![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Z tym ruchem okrężnym w pawilonie to dobra faza jest :D Ponoć od poczatku było wiadome że karetka będzie wyjeżdżać z pawilonu. Tymi szerokimi wjazdami pod E i D będa wpuszczane tygrysy. Stadion ma byc wielofunkcyjny i O. pomyślał także o igrzyskach.
A tak na poważnie to odpowiedź na interpelacje to nie jest już policzek, on nam pluje w twarz, ma nas za nic. W nastepnej interpelacji trzeba zadać pytanie czy stadion budowany od 6 lat ma jakąś datę zakończenia budowy? Jeśli ona jest to jakie są kary za niedotrzymanie terminu? Oczywiście wiem że nie ma czegoś takiego ale chciałbym coś usłyszeć żeby mieć się do czego odnieść. |
Miasto: kibice Wisły Kraków wrócą na Reymonta w lipcu
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ipcu,id,t.html |
Cytat:
Ale pierd*****e!! Czekają z D na decyzje Wisły od 2008 roku, tak?? To jakim cudem udało się wykończyć E dla kibiców? Jak to możliwe? Miasto zrobiło to bez zgody Wisły? To potrzebowali do tego zgody?? A przepraszam te przepisy przeciwpożarowe to weszły w życie wczoraj? |
Cytat:
|
tekst o nowych wymogach p.poz. na kilometr wali sciema.
no chyba, ze ktos ma jakies info, ze zeczywiscie cos sie zmienilo ostatnio. |
to jest dobre,
Cytat:
|
Cytat:
Tylko skoro tak - czy na bliźniaczej trybunie E też konieczne są przeróbki...? :) Mój scenariusz na najbliższe tygodnie: miasto będzie torpedować rozmowy z Wisłą. Jako że jest kolejna obsuwa w terminach, to na początku lipca powie się, że stadion wprawdzie jest gotów do gry przy jednej trybunie, ale umowy z Wisłą nie ma, więc mecz będzie na Hutniku. Cytat:
|
Cytat:
|
tak w temacie zmiany przepisow:
- ustawa o ochronie przeciwpozarowej - data ogloszenia 27.10.2009r., po 14 dniach wchodzi w zycie, brak zmian od tamtego czasu - rozporządzenie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów - wejscie w zycie 19.05.2006, brak zmian - rozporządzenie w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych - wejscie w zycie - 21.08.2009r., brak zmian - rozporządzeniew sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej - wejscie w zycie 26.07.2003r., zmiany 14.08.2009r. - rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (dotyczy p.poz) - wejscie w zycie 23.08.2007, zmiany weszla 03.06.2010 ale w zaden sposob nie dotyczy tematu stadnionu. ciekawe ktore pani miala na mysli? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do wypowiedzi Niedziałkowskiej: Cytat:
Cytat:
Kondygnacja 00: http://img810.imageshack.us/img810/8...ybunad0.th.jpg Kondygnacja +1 http://img811.imageshack.us/img811/2...ybunad1.th.jpg Oczywiście da się zorganizować przestrzeń jako klub kibica z magazynami na flagi itd, jednak żadnej większej komercji to oni na tej trybunie nie zrobią. Znowu karmią nas bajką o złej komercji, która im strasznie przeszkadza. |
jeszcze kamerka 360 stopni :) widok z pawilony, z południowej, od strony Błoń
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ly_Krakow.html dobre |
mam pytanie, jaki jest obecnie stan wnętrza trybuny D, ma ktoś jakieś fotki?
|
Ale jakim snesie pytasz? Nic się tam nie zmieniło.
|
ktoś wrzucił zdjęcie schodów i mnie to zaciekawiło, może ktoś ma zdjęcia z wnętrza D, albo wie gdzie takie można znaleźć?
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...1_17_27/12848/ http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...2006_10_09_89/ Tutaj widać schodki na trybunę i ich część na kondygnację +1 (tam będą toalety dla kibiców, kioski gastronomiczne), ale jak widać samego stropu nie ma. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...1_15_25/13451/ |
Aaa o to Ci chodziło :) to ino stoją schody (jak kolga wyzej wrzucił), nic poz tym. Trybuna D wnętrza nadal nie ma za bardzo ...
|
Ja mam pytanie z nieco innej beczki - Ktos pisał, że wstrzymano wydawanie KK ponieważ mają być wprowadzone nowe ze zdjęciem. Czy wiadomo coś na ten temat?
|
Cytat:
Bedzie wiadomo w lipcu czy maja byc nowe czy stare zostaja. Do lipca nic nie bedzie wydawane |
Takie info dla zainteresowanych.
Zapraszamy na czat Inwestycje i komunikacja zbiorowa na terenie Krakowa – te dziedziny zdominują najbliższy czat na www.krakow.pl. We wtorek (15 czerwca) o godz. 12.00 z internautami spotka się Joanna Niedziałkowska, dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu pełni funkcję zarządcy dróg publicznych – krajowych (z wyłączeniem autostrad i dróg ekspresowych), wojewódzkich, powiatowych i lokalnych - położonych na terenie Krakowa. Odpowiada za stan drogowych obiektów inżynierskich (mostów, estakad itp.), oświetlenia ulic i placów, będących w zarządzie Miasta oraz iluminację obiektów zabytkowych i architektonicznych. Nadzoruje transport publiczny i jest inwestorem - w imieniu Miasta - ważnych zadań drogowych, a także innych inwestycji zleconych przez Prezydenta Krakowa. Obecnie do zadań jednostki należy m.in. nadzór inwestorski na przebudową stadionu przy ul. Reymonta. (M) |
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszy mecz na obiekcie przy Reymonta ma się odbyć 15 lipca. Biorąc pod uwagę ile dotychczas ułożono krzesełek, ile im to zajęło i ile jeszcze zostało do ułożenia, to mam wątpliwości, czy się wyrobią. mam nadzieje, że przyspieszą z tymi pracami.
|
Cytat:
Ciekawe czy moderator tym razem będzie przepuszczał wszystkie "niewygodne" pytania, a nie jak podczas czatu z prezydentem wyłącznie te wygodne. |
Cytat:
Ale do 15lipca jest to wykonalne, wystarczy, że od poniedziałku zaangażują więcej ludzi P.S prowadzone sa jakies prace nocne na zachodniej? pogoda ewidentnie sprzyja, ale ja nie dostrzegłem nocą, by palone były tam jakies swiatła... |
z krzesełkami to nie ma problemu bo jak na razie to raczej "na pol gwizdka" je montuja. Jakby trzeba bylo to pewnie i w 10 dni by wszystkie ulozyli. Niech lepiej sie skupia na wykonczeniu trybuny w srodku tak zeby ja zrobic na 100% a nie do 15 lipca na 90% a pozniej znowu sie beda babrac... a patrzac na to jak ten stadion jest budowany to bym sie nie zdziwil :(
|
Cytat:
|
Kontrowersyjna sprawa z karetką wygląda tak - owszem istnieje możliwość przejazdu karetki pogotowia przez Pawilon Medialny jednak nie jest to jedyna możliwość do dyspozycji służb medycznych pozostają też 3 wjazdy między trybunami. Nigdzie nie jest powiedziane czy tez narysowane że ambulans będzie stał podczas meczu w pawilonie.
Cytat:
|
Jesli mozna skorzystać z okazji i zadać pytanie koledze Mav23 to proszę odpowiedzieć na nastepujące pytania:
1.Jakie blędy popełnilo wasze biuro przy projektowaniu stadionu Wisly i musiało je poprawiać w trakcie budowy ( tylko nie pisz ,ze zadne bo bedzie wstyd) 2.Ile macie jeszcze projektow do poprawy i jakimi ciekawymi rozwiązaniami zostaniemy jeszcze uraczeni? Jeszcze mam pytanie czy nie boisz sie ,że zostaniesz zdemaskowany przez swojego szefa ,ze piszesz na forum i udzielasz być może poufne informacje?.Jest jeszcze inna możliwośc ,że piszesz na forum za zgoda Obtułowicza i wystepujesz tu jako jego arbiter bo jak przeglądalem twoje posty na forum to w zadnym nie było napisane ,ze w czym kolwiek wasze biuro jest winne bo wszystko albo miasto(inwestor) albo Polimex jako wykonawca pozmienial.Pozdrawiam i czekam na odpowiedż. |
Cytat:
|
Ja czekam na przyszły tydzień, bo dzisiaj zaczęli układać krzesełka na tym sektorze gdzie jest literka "A". Ciekawi mnie, jak będzie komponował się napis z tymi barierkami, czy nie będzie zbyt zamazane.
|
Powiedzcie mi proszę po kiego ch**a są te barierki ? Przecież ona okropnie wyglądają, a nie wydaje mi się by były niezbędne przy składanych krzesełkach...?
|
Cytat:
Barierki są tylko ze względów bezpieczeństwa żeby ludzie czuli się bezpiecznie. BTW dzisiaj był program o stadionach i powiedzieli że zanim zamontują dach to będą wcześniej montowane słupy oświetleniowe. |
Cytat:
Wymogi bezpieczenstwa. |
Cytat:
|
pewnie takie małe tymczasowe jak na Amice:P
|
Nie słupy tylko wysięgniki z oświetleniem takie jak na wschodniej (źle się wyraziłem) Najpierw oświetlenie potem dach
|
Cytat:
ale czy to przypadkiem nie jest jedno i to samo? I tak muszą te wszystkie niebieskie rury tam poustawiac z tyłu i "stelaż" z przodu nad trybuną, bo niby jak sie to oswietlenie utrzyma? W powietrzu wisiec nie bedzie.. wiec co za roznica? Chyba ze chodzi im o to, ze oświetlenie zrobią zanim pokryją cały dach tym materiałem... dziwny tekst. |
Byc może chodziło im o to że wyśięgniki na których będzie zamontowane oświetlenie tym razem zamontują podczas montowania poszczególnych części dachu na ziemi przed umocowaniem nad trybuną i być może dzięki temu montaż oświetlenia pójdzie troche szybciej niż w przypadku sposobu z wschodniej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl