Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Karamazow 11.02.2012 10:49

Single na dziesiejszy wieczór/ noc:
Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens X 3,95
New York Islanders - Los Angeles Kings X 3,82
Sacramento Kings - Phoenix Suns X 14,00

WISŁAZWE 11.02.2012 22:06

Na nockę proponuje:

Belgrano - All Boys X 3,0
Estudiantes - Newells X 3,6

adas123 12.02.2012 07:54

WISŁAZWE szalejesz z tymi typami ostatnio:P gratuluje!

maTyS. 12.02.2012 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1216972)
Na nockę proponuje:

Belgrano - All Boys X 3,0
Estudiantes - Newells X 3,6

również jestem pod wrażeniem ;) tylko szkoda że akurat teraz nie skorzystałem z typów a wcześniej kiedy tamte nie weszły :( :rotfl:

adas123 12.02.2012 09:55

o 12 Espanol z Saragossa bo niezłym kursie 1,55 na tych pierwszych rzecz jasna






boże,skuteczność to nie jest mocna strona espanolu

WISŁAZWE 12.02.2012 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1216972)
Na nockę proponuje:

Belgrano - All Boys X 3,0 0-0
Estudiantes - Newells X 3,6 1-1

W końcu siadły remisy w Argentynie! ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 1217013)
również jestem pod wrażeniem ;) tylko szkoda że akurat teraz nie skorzystałem z typów a wcześniej kiedy tamte nie weszły :( :rotfl:

Wtedy to kiepski dzień, nic grubszego nie siadło. Sorry za złe typy :D (od Sempera były)

Na dziś może coś takiego, oczywiście single ;)

15:00 Lille - Bordeaux X 3,45 4-5...
17:00 Nice - Paris SG X 3,25 0-0
17:30 FC Koln - Hamburger SV 1 2,95 0-1
14:30 Wolverhampton - West Bromwich 1 2,45 1-5

Dla lubiących ryzyko:

14:00 Doxa Dr - Panaitolikos 1 4,05 2-1
16:00 Rayo Vallecano - Getafe X 3,15 2-0
12:00 Hercules - Dep. La Coruna 2 2,75 1-4

maTyS. 12.02.2012 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1217032)
W końcu siadły remisy w Argentynie! ;)



Wtedy to kiepski dzień, nic grubszego nie siadło. Sorry za złe typy :D (od Sempera były)

Na dziś może coś takiego, oczywiście single ;)

15:00 Lille - Bordeaux X 3,45
17:00 Nice - Paris SG X 3,25
17:30 FC Koln - Hamburger SV 1 2,95
14:30 Wolverhampton - West Bromwich 1 2,45

Dla lubiących ryzyko:

14:00 Doxa Dr - Panaitolikos 1 4,05
16:00 Rayo Vallecano - Getafe X 3,15
12:00 Hercules - Dep. La Coruna 2 2,75

nie ma sprawy nic się nie dzieje , trzeba było pisać że to nie Twoje typy :P mam nadzieje że jak się podeprę Twoimi typami to teraz mi się uda ;)

Semper Fidelis 1985 12.02.2012 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1216663)
http://img35.imageshack.us/img35/4931/beztytuurco.jpg

Ako 8

Boca Juniors
Celta Vigo
Trabzonspor
+ Tenis:
Nalbadian
Stepanek

Nikt nie zagrał..? ;)

Na dziś 6z8:


http://img407.imageshack.us/img407/7257/jhbh.jpg

Karamazow 12.02.2012 12:36

4 single na dzisiejszy wieczór/noc:
New York Islanders - Florida Panthers X 3,80
St. Louis Blues - San Jose Sharks X 3,80
Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers X 4,00

Memphis - Utah 2 3,19

kms 12.02.2012 15:17

Bartoli M. (Fra) vs Kerber A. (Ger)
grane 3 sety
kurs 2.20
10/10 j

archi33 12.02.2012 15:37

Musze sie pochwalic:) jest 36 min i w lile 1-2

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...25b445ce3.html

Stawka skromna 30 zl

arrosmay 12.02.2012 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1217032)
W końcu siadły remisy w Argentynie! ;)



Wtedy to kiepski dzień, nic grubszego nie siadło. Sorry za złe typy :D (od Sempera były)

Na dziś może coś takiego, oczywiście single ;)

15:00 Lille - Bordeaux X 3,45 4-5...
17:00 Nice - Paris SG X 3,25
17:30 FC Koln - Hamburger SV 1 2,95
14:30 Wolverhampton - West Bromwich 1 2,45 1-5

Dla lubiących ryzyko:

14:00 Doxa Dr - Panaitolikos 1 4,05 2-1
16:00 Rayo Vallecano - Getafe X 3,15
12:00 Hercules - Dep. La Coruna 2 2,75 1-4

Dzisiaj Ci coś wyjątkowo nie poszło, ale i tak wyszedłem dzięki Tb na plus, także dziękuje xD

WISŁAZWE 12.02.2012 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1217032)

Na dziś może coś takiego, oczywiście single ;)

15:00 Lille - Bordeaux X 3,45 4-5...
17:00 Nice - Paris SG X 3,25 0-0
17:30 FC Koln - Hamburger SV 1 2,95 0-1
14:30 Wolverhampton - West Bromwich 1 2,45 1-5

Dla lubiących ryzyko:

14:00 Doxa Dr - Panaitolikos 1 4,05 2-1
16:00 Rayo Vallecano - Getafe X 3,15 2-0
12:00 Hercules - Dep. La Coruna 2 2,75 1-4


No dziś średni poszło, 3 trafione na 7.
Lille dało ciała w doliczonym czasie gry, ale cóż wczoraj w meczach w których obstawiałem na plus, bramki zdobywali w doliczonym czasie właśnie. Więc dziś się wyrównało.

Szczerze nie spodziewałem się takie obrotu sprawy w Anglii, Wilki zawiodły po całości.

Na przyszłość nie wiem jak ktoś korzysta jak kolega wyżej, to proponuje albo grać same single lub rozpisówki 2 z 3 itp. Nigdy nie łączyć w całość!

Na wieczór dla ryzyka:
FC Toulouse - AS Saint Etienne 2 3,5 0-1
Racing Club - Tigre X 3,15 0-0




p.s mam nadzieję, że maTyS wziął dobre typy :D


Edit:
Opłacało się na wieczór pograć Toulouse oraz Argentynę ;) ogólnie weekend na plus co bardzo cieszy.

maTyS. 12.02.2012 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1217186)
p.s mam nadzieję, że maTyS wziął dobre typy :D

dzisiaj akurat odpuściłem :) i pierwszy raz się ciesze że jest mroźno bo chłód nie pozwolił mi wyjść z domu dzięki temu nie obstawiałem :)

WISŁAZWE 13.02.2012 08:04

Na dziś proponuje dwa X, zobaczymy co z tego będzie.

For. Dusseldorf - Eintracht Frank X 3,2 1-1
Monaco - Bastia X 2,85 0-1

Karamazow 13.02.2012 19:07

Same single:
Washington Capitals - San Jose Sharks X 3,80
Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 2 2,92
Real Sociedad - FC Sevilla X 3,30
Siena - AS Roma X 3,20
Golden State Warriors - Phoenix Suns X 14,50;)


Ktoś z was może polecić jakiegoś buka( poza expektem, unibetem i bet365) u którego nie trzeba wypłacać kasy przez moneybookers? Opiniami dłużej grających na betclicku byłbym bardzo zainteresowany.

manolo1906 13.02.2012 20:17

Tobet.com
nawet 4 liga polska do obstawiania, dość wysokie kursy i
bez moneybookers.

xdarek 14.02.2012 09:50

Co myślicie dziś o Apoelu x2 lub DNB??

blanco 14.02.2012 11:15

APOEL dziś raczej rozjebie Lyon ( na pewno nie przegra - Olympique prezentuje katastrofalną formę) , ale ostatnio mam taką passę ,że nie wiem czy powinienem grać...
Tak się sparzyłem ,że już chyba z 3 tyg nie obróciłem żadnymi pieniędzmi.
Barca natomiast wejdzie na 100 % , bo gwiazdeczki są podrażnione i stłamszą Szwabów. W dodatku Leverkusen jest pełne kontuzji.

Gargamel 14.02.2012 11:40

Z tym "na pewno nie przegra", to bym nie przesadzał. Lyon gra ostatnio słabo, ale kiedy jak nie teraz ma się przełamać?

labtec 14.02.2012 14:00

tylko że Apoelu nikt nie docenia, a oni nie dojść że są pierwszą drużyną w historii Cypru która awansowała do fazy grupowej LM - to jeszcze z niej wyszli i... mają szanse przejść dalej.


Ja gram double:

Lyon - Apoel - x2
Basel - Bayern - 1x

xdarek 14.02.2012 14:21

Chce Ci sie czekac tydzien na Basel: Bayern?
ja dzis gram Barce i Apoel x2

labtec 14.02.2012 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1217631)
Chce Ci sie czekac tydzien na Basel: Bayern?
ja dzis gram Barce i Apoel x2


po takim kursie tak :)

Ale obstawiłem jeszcze takie kombinacje




Bayer Leverkusen - Barcelona
Handicap -1 Barca

2.05


Lyon - APOEL FC
Handicap +2 Apoel

1.60

Kibic_1906 14.02.2012 15:50

OL - APOEL x2
Zenit - Befica 1
Leverkusen - Barca (H 1-0) 2
Legia - Sporting x
Wisla - Standard 1
Udinese - PAOK 1
Braga - Besiktas 1

przemo 14.02.2012 16:29

Trzy lata nie grałem więc proszę się nie śmiać z moich typów :)

kursy z STS

Bayer - Barcelona - X- 3,85
Lyon - Apoel - X- 3,9
Milan - Arsenal - X- 3,25
Napoli - Chelsea - X - 3,20

WISŁAZWE 14.02.2012 19:36

Kusi niesamowicie zagrać dziś tak

Lyon - APOEL 2 8,0
Bayer - Barcelona X 4,35

Kilka singli jeszcze proponuje:

Portsmouth - Ipswich 1 2,1
West Ham - Southampton 1 2,2

Clyde - Berwick 1 2,7

heoij 14.02.2012 19:51

Zaczynamy poważne granie :>

Bayer Leverkusen – Barcelona 2 1.42

Lyon – Apoel Nicosia X 3.90

Semper Fidelis 1985 15.02.2012 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1217550)
(

ja zagrałem za stówe na apoel w handicapie azjatyckim po kursie 1,9


http://img341.imageshack.us/img341/5854/beztytuuewi.jpg

Jak mi wytłumaczył konsultant na bet365:

połowa tej kwoty (50zł) jest rozliczane do APOEL +1 a druga połowa do APOEL + 1,5

Czyli:
-Wygrana Apoelu = moja wygrana

-Remis = moja wygana

-Wygrana 1 bramką Lyonu , trace jedno 50zł natomiast wygrywam drugie czyli 50x1,9=95
(czyli w przypadku wygrania Lyonu jedną bramką wychodze praktycznie na zero)

-Wygrana Lyonu wiecej niz 1 bramką = moja przegrana


No i nie wiem dalej jak to jest liczone..
ale, po 1-0 dla Lyonu kto grał tak jak ja jest 50 zł na + ;)

heoij 15.02.2012 15:38

Po wpisach widzę, że Apoel zawalił wczoraj sporo kuponów . . .

pan Dudi 15.02.2012 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1217919)
No i nie wiem dalej jak to jest liczone..
ale, po 1-0 dla Lyonu kto grał tak jak ja jest 50 zł na + ;)

Postawiłeś Apoel +1, +1,5. Liczy się to tak, że pół stawki idzie na zakład, że Apoel wygra +1 bramką (w tym przypadku, byłby to remis, bo Lyon wygrał 1-0, więc przegrywasz). Drugie pół stawki idzie na zakład Apoel +1,5 i w tym przypadku wygrywasz, bo Apoel wygrałby z takim hc. ;)

No i trochę Cię poniosło z tym 50 zł na +, bo z lekkim przymrużeniem oka jesteś na 0. ;)

Edit: No, jasne. Walnąłem się.

WislakWiDoK 15.02.2012 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1218030)
Postawiłeś Apoel +1, +1,5. Liczy się to tak, że pół stawki idzie na zakład, że Apoel wygra +1 bramką (w tym przypadku, byłby to remis, bo Lyon wygrał 1-0, więc przegrywasz). Drugie pół stawki idzie na zakład Apoel +1,5 i w tym przypadku wygrywasz, bo Apoel wygrałby z takim hc. ;)

No i trochę Cię poniosło z tym 50 zł na +, bo z lekkim przymrużeniem oka jesteś na 0. ;)

Nie przegrywa jak zagrał +1, +1,5. Pół stawki mu sie zwraca, a pół wygrywa.

labtec 15.02.2012 17:26

18:00Zenit St. Petersburg? - ?Benfica
20:45AC Milan? - ?Arsenal


jaka opinia nt. dzisiejszych meczy ?


Kusi żeby na Ruskich dać i marakoniarzy.

xdarek 15.02.2012 17:41

Ja zagrałem, Milan Arsenal remis po pierwszej połowie

LeszekABG 15.02.2012 17:42

Ja dałem na makaroniarzy. Niby są bez rewelacji, ale grają u siebie i grając słabo potrafią wygrać (ostatnio Udine na wyjeździe). Do tego 3 mecze w NBA na noc i piwka w ruch.

gaudi10 15.02.2012 17:59

Ja zagrałem tak

dubel

Milan - Arsenal 1 2.05
Udinese - PAOK 1 1.7
ako 3.48

tercet

Wisła - Standard 1 2.45
Legia - Sporting 2 2.25
Hannover - Brugge x2 1.9
ako 10.47

i taśma

Lazio - Atletico 1x 1.34
Wisła - Standard 1x 1.37
Stoke - Valencia x2 1.39
Trabzon - PSV x2 1.38
Alkmaar - Anderlecht 1 1.95
Legia - Sporting x2 1.32
Porto - Man C 1x 1.39
Plzen - Schalke x2 1.27
ako 16.00

kursy z sts-a

edit.
najbardziej liczyłem na dubel
tercet miał być na odwrót
taśma jak to taśma chociaż dużo nie brakło

adas123 15.02.2012 18:09

ja zagrałem remis Arsenalu i na Benfice,Milan słabo gra z angolami,a ruscy nie w sezonie,Benfica na gazie.Ale moja passa ostatnia jest taka,że raczej nic tu nie siądzie:)

gaudi10 15.02.2012 18:13

Od razu wrzucę to co zagrałem na weekend bo mogę nie mieć czasu

NIE GRAJCIE TEGO !!!

kosmiczne single

Hibernian - Celtic 1 8.15
Setubal - Porto 1 9.5
Anderlecht - Westerlo 2 15.5
Juventus - Catania 2 9.0
Rangers - Kilmarnock 2 8.25
Hertha - Borussia D 1 6.0
Real M - Santander 2 19.0
Marseille - Valenciennes 2 6.5

jak wejdą 2 niższe albo 1 wyższy z podanych kursów to będzie zysk

oprócz tego taśma

Kaliakra - Litex 2 1.4 ten się chyba nie odbył bo wyniku nie mogę znaleźć
PSG - Montpellier 1 1.75
Leverkusen - Augsurg 1 1.5
Feyenoord - Waalwijk 1 1.35
Sporting - Ferreira 1 1.35
Sevilla - Osasuna 1 1.75
Fenerbahce - Sivaspor 1 1.4
Besiktas - Genclerbirligi 1 1.65
ako 27.07

jeśli chodzi o single to liczę na sensacje :-)

aha kursy jak zwykle z sts-a

heoij 15.02.2012 18:21

Mam do Was pytanie: jest jakiś bukmacher internetowy który nie wymaga przy rejstracji podania konta bankowego, ponieważ nie posiadam takiego a nie chciałbym podawać kogoś z rodziny.

Jak jest potem z wypłatą: mogę podać konto rodzica, robią jakieś problemy ?

Może mieliście takie doświadczenie, prosiłbym o pomoc bo nie chce mi się co chwila latać do STSu albo Toto-Mixa a po drugie wiadomo: więcej możliwości obstawiania, większe kursy i obstawianie live.

arrosmay 15.02.2012 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1218140)
Mam do Was pytanie: jest jakiś bukmacher internetowy który nie wymaga przy rejstracji podania konta bankowego, ponieważ nie posiadam takiego a nie chciałbym podawać kogoś z rodziny.

Jak jest potem z wypłatą: mogę podać konto rodzica, robią jakieś problemy ?

Może mieliście takie doświadczenie, prosiłbym o pomoc bo nie chce mi się co chwila latać do STSu albo Toto-Mixa a po drugie wiadomo: więcej możliwości obstawiania, większe kursy i obstawianie live.

Możesz podać, niektóre co prawda przy wypłacie chcą skanu dowodu, ale to przecież raczej no problem chyba? xD

brzydki.brzydal 15.02.2012 22:02

Milan i Zenit mi weszly (chyba, zeby Arsenal 3 bramki trafil, a widzac co graja to watpie), acz kurs sredni - 5.0.

Kuponik na jutro:
FC Viktoria Plzen - FC Schalke 04 2
Legia Warszawa - Sporting Lissabon 1
Wisla Krakow - Standard Liege 1
Udinese Calcio - PAOK Thessaloniki 1

aku: 25,8

i 2 na jutro, ale tutaj mnie troche fantazja poniosla:
Ajax Amsterdam - Manchester United 2
Red Bull Salzburg - Metalist Kharkiv x
Stoke City - CF Valencia x
Hannover 96 - Club Brugge 1
Trabzonspor - PSV Eindhoven 1

aku: 81,31

Najzabawniejsze, ze mam przeczucie, ze na tym kuponie na fantazji jedynym zespolem, ktory nie wejdzie bedzie Man Utd. Co myslicie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl