![]() |
Cytat:
|
Pytanie był już wspominany wcześniej tu ten film o jakimś starszym gościu , któremu zabito przyjaciela jakaś chuliganka z osiedla i on z nimi walczy ?? Polecacie go ??
|
Cytat:
|
Ja dziś obejrzałem film pt: "Hooligans 2" i musze powiedziec że zrobił na mnie wrażenie. Ten film polecam jak najbardziej.
Oglądał ktoś może pierwsza częśc tego filmu? |
Cytat:
W 2 patrząc na sam mecz więźniów... nie wygrywał ten kto lepiej grał, ale ten kto delikatnie mówiąc grał najbrutalniej. Nie możliwe jest to co się tam wyda żyło. W 1 jest wiele scen walki zrobione oczywiście dużo fajniej bo biją się przed i po meczach, a koniec wymiata, wielu miało łzy w oczach. Cytat:
|
Cytat:
Ja go gorąco polecam świetny film,muzyka i gra aktorska na wysokim poziomie. Do końca trzyma w napięciu(a jedna scena naprawdę konkretna) |
A ja polecam bardzo dobry horror Wiliama Friedkina pt " Egzorcysta "
|
Cytat:
Cytat:
|
Znacie jakieś filmy o tematyce podobnej do serii Egzorcysty ?
|
"Egzorcyzmy Emile Rose "
|
Miałem przyjemność oglądnąć ostatnio osławiony Rewers i muszę przyznać że się nie zawiodłem. Ciekawa historia, rewelacyjnie zrealizowana pod każdym względem począwszy od gry aktorskiej, zdjęć, muzyki. Nie ukrywam że byłem sceptycznie nastawiony ale ten film ostatecznie przywrócił moją wiarę w polskie kino:-)
Polecam również najnowszy film Larsa von Triera "Antychryst". Ten reżyser zaskakuje mnie za każdym razem kiedy oglądam jego filmy, czasem pozytywnie czasem mniej ale zawsze można spodziewać się czegoś zupełnie nowego i tak też jest tym razem. Jak sam określił ten film jest to pornograficzny horror i trudno się z nim nie zgodzić. Ogólnie jest to film pełen skrajności, przepięknie nakręcony prolog i epilog czy scena wędrówki przez Eden (realizowana w polskim studio) przeplata się z surowością i brutalnością niektórych scen. Podobnie jest z muzyką czy zachowaniem głównej bohaterki która w pewnym momencie wydaje sie wychodzić na prostą, po raz pierwszy się uśmiecha tylko po to żeby kilka minut pózniej...Film jednocześnie piękny i obrzydliwy, dosyć ciężki, pełen symboliki. Polecam mimo iż wielu uzna go za totalną szmirę. Na osobna uwage zasługuje gra głównej bohaterki (jedynej zresztą), naprawde wielki szacunek za odwagę i umiejętności. Jak już przy von Trierze jestem to polecam również "Pięć nieczystych zagrań", jest to dokument w którym von Trier każe autorowi krótkometrażówki "The Perfect Human" nakręcić ją ponownie (5 razy) według określonych zasad, polegających między innymi na umiejscowieniu akcji w najbardziej nędznym miejscu na ziemi...wyobraznia Duńczyka naprawdę nie zna granic, gorąco polecam:-) |
Cytat:
|
Widziałem ostatnio dwa filmy:
1. Nostalgia Anioła: Film średnio mi się podobał. za dużo się podziewałem po opiniach. Gdyby wycięli wszystkie nudne sceny, w których główna bohaterka biega po polach i łąkach to film byłby całkiem w porządku. 2. REC2: Po pierwszej części byłem zmiażdżony w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dwójka mnie nieco zawiodła. Film ma ledwie 80 min, akcja od samego początku. Więcej efektów specjalnych. Końcówka mnie bardzo zaskoczyła. |
Cytat:
|
Cytat:
hamerykanski czy hiszpański.........? jeśli pochodzący z kraju gen. Franco to mam podobne odczucia |
A to jakiś amerykański jest? Ja oglądałem ten z tą ładną aktorką z pierwszej części ;) to chyba hiszpański
|
Siema! Byłem wczoraj na "Wilkołaku". Spodziewałem się czegoś więcej. A tak to same flaki i baardzo przewidywalna fabuła. Po obejrzeniu 30 minut filmu wiedziałem kto, kogo, dlaczego i jak się skończy film. Nie polecam...
|
niedawno w kino Polska oglądałem film Andrzeja Wajdy pt. "Wyrok na Franciszka Kłosa".Gorąco polecam.Świetnie zagrał jeden z moich ulubionych Polskich aktorów Mirosław Baka.
Oparta na faktach historia Franciszka Kłosa, policjanta, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z Nazistami. Wierząc, że sumiennie wykonując swoją pracę i zarabiając pieniądze na utrzymanie rodziny można przeżyć wojnę Kłos nie tylko łapie przestępców, ale również tropi polskich konspiratorów i ukrywających się Żydów."Wyrok na Franciszka Kłosa" to poruszająca historia małomiasteczkowego granatowego policjanta, świetnie zagranego przez Mirosława Bakę. |
Cytat:
|
gdzie grają juz wilkołaka?
|
|
Oglądał już ktoś i co sądzicie o filmach Opętani i Autor Widmo?
|
Ostatnio widziałem film "Whisper (Zabójczy szept)" i stwierdzam, że nie zmarnowałem półtorej godziny czasu ;) Wciągający horror w stylu Omena, polecam ;)
|
Autor widmo godny polecenia, bo ostatnio wg mnie nic ciekawego w kinie nie ukazało się wyrezyserowanego przez polskiego reżysera. Dobra obsada, magiczny klimat wyspy, zakończenie troche lipne, ale ogólnie film oceniam na 4/5.
|
Cytat:
|
Byłem wczoraj na Alicji w krainie czarów... Dla fanów Burtona to cud miód:) Bardzo mi się podobał, pod wrażeniem jestem ogromnym. Nie tyle fabuły, co tego bajecznego klimatu:)
|
Miasto Boga
Dla mnie fantastyczny! |
Czy może mi ktoś wytłumaczyć, czemu na plakacie filmu Była sobie dziewczyna (An Education) jest napisane cytuje "najlepsza komedia romantyczna roku". Pytam konkretnie w którym miejscu film ten podchodzi pod komedię romantyczną?
Jeśli ktoś zna odpowiedź będę wdzięczny... |
Cytat:
ja tam osobiście za Polaka go nie uważam. |
A ja uważam Go za Polaka :P coo nie zmienia faktu, że film dobry i warto wybrać się do kina.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl