![]() |
Różnorakie media donoszą (na wielu portalach jest to info, powołują się wszyscy na Bilda), że Kuba Błaszczykowski ma nieciekawą sytuację w Borussi i być może będzie musiał odejść.
|
Cytat:
|
To, czy chciałby u nas pograć to jakby sprawa drugorzędna. Ma kontrakt do 30.06.2018. To, że BVB go nie chce nie oznacza, że odda go za darmo i tu możemy zakończyć historię.
|
powrot Kuby to marzenia scietej glowy ....choc trzeba przyznac ze taki skrzydlowy ( odliczajac kontuzjogennosc) to dla nas micha miodu
|
Ja myślę że powrót Kuby jest całkiem realny ale około 2020r.
|
|
2 ostatnie najlepsze ;)
|
Cytat:
|
Ostatnio wkręciło mi się do głowy, że przyjście do nas Kuby mogłoby być sytuacją win-win, a nas ustawić w pozycji kandydata do... może nawet mistrzostwa.
Na jakie pozycje obecnie najpilniej brakuje nam zawodników? Większość przyzna, że drugi napastnik i prawy pomocnik - w kontekście jeszcze długiej rehabilitacji Sarkiego, który i tak jest chimeryczny. ZA: - wiślackość samego Kuby, pamiętna koszulka "jeszcze tu wrócę", - żaden z kibiców nie powie u nas złego słowa na Kubę, zawsze dla nas dawał maxa; a to tu np. na meczach reprezentacji na R22 jego nazwisko skandowano, tu jest jego dom, - co prawda np. z Moskalem i Boguskim się minął w klubie, ale z Pawłem Brożkiem i Arkiem na pewno się dobrze pamięta, trochę też pewnie z Mąką z kadry u Nawałki, - Kuba dużą część poprzedniego sezonu stracił na kontuzjach, w Polsce miałby pewny plac, - miałby pewny plac, czyli argumenty sportowe predestynowałyby go do gry w kadrze, jeśli będzie mało grał w BVB, to znowu mogą wrócić śpiewki, że nie będzie potrzebny nie będąc w 100% w formie, - czy po ostatnich kontuzjach i ogólnie kontuzjogenności mięśniowej Kuby - wywalczy miejsce w składzie u nowego trenera BVB, czy innych Interów? na pewno będzie to trudne, - z Krakowa bliżej do rodzinnych Truskolasów niż z Zagłębie Ruhry, - nawet ku*wa "szesnastka" na koszulce jest wolna. PRZECIW: - ambicja gry na topowym europejskim poziomie jeszcze co najmniej 2-3 lata, - chęć wyższych zarobków. Więcej nie widzę. |
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/254/news2...Giebultow.html Nasz niedoszły Gerrard wylądował w czwartej lidze. |
@ASecond17, te dwa minusy, choć więcej nie widzisz, znacznie przerastają liczbę plusów. Kuba jeszcze pogra w innym klubie, wróci na stare lata.
|
Kuba w ciągu ostatniego 1,5 roku brał udział tylko w 1/3 treningów swojej drużyny... po prostu na ten moment jego forma sportowa musi być słaba, po tylu kontuzjach itp... należy sobie zadać pytanie, czy odpowiednio o siebie dba, bo podobne problemy miał Głowa (może nie aż na taką skalę) dopóki nie wziął się w garść i nie zadbał o dietę, ćwiczenia itp.
|
Daniel Brud w Jutrzence Giebułtów
http://www.90minut.pl/news/254/news2...Giebultow.html Chyba jego poziom A tu art o bylych-mlodych zawodników Wisly http://weszlo.com/2015/08/05/czwarta...przez-trybuny/ |
|
Słabo jak na polskiego Gerrarda... Mimo wszystko myślę, że stać go na więcej.
|
Dajcie spokój.. wróci kiedyś za 5lat na rok jako wrak..jak Żurawski.tylko Mackowi się już nie chciało, a Kuba wysiądzie zdrowotnie
|
Cytat:
|
Dragan też karierę robi ...
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news |
|
Jean Barrientos wrócił do Urugwaju. Zastanawia mnie tylko dlaczego jego nowy klub (Racing Club de Montevideo) tak zepsuł naszą koszulkę i wymazał z niej Białą Gwiazdę, Telefonikę i adidasa?
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...81&oe=5653CC08 https://www.facebook.com/RacingOfici...7412708521963/ |
Rzeczywiście, mało to poważne. :lol:
Widzieliście grę Fryca wczoraj? Naprawdę solidny występ zaliczył. |
Może cenzurę mają w Urugwaju ? :lol:
|
Pyry mają kolejny powód by nas nienawidzić :lol: |
Marcelo przedłużył kontrakt z Hannoverem 96 do 2018r.
|
|
Po wczorajszej przegranej z Lechią w PP ze stanowiska trenera Puszczy zwolniony został Łukasz Gorszkow.
|
Cytat:
|
Cos o Meliksonie
http://weszlo.com/2015/08/13/maor-me...sie-zmarnowac/ |
Malecki poki co gra jak za dobrych lat w Wisle. Strzelil bramke i gra dosc dobrze. Jego forma idzie w gore ale mam nadzieje ze w piatek przestanie isc:)
|
Nasz były bramkarz Radek Majdan znów na boisku http://www.przegladsportowy.pl/pilka...778,1,717.html
|
Gołoś w FLS : http://liga-fls.pl/home/index.php?op...wsy&Itemid=731
|
Cytat:
|
Semir Štilić grał od 63. minuty, ale APÓEL przegrał w Kazachstanie z Astaną 0-1. Rewanż 26 sierpnia (środa) w Nikozji.
Jego gra dupy nie urywala. Gral to co w ostatnich meczach Wisly. |
Druzyna Chrapka zdegradowana
http://www.90minut.pl/news/255/news2...-Lega-Pro.html |
Cytat:
|
Ciekawe czy w takiej sytuacji jest możliwość rozwiązania kontraktu z winy klubu ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
pewnie sąd w Lozannie czy gdzieś tam i wyrok za 2 lata :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl