![]() |
Tylko żeby na dzień otwarty nie zagościło więcej niż 15 osób bo się cała konstrukcja zawali.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja po tych fotorelacjach zastanawiam się czy punkty gastronomiczne na trybunie wschodniej zostały wybudowane. Pomieszczenia toalet były na zdjęciach pokazane, za to nie widziałem ani jednego zdjęcia przedstawiającego punkt gastronomiczny, a tych jest pewnie około 10.
Oby nie odstawiono melodii jak z trybuną południową, ze katering wyląduje w namiocie przed trybuną. LukL, wiesz coś na ten temat? |
W odpowiedzi prezydenta było napisane, że ma być taki sam typ krzesełek jak na istniejących już trybunach.
No ale możemy się jeszcze łudzić, że dadzą składane. |
Przeglądając te fotki z 11. widać że na murawie nie ma ani jednego elementu masztów oświetleniowych nr. 6 i 7 tak więc chyba miałem racje z tym że będzie 5 masztów.
|
Tylko z kamierki wydaję się ze jest asymetrycznie a tak naprawde wszystko jest symetryczne i tak zostanie bo więcej nie ma gdzie upakować zeby było oswietlane boisko a nie dach. Zastanawia mnie tylko co z tymi lampami na ostatnim maszcie.
Co do siedzonek to nie uwierze dopóki nie poinformują o tym oficjalnie. A na tym co jest w odpowiedzi prezydenta nie ma jasno napisane ze siedzonka będą takie same |
Cytat:
Czy klasa Elite czasem nie wymaga składanych siedzeń? http://www.stadionwisly.info/dane_te...buna_wschodnia |
Panowie ja tak nieśmiało zaznacze że na makiecie jest też 5 masztów... Nie wiem sam co o tym myśleć. Może ma ktoś specyfikacje przetargową na tą trybunę, pozatym ten maszt najbliżej D ma reflektory na połowie tylko co może rzeczywiście świadczyć o tym że ich będzie 5, co według mnie nie wygląda najlepiej. Najważniejszy powinnien być widok z parku a jego nigdzie nie ma ostatnimi czasy.
|
Jeżeli potwierdzą sie informację o krzesełkach nierozkładanych to będzie mała tragedia. Parę stron temu trochu krakałem o takim rozwiązaniu, jak przeczytałem odpowiedź Majchrowskiego na temat koloru krzesełek. Majchrowski stwierdził, że krzesełka będą nawiązywały do juz istniejących.
|
Cytat:
|
Nie przesadzajcie z tymi krzesełkami. Skoro tam, gdzie byłyby najbardziej potrzebne (D i E) jakoś się ludzie do nich przyzwyczaili (choć i bez nich mogliby by się obejść , tam się rzadko siada) to na trybunach bocznych nie będzie to żaden problem
Tam siądą starcy, pikniki, mądrale i marudy (jak ja :D) . I to byłby kłopot: coś się dzieje na boisku, co mnie podrzuca (choćby nasz Mario blisko piłki), siadam po uspokojeniu a tu krzesełko złożone i przewracam się. Ochrona mnie wyprowadza, bo jak się przewrócił to znaczy nagrzany. Po powrocie do domu okazuje się , że mam potłuczone dupsko, zakaz od ochrony i żony, plus ironiczne docinki synalka i sąsiada arkowca :) Krzesełka przełknę, boję się o wykończenie i IT. |
Demontują dzwig to chyba już skończyli montaż jupiterow
|
Cytat:
Coraz dobitniej widac ze NIKT nie pilnuje tej budowy. |
Ciekaw jestem tych oświetleń, wiadomo kiedy będzie próba?
Miały porządnie świecić przy siedmiu a okazało się że jest 5 z czego skrajne mają o połowę mniej reflektorów więc na dobrą sprawę są 4 pełne maszty oświetleniowe. Dźwig jedzie prosto na zachodnią? Co do krzesełek to jestem za składanymi a te na E i D się wymieni jak wejdziemy do Ligi Mistrzów za jakiś czas ;) |
Cytat:
Orzeu jestes pewien, ze w dokumentacji przetargowej są skaładane siedzenia? |
Stadion Wisły: operator lub sponsor pilnie poszukiwany
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...tadionie_.html |
Jestem ciekawy jaka będzie widoczność telebimu przy włączonym oświetleniu, mam wrażenie że patrząc na ekran będą przeszkadzały zapalone jupitery. Obym sie mylił, ale mam wrażenie że jak już oddadzą stadion nawet w całości nie gotowy to wyjdzie bardzo dużo mankamentów.
|
Moze bedzie to przeszkadzac przy patrzeniu z murawy, bo to tam będą lampy skierowane. Z trybun w wiekszosci nie bedzie widac jupiterow, jedynie dolna czesc kazdej z nich moze miec na nie widok, ale jak mowilem, nie będą one przeciez skierowane w ludzi tylko na boisko.
|
Cytat:
Tak jak pisałem ma być dodatkowe doświetlenie pod dachem. |
Na pocieszenie, przynajmniej dla mnie jest to że "okrąglak" to jest Wersal w porównaniu z tym pudłem na Legii. Oglądałem wczoraj mecz i okropnie to wygląda.
|
Działa Wam kamerka live? Bo u mnie pojawiło się dzisiaj 404: Not Found
rtsp://91.213.255.219/live/mpeg4 |
Ciasteczka usuń, u mnie pomogło
|
Gdzieś w tym miejscu na zachodniej będzie stała główna kamera telewizyjna?
http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12679756471975.jpg |
Cytat:
|
Główna kamera bedzie na zachodniej trybunie której jeszcze nie ma :)
|
kamery beda w tych samych miejscach na zachodniej i wschodniej, tyle ze wiadomo ogolnie transmisja bedzie prowadzona z zachodniej..
|
no to chyba ten dzwig od C bedzie pracowal tez na A i B, przynajmniej pojawił sie juz w kamerce, ciekawe czy bedzie mozna ogladac skladanie na zywo :D
|
No tak, kamery telewizyjne będą na zachodniej ale będzie to kopia trybuny wschodniej i telebim może przeszkadzać. Kamery na środku która uchwyci całość się nie postawi chyba, że drugiego telebimu nie będzie.
Co do kamer to chętnie zobaczyłbym na naszym stadionie spidercam. Technicznie technicznie różne wysokości dachów nie przeszkadzają w tym? Chociaż nie ;) Ja zamontowałbym ją w dwóch puntach na wschodniej w dwóch na zachodniej i by było :) No to teraz Canal+ musiałoby popracować nad budżetem na kolejny sezon ;) |
Z zamontowanie spidercam nie powinno być żadnego problemu na stadionie Wisły nawet pomimo różnych wysokości trybun. Jakiś czas temu oglądałem mecz Marsylii na Stade Velodrome i tam taka kamera śmiga pomimo dziwnej konstrukcji stadiony .
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl