyba 150k euro do tranferu ;] postawcie sie na miejscu piłkarza, JA, jako kibic, ba, przedmonitorowy, byłem zaledwie na 1 meczu Wisły (za daleko mieszkam), ale bardzo utożsamiam sie z tym klubem, po meczu z PAO miałem chyba tygodniową depreche, noc po meczu to płakałem i nie mogłem uwierzyc co sie stało, jakby ktos mi umarł sie czułem, myślałem nawet nad przerzuceniem się na inny klub ! a Franek to był piłkarz uczestniczący w grze, nie kibic tylko piłkarz który w 1 meczu w Krakowie miał udział przy 3 bramkach zdobytych przez nasz zespół, wszystko poszło na marne, on juz nie mogl z siebie wiecej dać, wkurzył się i postanowił odejść za wszelką cenę, wszak miał 31 lat
kazdy widzi plusy i minusy, niektorzy widza tylko minusy, taki narod polski :> bo Wisła wcale nie utonęła, zajeła 2 miejsce w lidze po rzekomej ucieczce "judasza" |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Eh..kiepsko się wiedzie Dudce w nowym klubie. Wszystko pod górkę. Trener go nie lubi, gra na pozycjach na których nie lubi, musi walczyć twardo o swoje pieniądze......Ja nie miałem wątpliwości że to się tak skończy. Żeby być dobrym piłkarzem trzeba mieć dużo silnej woli i ostro zapierdzielać. Dudka niema żadnej z tych cech. Ma za to wysokie mniemanie o sobie przy przeciętnych umiejętnościach.....i tak już zostanie. |
Cytat:
gratulujemy Franuś też się przerzucił, z tym że ty prawie zrobiłeś to dla idei on to zrobił dla kasy swoją drogą .... niby chciał zostać .... ale jednak negocjował z levante genialne :rotfl: ps. ciekawe co byś zrobił jakbyśmy spadli do II lgi .... |
Uprzedziłeś mnie emjot...
Zastanów się HEDu zanim napiszesz kolejną rewelację kibicu sukcesu. Przeżuć się na Amice. Im teraz idzie dobrze. |
Cytat:
Strasznie kłuje w oczy |
nie rozumiecie ze to jest typowa reacja pozdarzeniowa ? :>
kazdy ma swoje chwile słabosci, to tylko porownanie ze ja jako kibic miałem totalna załamke, a co dopiero ON ? kibicuje Wisle od około 7 lat i tego nie zmienie, to że tak napisałem i że jednak czułem wielki ból jaki mi tamten mecz sprawił, nie zmienia że chce byc nadal dobrym i prawdziwym kibicem i nie dlatego ze mam inne poglądy niz wy ;] nigdy nie mieliscie chwili słabosci ? pff twardziele ;) graty |
Twoje spojrzenie na bycie dobrym i prawdziwym kibicem mnie przeraża
Przepraszam za OT |
Cytat:
2) O ile sie nie myle to jest to temat m.in o BYLYCH zawodnikach Wisly, wiec zaden nie bedzie mial zwiazku z przyszloscia Wisly |
Biedny Dareczek, biedny.. Taka nasza wielka "gwiazdka" reprezentacji, trzy razy finał LM, mistrzostwo świata zdobyte mimo 40-sto stopniowej gorączki, a Ci źli Francuzi go nie doceniają..
Nie martw się Pan Panie Darku - to z zazdrości ;) |
Cytat:
A zmieniając temat,no to rzeczywiście szkoda Dareczka. Myślał,że odchodzi jako gwiazda do Francji i takową będzie,ale go nie docenili. A Matusiak w Widzewie mnie poprostu rozbroił :D |
Można Franka lubić lub nie, można się go czepiać o odejście. Ale nazywanie go judaszem? To kim byłby gdyby odszedł do cracovi bądz legi?
|
Sądząc po tym co ostatnio mówił, uczy się na swoich błędach. ("odejście z Wisły bylo błędem ...")
A może warto założyć temat o Franku, skoro co chwilę wraca do "byłych .." Tam dopiero można by batalie toczyć, pomyje wylewać, bronić własną piersią. Swoją drogą, nie ma chyba drugiego zawodnika, który wzbudzał by tyle emocji i komentarzy co Franiu, a nie można powiedzieć, że jest autorem największego numeru w Wisełce (vide Uche czy Dolha, że nie wspomnę o Dawidowskim o którym pewnie większość marzy, żeby w ślady Dolhy czy Uche poszedł :> , a ten ciągły i wieloletni numer kręci:>). Jeśli przyjąć, że nie ważne jak mówią byle mówili to Franek osiąga mega sukces marketnigowy:-P. Przynajmniej na tym forum. Wygląga, że dla wielu przeciwników zajadłych jest co najmniej tak ważny jak, m. in. dla kolegi HEDu.:-P |
Cytat:
żal mi cie a o frankowskim zostało już tyle powiedziane ,ze chyba już nie warto pisać/mówić więcej |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
[B]Reakcja pozdarzeniowa:[B] byłem wtedy w pracy w Paryżu. Chciałem ten mecz choćby w telewizji zobaczyć więc zamiast wrócić jak planowałem na święta w grudniu urwałem się wcześniej tracąc jednocześnie sporo kasy. Myślę sobie: nie przeżałuję jak nie zobaczę tego choćby w telewizji. I co? Ch.. strzelił awans, kasę i wszystko. Byłem wściekły ale tylko na to, że się nie udało. Nawet mi przez myśl nie przeszło o przeżucaniu się a tylko umocniło to moją miłość do Wisły. Chcesz więcej przykładów? Prawie każdy z nas tu ma po kilka - gwarantuję. |
Franek? a kto to jest? czy to czasem nie jest były pracownik Wisły Kraków, który zarabiał na skromne życie kopaniem piłki. Kiedy on zszedł z listy płac? w 2006 roku?Jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi,jak slyszę Franek.
|
Święta idą! Weźcie już wyluzujcie z tym Frankiem. Skąd w Was tyle zawiści?
|
Ja chciałem wam przypomnieć o jednym ale napewno istotnym fakcie. Kto był w tym czasie trenerm Wisły Kraków? Kto tego trenera był ulubieńcem? Sytuacja poatenowa była bardzo złożona i nie mozna przynajmniej dla mnie traktowac wszystkiego w biało-czarno barwach. Pewne jest że dał dupy, ale czy tak bardzo aby go tak zjezdzac tego nie jestem pewien.
Może się załamał, może gdyby został nic by nie zagrał bo tak to odczuł. Dla mnie poprostu nie wytrzymał presji, może sie załamał. Trudno, zal i smutek. |
Marszałek a kto strzelił 115 bramek dla WIsły Ty? Tego już się nie pamięta co zrobił dla klubu wiele razy zapewne cieszyłeś się z bramek,
które strzelał dla Wisły i to nie jednej jak zapewniał mistrzostwo swoimi golami tego już nie pamiętasz nie pamiętasz tam tych chwil? Zachował się jak zachował ale należy mu się szacunek co dla tego klubu zrobił ile bramek zdobył ile razy cieszyliśmy się dzięki niemu ze zdobytych 3 punktów czy mistrzostwa naprawdę dostarczał nam wielu chwil i pieprzenie,że nie wiesz kto to jest jest wg mnie śmieszne zachował się nie jak powinien ale kiedyś jak byś nie wiedział zdobył dla tego klubu dla Nas 115 i to już się nie liczy? |
Cytat:
1. Jesli jest kontrakt, to zawodnik nic na klubie nie moze wymusic (i vice versa). Przestan robic z zarzadu biedne, 5 letnie sieroty. Zobaczyli $$$ to go sprzedali. Wlasnie odpadli z Ligi Mistrzow i z wymarzonej kasy nie zostalo nic. 2. Kazdy klub ma liste zawodnikow, ktorych bedzie probowac kupic w przypadkach awaryjnych. W Wisle widoczenie pierwszym na liscie napastnikow byl Kryszalowicz i to nie wina Franka a zarzadu. Chyba, ze zarzad nie jest przygotowany, ze KAZDY zawodnik moze zlamac noge ostatniego dnia okienka transferowego. Tu nie ma czasu na szukanie, otwiera sie szufladke z napisem 'napastnicy' i bierze CV tego co jest na gorze. 3. Absolutnie szokujace jest, ze zawodnik ktory gra w klubie krocej, bo ciagle sie wykluca o kase i w koncu odchodzi jest szanowany bardziej od tego, co siedzi w klubie dluzej i nie narzeka na warunki finansowe. Jak widac, nie oplacalo sie Frankowi byc w Wisle przez tyle lat, bo powinien byc po 3 latach odejsc, poprzedzajac swoje odejscie 6 marudzeniem w prasie, jak mu tu zle i jak on malo zarabia. Wtedy bylby Wislakiem z krwi i kosci?! Swiat nie jest czarno-bialy, wbrew temu co sie z trybun wydaje. Wiele osob na forum ma dostep do wiesci nieco mniej oficjalnych, i szokujace jest to, ze nie biora ich zupelnie pod uwage. Sadze, ze we Franku cos po PAO peklo a powodow moze byc tysiace. I im wiecej wiem co sie dzieje w polskich druzynach na treningach, wyjazdach i zgrupowaniach, tym bardziej sie dziwie, ze niektorzy wytrzymuja w OE tyle, ile wytrzumuja. Przychodzi mi do glowy 100 powodow, dla ktorych Franek odszedl, Wam naprawde nie przychodzi zaden? To nie jest, k%$%^a, Football Manager, ale zwykle zycie w OE. Moim zdaniem powinien byc odejsc, nie mowiac czemu odchodzi. Sciema nikomu nie byla potrzebna. Tym bardziej, ze wiekszosc kibicow zwraca tylko uwage na to co pilkarze mowia a nie to co robia. Wesolych Swiat. |
Cytat:
A teraz sobie odpowiedz na pytanie, czy Twój idol robiłby to samo za darmo? Cytat:
A nie pomyślałeś czasem,że Wisła uratował mu karierę, że do tej pory już dawno przestałby grać w piłkę, albo szwendał się nadal jako no name, gdzieś tam po Azji?Może z tego powodu powinien wdzięczność wykazać .... jeden i nie opuszczać nas w momencie, kiedy potrzebowaliśmy napastnika. Tacy ludzie jak on są fundamentem, na którym coraz dorodniej prezentuje się zgnilizna tego świata. Bez zasad,bez wdzięczności, w jego przypadku. Jeszcze swoje dzieci w głupkowate tłumaczenia wciągał. Idol wielu nierozgarniętych nastolatków, tak więc wielu będzie go broniło. Ich interes. Ale nie zmuszajcie do lubienie i szanowania kogoś,kto na to nie zasługuje. Wasz problem polega na tym ,ze kibicujecie kopaczom a nie klubowi. Dla mnie są to zwyczajni najemnicy, i tyle. Ciesząc się z bramki nie ciesze się,że jakiś X ją strzelił,ale z tego ,ze to Wisła bramkę zdobyła. Wystarczyło jakby powiedział, że odchodzi jeśli nie awansujemy do LM. Koniec kropka. Dla niektórych widać i to za dużo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kristos, oczywiście, że ludzie,ale odpowiedni. Czemu się mówi o Reymanie, Kapce:) a nie np.Bobrowiczu? Na szacunek nie zasługuje? |
Daj cię już spokój z Frankowskim jest to wybitny piłkarz Wisły który przez cały pobyt w Krakowie godnie nas prezentował i jeden incydent nie przekreśla jego dorobku nie damy sie zwariować.
acha i nie piszmy że inni odchodzili znowu w jakimś wielki stylu, mieli po prostu inna sytuacje i tyle jedyne co budzi mój niesmak że takie transfery nigdy nie powinny być uzależnione od tak ważnych meczów jak gra o LM bo świadomie czy też nie piłkarz może nie dać z siebie wszystkiego co czasem przesadza o wyniku, a jakby na sprawę nie patrzeć to Franek i Uche finansowo zyskali na odpadnięciu Wisły z LM |
Cytat:
Może ktoś z świadków tych wydarzeń wytłumaczy. Jedno co wiem ,że odszedł do innego klubu ,jak postąpiłoby 80% zawodników na jego miejscu. Oczywiście nie byłem z tego zadowolony ,ale wiem -takie jest życie. PS. Czasami chcemy żeby odchodzili (zawodnicy) a oni nie odchodzą i też jesteśmy na nich wqrwieni. |
Nie rozumiem tych kpin z Darka Dudki.
Chłopak do nas przyszedł, wypromował się i sprzedano go za uczciwe pieniądze. Mógł robić świństwo z Websterem, ale zachował się przyzwoicie. Co biorąc pod uwagę jego sportową i pozasportową przeszłość było naprawdę miłą niespodzianką. Nie dziwię się jego frustracji, bo w przeciętnym zespole w przeciętnej lidze francuskiej grzeje ławę. Nie dziwię się, że spodziewał się więcej - 2 mln € za defensywnego pomocnika/stopera z Polski to bardzo dużo, a jak na Auxerre to olbrzymie pieniądze. Mógł więc oczekiwać, że będzie miał pewny plac. Oczywiście sam jest sobie winien, bo nie zna języków obcych, pewnie też nie daje z siebie 100% na treningach. Jasne. Ale to nie powód by pisać o nim złośliwe rzeczy. Nie opuszczał Wisły jak szczur uciekający z tonącego okrętu. Jego odejście nie było ciężką stratą, która zakończyła się odpadnięciem z pucharów czy stratami w lidze. Wręcz przeciwnie, klub zarobił na nim spore pieniądze i szybko znaleziono następcę (Diaz). Dla mnie Franek i Dudka stoją na przeciwstawnych biegunach. Od Franka oczekiwałem zupełnie czegoś innego i srodze się zawiodłem - jak na żadnym innym piłkarzu Wisły. Po Dudce nie spodziewałem się niczego dobrego. Bywał chimeryczny na boisku (słynna wpadka z Blackburn), mówił głupie rzeczy i nie słynął ze sportowego trybu życia. Bałem się, że podąży tropem Dawidowskiego albo Nikoli. Tymczasem okazał się miłym rozczarowaniem. Tak więc dziwią mnie te szyderstwa na forum. I to tuż przed Wigilią. Wstydźcie się Panowie. |
Cytat:
wiadomo, sa gusta i gusciki |
A czy piłkarze po meczu zapierdalają na 8 godzin do innej roboty? Nie! Więc to jest ich praca.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl