Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

kubawislak 11.10.2008 18:50

Mamy już skład!!!
Artur Boruc
Marcin Wasilewski, Dariusz Dudka, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak
Jakub Błaszczykowski, Rafał Murawski, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek
Paweł Brożek

felipe 11.10.2008 18:52

Nie da sie ukryć, skład raczej ofensywny ;)
Trochę martwi tylko Dudka na środku obrony, myślę, ze pora najwyższa zaufać Jodłowcowi.

Reszta do przewidzenia, tzn gramy w praktyce dwójką z przodu, wspomagającego w ataku Brożka Ebiego zastępować będzie na boku Roger.

Od początku czułem, że ta kampania pt: Sosin na Czechy to tylko ściema. Tak samo szeroko komentowany dylemat: Fabian czy Boruc... Artur może i pije, wpiernicza hamburgery, prowokuje Rangersów, ale przyznać trzeba, że fachowcem jest z najwyższej światowej półki. Ciesze się, że się dogadali.

For_FuN_ 11.10.2008 18:53

To gramy systemem 1 - 4 - 4 - 1 :D? W 10 wychodzimy na 11...ciekawe ;).

Jeżyk 11.10.2008 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 614742)
To gramy systemem 1 - 4 - 4 - 1 :D? W 10 wychodzimy na 11...ciekawe ;).

Spoko, wspomaga nas jeszcze brazylijczyk:-p

Nehiar 11.10.2008 20:00

Błaszczykowski + Brożek i wszystko jasne :)

harthausen 11.10.2008 20:00

Błaszczykowski - Brożek

swoje chłopaki :)

Kamson 11.10.2008 20:25

My gramy piłką!:shock: Kuba i Paweł... skąd ja to znam?

ToTylkoJa 11.10.2008 20:29

dobry mecz w wykonaniu Polski

na duży +
Błaszczykowski
Boruc
Roger

na +
Brożek
Lewandowski
Żewłakow
Murawski

na -
Smolarek

reszta średnio, nie na tyle, żeby ich pochwalić i nie na tyle, żeby zganić. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie

Erich Zann 11.10.2008 20:35

Staram się rozumieć klubowe przywiązanie Juskowiaka do Lecha, ale mówienie nazwiska "MURAWSKI" co 15 sekund (z pominięciem słabszych zagrań kapitana kuchenki)w pierwszej połowie jest NIESMACZNE! Chłop się sam obroni swoją gra, nie trzeba mu pomagać!

Aro1234 11.10.2008 20:36

Wiadomo, że Legijni najlepsi... :D Ech choć trochę obiektywizmu. Roger owszem bdb ale czy lepiej niż Brożek albo Murawski? Smolarek na minus? To czegoś się spodziewał? Że hattricka jebnie? Zejdź na ziemię... Naprawdę po tym piachu sprzed miesiąca jest bardzo ale to bardzo dobrze...

ToTylkoJa 11.10.2008 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 614770)
Wiadomo, że Legijni najlepsi... :D Ech choć trochę obiektywizmu. Roger owszem bdb ale czy lepiej niż Brożek albo Murawski? Smolarek na minus? To czegoś się spodziewał? Że hattricka jebnie? Zejdź na ziemię... Naprawdę po tym piachu sprzed miesiąca jest bardzo ale to bardzo dobrze...

Smolarek na minus, bo praktycznie wcale nie jest pod grą. Ile razy widziałeś go przy piłce w pierwszej połowie? Co do Brożka. Strzelił gola i? Miał kilka zagrań, ale nie powiesz mi, że te zagrania były lepsze od tych Rogera:> Boruca chyba nie trzeba tłumaczyć. Ale jeśli masz inne zdanie to masz do tego prawo. Ja nie posiadam monopolu na prawdę. Zobaczymy co będzie w 2 połowie:D

no i 2-0. Piękne zagranie Rogera i super wykończenie Błaszcza. Brawo

piotrek chicago 11.10.2008 20:46

Wisła-czechy 2-0:)

rafalek 11.10.2008 20:46

Kuuuuubaaa!! Brawo Błaszczu...piękna akcja...ehh...dawno nie widziałem tak grających Polaków!

ToTylkoJa 11.10.2008 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 614772)
Wisła-czechy 2-0:)

może jestem nieskromny, ale dodaj tam jeszcze Legię:P Boruc wyciągnął dwie sytuacje, a Roger zagrał pięknie do Błaszcza:evil:


rafalek- dokładnie dwa lata temu, w meczu z Portugalią (11 X 2006:D)

Wasiu 11.10.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614774)


rafalek- dokładnie dwa lata temu, w meczu z Portugalią (11 X 2006:D)

ten sam stadion i ten sam sędzia :D
Wygramy!

piotrek chicago 11.10.2008 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614774)
może jestem nieskromny, ale dodaj tam jeszcze Legię:P Boruc wyciągnął dwie sytuacjea:evil:


takie akcje to i Pawełek by wyciągnął :rotfl: a na trybunach pieknie niesie sie hsv

kreseq 11.10.2008 20:58

Kur*** nawet w meczu repry Wam sie nudzi :P ? Wazne ze wygrywamy :)

ToTylkoJa 11.10.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 614777)
takie akcje to i Pawełek by wyciągnął :rotfl: a na trybunach pieknie niesie sie hsv

tak niech wszyscy zejdą i wejdzie cała Wisła. Przecież ten wynik to tylko jej zasługa:D

ciekawe czy R. Lewandowski coś ustrzeli

4fan_player 11.10.2008 21:00

Jeśli tu piszesz tzn że Ci też się nudzi :)

Vinci 11.10.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614779)
tak niech wszyscy zejdą i wejdzie cała Wisła. Przecież ten wynik to tylko jej zasługa:D

ciekawe czy R. Lewandowski coś ustrzeli

Nie strzeli, przecież nie gra w Wiśle.

harthausen 11.10.2008 21:08

ale ten Błaszczu ma sił. Całe prawej skrzydło od jednej bramki do drugiej jest go pełne. W destrukcji nic nie gorszy niż w ataku.
Ciekawe, czy da się jakieś zmęczenie w następnym meczu repry zobaczyć?

ToTylkoJa 11.10.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 614781)
Nie strzeli, przecież nie gra w Wiśle.

R.Lewandowskiego dopisałem do posta jak wszedł :P Nie w sensie, że gra w Wiśle


piotrek chicago ale ja się nie denerwuję, o czym może świadczyć ta buźka:D Ja dziś przyjmuję i odpisuję wszystko na luzie, w końcu wynik jest piękny:>

Jedyne co mnie martwi, to to, że zapewne ten dzisiejszy mecz to tylko wyskok, jak mecz z Portugalią. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli znów 2 lata czekać na takie spotkanie.

Historia lubi się powtarzać. Z Portugalią też straciliśmy gola w ostatnich minutach meczu

piotrek chicago 11.10.2008 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 614779)
tak niech wszyscy zejdą i wejdzie cała Wisła. Przecież ten wynik to tylko jej zasługa:D

nie denerwuj sie tak wyluzuj troche... a kto po ms w korei wywiesil na okeciu transparenty Legia-USA 3-1?:D

Nehiar 11.10.2008 21:17

No i będzie nerwówka w końcówce będzie ..

harthausen 11.10.2008 21:19

niezły oszust z tego Rogera, kopnął w kolana już leżącego w wślizgu Czecha (chyba Kovaca) i tak ładnie narobił teatru, że tamten od razu żółtko zarobił :)

Ci cholerni Czesi nie chcą odpuścić (pewnie nie wiedzą, że mecz przegrany :) ) do końca atakują

4fan_player 11.10.2008 21:22

Krzynówek przy stracie bramki był chyba na grzybach. Boruc też to puścił w stylu Pawełka :p

ToTylkoJa 11.10.2008 21:26

no i teraz znów zaczną się zachwyty nad Leo. A moim zdaniem ten mecz, to znów tylko taki wyskok raz na dwa lata

Elendil 11.10.2008 21:28

Brożek zszedł to przestali grać ;)

Ogólnie to wolałbym widziec w nastepnym meczu atak Brożek-Lewandowski, bo Smolarek słabo.

Chorynatrzykolory 11.10.2008 21:31

Fajnie ,że wygraliśmy :) Słyszeć Hsv ,miło :D

Illargui 11.10.2008 21:32

Nie wiem co się stało z polską reprezentacją, ale zagrali naprawdę świetnie - dobra technika, ciekawe zagrania, szybkość, zaangażowanie - taka zmiana w tak krotkim czasie ... :shock:
Na wielki plus - Kuba - gościu jest naprawdę rewelacyjny, przerasta resztę o klasę
Paweł Brożek - świetna bramka :)
Roger - wbrew mojej wcześniejszej opinii - bardzo dobry występ,
Boruc - nadal bramkarz nr 1 w naszej reprezentacji,

Na minus: nie rozumiem dlaczego kibice z uporem maniaka spiewają nasz hymn narodowy w każdym momencie, w którym przyjdzie im na to ochota. To naprawdę zbyt ważna pieśń, aby śpiewać ją jako przerywnik do np., Leooooooo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl